Kudus maakt indruk op Schreuder: 'Zeker een optie om hem als nummer negen of zeven op te stellen'

door Jesse ter Haar 218

Bron Ajax TV

Kudus maakt indruk op Schreuder: 'Zeker een optie om hem als nummer negen of zeven op te stellen'

door Jesse ter Haar 218

Bron Ajax TV

Laatst geüpdatet

Alfred Schreuder ziet in Mohammed Kudus een serieuze optie voor de voorhoede van Ajax, zo vertelt hij aan Ajax TV. De Ghanees begon de wedstrijd Red Bull Salzburg - Ajax als valse spits en dat blijkt geen toevallig experiment te zijn geweest.

'Vanaf het begin hebben we hem op trainingen al als spits of rechtsbuiten gebruikt', aldus de oefenmeester. 'Hij speelt heel erg op intuïtie en dat betekent dat hij voor de tegenstander heel moeilijk te verdedigen is. Hij is ook heel sterk en wendbaar. Het is geen experiment, want ik doe dingen niet zomaar. Er zit echt wel een idee achter. Het is zeker een optie om hem als nummer negen of zeven op te stellen.'

Een andere linkspoot, Calvin Bassey, werd deze week door Ajax aangetrokken. Maar voor welke positie nu echt? 'Ik denk nooit in één positie. Ik weet dat hij in de laatste twaalf à veertien wedstrijden bij Rangers veel in het centrum heeft gespeeld. Dat kan hij prima, maar daarvoor heeft hij altijd linksback gespeeld. Dat heeft hij het ook uitstekend gedaan, dus hij komt voor twee posities in aanmerking.'

Het aantrekken van Steven Bergwijn en Owen Wijndal komt ook ter sprake. Eén bepaald aspect vond Schreuder heel belangrijk bij het binnenhalen van dat tweetal. 'Ze hebben allebei bewust voor Ajax gekozen. Dat wil ik ook graag. Ik wil alleen maar spelers hebben die graag bij Ajax spelen. Het is goed dat die jongens er snel zijn. Ze zijn nu al wat langer in de voorbereiding en je ziet dat ze groeien.'

Francisco Conceicao

Francisco Conceicao werd in de afgelopen week eveneens aangekondigd, maar hij sloot nog niet aan en is dus nog relatief onbekend bij de Ajax-fans. Schreuder vertelt over hem. 'Hij is een superinteressante speler. Ik denk dat hij echt een Ajax-speler is, dus daar gaan we in de toekomst met z’n allen van genieten. Hij kan al spelen, want hij heeft bij FC Porto ook al gespeeld. Als je bij FC Porto al wedstrijden hebt gespeeld en goals hebt gemaakt, kun je ook bij Ajax spelen. Maar we hebben ook al hele goede spelers op die positie.'

Als je verantwoord speelt, houd je het leuk. Wat kost gokken jou? Stop op tijd, 18+.

Lees meer over:
Plaats reactie

Chrismokum020 +16436

Wanneer hij Alvarez en Klaassen op het middenveld zet (hopelijk al vanavond in een oefenpot) zou het toch mooi zijn als het voetbal 10 x niks is en hij gelijk is genezen van dit idee. Kudus gaat voorin amper kansen krijgen met Tadic en Brobbey op 9. Op 7 evenmin met Antony en Conceicao (mogelijk Ihattaren). Mo moet kansen gaan krijgen op 10 of 8, wel zo eerlijk

26-07-2022 09:02

Edwin Oud +2327

Imo is Kudus een speler voor de 10 positie. Hij komt vaak voor de goal, hij heeft het talent om te versnellen en te draaien. Hij creert ruimte en hij kan goals maken. Ik lees net dat zijn overzicht wat minder is maar daar ben ik het niet mee eens. Doodzonde dat hij tegen Liverpool geblesseerd raakte en nooit meer echt een kans kreeg van EtH. In jong was hij verreweg de beste speler. Ik ben een enorme fan vannKudus. Heeft zeer veel potentie.

25-07-2022 16:01

supporter sinds +7891

Ik hoop dat ik het mis heb maar dit doet me toch denken aan Frank de Boer logica ... Spelers steeds maar weer op een andere plaats willen proberen i.p.v. de positie waar ze het sterkst zijn. Wat krijgen we nog meer ? Tadic op 4 ? Blind op 1 ? Alvarez op 11 ? Timber op 9 ? .. Nou ja .. Timber kan natuurlijk overal .. maar zet nou gewoon spelers op hun normale positie , die trainers maken het zo onnodig ingewikkeld.

