'Ervaren' krachten weten niet te overtuigen bij onnodige nederlaag Jong Ajax

door Wessel Kroon 62

Bron Ajax Showtime

'Ervaren' krachten weten niet te overtuigen bij onnodige nederlaag Jong Ajax

door Wessel Kroon 62

Bron Ajax Showtime

Laatst geüpdatet

Resultaat is bij Jong Ajax van ondergeschikt belang. De ontwikkeling van de spelers staat voorop. Daarom probeert Ajax Showtime naast het wedstrijdverslag ook analytischer te kijken naar de wedstrijden van de belofteploeg. Wat viel op? Wie onderscheidden zich? En welke eventuele conclusies kunnen er worden getrokken? Jong Ajax-watcher Wessel Kroon zet de meest opvallende zaken uiteen. Ditmaal na de 0-1 nederlaag tegen FC Dordrecht.

Trage opbouw in de eerste helft

Jong Ajax begon moeizaam aan de wedstrijd. Het tempo lag niet hoog genoeg en dus kregen de Amsterdammers FC Dordrecht niet goed onder druk. Vooral achterin lag het baltempo niet hoog genoeg en werd het middenveld niet voldoende bereikt. Uiteindelijk leidde getreuzel achterin uiteindelijk dan ook tot de 0-1 van FC Dordrecht. Dies Janse verspeelde de bal als laatste man op eigen helft en zag zijn fout genadeloos hard afgestraft worden. Het was typerend voor het spel van Jong Ajax in de eerste helft van de wedstrijd.

Veel kansen in de tweede helft

In de tweede helft was het beeld compleet anders. Jong Ajax speelde nog steeds niet groots, maar kreeg enorme kansen om op gelijke hoogte te komen. Zo waren Jan Faberski, Sean Steur en Kayden Wolff dicht bij een doelpunt. Toch slaagde de Amsterdamse belofteploeg er niet in om de gelijkmaker tegen de touwen te schieten, waardoor de ploeg van trainer Frank Peereboom een pijnlijke nederlaag te verwerken kreeg. Die nederlaag werd voor Janse nog pijnlijker in de slotfase. Na zijn ongelukkige moment bij de 0-1, kreeg hij in de blessuretijd van de tweede helft ook nog eens zijn tweede gele kaart. Zodoende moest de mandekker het veld vroegtijdig verlaten.

'Ervaren' krachten

Jong Ajax trad met een sterke ploeg aan tegen FC Dordrecht. De Amsterdammers konden weliswaar geen beroep doen op spits Julian Rijkhoff, die met een lichte knieblessure kampt, maar 'ervaren' spelers als Diant Ramaj, Benjamin Tahirovic en Kristian Hlynsson waren wel van de partij. Eerstgenoemde had het niet heel druk tijdens de wedstrijd tegen FC Dordrecht, maar zag er tijdens het tegendoelpunt niet goed uit. Janse verspeelde dan wel de bal, maar Ramaj schatte de situatie compleet verkeerd in en kwam uit zijn doel. De doelman was te laat en werd gepasseerd.

Ook voor Tahirovic verliep de wedstrijd tegen FC Dordrecht ongelukkig. De Bosniër werd in de voorbereiding op het huidige seizoen teruggezet naar de selectie van Jong Ajax en maakte tegen FC Dordrecht zijn eerste minuten van het seizoen. Het is voor Tahirovic fijn dat hij weer eens negentig minuten heeft gespeeld, maar in die negentig minuten kon hij niet overtuigen. Aan de bal oogde hij onwennig en was hij regelmatig slordig, waardoor de Amsterdammers een aantal keren in de problemen kwamen.

Sean Steur

De andere 'ervaren' kracht - Hlynsson - werd in de rust vervangen door Steur. De zestienjarige middenvelder van Ajax O19 staat te boek als één van de grootste talenten in de jeugdopleiding van Ajax en maakte vorige week indruk tijdens de wedstrijd van Ajax O23 tegen Reading O23 in de Premier League International Cup. Tegen FC Dordrecht speelde hij aan het begin van de tweede helft als aanvallendste middenvelder, maar na de wissel van Jorthy Mokio kwam hij op zijn vertrouwde 'nummer acht-positie'.

Het lukte Steur tegen FC Dordrecht niet om speciale dingen te laten zien, maar hij zou in de loop van het seizoen belangrijk kunnen gaan worden. Het ontbreekt Jong Ajax nu namelijk vaak aan creativiteit op het middenveld, iets wat Steur kan toevoegen aan de ploeg. Jorthy Mokio speelt tot nu toe vaak als 'nummer acht', maar zijn kwaliteiten lijken beter te passen bij een rol als 'nummer zes'.

