Tadić: 'Kuipers beste scheidsrechter ter wereld'

door Thijs Zwagerman 7

Tadić: 'Kuipers beste scheidsrechter ter wereld'

door Thijs Zwagerman 7

Laatst geüpdatet

Dusan Tadić kijkt met een tevreden gevoel terug op de wedstrijd tegen FC Groningen. De aanvoerder van Ajax had lof over voor scheidsrechter Björn Kuipers en ging in op zijn wissel aan het einde van de wedstrijd.

‘Het is nooit makkelijk om te voetballen tegen een team met tien man achter de bal’, vertelt Tadić aan het Algemeen Dagblad. ‘We hadden wat kansen in de eerste helft, maar maakten die niet af. Toen we het eerste doelpunt maakten, werd het vervolgens een stuk gemakkelijker.’

Daarbij werd Ajax ook geholpen door de rode kaart van Django Warmerdam. Tadić was echter volledig met Kuipers eens dat de arbiter de FC Groningen-speler zijn tweede gele kaart gaf vanwege tijdrekken. ‘Hij is de beste scheidsrechter ter wereld, dus je moet vertrouwen hebben in zijn beslissingen. Hij weet wat hij doet.’

Tot slot ging de aanvaller van Ajax nog in op zijn wissel. Volgens Tadić had dat niets te maken met fysiek ongemak. 'Dat ik iets eerder werd gewisseld was prima. Het was al 83ste minuut en we spelen veel wedstrijden, dus dat is niet erg. Maar ik voel me fysiek goed. Er zijn geen problemen en ik kan altijd spelen.’

Lees meer over:
Plaats reactie

JanBiesbos +29030

Dat heeft te maken dat hij onze taal nog biet 100 procent machtig is. Dan kraam je weleens onzin uit wat niet zo bedoelt is.

30-09-2019 09:24

AFCAjax +17839

Tádic heeft er een handje van om scheidsrechters als (een van de) beste te benoemen, laatst ook al die scheids van apoel uit.

29-09-2019 18:40

PetrusKeizer +10739

ach, de beste.. de beste … zeker 1 van de beteren ter wereld, dus dat is al heel goed.

29-09-2019 14:21

Simpelishetmoeilijkst +25125

Van wat ik ervan weet, vind ik Kuipers e enige uitstekende scheidsrechter van Nederland. De rest is middelmaat of slecht.

29-09-2019 15:09

DUDE92 +3018

Ik ga echt stuk om de reacties op VZ over Tadic. Bijvoorbeeld een volwassen man die een heel betoog schrijft (haalt nog net niet de 500 woorden) waarom Tadic de meest onsympathieke Eredivisie-speler is, en dat Ajacieden niet objectief naar dingen kunnen kijken. Overigens met "PSV" in zijn naam. En dan eindigen met dat Tadic "kinderachtig" is. Oh the irony.

29-09-2019 13:19

Bjorn +12385

Ik hoop dat tijdrekken veel consequenter wordt bestraft. Wie de ploeg ook is.

29-09-2019 12:24

Lane 8 +2

Van Nederland sowieso ja..

29-09-2019 10:34
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.