25-07-2022 11:00

RSAB +1152

Quote: ‘Het is zeker een optie om hem als nummer negen of zeven op te stellen.'

In dít interview rept hij met geen woord over Kudus als middenvelder. Waar jij op doelt is dat hij in een láter interview zegt hem óók als valse 9 te zien, 10 dus.

Daarnaast vind ik Kudus wel degelijk óók behoorlijke verdedigende kwaliteiten hebben. Wellicht moet hij zich nog verdedigend-positioneel verbeteren, maar dat lijkt mij, tot een bepaalde hoogte, aan te leren. Bovendien is Alfred kennelijk idolaat van Alvarez. Dat is toch zo’n geweldig breker?

Dat Bassey een geweldenaar lijkt te zijn, ben ik met je eens. Maar Schreuder impliceert met zijn uitspraak dat hij hem beter vindt als LB dan als LCV. Uitstekend vs Prima. Dat is toch een rare opmerking als je Bassey haalt als directe vervanger van Martinez en Wijndal al als LB hebt gehaald?

23-07-2022 20:39

DrFootball +15144

Schreuder laat zien dat hij verstand heeft van voetbal. Roep het al jaren dat Kudus een sensatie wordt als centrumspits van Ajax. Eindelijk iemand die het ook ziet.

23-07-2022 19:41

thelordjoshua +10641

Hij durft te experimenteren en een eerlijk standpunt neer te knallen. Eigen visie. Mooi te zien

24-07-2022 02:58

ajax4ever001 +18565

Die gedachten heb ik ook al een hele tijd.. ik speel met Kudus als spits in FIFA neemt niet weg dat een spelletje te vergelijken is als de realiteit maar liep al met het idee rond dat hij als spits zijnde wel eens hoge ogen zou kunnen gooien

24-07-2022 10:54

Andersen de man +2002

Hoge potentie heef tie ook hè? Bij mij werd je 91 in de spits

24-07-2022 16:31

OwenStevenDalberg +27504

Je ziet wel dat hij assistent van Ten Hag is geweest. Al even onnavolgbaar in z'n keuzes. Wat heeft Kudus deze 2 heren misdaan. In potentie je allerbeste middenvelder, maar hem verkrachten door hem op de verkeerde positie op te stellen of helemaal niet op te stellen? Onbegrijpelijk.

23-07-2022 19:22

thelordjoshua +10641

Schreuder ziet t JUIST in Kudus. Komt goed

24-07-2022 02:58

Jeffsajax +1895

Schreudertje, geen dingen roepen. Iedereen weet en ziet dat Kudus een regelrechte versterking is op het middenveld.

23-07-2022 19:07

NW23 +5058

En dan nog om een aanvaller extra vragen. Gaat het goed Alfred? Kudus moet op 8 ipv Taylor als je met dit elftal iets van een kans wil maken in Europa. Op 9 en 7 hebben we andere goede opties. Op het middenveld is de extra kwaliteit die Kudus kan brengen hard nodig.

23-07-2022 18:34

DeMeervanweleer +7572

Afgaande op wat Schreuder allemaal zegt, zal de basis-die geen basis is- er ongeveer zo uit zien denk ik:
Pasveer/Gorter

Rensch/Timber Timber.Schuurs Bassey/Blind Wijndal/Bassey

Blind/Alvarez/Taylor
Taylor/Berghuis/Kudus
Berghuis\Klaassen/Kudus

Antony /Conceicao Tadic/ Brobbey Bergwijn/daramy

23-07-2022 17:49

Hebbendiekip +4793

Er staat letterlijk dat die Kudus op rechtsbuiten en spits zet dat dat geen experiment is maar heel bewust?

23-07-2022 18:17

DeMeervanweleer +7572

Gelijk heb je. Het is hierbij meer de wens die de vaders van de gedachte van mijn kant....

23-07-2022 18:41

Hebbendiekip +4793

Dat begrijp ik haha

24-07-2022 17:02

YRGI +32950

Pasveer; Rensch, Timber, Bassey, Wijndal; Blind, Taylor, Kudus; Antony, Tadic, Bergwijn

23-07-2022 17:24

michaellaudrup +4660

Ben al lang blij dat Schreuder de meerwaarde ziet van Kudus. EtH zag alleen maar Gravie de wereldster.