Wessel Kroon (X: @Wessel_Kroon | E-mail: w.kroon@ajaxshowtime.com)

Lees meer terugblikken op wedstrijden van Jong Ajax dit seizoen:

#jpsjaj: Faberski maakt indruk in enerverende seizoensouverture Jong Ajax

#jajmvv: Alders zet sterke seizoensstart voort bij Jong Ajax, waar de buitenspelers tegenvallen
#fcejaj: Verdedigers zetten zichzelf op de kaart bij Jong Ajax, waar Rijkhoff zelfvertrouwen kweekt
#jajdbo: Mokio toont aan ook als 'nummer acht' uit de voeten te kunnen bij verliezend Jong Ajax
#camjaj: Verschuren en Janse tonen klasse bij Jong Ajax, waar Van Axel Dongen terugkeert
#jajjaz: Kaplan en Faberski kunnen niet overtuigen op teleurstellende avond voor Jong Ajax
#vitjaj: Hlynsson toont waarde tijdens indrukwekkende Airborne-wedstrijd in Arnhem

Lees meer over:
Plaats reactie

RichardWitschge8 +5251

Die speler van Dord op de foto ziet er niet heel afgetraind uit maar dat zal wel aan het moment van de foto liggen.

01-10-2024 19:36

JanTa +15870

De ervaren krachten zijn ook niet goed genoeg waaraan de jeugd zich aan kan optrekken.

01-10-2024 17:33

maxwellstyle10 +4774

Niet goed genoeg, maar toch zeker wel genoeg om van een hoger niveau te zijn dan van JA? Men schreeuwde moord en brand toen Pasveer werd gekozen boven Ramaj.. ben benieuwd waar al die mensen nu zijn??

01-10-2024 17:54

Bart.K34 +4

hou gewoon op.

01-10-2024 21:59

maxwellstyle10 +4774

Kun je ook inhoudelijk aangeven op welk punt?

01-10-2024 22:00

Bart.K34 +4

Volgensmij was je punt helder en dat is gewoon een kortzichtige kijk op een keeper met veel talent maar minder leidinggevende kwaliteiten zoals Pasveer.

15-10-2024 17:31

JanTa +15870

Pasveer heeft ondertussen wel bewezen waarom hij 1e keus is.

15-10-2024 18:46

maxwellstyle10 +4774

Dank je Bart..

16-10-2024 10:07

Tommyshelby +130516

Het verleden leert ons dat een bak met Ajax 1 spelers terughalen vaak leidt tot een stroperig en onsamenhangend Jong Ajax.
Al ligt het ook aan de kwaliteit van de speler. Jongens als Daramy, Danilo, Rasmussen etc. maken JA amper beter. Maar een Kudus… daar spat de kwaliteit wel vanaf.

Tahirovic, 0 impact. Geen bijzondere speler met veel tekortkomingen. Is eigenlijk een JA projectje at best.
Hlynsson: doet z’n best, maar heeft ook geen impact. Is overigens niet minder dan Klaassen, maar dat terzijde.
Ramaj: nam veel risico gisteren, maar was niet schuldig aan de 0-1. Versterking tov Setford.

En Steur liet zonder klik met z’n teamgenoten zien dat ie Ajax voetbal begreep. Dat zijn de spelers die Ajax nodig heeft.

01-10-2024 15:52

mvdk +44628 moderator

Welnee Rasmussen is veel beter dan Kudus.

:D

01-10-2024 16:10

ajaxfan83 +3617

Mislintat zei anders over tahirovic dat dit het allergrootste voetbal talent in de voetbal wereld op zijn positie. Ik hoor het hem nog zo zeggen🤣🤣🤣

01-10-2024 18:45

Eurysaces +29583

Bij Ajax 1 wisten ervaren krachten als Klaassen en vd Boomen ook niet te overtuigen. Wanneer komt het besef bij Ajax weer terug dat talent en kwaliteit aan de bal het winnen van ervaring?

01-10-2024 15:30

mvdk +44628 moderator

Ik vond Klaassen wel meevallen eigenlijk. Had een paar belangrijke ingrepen, schoot op de paal, voorkwam een corner etc. Vd Boomen vind ik wel tegenvallen.

