Rondom Ajax: Ihattaren laat zich zien op Sportpark de Toekomst

door Ajax Showtime 234

Bron AS

Rondom Ajax: Ihattaren laat zich zien op Sportpark de Toekomst

door Ajax Showtime 234

Bron AS

Laatst geüpdatet

Tussen al het belangrijke nieuws en reacties rondom Ajax kun je in de loop van de week best het een en ander missen. Geen zorgen, want Ajax Showtime houdt je op de hoogte van de laatste kleine nieuwtjes en gebeurtenissen.

Ihattaren laat zich zien op Sportpark de Toekomst

Mohamed Ihattaren is voor heel even terug geweest op Sportpark de Toekomst, zo is te zien op een foto op sociale media. Het is niet bekend wanneer de foto, waarop ook een jonge fan te zien is, is genomen. De 23-jarige Ihattaren speelde tussen januari 2022 en december 2022 op huurbasis voor Ajax en inmiddels staat hij onder contract bij RKC Waalwijk. De middenvelder speelde maar één wedstrijd in het eerste elftal van de Amsterdammers: de verloren bekerfinale tegen PSV, waarin hij in de slotfase werd ingebracht door toenmalig Ajax-trainer Erik ten Hag.

Ajax neemt het zondag in de Eredivisie op tegen PSV. Maak als nieuwe speler kans op een quotering van 50,00 met de juiste voorspelling voor de kraker in Eindhoven! Wat kost gokken jou? Stop op tijd, 24+!

Spaan pleit voor terugkeer Ajax-icoon: 'Haal Simon terug'

Henk Spaan baalt in zijn column in Het Parool nog altijd flink van het feit dat Simon Tahamata niet meer actief is bij Ajax. De voormalig buitenspeler en techniektrainer van de club heeft momenteel zijn eigen voetbalschool in Duitsland, maar het is inmiddels publiek geheim dat de Tielenaar liever in Amsterdam was gebleven. 'Het was altijd leuk om Simon tegen te komen op De Toekomst. Een hartelijke, lachende man, die een jaar of tien jonger leek dan hij was. Waarom ging hij weg, gekwetst?'

'Het was trouwens al eens eerder gebeurd', weet Spaan, die beschrijft hoe Tahamata in 1980 werd verkocht door Ajax, ondanks het feit dat hij vlak daarvoor zijn hoogtepunt in het wit-rood-wit beleefde met een prachtige lob tegen PSV. 'Aan het eind van dat seizoen werd Simon zomaar verkocht aan Standard Luik, naar verluidt omdat bestuurslid Westrik hem meer zag als Molukker dan als voetballer. Ze werken intern bij Ajax aan een bijbel waarin, als in een grondwet, uitgangspunten worden geformuleerd en vastgelegd. Show, don't tell. Haal Simon terug', is het dringende advies van de columnist.

Tekst gaat verder onder de foto.

simon tahamata ajax
Henk Spaan weet het zeker: Ajax moet Simon Tahamata terughalen.

Ajax traint met hersteld duo richting topper tegen PSV

Ajax trainde donderdag voor het eerst met de teruggekeerde internationals richting de topper tegen PSV. Op foto's op de officiële website is te zien dat meerdere Ajacieden op het trainingsveld stonden na een succesvolle interlandperiode. Zo maakte Jorthy Mokio zijn debuut voor België, terwijl Jordan Henderson zijn rentree maakte bij Engeland.

Op de trainingsfoto's is onder meer te zien dat Owen Wijndal en Christian Rasmussen zich weer bij de groep hebben gevoegd. Het tweetal stond de afgelopen weken buitenspel door blessures, maar lijkt op korte termijn weer klaar te zijn voor speelminuten bij Ajax 1. Van Wout Weghorst is bekend dat PSV-uit een race tegen de klok wordt. Hij ontbrak ook op de trainingsbeelden van donderdag.

Delegatie van Ajax te gast in Italië bij partnerclub Como

Een delegatie van Ajax is deze week te gast geweest bij partnerclub Como, zo is te zien op de officiële kanalen van de Amsterdamse club. Zo wisselden beide clubs inzichten met elkaar uit. 'Tijdens het bezoek presenteerde Como 1907 zijn strategische visie, ambities en langetermijnplannen, terwijl Ajax inzichten deelde over de clubstructuur, voetbalfilosofie, scoutingprocessen en de bredere multi-clubnetwerkstrategie.'

Het bezoek aan de Serie A-club sloot ook aan bij een talentontwikkelingsproject van de Japan Football Association, waar Ajax een goede band mee onderhoudt. Zo trainen vijf Japanse jeugdinternationals mee bij de O19 van Como. Verder vonden er gesprekken tussen Ajax en Como plaats waardoor de banden tussen de drie organisaties bevorderd werden. Ajax verwacht dat de samenwerking 'wederzijdse voordelen' zal opleveren op het gebied van talentontwikkeling, kennisdeling en voetbalontwikkeling.

