Spaan haalt uit naar zaakwaarnemer Heitinga: 'Zijn doel is: hoe word ik hier beter van?'

door Jesse ter Haar 105

Bron Het Parool

Spaan haalt uit naar zaakwaarnemer Heitinga: 'Zijn doel is: hoe word ik hier beter van?'

door Jesse ter Haar 105

Bron Het Parool

Laatst geüpdatet

Henk Spaan is niet onder de indruk van de teksten van Rob Jansen in gesprek met De Telegraaf. De zaakwaarnemer van John Heitinga liet zich uit over de manier waarop de oefenmeester is behandeld bij Ajax en bovendien sprak hij over de staat van de Amsterdamse club.

'De zaakwaarnemer van Van der Sar en Heitinga, Rob Jansen, is een ouderwetse zakenman die nog steeds denkt dat "naar De Telegraaf lopen" mensen doet sidderen', begint Spaan in zijn column in Het Parool. 'Ooit was hij gedeeld eigenaar van ADO, ooit zag hij brood in Feyenoord en nu ontwikkelt hij plannen voor Ajax. Zijn enige doel is altijd: hoe word ik hier beter van?'

'Om te beginnen moord en brand schreeuwen', zo stelt de journalist annex columnist vast. 'De nieuw td van Ajax is een Duitser. EEN DUITSER. "Hij heeft Heitinga schofterig behandeld." Omdat hij een Duitser is? Wat verwacht je anders van een Duitser? De Hagenees heeft geconstateerd dat het Ajax-dna dood is.'

De Ajax-leiding

Daarbij noemde Jansen meerdere oud-Ajacieden die de leiding zouden kunnen nemen over Ajax, maar dat ziet Spaan niet direct zitten. 'Rijkaard, Van Basten, Jordi Cruijff, Dennis Bergkamp en Winston Bogarde moeten Ajax redden, meldde de transfermoloch. Ik moest harder lachen dan om een monoloog van Peter Pannekoek. De eerste vergadering van het nieuwe managementteam zag ik helemaal voor me. Men zweeg.'

Ajax speelt voor het eerst sinds de jaren tachtig in een wit uittenue! Bestel nu het nieuwe uitshirt voor het seizoen 2023/24!

Lees meer over:
Plaats reactie

Sti Jn +3101

Dit doet niet iedere zaakwaarnemer.

Kijk naar Schreuder. Het heeft totaal geen zin om om je heen te slaan. Daar wordt je cliënt alleen maar een onbetrouwbare coach van. Denk je dat bijvoorbeeld Van Seumeren of een Saoedische clubeigenaar zit te wachten op een interim die zichzelf naar voren blijft schuiven en met name een zaakwaarnemer die vol de aanval opent als het niet zo gaat als hij wil?

Ik mag echt hopen voor Johnny dat dit vooraf is afgestemd want dan is het (deels) zijn eigen fout.

(Ten overvloede: had Heitinga inderdaad deze toezegging dan is het inderdaad niet eerlijk, maar véél verstandiger is om dit geheel binnenskamers te houden. Grote probleem van ex voetballers is dat het vaak een stelletje narcisten zijn en de mensen daaromheen nog veel meer, uitzonderingen daargelaten.)

08-06-2023 10:16

brullie +7035

Opendeur Spaan, iedere zakenwaarnemer doet dit.

08-06-2023 06:58

Noxin +15549

Ehm, nee.

09-06-2023 12:22

Ajax1inmyheart +767

Rob Jansen is een oud mannetje die relevant probeert te blijven.

07-06-2023 18:04

PetrusKeizer +10739

Hij laat geen spaan heel van Rob the Robber 👏 👏👏

07-06-2023 17:55

RuffRhythim +24837

Haha, go Henkie

07-06-2023 15:08

Hendrik Johanne +67

Het is jammer dat Johans naam te pas en te onpas misbruikt wordt door mensen die helemaal niet zijn visie volgen.