01-10-2024 15:52

PH2BOT +40642

Steur , Faberski en Janse kun je nu al beter met Ajax 1 mee laten trainen.

01-10-2024 15:11

mvdk +44628 moderator

Ook gewoon weer een paar 16 jarige jongens die meedoen. Daar kijk ik vooral naar. Mokio, Steur... Over een paar jaar staan die in de basis van Ajax 1.

01-10-2024 15:09

fluwelenlinker +12038

Ik weet dat het bij Jong Ajax vaak lastig is met spelers inpassen en dergelijke maar gisteren leek het echt helemaal nergens op. Er zat geen idee achter waardoor de talentvollere spelers zoals Faberski geforceerd begonnen spelen.
Het gaat natuurlijk met vallen en opstaan met talenten maar ik krijg stilaan de indruk dat Peereboom misschien niet de juiste man is voor Jong Ajax. Goeie trainer voor de U19 of U17 misschien maar bij Jong verwacht ik misschien meer een trainer die weet hoe het werkt in het profvoetbal.
Ik blijf het jammer vinden dat Thomas Vermaelen niet is aangesteld hiervoor.

01-10-2024 13:56

Sunny +9590

Tahirovic is de zoveelste houten Klaas die een mooie toekomst werd voorspeld in 1.
Nooit comfortabel aan de bal, geen snelheid of atletisch vermogen, geen bijzondere duel- fysieke- of kopkracht, gewoon nergens echt goed in dus ook niet goed genoeg voor ons.
Nu nog de andere houten Klaassens in de opruiming t.e.a.b. en daarvoor in de plaats jongens met voetballend vermogen en comfortabel aan de bal.

01-10-2024 12:26

Ajaxsupporter02 +14524

Heeft alleen een goede lange pass, verder helemaal niks. Zo snel mogelijk doorselecteren.

01-10-2024 12:36

PH2BOT +40642

...maar iedereen was lyrisch over Ramaj... nou die blijkt dus ook gewoon niet zo goed als iedereen dacht. Hij wilde zelfs een vertrek bij Ajax forceren om bij een PL club te kunnen gaan spelen. Nou...en nu laat ' ie het zo lopen.....geen professionel in elk geval.

Hadden we 2 jr geleden maar Unnerstall gekocht voor 3M ipv die Rulli voor 8M.

Maar ja...onze AD annex interim TD Edje dacht er net even anders over.

01-10-2024 15:04

MarkP +21852

Ramaj was vorig seizoen één vd beteren v ajax, ik ben geen fan v hem maar om na 1 slecht moment je conclusies te trekken is erg kort door de bocht.

01-10-2024 19:55

HW4 +490

Janse had het beter op moeten lossen bij de 0-1 maar de door een gebrek aan concentratie ontstane ziekenhuisbal van Mokio die hem in de problemen brengt is ook echt kwalijk.

01-10-2024 12:12

Adam24 +39436

Geen ritme en dan op een half verlaten toekomst in de zeik regen een anonieme KKD wedstrijd spelen. Wat verwacht men? Deze jongens hebben allemaal niks meer te zoeken in de KKD en het zijn puur minuten zodat je nog een beetje wedstrijdfit blijft. Ik zou me eerder zorgen maken over de immer gefrustreerde Faberski.

01-10-2024 11:53

Altijdindestraat +40430

Jammer dat Ramaj die blunder begaat door te laat in te lopen.

01-10-2024 11:05

Schip +23639

Voor Tahirovic vind ik dit ook wel erg zuur. Ik begreep zijn komst niet, maar hij liet wel een paar aardige dingen zien in de tweede seizoenshelft. Begrijp wel dat hij dit als een soort straf voelt.

01-10-2024 10:55

Juan62 +46825

Het is toch geen straf?

Hij bleek niet goed genoeg voor Ajax 1
Had afgelopen zomer een transfer kunnen maken
En komt nu niet meer voor in de plannen vd trainer
Heeft niets met straf te maken

01-10-2024 12:00

Schip +23639

Meestal kom je als miljoenenaankoop dan op de bank. Als Farioli Sutalo aan het voetballen krijgt, Baas in het centrum zichzelf en de hele buitenwereld laat verrassen, Rensch leert wat zijn rol inhoudt...Dan kan hij Tahirovic ook wel aan het ballen krijgen. Iig goed genoeg voor de bank.

Begrijp me niet verkeerd, ik ben ook voor zijn verkoop. Maar als dat niet lukt, zou ik een verbanning naar Jong wel te cru vinden. Het is geen jeugdspeler meer.