23-07-2022 17:23

YRGI +32950

De man die het meest opvalt, zowel op de training als in de wedstrijden. Hoort gewoon minuten te krijgen. Anders zal ik lekker vertrekken, als ik hem was.

23-07-2022 17:18

Panna +5042

Kudus kan zo maar eens de sensatie van het seizoen gaan worden.

23-07-2022 16:54

Japie27 +1723

Kuku wordt de Nkunku van Ajax. Speelde overigens in Denemarken ook vaak als spits/valse spits. Denk overigens dat KuKu misschien tactisch/positioneel tekort komt tov andere middenvelders om als middenvelder te spelen in Ajax system.

23-07-2022 13:51

YRGI +32950

Bijnaam van Kudus. Moet je toch weten als je die jongens een beetje volgt.

23-07-2022 17:16

Pakschaal020 +2124

Ik volg hem en toch wist ik niet van deze bijnaam. Ben er ook blij mee dat ik m nog niet kende tot vandaag:p

23-07-2022 19:37

4-3-3 +3512

Kudus hoort in mijn ogen gewoon op het middenveld.
Misschien moet hij eerst op 10 om zich tactisch en positioneel te ontwikkelen, zodat hij daarna verder naar achteren kan. Maar dat leer je niet in de spits en al helemaal niet als rechtsbuiten. Ik dacht dat het juist gebruikelijk was om middenvelders soms als CV te laten spelen om hen tactisch en positioneel te laten ontwikkelen. Gravenberch heeft volgens mij ook een tijdje om dezelfde reden CV gestaan in JA.

23-07-2022 13:10

Henkjanklaas +20644

Moet gewoon veel aan de bal komen. Daar is het het type speler naar en dus niet perse in de spits waar je binnen ajax erg weinig ballen krijgt. Moet dus veel meer speeltijd krijgen anders heb je hem voor niks gekocht.
Daar moet dan wel een verdedigende middenvelder achter anders wordt je in de CL op de counter geslacht.

23-07-2022 13:52

Flaco +19583

Ik heb het gevoel alsof Schreuder hem de kus des doods geeft hier. Hij ziet hem als spits om vervolgens te wijzen op de concurrentie van Tadic en Brobbey en een eventuel aan te kopen spits. Kudus dus op de bank. Ipv hem op 10 te zetten en de concurrentie aan te laten gaan met Klaassen. Drie keer raden wie er dan wint.

23-07-2022 12:12

Ajaxfan16 +27434

Berghuis. Kans is gewoon groot dat Berghuis op 10 gaat spelen en dan samen met Taylor en Alvarez op het middenveld.

23-07-2022 12:16

Flaco +19583

Ik hoop het, ook dan zou ik Kudus met Berghuis laten concurrenten. Het zijn in ieder geval allebei creatieve spelers.

23-07-2022 12:17

Ajaxfan16 +27434

Ja precies, veel mensen trekken conclusies van een trainingspartijtje. Maar Taylor heeft tot nu toe elke oefenwedstrijd gespeeld, dus zou niet weten waarom Klaassen op het middenveld komt.

23-07-2022 12:20

036AFCA97 +146682

Zonde, Kudus wordt uit nood in de aanval neergezet, omdat het middenveld zo vol is.

Bizar dat zo’n talentvolle speler niet op het middenveld staat en andere zeer beperkte voetballers wel.

23-07-2022 12:03

YRGI +32950

Zo vol is dat middenveld niet. Aanval is voller nu Brobbey erbij is.

23-07-2022 17:19

Ozark +355

Kudus is een ideale eerste spits.
Altijd al gevonden

23-07-2022 11:02

Inycon +766

Zou het echt zonde vinden als ie op rechtsbuiten wordt gepositioneerd. Daarvoor kan ie te kort wegdraaien en het spel te goed versnellen, zijn kwaliteiten zijn goud waard op het middenveld toch?

23-07-2022 10:45

Schip +23491

Denk dat hij kansen gaat krijgen op 7, want Schreuder schijnt net gezegd te hebben dat hij niet weet wanneer Ihattaren terugkeert en dat hij een schema heeft gekregen om voor zichzelf te trainen.

Ik pleitte al seizoenen voor Ihattaren, al voor de problemen met Schmidt begonnen. Conflict met een trainer en daarna motivatieproblemen om de discipline op te brengen als tiener kun je overwinnen. Een fysieke achterstand ook. Maar dit vind ik zo'n slecht teken. Geen duidelijke termijn voor terugkeer, zelf een schemaatje om je conditie bij te houden...