Johan was voor voetballers die voetbalbelissingen maken, de overige taken in een “bedrijf” moesten volgens hem door experts gedaan worden - ondersteunend aan het voetbalgedeelte. Ik denk daarom ook niet dat Johan voorstander van Vd Sar als CEO zou zijn geweest, maar het is ook niet zo dat Johan alleen maar “Ajacieden” wilde. Johan wilde vooral kwaliteit, en dat kan ook zonder Ajax-verleden.

Er zijn zelfs mensen die nu doen alsof Johan tegen data was, dikke onzin. Johans mensen in de jeugdopleiding gebruikten al jaren (als een van de eerste) volop data, als ondersteuning aan het voetbal.

Johan was altijd voor vernieuwing, maar bleef terecht erbij dat de basis van het spelletje altijd hetzelfde blijft. Daarom geloofde Johan ook dat Ajax met goed beleid altijd nog een keer de CL kan winnen.

Je ziet ook dat de basisregels van Johan en oorspronkelijke Nederlands voetbal, hoog drukzetten, man meer op middenveld zoeken, derde man, diepgang voor breedte, positiewisselingen etc., nog altijd toegepast worden in wereldtop en nog altijd succesvol zijn. Guardiola, De Zerbi, Arteta, Xavi, Ten Hag spelen heel Cruijffiaans, zelfs het drukzetten van Klopp/Nagelsmann/Tuchel/Leipzig school komt oorspronkelijk bij ideeen Cruijff vandaan.

Wat Telegraaf nu allemaal roept over Ajax DNA in de naam van Johan is misbruik van Johans naam.

Johan was niet voor mensen puur neerzetten omdat ze een Ajax-verleden hebben, Johan was voor de kennis van (sommige!) oud-voetballers gebruiken in de organisatie ipv alleen maar carrièretijgers. Hij wist dat je zowel voetbalkennis als “corporate” kennis nodig hebt in een moderne voetbalorganistie.

Johan was nooit voor Heitinga geweest puur omdat hij oud-Ajacied is. Johan betrok ook mensen met kennis zonder enige voetbalverleden bij Ajax, zelfs als het meer Feyenoorders of PSV’ers waren, het ging Johan om (voetbal)kennis.

PS: ik weet zeker dat Johan een heel groot voorstander van Arne Slot als Ajax-trainer was geweest. Geen enkel Ajax-verleden, maar wel de visie die hij graag zag.

07-06-2023 13:06

ProfessorX +19827

😂🫵🏻💪🏻👊🏻

07-06-2023 11:41

jerryisthename +31846

Helemaal eens met Spaan deze keer. 👍🏼
Die gozer denkt alleen maar aan geld en dus uiteindelijk aan zichzelf, die gladde zaakwaarnemer.

07-06-2023 10:47

Aurelius1 +19734

Er zijn nogal wat mensen boos geweest in en rondom Ajax het afgelopen jaar. Dailey Blind was boos, Arie van Os was boos, Hamstra was boos, Bogarde was boos, Daphne Koster was boos, Rob Jansen is boos, Heitinga is boos, Vanenburg was boos, etc. Nogal wat boosheid dus.

07-06-2023 08:50

Koekie87 +21001

Bijna allemaal mensen met het oh zo heilige Ajax DNA op Hamstra na dan.

07-06-2023 09:03

Juan62 +46231

Dat Ajax DNA zit je wel dwars hê ;)

07-06-2023 11:07

Koekie87 +21001

Meer dat te koop ermee lopen irriteert me mateloos.

