Ajax treft Besiktas: Wat weten we van de Turkse club?

door Bart Veenstra 145

Bron Ajax Showtime

Ajax treft Besiktas: Wat weten we van de Turkse club?

door Bart Veenstra 145

Bron Ajax Showtime

Laatst geüpdatet

Ajax begint het hoofdtoernooi van de Europa League met een thuiswedstrijd tegen Besiktas. In de nieuwe opzet van het Europese toernooi treft Ajax iedere tegenstander slechts één keer. De wedstrijd tegen Besiktas wordt in de Johan Cruijff ArenA gespeeld. Wat weten we tot nu toe over de Turkse opponent? Ajax Showtime zet het op een rij.

Bestel het nieuwe derde shirt van Ajax in de Ajaxshop!

Besiktas heeft in Turkije eigenlijk een zeer teleurstellend seizoen achter de rug. Waar Galatasaray en Fenerbahçe vochten om de landstitel, keek Besiktas van grote afstand toe. Uiteindelijk werd Galatasaray met liefst 102 (!) punten kampioen, eindigde Fenerbahçe op 99 punten en moest Besiktas het doen met een teleurstellende zesde plaats. Slechts 56 punten werden er verzameld en in totaal werd er in de competitie zelfs 14 (!) keer verloren.

Toch werd het seizoen voor Besiktas goed afgesloten. De club uit Istanbul wist namelijk de beker te winnen door in de finale Trabzonspor met 3-2 te verslaan. Het was het enige succes van Besiktas in het seizoen, want ook Europees wat het seizoen eigenlijk een grote aanfluiting.

Besiktas kwam in het vorige seizoen uit in de Conference League en speelde in de poulefase tegen Club Brugge, FK Bodo/Glimt en Lugano. De Turken begonnen nog redelijk met een gelijkspel op bezoek bij Club Brugge, maar daarna volgden vier nederlagen op rij. Er werd verloren van Lugano (2-3), twee keer van FK Bodo/Glimt (3-1 en 1-2) en van Club Brugge (liefst 0-5). Alleen de laatste wedstrijd, die ging des keizers baard, werd met 0-2 gewonnen van Lugano.

Succesvolle start onder Van Bronckhorst

Met Giovanni van Bronckhorst als nieuwe trainer moeten er nieuwe successen worden geboekt door Besiktas. Het begin van het seizoen is in ieder geval erg veelbelovend. De strijd om de Turkse Supercup - waar Besiktas als bekerwinnaar aan meedeed - werd met liefst 5-0 gewonnen van kampioen Galatasaray. Daarnaast werden er dertien punten gepakt uit de eerste vijf competitiewedstrijden en was er succes in de play-offs van de Europa League.

Opnieuw was Lugano de tegenstander. In Zwitserland werd er met 3-3 gelijkgespeeld, waarna het elftal van Van Bronckhorst in eigen huis weinig heel liet van de Zwitsers. Besiktas won met 5-1 en daarmee was de tweede grote belangrijke zege van het seizoen alweer een feit.

Selectie Besiktas

In de eerste wedstrijden van dit seizoen is een drietal spelers van Besiktas aan de lopende band doelpunten aan het maken. Het gaat om Ciro Immobile (7), Rafa Silva (4) en Gedson Fernandes (4).

Immobile, die deze zomer overkwam van Lazio, is inmiddels 34 jaar oud, maar het scoren nog altijd niet verleerd. De 57-voudig Italiaans international is voor de defensie van Ajax dan ook zeker een speler om in de gaten te houden. Rafa Silva kwam deze zomer transfervrij over van Benfica en is een oude bekende van Ajax. Als speler van Benfica kwam hij namelijk al eerder uit tegen Ajax.

Net als Rafa Silva is ook Gedson Fernandes afkomstig van Benfica, al speelt hij wel al twe jaar bij Besiktas. In het verleden speelde de Portugees ook voor Tottenham Hotspur, Galatasaray en Rizespor.