Tahamata laat van zich horen: 'Zal binnenkort spreken en altijd voor mijn rechten opkomen'

Simon Tahamata heeft op zijn Instagram-account van zich laten horen. Zijn tekst is kort, maar krachtig. 'Ik zal binnenkort spreken en ik zal altijd voor mijn rechten opkomen', schrijft de clubicoon van Ajax. Zijn statement volgt op een post op Instagram van Ahmed Naser, eigenaar van ONA Marketing Sports.

De voormalig voetballer schrijft: 'De beste persoon die ik in mijn voetballeven ben tegengekomen, de meest professionele, de meest respectvolle. Ik zal vechten voor jouw rechten. Simon, de geweldige legende. We steunen je allemaal. Wat er met een legende als jou is gebeurd, is ongelooflijk.'

Tekst gaat verder onder de foto.

Rondom Ajax: Ihattaren laat zich zien op Sportpark de Toekomst

Tahamata werkte eerder jarenlang in de jeugdopleiding van Ajax, maar vertrok vorig jaar maart vrij plotseling bij de Amsterdamse club. De publiekslieveling gaf toen onder meer aan dat Ajax 'zijn' thuis is. 'Ik heb mijn hart en ziel in de club gestopt. Het is geweldig om de jongens te hebben zien groeien, niet alleen in hun spel, maar ook in de ontwikkeling. In Berlijn ga ik een voetbalacademie oprichten, zodat ook daar jonge spelers hun droom om profvoetballer te worden, kunnen laten uitkomen. We gaan hetzelfde doen als wat ik hier doe, dat is precies mijn ding. Ik ga alles missen, maar gelukkig blijf ik natuurlijk wel voor Lucky Ajax voetballen. De verbondenheid met de club blijft dus.'

Ook directeur voetbal Marijn Beuker sprak destijds over het vertrek van Tahamata. 'Simon is een icoon binnen de club die heel veel voor ons heeft betekend en het is ontzettend jammer dat hij ons verlaat. Maar we hebben alle begrip voor de unieke kans die hij in Berlijn aangrijpt en wensen hem daar het allerbeste toe. En natuurlijk zal de deur bij Ajax altijd voor Simon openstaan.'

Later sprak Tahamata in een interview nog eens over zijn vertrek. 'In het begin kreeg ik twintig uurtjes, Maurits (Hendriks, red.) heeft dat eigenlijk teruggedraaid. Hij heeft me veertig uurtjes gegeven. Dat is toch goed. Eind februari hebben we een gesprek gehad. Ga ik met pensioen? Ga ik minder uren maken? Als ze dat beginnen te zeggen, dan bepaal ik zelf wel wanneer ik met pensioen ga. Normaal gesproken draaide ik veertig uur, maar ik werkte er vijftig. Die tien extra uurtjes worden ook niet uitbetaald.'

'Voor de wedstrijd pept hij iedereen op en toont hij zich een leider'

Brian Brobbey is blij voor Youri Baas. Laatstgenoemde behoorde in de afgelopen interlandperiode voor het eerst tot de selectie van het Nederlands elftal. 'Dat is echt mooi voor Baasie. Hij verdient het ook, want hij heeft vanaf het begin van het seizoen echt een prachtige ontwikkeling doorgemaakt bij Ajax', zegt Brobbey tegenover De Telegraaf.

Wel zag de spits van Ajax dat het even wennen was voor Baas bij Oranje. 'Hij was een beetje zenuwachtig. Hij was rustiger dan bij Ajax, maar dat is normaal. Bij de club is hij wel een prater. Voor de wedstrijd pept hij iedereen op en toont hij zich een leider.'

Tekst gaat verder onder de foto.

youri baas kenneth taylor nederland spanje 2025
Youri Baas behoorde in de afgelopen interlandperiode voor het eerst tot de selectie van Oranje.

'Eriksen is altijd een meerwaarde voor Ajax'

Bram van Polen vindt dat Christian Eriksen altijd een meerwaarde zal zijn voor Ajax, zo vertelt de oud-verdediger in Voetbalpraat. De Deen liet vorige week nog weten dat hij nadenkt over een nieuw avontuur in zijn carrière, waarbij hij zeker niet uitsloot te willen terugkeren in Amsterdam. 'Ik denk dat hij altijd een meerwaarde zal hebben, ook al gaat hij niet eens alles spelen. Ik denk dat hij alsnog van enorme meerwaarde gaat zijn voor dit Ajax. Hij heeft een berg aan ervaring en kent de club... Als je zo'n speler terug kunt halen, dan zou ik dat wel doen', besluit Van Polen.