07-06-2023 13:30

PaulEast +7889

Jansen heeft de glazen van Heitinga definitief ingegooid. Ajax moet afscheid nemen van de Telegraaf. Ordinaire achterbakse, opstokende roddel “journalistiek”

07-06-2023 06:44

Koekie87 +21001

Tja eindelijk zie ik ook meer tegengas ontstaan tegen zowel figuren als Jansen als de Telegraaf waar de supporters vereniging van Ajax vraagtekens bij zet dat die mediapartner zijn van Ajax. Daarnaast is Jansen een zaakwaarnemer dus zal altijd in het belang van zijn cliënten spreken. Die spreekt dus absoluut niet in het belang van Ajax. Zijn cliënten leveren hem uiteindelijk geld op en daar gaat het Jansen uiteindelijk om. Paar jaar geleden was er bij Feyenoord ook een charme offensief mede geleid door deze Jansen om Kuyt daar als hoofdtrainer aan de macht te helpen maar ook om allerlei spelers daar naartoe te brengen die bij zijn bureau zitten aangesloten.

07-06-2023 05:52

wijzijndebeste123 +164056

Vergeet niet wat voor ravage Jansen niet eens heel lang geleden heeft aangericht bij Feyenoord toen Sjaak Troost interim-TD was en Jaap Stam trainer. Beide ook cliënten van hem. Alle transfers gingen via Rob en geen enkele speler is geslaagd. Wel heeft Rob goed zijn zakken kunnen vullen en daar hoopte hij met Heitinga en Vd Sar op sleutelposities bij Ajax ook op. Dat gaat nu niet door dus is hij kwaad.

07-06-2023 08:12

Koekie87 +21001

Klopt idd en bij Feyenoord zijn ze volgens mij maar wat blij dat ze af zijn van een trainer zoals Jaap Stam en een interim TD zoals Troost die eigenlijk behalve zijn Feyenoord dna als speler ongeschikt is voor wat voor functie dan ook bij een club als Feyenoord. De enigste reden dat Jansen dit doet is om zijn zakken te vullen. De rest is allemaal bijzaak voor een zaakwaarnemer.

07-06-2023 08:44

Qifesh +24917

😆 Jaap Stam, dat is wat John altijd wilde uitstralen op het veld

07-06-2023 09:11

wijzijndebeste123 +164056

Qua trainerscapaciteiten ontlopen ze elkaar nauwelijks schat ik in : )

07-06-2023 09:11

Koekie87 +21001

Lekker boos kijken.

07-06-2023 09:20

Mijnclub33x +9901

Volgens mij zit de Telegraaf in de verkeerde stad. 'Verhuis lekker naar Rotterdam want ik wordt zo moe van jullie negatieve gezwam over Ajax. Het is niet kritisch, niet genuanceerd, nee het stoken'. Nee, er komt helemaal niets zinnigs uit de pen van Driessen en Verweij. Lees liever het Parool, een echte Amsterdamse krant maar die ook kritisch en genuanceerd durft te schrijven over Ajax.

07-06-2023 02:14

Mijnclub33x +9901

...en Spaan werkt voor het Parool.

07-06-2023 02:15

Ferd +38497

Telegraaf en verkeerd horen bij elkaar, al sinds 1940

07-06-2023 07:32

Qifesh +24917

"Krant van verkeerd Nederland"

07-06-2023 09:12

Rockanje23 +37068

Rob Jansen hangt nog steeds graag de sociale vakbondsjongen uit, maar is natuurlijk gewoon een van de vele Raiola's.
Alles is geoorloofd ten gunste van het eigen gewin.

06-06-2023 22:34

Ajaxfan31183 +16391

Rijkaard wil niets meer iets in de voetballerij doen, van Basten praat er liever alleen maar over dan dat hij een functie wil bekleden, Jordy Cruijff heeft echt op zn achternaam na totaal niets met ajax, ja heeft in de jeugd gezeten toen zn vader nog bij Ajax voetbalde . En Bergkamp is niet echt de verlosser die wij nu nodig hebben maar die zou eventueel nog kunnen dienen als een spitsen trainer. Ik blijf het gewoon jammer vinden dat die ene man, die Antwerp kampioen heeft gemaakt , zn smartphone niet thuis had kunnen houden. Kon de tijd maar terug gedraaid worden dan hadden we al dit gezeik nu niet gehad

06-06-2023 22:01

Mijnclub33x +9901

Wim Jonk dan misschien??