Naast deze makkelijk scorende spelers kent de selectie van Besiktas nog meer bekende namen. Zo speelt rechtsback Jonas Svensson - na een tussenperiode bij Adana Demirspor - ook bij Besiktas. De Noor speelde in het verleden bij AZ. Een andere bekende is Gabriel Paulista. Hij speelde in het verleden voor onder meer Arsenal en Valencia en stond tot voor kort nog onder contract bij Atlético Madrid. De inmiddels 33-jarige Braziliaan kwam deze zomer transfervrij over vanuit Spanje.

Nog een bekende: Milot Rashica. De Kosovaar speelde in het verleden in de Eredivisie bij Vitesse. Na periodes bij Werder Bremen, Norwich City en Galatasaray kwam hij in de zomer van vorig jaar bij Besiktas terecht. Nieuw in het team van Besiktas is João Mário. De ervaren Portugese middenvelder kwam op huurbasis over van Benfica.

De selectie van Benfica werd deze zomer verder versterkt met Moatasem Al-Musrati (kwam voor 11 miljoen euro over van SC Braga), Emirhan Topçu (kwam voor 3,4 miljoen euro over van Rizespor), Can Keles (kwam voor 2,75 miljoen euro over van Karagümrük), Felix Uduokhai (gehuurd van FC Augsburg), Cher Ndour (gehuurd van Paris Saint-Germain. Daartegenover staat wel het vertrek van enkele spelers die uit hun contract liepen. Zo vertrok Cenk Tosun naar Fenerbahçe en speelt Ante Rebic nu bij Lecce.

Nederlandse staf bij Besiktas

Met Giovanni van Bronckhorst, Jean-Paul van Gastel en Ruud Hesp kent de staf van Besiktas drie Nederlandse leden. Van Bronckhorst is bekend van zijn periodes als trainer van Feyenoord en Rangers FC. Met Feyenoord wist Van Bronckhorst in 2017 landskampioen te worden. Enkele jaren later bereikte hij met Rangers FC de finale van de Europa League. Die finale werd na het nemen van strafschoppen verloren van Eintracht Frankfurt.

Van Gastel was in het afgelopen seizoen trainer van NAC Breda. Met die club eindigde hij als achtste in de Keuken Kampioen Divisie, waarna hij met de Brabanders via de play-offs wist te promoveren naar de Eredivisie.

Van Bronckhorst laat zijn team meestal in het 4-2-3-1-systeem spelen. In het uitduel met Trabzonspor (1-1) koos de Nederlandse trainer voor de onderstaande elf namen. Alleen middenvelder Necip Uysal ontbrak bij Besiktas, al kan de Turk onder Van Bronckhorst niet rekenen op een basisplaats.

Günok; Svensson, Gabriel Paulista, Uduokhai, Masuaku; Al Musrati, Gedson Fernandes; Rashica, João Mario, Rafa Silva; Immobile.

Bart Veenstra (X: @Bart_Veenstra | e-mail: b.veenstra@ajaxshowtime.com)

Ajax neemt het donderdag in de Europa League op tegen Besiktas. Maak als nieuwe speler kans op een quotering van 15,00 bij een zege voor de Amsterdammers! Wat kost gokken jou? Stop op tijd, 24+!

Lees meer over:
Plaats reactie

TeringHenkie +28260

Middenveld met FJ en Taylor!

Ik vrees het ergste vooralsnog !

26-09-2024 12:35

TJHooker +3922

Tsja dat Besiktas ken ik niet maar verwacht een betere ploeg dan GAE. Het gaat waarschijnlijk gewoon heel lastig worden, dat zal voornamelijk komen omdat wij gewoon niet zo’n goede ploeg hebben. Hadden we afgelopen jaren niet en nu nog niet. Dat er iets meer organisatie is, dat is mooi, betere voetballers zijn het vooralsnog niet. We gaan er weer voor zitten en ik hoop dat het een leuke pot wordt.

24-09-2024 21:15

SwissAjaxFan +3972

Met de Johan Cruijff Arena als twaalfde man achter ons, gaan wij deze wedstrijd winnen.🤩👊🏻🤩👊🏻

24-09-2024 09:49

JanBiesbos +28984

We rollen ze op en dan is het weer hosanna!! Maar zonder BFB wordt het niet veel

23-09-2024 22:50

Francesco +5445

Besiktas thuis gaat gewoon weer een hele andere wedstrijd worden.
Met een hele andere sfeer, druk, prestige. Vol stadion, heel veel Turkse supporters uit Nederland en daarbuiten.

