PSV verliest weer, de gang omlaag gaat nu wel erg hard. Feyenoord had op omhoog gehoopt, maar Ajax maakte aan die illusie keihard een einde. Bij het Duitse HSV is het er met de trainerswissel niet veel beter op geworden. Deze week is Rafael van der Vaart in Nederland. Goede reden voor Ajax om een terugkeer naar de ArenA te bespreken.
Ajax wist met de wetenschap dat AZ gewonnen had, dat het gat op de koploper teruggebracht kon worden tot vijf punten. Dat is een reuze stimulans in de rug, in de week dat je ook nog Davids aan je weet te binden. En wie zo Feyenoord van de mat speelt en kansloos maakt voor de top 3, heeft recht op lof en waardering.
Maar, het is niet alles goud wat er glimt op de nationale en internationale voetbalvelden. Met pijn in mijn hart zie ik Rafael van der Vaart wegkwijnen in Hamburg. Diens overstap naar de Duitse havenstad was een ware vlucht uit de ArenA. Zijn carrière was in verval geraakt en de gewenste Europese topclubs keken allemaal even de andere kant uit toen men Raphael aanbood. Ajax en het wanbeleid van Koeman en de te hoge blessuregevoeligheid van de jonge Heemskerker lagen daar aan ten grondslag.
...lees verder op highlow.nl...
Plaats reactie