Hato koopt miljoenenappartement op Amsterdamse Zuidas

Ajax-verdediger Jorrel Hato mag zich de eigenaar noemen van een peperduur appartement op de Amsterdamse Zuidas. Bekende Buren weet namelijk dat de geboren Rotterdammer ruim 1,6 miljoen euro heeft neergeteld voor zijn nieuwe onderkomen. De nieuwe woning van Hato heeft een woonoppervlakte van 141 vierkante meter.

Hato kan best wat vrienden of familie laten logeren, want er zijn drie slaapkamers in het appartement. Verder heeft de verdediger de luxe over twee badkamers, terwijl hij in het complex ook kan genieten van een sauna en een zwembad. Of Hato lang in het appartement zal verblijven, is nog maar de vraag. Er is belangstelling van enkele clubs uit het buitenland, waaronder Liverpool, Arsenal, Chelsea en Real Madrid.

Tekst gaat verder onder de foto.

hato 28353373
Jorrel Hato staat in de belangstelling van meerdere topclubs uit het buitenland.

Reiziger complimenteert debuterende Jetten: 'Niet eens de tijd gehad om mee te trainen'

Michael Reiziger, coach van Jong Oranje, is trots op zijn pupil Lucas Jetten. Dit valt te lezen op de website van de KNVB. De Ajacied debuteerde dinsdagavond tegen Jong Roemenië en daar had zijn trainer het volgende over te zeggen: 'Heel knap hoe hij het heeft gedaan. Hij heeft niet eens de tijd gehad om met de jongens mee te trainen. Ga er dan maar aanstaan om dit te laten zien. Helemaal wanneer je pas 17 jaar oud bent.'

Tekst gaat verder onder de foto.

copyright proshots 28471158
Jetten werd bij de selectie gehaald van Jong Oranje nadat Salah-Eddine een blessure opliep en de Ajacied startte tegen Jong Roemenië direct in de basis.

Onderzoek naar voetbalfans: 'Ajax heeft seizoenkaarthouders die 305 kilometer uit elkaar wonen'

Waar woont de gemiddelde voetbalfan? Het Algemeen Dagblad heeft hier onderzoek naar gedaan, gebaseerd op gegevens die alle 34 profclubs van het land over hun seizoenkaarthouders aan de KNVB hebben aangeleverd. Ajax behoort tot één van de 34 clubs met een landelijke uitstraling (naast PSV en Feyenoord).

Voor de Amsterdamse club geldt: 'De club heeft seizoenkaarthouders van Aagtekerke (Zeeland, red.) tot Delfzijl (Groningen), ook een hemelsbrede afstand van zo’n 305 kilometer.' Ook de stad Apeldoorn is onderzocht en wat blijkt? Sinds dat AGOVV gestopt is met bestaan als profclub, is Ajax het populairst in het ene postcodegebied. Het andere postcodegebied is voor Go Ahead Eagles.

Robbie Williams samen met Van der Sar op bezoek in de Johan Cruijff Arena

Eind juni treedt Robbie Williams twee keer op in een uitverkochte Johan Cruijff ArenA. Als 'voorproefje' kreeg de popartiest een persoonlijke rondleiding door het stadion van oud-speler Edwin van der Sar. 'Great to be back in Amsterdam with Edwin van der Sar', aldus Robbie Williams op zijn Instagram-pagina.

robbie williams
Robbie Williams krijgt een persoonlijke rondleiding door de Johan Cruijff Arena van Edwin van der Sar. 

KNVB maakt scheidsrechter bekend voor kraker tussen PSV en Ajax 

Serdar Gözübüyük is door de KNVB aangesteld als scheidsrechter voor de kraker tussen PSV en Ajax van zondagmiddag. De arbiter floot ook al de thuiswedstrijd van de Amsterdammers tegen de ploeg van Peter Bosz op 2 november 2024. Ajax won met 3-2 dankzij goals van Davy Klaassen, Kian Fitz-Jim en Mika Godts.

De wedstrijd in het Philips Stadion begint om 14.30 uur. Pol van Boekel zal Gözübüyük als VAR assisteren vanuit Zeist. Ajax verdedigt zondag een voorsprong van zes punten in Eindhoven. Na PSV - Ajax zijn er nog zeven speelronden te gaan in de Eredivisie.

Tekst gaat verder onder de foto.

mika godts ajax psv 24 25
Mika Godts was in november de matchwinner tegen PSV.