07-06-2023 02:17

Mijnclub33x +9901

En ik voorspel dat die Bosuilen uit Antwerp straks hoge ogen gaan gooien in de CL en goede aankopen gaan doen. Dat kun je rustig aan Overmars overlaten.

07-06-2023 02:21

Koekie87 +21001

Tja als Jonk zich weet te gedragen waarom niet. De vorige keer was hij namelijk flink in strijd met een ander echt club icoon genaamd Dennis Bergkamp en die vochten elkaar echt letterlijk de tent uit en maakte zichzelf daarmee groter dan de club Ajax.

07-06-2023 05:54

michelt +796

Zozo, eindelijk ziet Henk het goed een keertje

06-06-2023 21:56

Tinus +10359

Henk ziet het wel vaker goed hoor. Gewoon wat vaker de krant openslaan.

07-06-2023 09:01

debarbaar +8250

Tja Henk Spaan heeft soms ook gelijk. Alle voorgestelde figuren zitten niet heel toevallig bij het kantoor van Jansen. (En waren vaak al eens ontslagen door twee andere cliënten, van der Sar en Overmars, van meneer Jansen). Er is trouwens een ander spoiler alert want waar Rob Jansen tracht Michael van Praag te beïnvloeden daar gaf van Praag zaterdag bij Radio NH tegen over Valentijn Driessen toch echt heel duidelijk aan alle vertrouwen te hebben in de voorzitter van de RvC en Mislintat.

06-06-2023 21:47

brancoo +6228

Enige journalist die het goed heeft

06-06-2023 22:25

Mokum87 +2435

Die Rob Jansen doet net of hij de verlosser moet zijn. Is simpelweg een zaakwaarnemer en we weten allemaal dat die graag hun zakken gevuld hebben. Die doen het niet voor een appel en een ei. Next......

06-06-2023 21:00

Rikkie66 +22835

Feit dat er geen TD, trainer en Hoofd Jeugdopleiding was, komt door de vertrokken cliënt van Jansen.
Feit dat de chaos begon, kwam door een dickpic van de cliënt van Jansen.
Feit dat Jonk en Bergkamp vertrokken, kwam door cliënten van Jansen.

06-06-2023 20:27

Babangida83 +23929

Jansen is één van de weinige zaakwaarnemers die zijn spelers niet direct naar het buitenland schreeuwt. Hij ziet ze liever bij een Nederlandse club werken. En dat zijn écht wel namen, waar je iets mee kan.

Jansen preekt voor eigen parochie, maar weet ook prima hoe de hazen inmiddels lopen bij Ajax en is daar niet tevreden over. Voor Jansen was het veel lucratiever geweest om Van der Sar eerder bij ManU te brengen. Heeft hij na alle heisa van vandaag, waarschijnlijk spijt van.

06-06-2023 20:26

Sjakio +2379

Iets met een spijker en een kop!

06-06-2023 19:53

Danielson +50461

Die dame op de foto: is dat Rob's dochter of is het z'n vrouw?

06-06-2023 19:24

aschja +20588

Je vraagt dat voor een vriend begrijp ik?

06-06-2023 19:28

IndoorNinja +1856

Haha pis in mijn broek!

06-06-2023 20:50

goajaxgo +14149

Z'n vrouw. Binnen 1 seconde gevonden via Google.

06-06-2023 19:36

Danielson +50461

Tja. Best treurig eigenlijk..

06-06-2023 19:43

Oxxer +164342 moderator

Als Rob Jansen uit Volendam of Urk komt kan het zijn vrouw en dochter zijn.

06-06-2023 20:24

Sies +4516

Mwhahha..

06-06-2023 20:28

Merrick +6754

"Ik moest harder lachen dan om een monoloog van Peter Pannekoek". Da's niet zo moeilijk. Zelfs een net gelegde drol is grappiger dan Peter Pannekoek.