Winnen, zou heel mooi zijn, want dat heeft deze ploeg nodig. Dit is de moeilijkste ploeg tot nu toe die je gaat treffen.

Dit is die wedstrijd waar je echt gaat zien wie is goed en wie niet. Sommige spelers zijn de laatste weken weer 'naar boven gepraat, kan ik dat zo zeggen? en sommige naar beneden.
Maar dit is zo'n wedstrijd dat je echt gaat zien wie goed is wie niet.

Verder, Ajax speelt thuis en Besiktas is uit helemaal niet zo goed. Ajax moet vooral ALLES geven en niet zelf domme dingen doen. Zie bv zo'n pas van Sutalo die bijna een eigen goal werd. Stomme overtredingen. De eerste helft een rode kaart. Die pass van Fitz Jim en dat gepruts van Hato tegen Go ahead. Die domme aktie van Sutalo tegen Fortuna, die bijna de 1-1 opleverde.

Dat soort momenten moeten eruit.

Als ik 11 moet opstellen? fitheid weet ik niet precies....
Rugani zo ik zeker opstellen.

GODTS_______BROBBEY__________TRAORE

_____TAYLOR_________?_______
___________HENDERSON________
_HATO____RUGANI____SUTALO____RENSCH

23-09-2024 22:06

kelvin_de_jong +1251

Wat een doemdenken in de panelen. Je speelt 8 wedstrijden en aan het einde van de rit gaat bijna iedereen door naar de volgende ronde. Kortom: iedereen speelt met een halve B-ploeg. Het zal Besiktas een rotzorg zijn joh, maandag spelen ze weer tegen Kayserispor en de competitie is veruit het belangrijkste, zeker nu ze zo goed staan.

23-09-2024 21:19

Henk de Vries +11121

Kansloze missie vrees ik...

23-09-2024 21:17

Craain +4953

Als Ajax gewoon hoog druk zetten voetballen, zorg dat Besiktas niet kunnen uitkomen. Dan maken ze wel de kans. Besiktas is niet zo geweldig hoor.

23-09-2024 21:44

Ajax2024 +2084

Kijk je wel eens wedstrijden? Blijkbaar niet.

24-09-2024 17:48

Craain +4953

Welke wedstrijden? Besiktas ben ik niet zo gecharmeerd van...

24-09-2024 19:18

Tazman23056 +190

Waarom zeiken alle kranten ajax af en de media ook? Bestaan er geen andere voetbalploegen in Nederland? Ik dacht ik wou het ff kwijt

23-09-2024 20:59

Rikkie66 +22800

Dat hoort erbij als je de grootste bent. Zelfs in een top periode wordt je extra belicht.

23-09-2024 21:01

Rikkie66 +22800

Van Basten bij Rondo: is Forbes ook weg? Onze analist🤦‍♂️

23-09-2024 20:56

kelvin_de_jong +1251

Haha ja die doet ook maar wat. Lekker kaarten met Schippie en af en toe wat euro’s inkoppen bij Ziggo.

23-09-2024 21:16

AmsterdamZuidRivierenbuurt +25297

Gio neem je rotzooi meee

23-09-2024 20:04

BackInBlack +14461

Wordt een hels karwei.
Voor Ajax dan.

23-09-2024 19:42

Berghuis +14293

Verlies dat is wat er gaat gebeuren.

23-09-2024 19:41

Francesco +5445

Wauw......echt serieus?
En dat schrijf je als Ajax fan?

23-09-2024 21:58

Berghuis +14293

Moet ik hopeloos ergens op hopen wat gewoon niet reëel is dan? Tegen Fortuna was het wel oké, maar toen die met 11 speelde konden we ook niet echt potten breken. Pas toen zij met 10 kwamen te staan, walsde we er overheen. Tegen Kowet was het gewoonweg hopeloos. Dan wil je nu beweren dat we een degelijke kans maken tegen een ploeg dat in Nederland gewoon structureel top 3 zou spelen? Dat is gewoon een maatje te groot voor ons momenteel. Ik zie ons ook oprecht geen derde worden dit jaar.