Gek van Johan Cruijff maandagavond te zien op NPO 1

Maandagavond, op 24 maart (de sterfdag van Johan Cruijff) om 20.35 uur, is de documentaire Gek van Johan Cruijff te zien in Andere Tijden Sport op NPO 1. Er zijn nieuwe kleurenbeelden te zien van de voetballegende, vastgelegd door Amsterdammer Louis van Schoonhoven. Het gaat om beelden tussen 1963 en 1973 die de ontwikkeling van zowel Ajax als Cruijff laten zien.

Lees meer over:
Plaats reactie

Francesco +5562

Blij dat Bergwijn weg is....je ziet meteen wat het gedaan heeft met de club, team en sfeer....

en dan willen mensen nu Iha terughalen?

De enige die wel terug mag is Noa Lang.

29-03-2025 22:14

Ajax27 +19152

Ja Noa Lang is wel een sfeermaker. Zeker als het ff wat minder in je groep gaat. Dan is hij dé man die de sfeer in het team houdt.

29-03-2025 22:31

mvdk +43982 moderator

Noa zijn maniertjes zijn niet mijn ding, maar hij is wel altijd oprecht en zegt wat hij denkt. Op zich kan dat ook iets waard zijn. Hoe hij in de groep is weet ik niet, want heb geen kleedkamer met hem gedeeld.

29-03-2025 23:39

Cornelis77 +30

Noa lang lekker bij die lampies laten

29-03-2025 22:57

YRGI +32932

Geweldige speler joh. Is ook te duur voor ons nu.

29-03-2025 23:18

DeKenner +9300

Zo zo, drie nieuwe berichten in een paar minuten tijd. Zit het zo diep?

Ihattaren is na de dood van zijn vader een aantal jaar ontspoort, maar lijkt het nu weer op de rit te hebben. Ik zeg niet dat ik hem terug bij Ajax wil zien, maar hij heeft ons ook niet zoveel misdaan toch? Mocht Ajax interesse in hem hebben/krijgen (wat overigens nergens uit blijkt) dan zou ik daar niet negatief tegenover staan, mits onder de juiste voorwaarden. In potentie is het nog steeds een hele goede en prachtige speler.

29-03-2025 23:59

Francesco +5562

Een paar leuke wedstrijden bij RKC na 5 jaar ? gedoe, issues ...bij 5 clubs....

en dan roept men al meteen ....JAAAA....

For real?

Ajax is sowieso een totaal andere club met andere druk etc.

29-03-2025 22:12

Francesco +5562

Nee. niet weer halen. EInde bericht.

29-03-2025 22:10

nightgoat +30963

Ajax 1 wordt kampioen.

Ondanks de aanwezigheid van Brobbea$t.

Laat staan "Mo", die past nog steeds niet op de foto.
🪗😆

29-03-2025 21:45

mvdk +43982 moderator

Toch vreemd dat Ajax het met Brobbey op het veld beter doet dan zonder Brobbey. Ja hij mag meer scoren en meer variatie in zn spel gooien, maar voor de rest valt het allemaal best mee.

29-03-2025 23:43

JaapStam +137021

Op het forum zijn er twee kampen: het JA kamp en het NEE kamp. Ik behoor tot het JA kamp, omdat ik Mo Ihattaren een creatieve voetballer vind met een uitstekend scorend vermogen. Daarnaast lijkt het erop dat Taylor naar Italië vertrekt, wat betekent dat je al een creatieve speler kwijtraakt. Ihattaren is zover ik weet, komende zomer gratis op te pikken. Waarom zou je het niet gewoon proberen? Het kost je niets.

Ik zou hem graag eens willen zien spelen onder Francesco Farioli. Ik denk dat hij onder zijn bewind beter tot zijn recht komt. Farioli is verbaal erg sterk en weet hoe hij spelers kan raken, iets wat bij Ihattaren precies de juiste snaar zou kunnen zijn. Dit zou daarom weleens een uitstekende combinatie kunnen worden bij ons aller Ajax.

29-03-2025 21:21

Ajax Mario +1603

Eens Japie! Al is het te hopen dat Fransesco bij ons aller blijft

29-03-2025 21:57

Katjang +161

Helaas niet gratis, rkc heeft een optie gelicht waardoor hij tot zomer 2026 vastligt. Jammer, een transfervrije Mo had ik er best bij willen hebben.

29-03-2025 23:52

jerryisthename +31771

Precies. 👍🏽
Same here btw...JA kamp. 👊🏽

00:05

UwSchipper +5610

Even de vele reacties gelezen.
Het is duidelijk: er zijn 2 kampen.
Pro Ihattaren en Anti.
And those two will never meet...

29-03-2025 21:11

Icoontje +346

Als je een goed ge-olied elftal hebt, kan je Mo een kans geven . Maar we zitten nog in de opbouw , dus nu beslist niet nog een twijfelgeval erbij halen !

