Frank de Boer liet onlangs weten dat Ajax wederom een poging heeft gedaan om Marco van Ginkel richting de hoofdstad te krijgen. De voormalig Vitesse-speler kiest echter voor een langer verblijf bij AC Milan. Volgens zaakwaarnemer Karel Jansen heeft dat niets met Ajax als club te maken, maar met de Nederlandse competitie.
'Dat Marco niet naar Ajax wil, ligt genuanceerder. Elke speler wordt gestreeld door de interesse van Ajax, dus ook Marco. Het heeft helemaal niets met de club te maken, maar met de competitie. Marco kent de eredivisie inmiddels wel, hij speelde er bijna honderd wedstrijden in. Hij zoekt de uitdaging tegenwoordig ergens anders', aldus Jansen tegenover FOX Sports.
Van Ginkel wordt dit seizoen door Chelsea aan AC Milan verhuurd, maar daar heeft de middenvelder nog niet veel speeltijd gekregen. Sinds zijn komst naar Italië heeft Van Ginkel slechts drie wedstrijden in het eerste gespeeld.
Plaats reactie