01-10-2024 15:10

Diemenaar +289

Maar hij kan niks… dus gewoon in Jong Ajax en hopen dat ie in de winterstop wel een club vindt

01-10-2024 23:26

ProfessorX +19827

Steur , Alders ,Janse , Ugwu, Faberski, Jetten , Wolf , Kalokoh, Mokio Brandes, Boerhout, Reverson , Jermoumi , Bouwman zijn allemaal potentiële 1 talenten

Prioriteit licht voor nu een linksbuiten erbij en Faberski achter Traore middenvelders komen eraan en ik snap in deze waarom er niets gehaald is voor het middenveld jeugd gaat voor

01-10-2024 10:41

Turbo +42330

Gewoon Steur of Jetten laten spelen ipv Tahirovic. Niet goed genoeg, is niet goed genoeg. Als je na een jaar en 3 maanden nog steeds niet overeind kan blijven in Jong Ajax, laat staan Ajax 1, dan is het tijd voor de volgende.

01-10-2024 10:29

Dubbelvla +8549

die knul speelt amper wedstrijden; dan tyf je hem in een gelegenheidselftal en roep je daarna: 'zie je hij ken er geen hout van'.

klinkt als een eerlijke kans...

Ik vind hem zelf niet bij Ajax passen en zie geen toekomst in zijn verblijf, maar ritme, vorm en vertrouwen zijn gewoon dingen die bestaan.

01-10-2024 10:38

Turbo +42330

Is niet echt hoe het gegaan is hé? Hij heeft 2 volledige voorbereidingen meegedraaid met Ajax 1. Heeft 37 (!) wedstrijden in Ajax 1 gespeeld. 2500 minuten. Speelt tussendoor interlands bij Bosnië, waar het er ook niet veel beter uitziet. En mag nu een niveautje lager laten zien of het daar wél lukt.

Wat is een "eerlijke kans" dan? 50 wedstrijden? 80? En moet een pak 'm beet Jayden Banel ook die 50 of 80 wedstrijden krijgen of geldt dit alleen voor Tahirovic/aankopen?

Als ie De Vries had geheten en op zn 17e van Emmen was gekomen hadden we deze discussie nooit gehad, denk ik.

01-10-2024 10:44

TeringHenkie +28818

Bij Emmen zit geen De Vries !

01-10-2024 12:05

papflapjes +7297

@Turbo
Dat hij vorig jaar minuten heeft gemaakt verandert niet dat hij nu nul wedstrijdritme heeft.

01-10-2024 14:04

Turbo +42330

Punt is dat hij die "eerlijke kans" allang heeft gehad.

Heeft daarnaast gewoon een voorbereiding meegedraaid, en speelde laatst bij Bosnië. Dat hij bij Ajax niet speelt komt omdat hij - zowel bij Ajax 1 als bij Jong Ajax - niet goed genoeg is voor de basis en blijkbaar zelf geen transfer wilde maken ondanks dat hem duidelijk is gemaakt dat hij geen deel uitmaakt van Ajax 1. Dan is een gebrek aan ritme vooral je eigen schuld.

01-10-2024 14:52

Dubbelvla +8549

Dat laatste geef ik je mee; hij heeft blijkbaar op de training ook niet echt hoge ogen gegooid. Maar alle wedstrijd van vorig jaar meetellen als 'eerlijke kans' vind ik wel spicy. We hebben allemaal gezien hoe dat seizoen is gegaan en hoe ingespeeld dat team was en met welke instructies het team het veld op werd gestuurd.

Je ziet dat veel spelers nu heel anders spelen dan bijvoorbeeld op dit moment.

01-10-2024 16:00

Alberto +814

Tsja, blijkbaar moeilijk om voor jong te spelen als je al op 1 hebt gespeeld, helaas is niet anders. Toch zou ik altijd jonge talenten ook op 1 testen. Tegen Rkc op positie Klaassen kunnen Steur, Faberski, Mokio, Konadu het nóóit slechter doen. Klaassen rent wat rond en dat kunnen die jongens ook, maar hebben veel meer techniek. Bij barcelona spelen altijd talenten van 16 en ouder

01-10-2024 09:51

DeKenner +9406

Zucht, Tahirovic, wat jammer om te lezen dat hij nog actief is in een Ajax shirt. En misschien nog wel erger dat er nog steeds mensen zijn die het in hem zien zitten. Benjamin ‘de grootste grijze muis ooit’ Tahirovic. Past in helemaal niets bij Ajax, en heeft ook geen duidelijke sterke punten.