Biedt voor Kudus dan wel weer kansen denk ik.

23-07-2022 09:35

fc Barcelona_ke +19255

precies waar ik over heb denkt. Conceicao weet je ook niet of hij meteen klaar voor de basisplaats als Antony af en toe op de bank beginnen aanloop CL potjes!

23-07-2022 14:28

31xAjax +7950

Hij speelde in Denemarken steeds als spits of als aanvallende middenvelder en scoorde vanuit beide posities ongeveer evenveel.Dus laten we nou niet doen of dat we het wiel hebben uitgevonden door hem daar nu te gebruiken nadat die clown hem steeds op voor hem vreemde posities neerzette.....

23-07-2022 09:27

Omar +17182

Ten Hag 2.0 met 0 voetbal op het middenveld en alle creatieve en goed voetballende spelers voorin zetten, drama dit

23-07-2022 09:19

Schip +23491

Ja, wat de oefenwedstrijden betreft wel.

Maar hij heeft niet alle spelers tot zijn beschikking gehad, laten we hopen dat dat meespeelt.

Blind op 6 zou enorm schelen. Maar wel de scherpe versie van Blind, niet de lamlendige versie. Zoals hij tegen Barca speelde als 6 onder Frank was fysiek gezien het summum, dat kan hij qua leeftijd niet meer. Toonde drie longen en zette onophoudelijk druk.

Maar zoals tegen Lille moet nog kunnen. Moet wel beter dan vorig jaar. Als dat lukt is hij een onmisbaar voetbalbrein voor deze ploeg.

23-07-2022 09:31

Omar +17182

Maar oefenwedstrijden zijn toch juist het moment om nieuwe combinaties op het middenveld uit te proberen? Van het bekende middenveld weten we al dat het niet het gewenste niveau is en dan kun je in de oefenwedstrijden juist nieuwe samenstellingen met o.a. Blind, Kudus en Taylor uitproberen

23-07-2022 13:23

Ferd +38541

als veel spelers afwezig zijn kan je lastig nieuwe combinaties proberen he. Bovendien heb ik heel veel nieuwe combinaties gezien, Naci speelde veel op 10, Fitz Jim maakte veel minuten, Regeer kwam er ook in als middenvelder.

23-07-2022 13:45

Schip +23491

Jawel, maar hij Kudus niet overal inzetten... Er was geen spits, geen rechtsbuiten. Klaassen en Alvarez kunnen daar niet spelen. Kudus wel.

Schreuder weet echt wel dat Kudus als 6 en AM kan spelen. Hij wil weten of hij ook als 9 of 7 uit de voeten kan.

Als hij aan het einde van het seizoen nog met Alvarez en Klaassen speelt is het anders. Maar Ihattaren, Antony, Conceicao en Brobbey moesten nog aansluiten. Geef de man een eerlijke kans. Afbranden mag na een jaar, als er grond voor is.

23-07-2022 13:49

HallelujahAmsterdam +10641

Kudus was vanaf zijn debuut ongenaakbaar.

Niet van de bal af te krijgen. Het kort 'kappen en draaien' , het spel verdelend , iemand die je in de drukte kon aanspelen , veel tussen de linies stond.
Echt een meerwaardige speler. Na zijn blessures is dat een stuk minder geweest en onder TH nooit echt meer van de grond gekomen. Hopelijk nu onder Schreuder weer aan het opbloeien.
Persoonlijk zie ik hem liever wat meer controlerend op het middenveld , maar wil dat wel zien , wat meer naar voren.

23-07-2022 09:09

Bensco +7173

Schreuder doet mij in zijn interviews veel denken aan Bosz. Die vond ik ook altijd prettig om naar te luisteren

23-07-2022 08:48

Icu +1360

Speelde bij zijn vorige club ook vaak in de spits of in ieder geval op 10. Heel veel talent en echt een topper in spé, maar als vervanger van Gravenberch te onbetrouwbaar/onberekenbaar, juist doordat hij zoveel op intuitie doet. Aanvallend zijn die 2 dingen een kracht en in verdedigend opzicht gevaarlijk.
Liever Kudus op 10 en Berghuis op 8 dan andersom.

