Sánchez maakt eerste goal voor Tottenham Hotspur

door Jesse ter Haar 4

Sánchez maakt eerste goal voor Tottenham Hotspur

door Jesse ter Haar 4

Laatst geüpdatet

Davinson Sánchez heeft zondag zijn eerste doelpunt in dienst van Tottenham Hotspur gemaakt. In eigen huis ontvingen de Spurs het lager geklasseerde Leicester City en in die wedstrijd maakte hij na ruim een halfuur de openingstreffer.

Het bleek zondag sowieso de wedstrijd van de Ajacieden bij Tottenham, want na nóg een halfuur was het Christian Eriksen die het net vond. Hij maakte de 2-0 en zorgde daarmee voor een ruimere marge voor zijn team. Na een 2-1 van Jamie Vardy eindigde de wedstrijd uiteindelijk nog in 3-1 via Son Heung-min.

Sinds Sánchez' vertrek bij Ajax, waarvoor hij 47 wedstrijden speelde, kwam hij al 65 maal in actie voor de club uit Londen. Momenteel bevindt hij zich, vijf punten achter Liverpool en Manchester City, met die ploeg op een derde plek in de Engelse Premier League.

Lees meer over:
Plaats reactie

goajaxgo +14157

Nou, leuk.

10-02-2019 21:58

Mözil +2533

Wat missen wij zo'n beest zeg!

10-02-2019 19:25

Web +178830

En wat denk je van Klaassen en Viergever
Winnaars heb je nodig in een team, niet verfijnd maar er altijd staan, ook als het even niet loopt.

11-02-2019 13:44
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.