29-03-2025 21:05

Dave +5864

Welkom ❌️❌️❌️

29-03-2025 20:55

afct +8963

Mo is echt een geval van als we het niet doen kunnen we spijt krijgen enzo andersom. Ikzelf zie helaas ook nu bij rkc hem er nog niet genoeg boven uitsteken.

29-03-2025 20:47

mvdk +43982 moderator

Alex Meret is deze zomer transfervrij. Iets voor ons? 28 jaar en Italiaans. Misschien dat Farioli hem binnen kan hengelen.

29-03-2025 20:30

Patrick020 +22362

Hij is 1e keeper bij een topclub in zijn thuisland, in een betere competitie.

Kansloze missie.

29-03-2025 20:35

mvdk +43982 moderator

Klopt maar wel transfervrij. Keepers verdienen meestal een stuk minder op de één of andere manier. Las dat hij 3.5 miljoen bruto per jaar krijgt.

29-03-2025 22:07

DeCruijffiaan +428

PSV won vorige week met 0-3 bij RKC omdat die met dat kleine voorhoofd met die gele gel van de supermarkt uit Volendam zich in een speeltuin waande. Zijn directe tegenstander: Mo.

29-03-2025 19:54

FysioPat020 +25835

Typisch voorbeeld van een speler die alleen rendeert en presteert als alles van een leien dakje gaat en die niet met weerstand of tegenslagen om kan gaan.

29-03-2025 19:50

hatodetoekomst +569

Beter die erbij met zijn creativiteit dan ene van Boomen die echt helemaal niks toevoegd.

29-03-2025 20:49

A-west +5705

Farioli gaat met hem aan de slag. Doe het anders gaat hij naar die lampen of die kakkies. Dat wil je ook niet.

29-03-2025 19:39

MarcelvTol1971 +15330

Als Farioli blijft

29-03-2025 20:27

Bergkam +4675

Geef hem nog een kans. Is wellicht op weg terug. Voor een habbekrats te krijgen. We hebben wel meer mensen een herkansing gegeven. Denk aan Rijkhoff en Brobbey. Zeker Brobbey kostte miljoenen. En nee het is géén Yamal, maar komt,als hij wil, wel die richting uit.

29-03-2025 19:36

Patrick020 +22362

''maar komt,als hij wil, wel die richting uit.''

Wat lees ik hier allemaal? Ja toen hij ook 17 was, was het een absoluut toptalent. Maar hij is nog lang niet zo fit en leek er toen ook veel meer voor te doen, laat hem eerst maar naar een Utrecht gaan ofz.

29-03-2025 19:42

ElSandrini +18116

Ja en dan 20 miljoen moeten betalen

29-03-2025 19:58

Patrick020 +22362

Neehoor, subtop clubs gaan hem ook geen contract van 5j of langer geven. En hij kan ook wat in zijn contract laten bouwen.

29-03-2025 19:59

MarcelvTol1971 +15330

En nu 5 miljoen betalen en dan blijkt dat ie het niveau niet meer aankan

29-03-2025 20:28

hatodetoekomst +569

2 a 3 miljoen doen, gaat rkc echt wel mee akkoord

29-03-2025 20:49

Ajax27 +19152

Oh wauw... als je denkt dat het niveau niet treuriger kan hier op AS gaat hier iemand Yamal vergelijken met Ihattaren.

29-03-2025 20:43

hatodetoekomst +569

Mootje heeft in iedergeval ze shirt in ze broek...

29-03-2025 20:50

AINIESTA +44635

Doet een paar leuke dingen per wedstrijd, maar is nog steeds enorm lui, te dik en mentaal totaal nog niet toe aan een topclub en alles wat daarbij komt kijken. Als ie dat ooit gaat worden. Bij een kleine tegenslag zal ie wel weer in de snackbar zitten.

Als je sommige comments hier leest is ie van niveau Yamal ofzo.

29-03-2025 19:16

FysioPat020 +25835

Dit dus. Omhoog gevallen talentje dat gewoon lekker met plezier wil ballen zonder verplichtingen, laat staan leven als een topsporter. Alles afschuiven op het overlijden van zn vader of op anderen en nooit de hand in eigen boezem steken.

29-03-2025 19:47

Lullo +6081

Rasvoetballer. Voor zo een jongen kom je naar het stadion, ik zou het echt weer proberen met hem. Dan maar een miljoen verkloten.

29-03-2025 19:04

Patrick020 +22362

En mogelijk het groepsproces ook verkloten? En ja, ik ben 1 van zijn grotere fans. Toen hij weer ging voetballen bij RKC was ik de 1e die super blij was, maar die laatste kilo's eraf krijgen duurt wel heel lang. En hoe hij mee terug verdedigde tegen PSV was niet om aan te zien. Veerman kon lekker zijn gang gaan en had een makkelijk dagje.