23-07-2022 08:39

willem1958 +8781

Eindelijk na een paar invalbeurten van 10 min onder Ten Hag afgelopen seizoen gaat het nu onder Schreuder de goede kant op en je ziet het ook in de oefenwedstrijden en zoals op de training gisteren waarbij hij de bal aanneemt en Alvarez passeert alsof ie er niet staat en daarna prima afwerkt en Alvarez op de grond ligt.
Schreuder vertelde dat ie in Kudus een optie zag voor zowel de 9 als de 7 positie en dat ie daar gisteren met Kudus ook een gesprek over heeft gehad, dat doe je niet zomaar maar dan is het serieus. laten we hopen dat dit doorzet en dat we kunnen gaan genieten van z'n acties en doelpunten.
Wat mij betreft is een plek achter de spits het beste zodat ie met z'n versnelling snel in de zestien opduikt en daar de verdediging verrast.

23-07-2022 08:29

Goldenlastra +1735

Vind kudus verdedigend zwak dus ik vind dit wel slim, als 10 het beste. Die onvoorspelbaarheid is wel echt een wapen.

23-07-2022 08:18

stopperspil +11195

Ja, wie weet gewoon de beste spits, we gaan het hopelijk zien

23-07-2022 07:49

Berryhupajax +700

Kudus even in de spits. Brobbey even banken gewoon omdat het kan . Tadic er achter en Ik met n stijve

23-07-2022 07:47

Web +178830

Hij is voor mij geen serieuze optie voor de voorhoede. Daar heeft Ajax specifieke buitenspelers en Tadicc en Brobbey
Het is ook een middenvelder

23-07-2022 07:35

Rentokill +4607

Pasveer
Blind-Timber-Bassey-Wijndal
Alvarez-Berghuis
Kudus
Bergwijn-Brobbey-Tadic
(Antony wordt verkocht voor 80M)

23-07-2022 07:14

jerryisthename +31864

Zet hem nou maar op het middenveld, Alfred....🙄
Ik hoop dat Schreuder gewoon logische dingen gaat doen ipv. steeds experimenteren en de trainer willen zijn die innoverend is en het allemaal uitgevonden heeft.
Ik word daar zo moe van. Zet gewoon spelers op de juiste plek...dan kom je met dit Ajax héél ver in alle competities.
In geval van nood kun je Kudus overal neerzetten in de aanval, maar graag standaard op het middenveld in de Frenkie-rol graag. Want dat deed hij meer dan uitstekend de eerste maanden dat hij bij ons speelde. Alvast bedankt. 👍🏼

23-07-2022 03:18

RSAB +1152

Je potentieel beste middenvelder lekker als 3e of 4e keus in de spits of aan de buitenkant wegstoppen…..klinkt logisch.

Wat voor gedrocht hebben wij binnengehaald?

- Kudus niet als middenvelder zien
- Rensch niet als centrale verdediger zien
- Alvarez én Klaassen op het middenveld
- een directe vervanger voor Martinez halen en dan zeggen dat hij daar “prima” kan spelen, maar dat hij op linksback “uitstekend” heeft gespeeld

Edit*
- het keepers probleem niet zien
- vragen om nóg een spits, terwijl we er genoeg van hebben

23-07-2022 02:47

PuurGeluk +4810

Helemaal mee eens. Valt me op dat heel veel trainers dit soort zaken zo vaag zien.

23-07-2022 07:41

Ajaxfan16 +27434

Het is net Erik Ten Hag.

23-07-2022 09:22

Michael 1974 +22030

Wat een azijn…..

Rensch, eens, maar de rest onzin.

Hij speelt met alvarez en klaassen omdat nog niet iedereen er was.

Kudus in de rol zoals hij noemt vind ik een interessante optie. Wat mij betreft hoeft er geeneens een spits bij te komen, want met tadic, kudus, bergwijn voldoende opties voorin…..

Over bassey: watvoor vreemds zegt hij: natuurlijk gaat hij lcv spelen en wijndal back. Maar het is een optie als lb….logisch toch. Je krijgt blessures, schorsingen, moet wat gaan rouleren om deze ploeg tevreden te houden en hebt bijv ook schuurs en rensch nog….die wil hij toch ook niet demotiveren door aan te geven dat bassey enkel lcv gaat spelen….

23-07-2022 09:24

Joko +5063

shhht mag je niet zeggen, schreuder is een top trainer. ook niet sterke twijfels hebben bij ittaharen, is heel normaal dat die er nu niet bij is........

