Mazraoui wordt beloond en tekent contract

door BvdPloeg 12

Mazraoui wordt beloond en tekent contract

door BvdPloeg 12

Laatst geüpdatet

Noussair Mazraoui tekent vrijdagmiddag een tweejarig contract bij Ajax tot de zomer van 2018. De rechtsback, die ook op het middenveld uit de voeten kan, speelde de eerste maanden van dit seizoen op amateurbasis, maar heeft de club snel overtuigd.

Mazraoui speelde vorig seizoen in Ajax A1 enkele weken als middenvelder en viel toen positief op. Hij raakte echter geblesseerd, kwam daarna vooral in actie bij A2 en toen dat team werd opgeheven, was er lang onduidelijkheid over zijn toekomst. Ajax besloot hem toch toe te voegen aan de selectie van Jong Ajax, maar dan zonder contract.

Die krijgt hij nu alsnog. In de afgelopen weken stond hij vier keer in de basis bij Jong Ajax en viel hij één keer in. In totaal staat hij al op acht optredens bij de beloften dit jaar, waarin hij nog niet scoorde. Mazraoui overtuigde desondanks met goed voetbal en als verdediger in de Jupiler League stond hij zijn mannetje. Hij speelt als sinds 2006 bij Ajax en kwam destijds over van Alphense Boys. Hij is zodoende bezig aan zijn elfde seizoen in Amsterdam.

Reactie
In een korte reactie op Ajax.nl laat Mazraoui weten trots te zijn op zijn allereerste profcontract. 'Na twaalf jaar hard werken vind ik het geweldig dat ik een contract mag tekenen bij Ajax. Ik hoop dat ik hier zo ver mogelijk kan komen', spreekt de multifunctionalist.

Bram van der Ploeg (Twitter: @BvdPloegg | e-mail: B.vanderploeg@ajaxshowtime.com)

Lees meer over:
Plaats reactie

statham +0

word mischien niet gezien als het grootste talent maar je weet nooit hoe spelers zich ontwikkelen. mooiste voorbeeld vind ik kante. die speelde 3 jaar geleden nog in het amateurvoetbal in frankrijk en alle clubs vonden hem toen te klein en nu is hij de sterspeler van chelsea

04-11-2016 17:59

3*stars*3 +23509

Bizar he? Daarna 2 seizoenen Caen, voor 9mil naar Leicester en na 1 jaar voor 30mil naar Chelsea.
Kan heel snel gaan idd.

04-11-2016 19:19

Pauw +2241

Keren dat ik 'm heb gezien was ik aardig enthousiast. Misschien enigzins wat te vergelijken met Kevin Diks maar dan technisch wat beter.

04-11-2016 17:53

Rsv +1

Is dit misschien de voetballende rechtsback die we missen?

04-11-2016 17:10

trodat4030 +97063

Mooi voor die jongen, 'gewoon' gebleven, terwijl er vast wel interesse was van BVO's waar hij wel een contract kon krijgen, en binnen enkele maanden alsnog je contract afdwingen..

Ik geef het je te doen, als enige(!) zonder contract in Jong rondlopen.. Al je gabbers rijden in Benzen van de club, kopen mooie kleren van hun riante inkomen en jij kan dat allemaal niet.. Dan toon je ballen als je dat durft! Gefeliciteerd Noussi!

04-11-2016 16:48

Myers +3

Mooi verwoord.

04-11-2016 17:31

3*stars*3 +23509

Dacht daar vanmiddag aan toen ik las dat De Lange nog geen contract heeft.

Maar wat vind jij van Mazraoui, ik heb hem niet vaak zien spelen/mij niet opgevallen.

04-11-2016 17:39

trodat4030 +97063

Vind het een fijne speler om naar te kijken, vooral omdat ie technisch vrij sterk is. Wordt verdedigend ook steeds beter, maar denk geen Ajax 1 materiaal gezien de concurrentie op zijn posities.

04-11-2016 18:32

3*stars*3 +23509

Ok, ik raakte altijd in de war met El Mahdioui maar kan mij niet echt potjes herinneren waarin ik deze jongen voorbij zag komen.
Zeefuik viel me wel positief op maar hoor veel verschillende meningen.

04-11-2016 19:17

EVH +8

Goed verhaal. Thumbs up!

04-11-2016 19:39

Persian07 +47

Paar keer van dichtbij gezien, naar mijn mening geen Ajax materiaal....

04-11-2016 16:19

FlyingDutchMan +17316

Leuk voor Mazraoui, maakte vorige dit seizoen geen verkeerde indruk. Vermoedelijk paar jaar opvulling, maar je ziet bij Clement dat opvulling ver kan komen!

04-11-2016 15:05
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.