Had wellicht ook met ramadan te maken, dat is te hopen.

29-03-2025 19:09

FysioPat020 +25835

Als het kwartje nu eindelijk écht gevallen zou zijn bij Ihattaren zou hij er afgetraind uitzien en minstens 6 kilo afgevallen zijn. Voor RKC is dit voldoende. Voor Ajax niet.
Geen tweede kans meer geven. Hij verkloot ook deze.

29-03-2025 18:52

Okocha078 +13805

Zou er niet meer aan beginnen. Is nog altijd niet topfit en mist loopvermogen. Zou eerder een Breum halen, is ook creatief, heeft scorend vermogen en zal ook geen fortuin kosten.

29-03-2025 18:44

Pizzapunt20 +9996

Contracteren en halfjaar verhuurd laten. Winter erbij halen als hij zich topfit kan profileren

29-03-2025 18:42

Patrick78 +51923

We missen kwaliteit en Ihattaren heeft veel kwaliteit

Een teugkeer zou meer dan welkom zijn.

29-03-2025 18:32

Moooo +3972

Moooo Ihattaren is technisch beter dan wie dan ook zeker bij Ajax, ook zijn trap buiten de 16 is absolute top top niveau.

Voor mij bestaat er geen twijfel sinds ik hem op zijn 17de bij Psv de sterren van Ajax lachend dolde..

Qua talent is er nooit meer iemand geweest na Seedorf met dit rauwe talent.
Zulke jongens hoef je niks meer te leren op voetbal gebied.

Ook in zijn Jong Ajax tijdperk was hij ongekend goed, beter dan wie dan ook

Als ik Koeman was had ik hem mee laten doen en in laat vallen in de Nations League.

Ajax zal hem zeker moeten halen, want hij is als hij normaal speelt al de beste van het veld.
Wat extra % erbij en hij kan mee met de top.
Ajax hoeft dan ook niet meer bang te zijn dat er geen creativiteit is..

29-03-2025 18:29

FysioPat020 +25835

Ihattaren heeft helemaal geen zin om als een topsporter te leven. Waarom begrijpen mensen dit nog steeds niet?

29-03-2025 19:03

Craain +4957

Mee eens. Ihattaren moet meer laten zien. Niet aan beginnen...

29-03-2025 19:19

AINIESTA +44635

Dit gaat serieus over Ihattaren?

29-03-2025 19:13

jaripettersson +9515

Laat hem nog maar een jaar stabiliseren en uitkristalliseren in waalwijk. Of twee. Als hij niet stabiliseert wordt het nergens wat.

29-03-2025 18:28

Hersenspinsel +8044

RKC staat 7 punten achter op nummer 16. Dan kan je Mo net zo goed in Jong zetten.

29-03-2025 18:36

JariJari +15237

Nu is hij gratis he. Dan niet.

29-03-2025 19:12

JanTa +15849

Als hij weer in zijn gewone doen is dan kan Ihatare een welkome aanwinst zijn.

29-03-2025 18:24

NIO +3020

Ik had liever Babadi gezien eeuwig zonde dat we hem niet hebben kunnen binnenhalen.

29-03-2025 18:19

Freddy +11412

Babadi en Land. Beide geweldige voetballers maar moeten vertrekken uit Eindhoven.

29-03-2025 18:59

hatodetoekomst +569

Ja echt? Juist blij dat hij voor Psv koos. Nu nog niet doorgebroken en Land idem dito. En het is nou niet dat het middenveld van Psv het zo goed doet

29-03-2025 20:52

JanMolby +1516

Aardig jochie, leuke foto

29-03-2025 18:11

ansvanderhall46 +0

Juichen de r

29-03-2025 17:33

Aram +18025

Ik zou Mo gewoon halen.

Is hij een risico? Ja. Maar niet zo’n groot risico als de eindeloze reeks middelmatige spelers die nu binnenkomen.

29-03-2025 17:20

twynestar +28323

jawel hoor. groter risico. en een schandvlek waiting to happen.

29-03-2025 18:14

Aram +18025

Is niet zeker. En ik vind 10-15 spelers die je kwijt moet, een veel groter risico. Zeker financieel.

29-03-2025 19:26

hatodetoekomst +569

Van Boomen, Wijndal wat hebben die gekost en gebracht? Kan er nog wel wat opnoemen. Dat middelmaat wel halen maar geen mootje proberen, die al bij vlagen ze kwaliteiten weer laat zien

29-03-2025 20:54

FysioPat020 +25835

Hartelijk zijn, altijd lachen moet voldoende zijn om iemand terug te halen ( Tahamata) die geen genoegen meer nam met minder uren door Ajax aangeboden. Kwaliteit of een toegevoegde waarde mag geen enkele rol spelen.