Wordt een drama seizoen, met al die dure aankopen. maar ook dat mag je niet zeggen. Dan moet je naar een ander forum.

23-07-2022 10:33

Schip +23491

Klopt, diie website heet 113.nl

23-07-2022 13:32

Schip +23491

Mwah, geef de man een kans ;)

Hij is degene die Tadic op 9 heeft gezet. Daarmee kwam er voetbal en balvastheid op die plek en werd Ajax pas echt sterk in de CL.

Rensch op rechtsback de kans geven is volstrekt normaal. Ook als centrale belofte moet je op rechts uit de voeten kunnen. Dat het niet je beste positie is, is wat anders. Daar vlieguren maken is juist ideaal. Kun je dat niet, moet je je ernstig zorgen maken om het aanpassingsvermogen en de instelling van Rensch.

Maar hij moet inderdaad wel afstappen van Klaassen en Alvarez, als hij niet stil wil blijven staan met Ajax.

23-07-2022 13:36

Jorik Kuipers +109

Hele dramatische negatieve reactie.

Schreuder heeft gezegd dat hij door zijn intuitie en onverwachtbaarheid gevaarlijk is in de aanval en mischien minder goed in meeverdedigen is. Hij heeft er ook bij gezegd dat hij hem naast een aanvaller ook nog steeds als een middenvelder ziet hij wilt hem dus alleen op de beste manier gebruiken.

Laten we eerst zien of hij daadwerkelijk Alvarez en Klaassen beiden gaat opstellen.

En wat bedoel je met dat Bassey prima zou zijn als CV en uitstekend als linksback dat haal je gewoon uit de context van wat hij ( Schreuder ) bedoeld. Calvin Bassey is een geweldenaar heb gisteren nog jongens uit glasgow gesproken die hem heel erg missen.

Verder ben ik het wel met je eens dat we geen spitsen nodig hebben!

23-07-2022 19:59

RSAB +1152

Quote: ‘Het is zeker een optie om hem als nummer negen of zeven op te stellen.'

In dít interview rept hij met geen woord over Kudus als middenvelder. Waar jij op doelt is dat hij in een láter interview zegt hem óók als valse 9 te zien, 10 dus.

Daarnaast vind ik Kudus wel degelijk óók behoorlijke verdedigende kwaliteiten hebben. Wellicht moet hij zich nog verdedigend-positioneel verbeteren, maar dat lijkt mij, tot een bepaalde hoogte en vooral door het spelen van wedstrijden, aan te leren. Bovendien is Alfred kennelijk idolaat van Alvarez. Dat is toch zo’n geweldig breker?

Dat Bassey een geweldenaar lijkt te zijn, ben ik met je eens. Maar Schreuder impliceert met zijn uitspraak dat hij hem beter vindt als LB dan als LCV. Uitstekend vs Prima. Dat is toch een rare opmerking als je Bassey haalt als directe vervanger van Martinez en Wijndal juist als LB hebt gehaald?

23-07-2022 20:40

Murdoink +2058

Weer een stap dichter bij het gevreesde beton middenveld met de combo Alvarez-Klaassen

23-07-2022 02:46

MarcelvTol1971 +15383

Klaassen gaat niet in de basis, Alvarez wel en terecht.

23-07-2022 07:20

Blazehaze +2845

Gewoon op middenveld met berghuis en edson.. laat davy maar banken

23-07-2022 02:43

AlexIbarra +19286

Dit doet me denken aan TH toen die zei dat Kudus 'ook' als linksback zou kunnen spelen.
Nou is multifunctionaliteit fijn maar wat ik toen TH en nu Schreuder bijv. niet hoor zeggen is:
"De ideale positie voor Kudus is 1 van de 2 zessen (of achten), daar gaat hij dit jaar vlammen."

Uiteraard mag Schreuder die jongen opstellen waar hij maar wil, maar een 7 en een 9 hebben we in principe al. Of hij nou bankt achter Alvarez, Taylor, Berghuis, Antony of Brobbey, het blijft iets anders dan basisspeler zijn.

Taylor is nieuw op dit niveau en Alvarez / Blind is een ander type speler. Als je Kudus ziet als multifunctioneel (immers van linksback tot rechtsvoor inzetbaar aldus onze coaches), denk ik dat een Kudus in vorm op die twee posities het makkelijkst zijn concurrentie voorbij kan.
Dus op zich zijn dit mooie, positieve woorden over Kudus. Maar of hij er iets aan heeft?

