Excelsior is zondagavond gepromoveerd naar de Eredivisie. Na een eerder gelijkspel moesten de Rotterdammers op bezoek bij ADO Den Haag en dat mondde uit in een knotsgek duel. Na een verlenging eindigde het in 4-4, waarna er strafschoppen aan te pas kwamen. De ene na de andere strafschop ging erin, totdat ADO Den Haag miste en Excelsior zich verzekerde van Eredivisie-voetbal.
FT | ADO Den Haag - Excelsior (4-4)(5-5)
Opstelling ADO Den Haag:
Wentges; Asante, Amofa, Matthys, Kemper; Klas, Breinburg; Kishna, Steijn, Pires; Verheydt.
Opstelling Excelsior:
Van Gassel; Horemans, Nieuwpoort, El Yaakoubi, Tjoe-a-On; Azarkan, Wieffer, Eijgenraam, Goudmijn; Niemeijer, Dallinga.
Doelpunten:
1-0 Thomas Verheydt (35')
2-0 Felipe Pires (40')
3-0 Sem Steijn (47')
3-1 Marouan Azarkan (78')
3-2 Reuven Niemeijer (83')
3-3 Thijs Dallings (90+3')
4-3 Sacha Komljenovic (97')
4-4 Redouan El Yaakoubi (109')
Strafschoppen:
0-1 Redouan El Yaakoubi
1-1 Boy Kemper
1-2 Julian Baas
2-2 Herve Matthys
2-3 Sven Nieuwpoort
3-3 Sacha Komljenovic
3-4 Chouhaib Driouech
4-4 Felipe Pires
4-5 Brandon Ormonde-Ottewill
5-5 David Puclin
5-6 Luuk Admiraal
6-6 Amar Catic
6-7 Mats Wieffer
7-7 Silvinho Esajas
7-8 Siebe Horemans
Topreactie
JaapStam +136702
@JOHANisGOD, hoe vaak ga je dit soort teksten herhalen;
Ik hoop dat alles goed gaat met Terror Jaap.
Liep te krijsen voor PSV in Europa.
Nu weer gillen voor ADO Den Haag.
Opeens niet meer te zien hier.
Sterkte Japie.
Heel erg kinderachtig!!! Niveau van FR12 waar je thuis hoort!!! Mafklapper!!! @AS, wanneer actie???!!! Dat jij 24 uur per dag achter zo'n schermpje zit!!! Tja!!! Doe is wat nuttigs in de maatschappij dan constant 24 uur met mij bezig te houden!!! En nee!!! Ben geen nicht!!! Harstikke hetero!!! Jaloers???!!! Ja dus!!! werkse man!!! Ownee!!! Dat heb je niet!!! Voor de 1000ste keer ben voor Ajax en Rode Ster Belgrado!!! Dat jij voor Feijenooit bent, dat wist ik allang al hoor!!! Dus omdat ik ADO iets meer gun dan Excelsior, ben ik gelijk maar P$V en ADO supporter???!!! Juist ja!!! Zegt meer iets over jou, dan over mij jongetje!!! 1x gejuicht voor de lampen tegen Galatasaray en voor @JOHANisGOD is dat meer dan genoeg om een stempel om mij te drukken als P$V supporter en te kruisen/gillen!!! Ik heb jou trouwens het hele jaar hier niet gezien, Te druk op FR12???!!!
Hier wat teksten en de tijden wanneer hij reageerde...
18:57 @JOHANisGOD, ''Japie, de ene keer krijs je voor PSV, de andere keer voor ADO.
Voor welke club ben je nou echt?
PSV of ADO?''
21:41 @JOHANisGOD; ''Terror Jaap, waar ben je?''
22:51 @JOHANisGOD; ''Ik hoop dat alles goed gaat met Terror Jaap.
Liep te krijsen voor PSV in Europa.
Nu weer gillen voor ADO Den Haag.
Opeens niet meer te zien hier.
Sterkte Japie.''
Ook al reageer ik telkens dat ik voor Ajax en Rode Ster Belgrado ben, je blijft maar volharden om P$V en ADO!!! Wat een kneusje ben je!!! Waar was je trouwens tussen 18:57 en 21:41???!!! Janken dat ADO voor stond???!!! Of was je weer aan het uit huilen bij je kameraden op FR12!!!
Plaats reactie