29-03-2025 16:44

ratje +3506

Want hij heeft geen kwaliteit?

29-03-2025 18:28

hatodetoekomst +569

Ga je mond spoelen! Troep roepen om aandacht te krijgen.
Als er 1 Ajacied is, is het hij wel

29-03-2025 20:56

DrFootball +15144

Ihatarren is wel vaker op De Toekomst geweest na zijn vertrek. Begrijp dan ook niet dat dit wordt gezien als ´nieuwtje´.

29-03-2025 16:15

Freddy +11412

Vaak met Kishna

29-03-2025 18:59

MarcelvTol1971 +15330

@DrFootball : alles is nieuwtje click click click

29-03-2025 20:31

Michael 1974 +21985

Iedere keer als ik de naam wijndal lees, schrik ik en denk ik aan alles wat we nog onder contract hebben en echt niet goed genoeg is……

Morgen winnen met de 15 die wel goed genoeg zijn dan maar

29-03-2025 16:02

Jariiii +22019

Wijndql was bij AZ echt wel goed.

29-03-2025 18:19

Nr.10 +111100

Tel jij echt 15 spelers die goed genoeg zijn…?

29-03-2025 18:20

Michael 1974 +21985

15 incl talent waar ik goede hoop op heb

29-03-2025 19:12

Nr.10 +111100

Vind ik een zeer optimistische inschatting. Vraag is dan ook misschien wat je goed genoeg vindt. Ik kijk dan naar CL niveau. Dan tel ik er een stuk of 5-6. Waarvan een paar weggaan komende zomer.

29-03-2025 20:41

Harrier Du Bois +38764

Mo onder Farioli gaat denk ik de beste combi zijn voor Ajax en Mo, ik zie hem graag terug, 1 van de grootste talenten die ik heb gezien, het gemak en dat al op zo'n jonge leeftijd, 1 en al voetbal. Ik denk dat de meeste drama wel achter hem ligt, hij oogt veel volwassener. Maarja, ook kans dat Farioli vertrekt na dit seizoen, dan wil ik alsnog Mo erbij hoor ;)

29-03-2025 15:44

JohnDylan +22094

Ik denk dat Farioli na Mourinho misschien wel de best mogelijke hoofdtrainer voor Ihattaren is. Iemand die begrijpt dat veeleisendheid en hardheid niet hetzelfde is (iets wat mensen als Beuker en Kroes niet begrijpen gezien hun uitspraken over hardheid in de jeugdopleiding).

Ik zie Ihattaren trouwens in de toekomst nog steeds het liefst als aanvallende middenvelder. Dan moet hij wel nog een stuk fitter worden dan hij nu is maar als dat hem lukt zou ik hem graag als CAM tussen een double pivot met bijvoorbeeld Taylor en Regeer zien spelen.

29-03-2025 15:33

Sjakio +2379

Ik zou Ihataren terughalen. Weinig financieel risico en laat Farioli maar lekker met hem werken

29-03-2025 15:30

Tommyshelby +128871

Ik heb me aan Ihattaren geïrriteerd tegen PSV. Hij liet echt niks zien. Heb hem wel liever dan Berghuis, maar er moet nog heel wat gebeuren wil hij echt slagen in de Nederlandse top.

29-03-2025 15:27

wijzijndebeste123 +163850

Een begenadigd talent. Maar is nog steeds niet volledig afgetraind en doet zonder bal helemaal niks. Ik heb grote twijfels.

29-03-2025 15:04

AFCACruijff14 +161448

Lijkt me niet dat hij daar langs gaat om random een potje te bezoeken, dus zou me niks verbazen als hij met Farioli heeft gepraat. En heel eerlijk, ik zou hem best een tweede kans willen geven, desnoods nog met een seizoen verhuren aan RKC of een andere club. Hij is nu transfervrij en als hij nog eens een paar kilo lichter is dan kan je er wel een goede aan hebben. Blijft over zijn mentaliteit en houding, dat blijft een gok.

29-03-2025 14:47

FysioPat020 +25835

Wat een clown ben jij toch. Jij geeft iedereen ook nog een derde kans als het moet. Je begrijpt het nog steeds niet he?

29-03-2025 16:45

AFCACruijff14 +161448

Dag clown.

29-03-2025 16:54

JanMolby +1516

Hij heeft/geeft een mening over een speler, terwijl jij trashtalked naar n medeforumlid.. verschil moet er zijn....

29-03-2025 18:15

Wouter.H +11160

Hij is eerder ook al gespot bij een JA wedstrijd dit jaar

29-03-2025 17:44

EdwinvanderSar +4383

Ik denk niet dat Farioli Mo's spel zonder bal bij RKC weet te waarderen.