Over bijvoorbeeld Lang en Botman heb ik me na hun vertrek nooit echt druk gemaakt. Bandé en Magallan? You win some, you lose some.
Maar van Kudus hoop ik écht dat er in het rood-wit nog een keer uit komt wat erin zit.
Zo zonde als hij voor 10 mln vertrekt en in 2024 ineens het licht ziet bij Crystal Palace of zo.

23-07-2022 02:07

thelordjoshua +10641

Pas net t interview gezien en moet zeggen dat aan Schreuder zn taal etc hij Kudus héél erg ziet zitten, mooie vind ik aan Schreuder dat hij inziet dat Kudus op intuïtie speelt, hij weet als geen ander dat dat de bijzonderste zijn. Alleen is het probleem het puzzelen. Wat ik wel begrijp. Ik heb er uit t interview opgemerkt dat ie bij wijze van meer vertrouwen heeft in Kudus dan Taylor op t moment. Taylor benoemt ie “1 van de “ en Kudus benoemt als een individueel. Goed gevoel erbij

23-07-2022 01:36

wijzijndebeste123 +164152

hij is idd echt lyrisch over m: "maakt n hele goede indruk, enorm sterk, snel en wendbaar, speelt puur op intuïtie en daardoor heel moeilijk te verdedigen, kan heel erg goed voetballen, op training ook steeds, etc". en dat in 30 seconde interview. hopelijk betaalt dit zich uit in basisplaatsen.

23-07-2022 01:42

Brakkenelis +3528

"Kudus maakt indruk maar hij zal gaan bankzitten"

23-07-2022 01:26

HendrikAjax +16836

Het maakt mij eerlijk gezegd niet heel veel uit waar Kudus speelt, wel een lichte voorkeur voor het middenveld, maar het belangrijkste is gewoon dat hij gaat spelen

23-07-2022 01:20

strakkevoorzet +4196

precies, al zet je hem rechtsback.

23-07-2022 01:23

thelordjoshua +10641

Denk dat ie als valse 9 ook heel mooi uit de voeten zou kunnen, op 7 ook. Is een hele dynamische speler

23-07-2022 01:36

gi0vanni +7258

Kudus is natuurlijk het beste achter de spits. Maar gaat Schreuder daar niet Berghuis zetten. En wie neemt de plak van Gravenberch over?

23-07-2022 02:28

HendrikAjax +16836

Op de plek van Gravenberch kan je Taylor, Kudus of Berghuis zetten

23-07-2022 09:47

Vin +448

Taylor gaat de kans krijgen op die plek....maar het wordt echt dringen op het middenveld..Klaassen kan ook zomaar in de basis staan bij deze coach

23-07-2022 11:01

gi0vanni +7258

En het kan nog erger. Als Brobbey, Antony, Bassey, Wijndal en Bergwijn een basisplek krijgen kan Ajax Tadic en Blind zelfs op het middenveld zetten. Blind heeft ook wel eens op de plek van Gravenberch gestaan en Tadic kan ook achter de spits.

23-07-2022 11:17

gi0vanni +7258

Of zelfs Blind als Bassey en Wijndal achterin gezet worden.

23-07-2022 11:20

Dusbaba +15407

Ik kan mij hier nog van iemand een reactie herinneren over Kudus in zijn begin periode bij Ajax. "De eerste speler die Ajax meer dan 100 miljoen op gaat brengen". Ik hoop dat hij gelijk gaat krijgen. Feit is wel dat hij toen idd heel indrukwekkend bezig was voor zijn blessures. Laten we hopen dat hij die lijn weer op kan pikken.

23-07-2022 01:04

Brakkenelis +3528

Toch bekruipt mij het gevoel dat hij op de bank gezet gaat worden. Grote kans dat Blind en Alvarez op het middenveld staan.

23-07-2022 01:27

thelordjoshua +10641

Zie ik hem wel oppikken, 100 zou veel zijn maar zal wel id buurt komen

23-07-2022 01:37

JOHANisGOD +18498

Perr Schuurs


Ook Torino en Bologna hebben interesse. Bedrag van rond de 10 miljoen wordt genoemd

https://t.co/IzO4WrUp4P

23-07-2022 00:18

koenos1 +7943

Ik ben afgelopen tijd eigenlijk nooit positief over hem geweest, maar wie moet Schuurs vervangen als hij gaat? Als invaller vind ik hem nog wel oké

23-07-2022 00:48

wijzijndebeste123 +164152

goede vervanger halen die timber kan opvolgen over n jaar. hamstra gaf ook aan dat dit doorgaans de strategie is. helaas heeft schuurs zich niet ontwikkeld. zou m daarom verkopen.