06-06-2023 19:04

gebakkenperen +3119

Forza Henkie

06-06-2023 18:54

TontoKarnaggel +42520

Spot on Spaan. Ik weet dat velen hem niet mogen en je kan idd veel van Henkie vinden maar het is wel een echte Ajacied en in de media 1 van de weinige die niet uit zelfbelang zijn stukje zit te typen. Ik denk ook oprecht dat hij het beste met Ajax voor heeft. Dat hem dat niet belet om af en toe poep te praten vind ik niet erg, dat doe ik en velen met mij hier ook met grote regelmaat.

06-06-2023 18:54

trodat4030 +96845

Hij is FC Amsterdam supporter.

06-06-2023 19:13

ProfessorX +19827

Sta vaak langs de lijn op de toekomst , maar was idd FC Amsterdam supporter !

07-06-2023 11:47

Babangida83 +23929

Ik denk dat je gemist hebt dat een vriend van hem zaakwaarnemer is van Alvarez. Dus Spaan spiegelt zijn eigen situatie op die van Jansen.

06-06-2023 22:53

PimDeKlager +4381

Spaan mag vinden wat hij wil, maar ik ben het toch behoorlijk eens met de heer Jansen. Over het algemeen kan ik mij vaak vinden in wat er in de Telegraaf staat.

06-06-2023 18:34

Oxxer +164342 moderator

Spaan on point, Telegraaf anno 2023 is toxic en niets minder dan de diarree emmer van de voetbal media. Alle ratten krijgen een podium om voor eigen belang van alles te verkondigen.

06-06-2023 18:33

markk +8904

Goedzo Spaan. Wat een absurde teksten van deze arme spelersmakelaar. Volgens mij waren de afspraken heel duidelijk; hij zou hoofdtrainer van Ajax zijn tot de zomer. Het is ook niet zo dat hij bewezen heeft dat hij tactisch het verschil kan maken. Ik vind zijn optreden heel pover en ik geloof dat er ook met deze spelers veel meer in had gezeten. Natuurlijk gaat Mislintat, met nog enkele wedstrijden te gaan, bij zijn eerste persconferentie niet verkondigen dat Heitinga sowieso moet vertrekken. Hij bewaart de rust en laat het in het midden. Dat deze onnozele spelersmakelaar dat nu tegen hem gaat gebruiken vind ik heel triest. Wat had hij dan moeten zeggen voor de wedstrijd tegen AZ? "Die John bakte er zowel bij Jong Ajax, als bij Ajax 1 niks van dus hij mag na AZ zijn koffers pakken"?

06-06-2023 18:31

HertogH +15875

Realistisch tegengeluid, gelukkig!

06-06-2023 18:24

☆☆☆AfcARules☆☆☆ +2878

Popie Jopie heeft gelijk!

06-06-2023 18:23

AjaxPositivo +6958

Eens met Spaan. Je helpt hier Ajax op geen enkele manier verder mee.
Klinkt nogal wraakzuchtig nadat al zijn cliënten niet meer bij Ajax rondlopen en hij er dus niets meer te zeggen heeft.
Doe desnoods wat goede voorstellen voor een trainer/AD/leden bestuursraad ipv extra herrie te schoppen

06-06-2023 18:22

Harrier Du Bois +38906

Heel goed Henk, dit ziet hij goed en ook wel fijn om in de media een tegengeluid te horen ipv drek van alle kanten

06-06-2023 18:16

wijzijndebeste123 +164056

Henkie is spot on! Rob Jansen dient alleen z'n eigen agenda (lees: geld aan Ajax verdienen) en probeert daarvoor heel doorzichtig op sentiment in te spelen. En laten we ook niet vergeten dat Sjon met z'n zogenaamde grote clubhart helemaal achter de woorden van Rob Jansen staat. Dus laat Sjon lekker bij onze club wegblijven.

06-06-2023 18:15

Thor +4042

Van Koooooperen
Van Kooooooooooperen
Van Koooooooooooooooperen

Spaan heeft weer een kilo boter op z'n hoofd.