29-03-2025 14:22

ajax4ever001 +18479

Voor de duizendste keer, met het huidige selectiemateriaal ga en kan je geen attractief Ajaxvoetbal spelen want als je het er überhaubt mee probeert gaan we er keer op keer met puntenverlies vanaf is dat wat je wilt? Voor attractief Ajaxvoetbal hebben we kwalitatief betere spelers nodig

29-03-2025 21:19

EdwinvanderSar +4383

Ik begrijp niet goed tegen wie je ageert. Ik zie Ihattaren graag komen, mits onder duidelijke voorwaarden en een (soort) prestatiecontract.

Maar nogmaals: ik denk dat Farioli hem niet wil omdat Ihattaren bij RKC zonder bal nauwelijks meedoet. En dat is iets dat Farioli erg graag bij spelers wil zien.

00:09

Ajaxcbs123 +1258

Gokje van 1mil.
Maar brengt wel de creativiteit die je mist. Ik zou het wel weten.

29-03-2025 14:01

vanreenen +10244

Steur komt er ook aan. Op termijn een grotere voetballer dan Mo. Alhoewel ik altijd wel heb genoten van zijn spel, ook bij Jong.

29-03-2025 16:35

Baco123 +6408

Haal mo maar terug aankomende zomer, zijn voetballende kwaliteiten kunnen we bij Ajax goed gebruiken, dus ik had het wel geweten en hem nog eens kans gegeven bij ons aller Ajax

29-03-2025 13:37

GAjax31 +16098

Hoop dat Ajax Ihatarren een nieuwe kans geeft. Kunnen zijn creativiteit goed gebruiken.

29-03-2025 13:09

JanBiesbos +29051

Doorselecteren!!!

29-03-2025 12:22

FysioPat020 +25835

Simon nam geen genoegen met de minder uren door Ajax aangeboden. Blijf lekker weg Simon en ga niet zeiken.

28-03-2025 13:55

AFCACruijff14 +161448

Wat ben jij toch een rare snuiter zeg.

Misschien een beetje verdiepen in Simon zijn verhaal voor je weer met je onzin komt.

29-03-2025 14:48

FysioPat020 +25835

Wat interesseert me zijn verhaal. Dat ken ik, en ook de Ajax versie itt jou.
Ga je posters op je slaapkamertje ophangen man.

29-03-2025 16:41

Enoh25 +1812

Ik dacht dat Simon zo graag een voetbalschool wilde beginnen in Berlijn?

28-03-2025 13:43

Wouter1989 +2242

Tja - bij iedereen die roept in de media dat ze hem terug willen hebben heb ik nog nooit gehoord dat dat moet om voetbalknowhow of andere skills waar we verder mee komen. Het is een aardige man en lacht veel hoor ik meestal..

Erebaandje kan altijd, maar moeten we nou echt mensen van tegen de 70 op de loonlijst laten staan om mee te gaan met het moderne voetbal?

Enfin - bovestaande is volledig uit de heup geschoten van mijn kant, maar ik heb mijn twijfels...

28-03-2025 13:12

afca1985 +21333

Helemaal mee eens, Henk, zegt het ze.
Simon hoort bij ons

❌❌❌

28-03-2025 11:13

Biss +10107

Eens met Henk 👍

28-03-2025 10:49

Slang3 +45903

Iemand die lang ergens werkte zal niet zomaar laten gaan zijn

28-03-2025 10:16

Henkjanklaas +20625

Ik was nooit een Rasmussen fan maar vlak voor zijn blessure had hij toch ineens veel waarde als diepste spits en acht hem zeker een optie tegen PSV. Voetballend beter dan Brobbey en hij kan best scoren. Wat vinden jullie ?

28-03-2025 08:45

Altijdindestraat +40078

Sorry maar laten we dat niet doen, Brobbey is nummer één, Rasmussen verzuipt dan, zeker zijn eerste wedstrijd na een blessure.

28-03-2025 09:00

Mivado +3327

Niet als basisspeler maar lijkt mij een behoorlijke afmaker. Maar dat baseer ik op één doelpunt..

28-03-2025 09:01

rodnet +10276

Natuurlijk niet. Ondanks het feit dat Brobbey veel te weinig scoort zie je zijn toegevoegde waarde als aanspeelpunt voortdurend. Zonder Brobbey komt Ajax niet aan voetballen toe in het Farioli-systeem en Rasmussen is totaal geen aanspeelpunt.

28-03-2025 09:53

JohnDylan +22094

Ik pleitte er al tijden voor hem als spits te gebruiken en in de (delen van) wedstrijden waarin hij veel in de spits speelde heeft hij me niet teleurgesteld. Ik denk dat hij als spits een toekomst bij Ajax heeft.

29-03-2025 13:32
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.