01-10-2024 09:48

ProfessorX +19827

je zal hem meer vertrouwen moeten geven en ik denk dat Tahirovic beter zou presteren op 8 positie

01-10-2024 10:42

Aram +18288

Het eerste is te vol, met name op het middenveld. Dan laat je Tahirovic in JA spelen wat op zich goed is. Maar dat gaat dan weer ten koste van andere spelers zoals Chourak.

De vraag blijft waarom we Boom niet gewoon hebben verkocht toen het kon, en wat moeten we met Klaassen?

01-10-2024 09:33

patje0527 +1343

Chourak is toch geen Ajax 1 materiaal, boeie

01-10-2024 09:38

AFCA-pride +17545

Branco wilde zelf niet weg

01-10-2024 10:24

ProfessorX +19827

Branco wilde niet weg en dan gaan we ze dwingen ?

01-10-2024 10:43

Bassey +8281

Heeft vooral met ritme te maken.
Denk ook dat Benji wordt misbruikt als zes.
Die jongen is een 8 .
Heb echt geniale dingen gezien in de wedstrijden maar ook gigantische ziekenhuis ballen.

Geef hem vijf wedstrijden achter elkaar dan weet je beter hoe en wat

01-10-2024 09:05

Turbo +42330

Op 8 komt het nog meer op handelingssnelheid aan dan op 6. Daar is Benji absoluut niet geschikt voor.

De enige reden dat men roept dat het een 8 is, is omdat ze zien dat hij op geen enkel vlak overeind blijft, dus moet er een speler naast hem staan (de 6) die bijna zijn volledige takenpakket overneemt.

Onze huidige 8en spelen momenteel vrij aardig. Die eruit halen voor iemand die geen enkele compatibiliteit heeft met een Ajax 8 zou gekkenwerk zijn.

01-10-2024 10:32

Babangida83 +24004

Hebben ervaren krachten ooit overtuigd in Jong?

01-10-2024 09:05

Okocha078 +14267

Tahirovic moet je teab verkopen, jongen past gewoon niet bij ons. Mokio zie ik volgend jaar liever in de inverted rol achter Hato, denk dat daar zijn kwaliteiten liggen. Wijndal ook proberen te verkopen.

In de kkd ben ik echt onder de indruk van Cedric Hatenboer van Excelsior. Echt een slimme speler en comforabel aan de bal,krijg soms Frenkie vibes van hem(ander niveau natuurlijk)

https://x.com/HTimbelsi/status/1829771464456708473?
t=QumRO3m2ca_bAadM6W8TOA&s=19

Zou echt een slimme investering zijn voor op de 6 positie!
Hlysson en Rijkhoff zou ik volgend jaar een jaartje proberen te verhuren in de ED

01-10-2024 08:56

Champy95 +1516

Heeft ook bij ons in de opleiding rondgelopen.
Hij heeft inderdaad dat Frenkieloopje

01-10-2024 09:04

Soccerskins v2 +43616

Jammer dat Ajax zelden tot nooit lijkt te kijken naar talenten in de KKD/Eredivisie. Dit is namelijk echt wel een leuke speler die je voor een zachte prijs kunt ophalen. Ringo Meerveld van Willem 2 vind ik er ook eentje om in de gaten te houden.

Feyenoord heeft daar met o.a Beelen en Wieffer veel succes mee gehad. Daar zou Ajax een voorbeeld aan moeten nemen.

01-10-2024 09:24

Okocha078 +14267

Vind ik ook. Ook Schuurs vond ik gewoon een prima roulatie speler voor ons toen.Tom Bramel van Vitesse valt ook op, goede jonge keeper.

01-10-2024 11:38

Bals +3786

Ramaj: overijverig foutje, maar ook goede reddingen
Ugwu (Jermoumi 77'): ruim voldoende (goed ingevallen)
Verschuren: hoopvol, stak er weer bovenuit
Janse: weer veel balverlies in zijn passing en balverlies dat het tegendoelpunt inluidde. Onvoldoende.
Alders (Jetten 63')hoopvol, stak er weer bovenuit (niet slecht)
Tahirovic: motoriek van een mank hobbelpaard, oriëntatie van een slechtziende en techniek van een onhandige doe-het-zelver. Dik onvoldoende.
Hlynsson (Steur 46'): Werkt wel, maar komt te kort (Werkt ook én ziet hoe het moet)
Mokio (Vink 63'): Te weinig een 8, misschien een 6 maar beter een 4 (Viel weer slecht in)
Faberski: Omhooggevallen pony. Komt zijn man niet voorbij, totaal geen oriëntatie, vraagt wel 20 keer onterecht om een vrije trap. Hoogmoedswaanzin!
Konadu: Onzichtbaar in grote delen van de wedstrijd
Kalokoh (Wolff 63'); IJverig maar onvoldoende (Niet veel beter)

01-10-2024 08:35

ProfessorX +19827

gezien je taalgebruik wat erg kinderachtig klinkt over Tahirovic geef ik je geen like beetje meer respect voor iemand die nog geen minuten heeft kunnen maken .