06-06-2023 18:14

Drukwerk1968 +7111

Spaan heeft in deze column gewoon gelijk

06-06-2023 18:18

trodat4030 +96845

Thor ook.

06-06-2023 19:20

Thor +4042

Spaan heeft per definitie geen gelijk.

06-06-2023 19:40

komopajax777 +13253

Henk Spaan schrijft goede stukken en met humor.Hij slaat hier wederom de spijker op zijn kop.

06-06-2023 20:15

VoorAltijdNummer14 +25357

Niet dat Spaan er geen handje van heeft om hetzelfde te doen als spreekbuis voor de fam. Van Kooperen, maar in ieder geval fijn dat iemand met een beetje bereik dit aan de kaak stelt.

Mike en Rob hebben hier mee getracht de Ajax-aanhang op te zwepen tegen een directeur die hun vriend en cliënt feitelijk heel netjes behandeld heeft. Dat het nu averechts werkt en de supporters alleen maar meer achter Sven zijn keuzes staan, hadden ze waarschijnlijk niet ingecalculeerd.

"Huh, maar we riepen toch sentimentele kreten als Ajax-DNA?!?!?!"

Met een dergelijke entourage moet je Heitinga zo ver mogelijk weghouden van de nieuwe trainer en het te implementeren beleid. Jammer voor John, want die houdt oprecht zielsveel van Ajax, maar deze muppets hebben nu het beeld gecreëerd dat hij eigen belang boven dat van de club plaatst. En dat is simpelweg niet meer te repareren.

John, als speler heb je een plekje in mijn hart, maar houd jezelf en je pitbulls de komende maanden koest als je ooit nog in een hoedanigheid bij de club wil terugkeren. Dit lijkt namelijk nu al een brug te ver.

06-06-2023 18:13

freak31 +5676

Eindelijk weer eens iemand die door dat polarisatie vodje wat zich 'Telegraaf' noemt heen prikt. Helemaal eens met Henk.

06-06-2023 18:06

trodat4030 +96845

Misschien moet je de reacties een lezen in de betreffende topics, alsof niemand er allang doorheen geprikt had..

06-06-2023 19:22

020bornraised +1262

"De Hagenees heeft geconstateerd dat het Ajax-dna dood is" Geweldig

06-06-2023 18:01

SCHREUDERNOPARTY +2498

Pak ze Henk die padjepeejer Jansen hoorde je over vs sar niet hoor hahah maar nu heeft mislintat het gedaan ja hoor

06-06-2023 17:54

TweeBenig2 +16265

Het mooie van Henk Spaan is dat hij hier op AS komt buurten om informatie op te halen, getuige zijn opmerking in zijn column van 1 juni jl.:

"Intussen zocht ik bij Ajax Showtime op welke tegenstanders in die fucking Europa League op Ajax wachten. Er stond een stukje met uitleg waaraan voor mensen met dyscalculie zoals ik, geen touw aan vast was te knopen. ‘Hoe ziet het schema voor de play-offs in de Europa League eruit?’ vroeg men. Daarna het schema dat niemand een greintje verder bracht. Men had het over ‘priority groups’. Ajax zou dan in priority group 1 zitten, en FC Lugano in priority group 4. De loting voor de play-offs is op 7 augustus, wanneer nog nauwelijks bekend is welke teams moeten loten. Dat is de UEFA, mensen. Chaos."

Ik vond het grappig. Nou Henk een tip voor je: Timothée Pembélé rechtsback van PSG. Ik lees graag een stukje over hem😁.

06-06-2023 17:48

JaapStam +137158

Dit zijn nou leuke dingen om te weten gap!!!

06-06-2023 17:56

TweeBenig2 +16265

Ik denk dat hij je volgt: jij was de eerste die hier mee kwam!

06-06-2023 17:57

JaapStam +137158

Geen idee, ik weet wel dat ook Jan Roos vaak rubrieken van ajaxshowtime leest!!!

