Eriksen kijkt uit naar comeback: 'Ik moet bewijzen dat ik nog dezelfde speler ben'

door Jesse ter Haar 8

Bron DR

Eriksen kijkt uit naar comeback: 'Ik moet bewijzen dat ik nog dezelfde speler ben'

door Jesse ter Haar 8

Bron DR

Laatst geüpdatet

Christian Eriksen kijkt uit naar zijn rentree bij het nationale team van Denemarken, zo vertelt hij aan het Deense DR. De oud-Ajacied ondervindt geen enkele fysieke hinder meer en wil zijn thuisland laten zien dat hij het voetballen allesbehalve verleerd is.

'Het idee dat je weer gaat voetballen en het shirt van het nationale team gaat dragen, het is speciaal. Ik kijk er naar uit om de fans te zien', aldus de middenvelder. 'Het wordt gaaf om weer het Park (het stadion van FC Kopenhagen, red.) in te gaan. Natuurlijk zal het een speciale situatie zijn en een bijzonder idee voor zowel de fans als teamgenoten.'

De laatste keer dat Eriksen het shirt van Denemarken droeg, werd hij getroffen door een hartstilstand. Hij denkt niet dat hij daar tijdens de wedstrijd nog hinder van zal ondervinden. 'Ik weet zeker dat zodra de wedstrijd is begonnen en alles normaal is geworden, je niet denkt dat er iets onverwachts kan gebeuren. Dus ik voel me daar heel comfortabel bij en ik kijk er echt naar uit.'

'Ik heb veel gesprekken gehad met mijn familie', voegt hij eraan toe, waarna hij verdere ongerustheid wegneemt. 'De tijd heeft veel genezen en het gaat heel goed. Het heeft het ook gemakkelijker gemaakt om terug te komen.'

Eriksen voelt bewijsdrang

Nu Eriksen helemaal terug is als voetballer, voelt hij de bewijsdrang om te laten zien dat hij het nog altijd kan. 'Ik moet bewijzen dat ik niet ben vergeten hoe ik moet voetballen en dat ik nog steeds dezelfde speler ben. Dat heb ik bij Brentford bewezen en het gaat erom dat ik het bij het nationale team ook weer laat zien. Het is eigenlijk heel leuk en een beetje anders dan voorheen, maar het is alleen maar positief.'

Lees meer over:
Plaats reactie

Cruijffthebest +13450

Kom naar huis Christian, naar Ajax dus!!!

24-03-2022 20:41

Velibor30370 +4158

Laat t volgend jaar met Ajax in de CL zien aub!

24-03-2022 15:56

frenkiedejong53 +9792

Eriksen gewoon zaterdag kidnappen, Ajax-shirt aantrekken, Videootje maken en posten.

24-03-2022 13:28

Eurysaces +29562

Wat een blunder om hem niet te halen, had je de vervanger van Gravenberch al binnen voor komend seizoen.

24-03-2022 12:28

trodat4030 +97198

Hij wilde per se PL spelen, dat kan Ajax hem nooit bieden, dus hoe kan het dan een blunder zijn van Ajax?

24-03-2022 12:53

Eurysaces +29562

Hij kwam natuurlijk niet voor niets trainen bij Ajax. Wilde volgens mij vooral een WK spelen met Denemarken, maar inderdaad een voorkeur voor de PL. Dat had Ajax echter niet tegen hoeven houden, in plaats daarvan is besloten dat hij niet nodig was..

24-03-2022 12:59

gi0vanni +7341

Je hebt gelijk. Eriksen wou niet en Ajax is in handen van het Bestuur en de R.v.c. en die hebben al in het tijdperk dat Overmars er nog was aangegeven dat ze willen dat Ajax eerst spelers weg doet (O.a. op posities die zijn overbezet.) zodat het salarisbuged niet te hoog wordt. Maar ook dat er meer Nederlanders in het team moeten. Eriksen was onhaalbaar.

24-03-2022 15:11

thajax +7423

Eerst keert hij terug in zijn Arena!
Hopelijk is hij in de zomer alsnog een optie voor Ajax.
Dan hebben we met hem en Kudus prima vervangers voor Gravenberch

24-03-2022 12:22
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.