01-10-2024 10:46

Bals +3786

ProfessorX je likes ....., het zal wel. Geïnteresseerd ben ik wel in jouw beschrijvingen over zijn motoriek, oriëntatie en techniek. Ik observeer ze in ieder geval als AJAX onwaardig!

01-10-2024 13:53

ProfessorX +19827

dat doe je dan op een normale manier de post was goed en dan kom je met Tahirovic aan of die jongen daar wat aan kan doen nee zo ga je niet om met Ajax spelers .

En onwaardig wat is dit voor idioot gedrag onwaardig mijn hemel wat ben jij dan ?

01-10-2024 16:29

DankzijCruijff +48731

Tahirovic was weer zo matig. Echt vlees noch vis die jongen. Blinkt nergens in uit en handelt veel te traag.

Hlynsson heeft ook het niveau niet, hoewel hij niet minder is dan Klaassen. Wel typisch een jongen die prima van waarde kan zijn als opvulling bij Jong, zodat die ploeg wat meer ervaring heeft waar de echte talenten zich aan op kunnen trekken. Tahirovic is natuurlijk veel te duur voor die rol en nu al niet meer aantoonbaar beter dan een interessant talent zoals Verkuijl; hopelijk kan die in de winter nog geloosd worden.

01-10-2024 08:03

Sampaoli +39409

Al die excuses op AS voor Tahirovic, gaat nergens over. Geen ritme, niet ingespeeld in Jong, mentaal moeilijk om daar te spelen etc., etc.

Hij komt gewoon kwaliteit tekort. Onder andere handelingssnelheid en combinatievermogen. Positioneel is het al helemaal geen niveau. Daardoor kan hij niet als 8 en niet als 6 spelen. We hebben 7(!) miljoen voor hem betaald en is Ajax 1 speler, dan mogen er verwachtingen zijn. Steur viel in en was een klasse beter, zelfs Brandes doet het beter dan Tahirovic gisteren liet zien.

01-10-2024 08:21

ProfessorX +19827

maar er mag wel met enig respect gesproken worden verder heb je een punt .

Ik zei ook al dat ik snap dat Ajax (kroes ) zie dat een Brandes , Steur , Mokio eraan komen als middenvelders en er echt grote schoonmaak kan worden gehouden komende winter en zomer transfers .

als een Rensch nu bijteken voor 2 jaar kan hij nog 1 jaar blijven en Alders er achter zijn minuten laten maken

01-10-2024 10:49

kaka1988 +2161

Steur viel voor een 16-jarige juist wél overtuigend in toch? Geen enorm speciale dingenz maar was wel direct weg aanwezig.

01-10-2024 07:47

jaripettersson +9566

Die komt jong in het eerste, zou ik denken.

01-10-2024 08:05

Godenzoon24 +15406

Vond het niet zo bijzonder.

01-10-2024 10:19

rodnet +10347

Begon vrij goed, zichtbaar comfortabel aan de bal met goede aannames maar wist (volkomen begrijpelijk) zijn stempel nog niet te drukken.

01-10-2024 10:28

Steffenhagen +38270

Ook hier tekort aan creativiteit . Wat is er toch gebeurd met Ajax de afgelopen jaren ?

01-10-2024 07:27

NipeB +15855

Niet bij Steur. Die snapt het wel. Er is bij Ajax slecht opgeleid de laatste jaren waar je meestal zag dat creatieve spelers niet werden opgesteld of naar de flanken gingen. En dat terwijl ontwikkeling zogenaamd voorop staat. Daar leek het niet erg op. Hoop dat er nu verandering komt. In de generatie Steur die nu O19 is zie ik goede talenten die ook creatief zijn. Ze wonnen de Future Cup afgelopen seizoen. JA ook wel paar goede spelers maar niet creatief inderdaad.

01-10-2024 07:59
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.