23-07-2022 01:13

patrick82 +1042

Hilgers van Twente?

23-07-2022 01:23

wijzijndebeste123 +164152

lees ik veel goede verhalen over. maar moet bekennen dat ik m nog niet heb zien spelen. dus of hij in ons spelletje past (verdedigen op hoge lijn, met veel ruimte id rug, meevoetballen) durf ik niet te zeggen.

23-07-2022 01:32

Nieuwmarkt +2989

Alvarez is een betere RCV dan Schuurs.

23-07-2022 01:34

GiannisAntetokounmpo +8407

Ik hoop het niet, maar ik vrees dat Kudus een soort 3e keus gaat zijn voor meerdere posities (op 9 achter Brobbey en Tadic; op 10 achter Berghuis en Klaassen; op 7 achter Antony en Conceicao) wat voor deze jongen dodelijk is aangezien hij minuten moet gaan maken en vertrouwen moet opdoen..

23-07-2022 00:13

1991 +7787

Ik zou graag Conceicao op 9 zien presteren :)

22-07-2022 23:59

HendrikAjax +16836

Op basis waarvan? Oprecht geïnteresseerd

23-07-2022 01:19

Mocrodammerr +23049

Een optie als 9 en 7. Gewoon wow man.. gewoon fucking WOW.

22-07-2022 23:59

thelordjoshua +10641

goed luisteren, Schreuder zei “ook”. Hij probeert Kudus de ruimte te geven. Heb er vertrouwen in met Schreuder en Kudus samen

23-07-2022 01:38

Robertini +39408

Speelde hij bij z'n vorige club ook, wat klein, maar wel behendig.

22-07-2022 23:51

Robbie en de Kock +11213

Negen, tien, acht, ja. Zeven nee.

22-07-2022 23:47

pookie020 +3898

Kudus is een middenvelder hou toch op die jongen te verkrachten in de spits, en al helemaal niet op de rechtsbuiten. Aanvallend op t middenveld, positie van Klaassen en berghuis.

22-07-2022 23:45

3sterren +20205

Ahaa. Wie durft nu nog hardop te beweren dat A. Schreuder geen reacties leest op AS ?
De tip om Kudus in de spits te laten spelen heb ik hem pas nog ’ingefluisterd’ via Klaas-Jan, in een post op AS ...
; )

22-07-2022 23:44

Brakkenelis +3528

Daar speelde hij de helft van de wedstrijden bij zijn vorige club dus heel vreemd is dat niet.

23-07-2022 01:19

Venta +148

Kudus is 1 van de betere spelers in de hele selectie. Zoals hij kan versnellen, en daarmee een tegenstander volledig op het verkeerde been kan zetten, zag ik voor het laatst bij Frenkie. Zo’n speler moet altijd in de basis staan, ongeacht de positie.. met uitzondering van achterin.

22-07-2022 23:33

Allesreiniger +3361

Zeker een hele goede kans dat 22/23 eíndelijk het seizoen voor Kudus wordt. En dan maar hopen dat hij en heel blijft en nog bij tekent, anders heeft hij de helft van zijn contract gerevalideerd en bijgeleerd ipv geleverd. Er zit zóveel in, daar mogen we heus nog een paar jaar van genieten

22-07-2022 23:48

fc Barcelona_ke +19255

Ja zei ik toch. Vanwege zijn snelheid, wendbaarheid, dribbels kan hij vleugelaanvaller spelen. Ten hag is blind!
Ben benieuwd of schreuder hem ook echt gaat gebruiken!

Ten hag noemde kudus nog mogelijke linksback, maar deed hem geen beroep op dit positie!

22-07-2022 23:25

Allesreiniger +3361

Ik ben benieuwd wanneer maguire een keer op RB wordt gezet. Sja, verdedigen kan hij iig niet! Zal toch wel íets zijn waar hij goed in is voor die 80M😆

Kom op ten hag, maak maak je naam waar!

22-07-2022 23:49

Brooklyn +4147

Soort van Mazraoui vanaf links?!

23-07-2022 06:31
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.