On; Je bedoelt vanwege de scoop over AS Roma???!!!

06-06-2023 18:05

TweeBenig2 +16265

Yep, die en je tip aan de redactie gaf dat ze daar verder op konden voortborduren.

AS is voor velen een soort guilty pleasure; 's ochtends even kijken, rondom lunchtijd en vlak voordat ik de deur op kantoor dichttrek. En het grappige is dat ik weet dat een aantal kantoorgenoten dat ook doen.

06-06-2023 18:15

Rikkie66 +22835

Als ik moet kiezen dan heb ik nog liever een Duitser dan een Hagenees 😎

06-06-2023 17:47

Rikkie66 +22835

Henk scoort een full house! Ik gun Heitinga het beste maar het is prof sport een miljoenen business helaas pindakaas maar het werd niet beter onder John. Dan moet je ook een grote jongen zijn. En dat zou z'n zaakwaarnemer al helemaal moeten weten.

06-06-2023 17:45

profoff +8380

Hij heeft transfermongool verkeerd geschreven

06-06-2023 17:44

Steffenhagen +37849

Henk geeft aan dat ook hij dit spelletje van die enge meneer uit Den Haag goed inschat , net als de meesten hier op het netwerk. Even een reality check voor dit oude Telegraaf netwerk : niet alleen is Ajax is verder gegaan en vernieuwd , dat geldt ook voor de fans . Het zijn nieuwe generaties die weinig hebben met krantjes als de Telegraaf of old school zaakwaarnemers als Rob Jansen . Time to go …

06-06-2023 17:40

Rob.C +8410

Henk attack!!!!! Sjapoo hoor...

06-06-2023 17:34

Dolblij +45231

Beste Henk, vandaag ben je een verademing.

06-06-2023 17:34

vandenhaas4 +15088

De ellende is dat Janssen's gedrag Heitinga ook schade toebrengt. Ik zou John adviseren een andere zaakwaarnemer te nemen.

06-06-2023 17:32

GAjax31 +16132

Lijkt mij niet dat Jansen zo'n interview in de Telegraaf doet zonder toestemming van Heitinga?

06-06-2023 17:41

vandenhaas4 +15088

Ik hoop het. Dan is het een geval 'eigen schuld, dikke bult'.

06-06-2023 17:47

Dolblij +45231

Dat lijkt mij nou ook niet.........

06-06-2023 17:58

twynestar +28363

Hij heeft geen ballen verstand van voetbal, Henk, maar hij pikt wel vaak door de demagogische bullshit heen al zijn hele carriere, en dat doet hij hier ook scherp. Veel gevoel voor drama, nice.

Jansen is er inderdaad een van de oude stempel en de Telegraaf kliek overschatten zichzelf ook nog op basis van de oude Jaap de Groot dagen.

Dat einde ook, 'men zweeg'... briljant.

06-06-2023 17:27

Amsterdamnoord +6063

Er was inderdaad een tijd dat de Televaag een WK van het Nederlands elftal kapot kon schrijven. Die tijden zijn gelukkig lang vervlogen. Alleen Boomers lezen die krant nog

06-06-2023 18:03

hartvoorajax1 +1943

Was het maar waar, dan was het niet meer de grootste krant van Nederland geweest. Gelukkig zijn er heel veel boomers met verstand die niks hebben met deze krant van het Gesundes Volksempfinden.

06-06-2023 19:11

BackInBlack +14520

Spaan heeft juist heel véél verstand van voetbal

09-06-2023 05:58

Patrick67 +9624

Geen spaan tussen te krijgen Henkie.

06-06-2023 17:26

EuforischeRealist +15577

Lang niet altijd eens met Spaan maar hier raakt hij de spijker op z'n kop!

06-06-2023 17:25

Tommyshelby +129137

Thanks Henk.

Gr, Fulco

06-06-2023 17:25

Rolo +13732

Mooi Henk, geen Spaan van heel laten...

06-06-2023 17:25
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.