Bookmaker verwacht doelpuntrijke zege Ajax op FC Emmen (ad)

door Bart Veenstra 9

Bron ad

Bookmaker verwacht doelpuntrijke zege Ajax op FC Emmen (ad)

door Bart Veenstra 9

Bron ad

Laatst geüpdatet

De bookmaker sluit een ruime zege van Ajax op FC Emmen aankomende zondagavond niet uit. Ajax is sowieso de grote favoriet om de wedstrijd in de Johan Cruijff ArenA te winnen, maar de kans is groot dat de Amsterdammers dat ook nog eens met grote cijfers gaan doen.

Voor een overwinning van Ajax op FC Emmen zondagavond staat slechts en daarmee is alles over de favorietenrol bijna wel gezegd. Dat wordt nog duidelijker als we kijken naar de odds voor een gelijkspel of zege van FC Emmen. Die zijn namelijk respectievelijk (!).

De bookmaker sluit dan ook absoluut niet uit dat Ajax flink wat doelpunten gaat maken tegen de club uit Drenthe. Zo kun je voor zondagavond inzetten op het feit dat Ajax minimaal vier doelpunten gaat maken tegen FC Emmen. De odd daarvoor is niet al te hoog. Voor minstens vier doelpunten van Ajax staat . Zie jij Ajax zelfs vijf doelpunten maken? Dan staat daar tegenover. Speel je het liever iets meer op safe en ga je voor minstens drie doelpunten? De .

Wie gaan er scoren voor Ajax?

Er worden doelpunten verwacht en dus is het ook interessant om te kijken naar wie deze doelpunten mogelijk gaan maken. In het vorige weekend wisten Steven Berghuis, Steven Bergwijn en Kenneth Taylor te scoren. Voor een nieuw doelpunt van Berghuis op elk willekeurig moment staat . Voor een nieuw doelpunt van Bergwijn staat , terwijl een nieuwe goal van Taylor je kan opleveren. Let wel: de bet vervalt als een speler niet in basis begint.

Naam speler Odd voor een doelpunt op willekeurig moment
Brian Brobbey 1.95
Steven Bergwijn 2.10
Dusan Tadic 2.10
Steven Berghuis 2.40
Davy Klaassen 3.10
Kenneth Taylor 4.33
Edson Álvarez 4.33

Verwacht jij dat Ajax minstens vier doelpunten maakt tegen FC Emmen?

Als je verantwoord speelt, houd je het leuk. Wat kost gokken jou? Stop op tijd, 18+!

Lees meer over:
Plaats reactie

Rock69 +8411

Op basis van wat is dit gebaseerd. Niet op basis van het veldspel. Die is dramatisch gebleken onder Schreuder na de thuiswedstrijd tegen Heerenveen. Want vanaf die tijd was men de weg kwijt. Destijds onder Schreuder en nu onder Heitinga. Het is net of men niets geleerd heeft van een coach als ten Hag. Wat betreft de trainingen onder ten Hag. Tactiek. Want bij deze trainingen waren ook Reiziger en Heitinga al aanwezig! Wat mij nog het meest heeft verbaasd is, dat men nooit een echte en goede opvolger naast ten Hag heeft geposteerd. Want blijkbaar zag men het toen al niet in Reiziger zitten (leiding). Terwijl hij met jong Ajax kampioen werd in de eerste divisie. Want wat heeft Heitinga eigenlijk tot dusverre gepresteerd, dat je van hem kunt zeggen van, dit is een goede coach. Ik zie het niet!

16-04-2023 09:08

Ajax4proud +10815

Wat kansloos, wil Ajax het stadion leeg houden met dit soort wedstrijden.. Wat is dat voor een tijd op zondag om 20.00.

15-04-2023 20:02

MarkP +21560

Daar is ie weer de bookmaker met een ajax bril op.

15-04-2023 16:00

PH2BOT +40155

Bookmaker verwacht dat het morgen 16 april wordt. Place your bets please...' rien ne va plus! "

15-04-2023 13:22

Wendy.H +6799

Dit geld is niet meer van u

16-04-2023 13:37

Panna +5042

Vind het altijd wel een klote tijd om naar het stadion te gaan.... zondag 20.00 uur!

15-04-2023 10:36

Ajax4proud +10815

De bedoeling is dat je daarna ook gelijk naar de bananenbar gaat..

15-04-2023 20:06

Ajaxfan31183 +16391

Ja dat hadden ze ook tegen Fortuna verwacht. Toen stonden we ook na 80 minuten net met 3-0 voor. Maar hopen dat het zondag wat aantrekkelijker wordt om te kijken al heb ik daar een hard hoofd in

14-04-2023 10:01

Ajacied33 +36706

Afgelopen zondag was aantrekkelijk genoeg en het was een klein wondertje dat het maar 4-0 geworden is. Dat wordt het morgen weer, 4 a 5-0

15-04-2023 17:35
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.