24-09-2024 11:26

NoPants +7469

En vind je het dan belangrijk om dat, zonder argumentatie, hier te delen? Belangrijk dat er niet teveel hoop rond Ajax is? Beter als we gewoon een verlies incalculeren ofzo?

24-09-2024 12:37

Aabd +443

@Francesco, meestal wil men met dit soort reacties 'altijd winnen'. Verliest Ajax, dan zeggen ze: 'zie je wel, ik zei het toch.' Wint Ajax, zijn ze daarmee weer blij

24-09-2024 16:22

Ajax2024 +2084

Hij heeft toch gelijk.

24-09-2024 17:50

Amp +37463

Rashica en silva kunnen wel issues gaan leveren. Met name door hun snelheid en het labiele verdedigen op de backs met name links. Als brobbey of akpom hun angermanagement op orde hebben, kunnen we daar nog wel een rode kaart forceren bij die paulista. Benieuwd naar wat farioli durft op t middenveld

23-09-2024 19:19

ajaxfan83 +3389

Tegen Besiktas zullen we echt beter voor de dag komen, tegen GAE hebben we het namelijk jaar in jaar uit lastig. 1 overwinning daar in de afgelopen 5 of 6 seizoenen zegt meer dan genoeg .

23-09-2024 19:09

YRGI +32908

Gewoon een flink pak slaag krijgen we waarschijnlijk.

23-09-2024 18:54

7172AFCA7395 +10271

Makkelijk gegeven penalty in minuut 93 terwijl dat Eyup talrijke kansen verprutste. Echt wel kansen voor Ajax.Vorig seizoen heel zwak die Turken , nu echt niet opeens een wonderelftal.

23-09-2024 18:54

Tommyshelby +128441

Lord Valkanis is trouwens ontslagen vandaag.
Stond laatste in de Turkse competitie met 1 punt uit 6 wedstrijden. Schippie heeft wel oog voor talent hè.

23-09-2024 18:51

JaapStam +136640

Vreselijke trainer die Lord Valkanis.

23-09-2024 18:52

Nr.10 +110930

😂

Gelukkig is van ‘t Schip nu scout bij ons

24-09-2024 08:15

Man40 +1428

Gewoon 5-3-2 spelen want je hebt tog geen buitenspelers

23-09-2024 18:38

Man40 +1428

Je kan het tog lezen of let jij op iedere spelling ? Ik schrijf het altijd zo en dat blijf ik doen ook😉

23-09-2024 19:52

BackInBlack +14461

Geleik hep je.

23-09-2024 20:20

Ajax4glory +3262

geliek heb ie

23-09-2024 20:21

fluwelenlinker +11628

Dat gaat de eerste échte test worden. Pittige tegenstander denk ik.

23-09-2024 17:53

Dolfie +378

Was het afgelopen weekend ook al..hopelijk wordt het beter

23-09-2024 18:23

Gaza +4359

NAC en GAE was geen test nee.

23-09-2024 18:46

YRGI +32908

En nog bakten ze er niks van. Zonder Berghuis is het gewoon niks.

23-09-2024 18:55

tripleA +3864

Panathinaikos dan

26-09-2024 12:26

FelixGassenlicht +8934

Thuis met een Europese sfeer, gaat niet makkelijk worden maar wie weet.

23-09-2024 17:47

Johan1 +2902

We gaan een enorm pak slaag krijgen.

23-09-2024 17:37

jerryisthename +31683

Oja? Leef je nog in 2023 dan? 🤣

23-09-2024 17:45

Rockanje23 +36948

Er is weinig verschil tussen 23 en 24. Helaas

23-09-2024 18:10

tijssenajax +13917

Leg uit, waar baseer jij jouw optimisme op?

23-09-2024 19:06

Breuk +25046

Hopelijk spelen ze allemaal met zwarte schoenen .

23-09-2024 17:30

ajaxwestland09 +28932

#Klaassen moet op 10

Met vriendelijke groet

Kale en kokkie

23-09-2024 17:30

Ajax4glory +3262

kan niet Klaassen is europees niet speelgerechtigd

23-09-2024 18:36

MrPink +81618

Spelen een stuk beter onder Van Bronckhorst vooral aanvallend. Gaat gewoon enorm lastig worden.

23-09-2024 17:20

Craain +4953

Die gaat echt niet aanvallend voetbal spelen. Gio staat enorm bekend behoudend voetbal spelen, type Dick Advocaat.

23-09-2024 21:55

wijzijndebeste123 +163070

Die EL is voor mij bijzaak. Winnen ga je m nooit. CL deelname afdwingen is essentieel en dus heeft de Eredivisie de hoogste prioriteit.

23-09-2024 16:59

SiegiEd14 +2229

Eens, maar na NAC en Go Ahead Eagles uit, zie ik Ajax (helaas) geen plaatsing CL afdwingen!

23-09-2024 17:05

Rockanje23 +36948

Met een gelijkspel mogen we onze handen dichtknijpen

23-09-2024 16:44

Jaxie93 +18

Off Topic: Hoe staat het met van Axel Dongen?

Zag dat hij paar minuutjes heeft gemaakt bij Jong Ajax, maar in hoeverre zou hij weer kunnen aanhaken en traint hij wel bij 1 mee?

23-09-2024 16:39

FelixGassenlicht +8934

Hij heeft wat minuutjes gemaakt bij Jong Ajax, afwachten dus. Man van glas en helaas niet de enige.

23-09-2024 17:46

Amp +37463

Over faberski wordt gezegd dat ze hem nog niet moeten overhevelennomdat hij nog nauwelijks 90 minuten heeft gespeeld bij Jong. Laat v Axel Dongen dan ook nog maar niet aanhaken tot in ieder geval de winterstop, gezien hij nog steeds niet 100% fit is terwijl we al bijna in oktober zitten

23-09-2024 19:25

023Haarlem +3247

Aantal jaren geleden wonnen wij met gemak van Besiktas.
Nu is het totaal anders.
Ajax haar selectie is uit balans.
Ajax met Gaaei op de rechtsbuiten positie is pure armoede.

23-09-2024 16:24

SiegiEd14 +2229

En met jongetjes als Fitz Jim, Taylor, Rensch gaat Ajax het zeker niet redden. Het is het allemaal net niet!

23-09-2024 17:07

023Haarlem +3247

Fitz Jim is een mooi weer voetballer. Als Ajax tegen een RKC voetbalt, dan kan dat. Maar niet als Ajax meer op hun eigen helft spelen.

23-09-2024 17:13

ElSandrini +18083

En met balletjes breed grijze muis Henderson wordt het ook niks

23-09-2024 17:26

Gaza +4359

Fitz Jim nooit echt zien schitteren. Zelfs niet in Jong.
Gewoon een net niet talent.

23-09-2024 18:48

Invincibles +5193

Het is nog te vroeg om dit soort grote wedstrijden te winnen. Hopelijk houden ze de schade beperkt.

23-09-2024 16:15

PH2BOT +40009

Kroes in de spits....onze supersub!

23-09-2024 16:06

Kingoffdatoilet +17112

Ik acht de kans gezien onze aanval nou niet perse heel groot

23-09-2024 15:51

PH2BOT +40009

...en- zo werd direct na deze loting reeds gezegd- dit was dus al een bijzonder gunstige EL loting voor Ajax. Dat zullen ze echter bij Besiktas vast ook denken.

23-09-2024 15:45

Tommyshelby +128441

Word normaal nooit echt warm van Turkse teams, maar Besiktas heeft een goed middenveld samengesteld. Gedson, Rafa en Al Musrati zouden allemaal bij ons in de basis staan. Technisch goed, veel snelheid en dynamiek, ook wel wat grinta. Die slag ga je op zeker verliezen.
Maar goed, het is in de Arena en we zullen meer ruimtes krijgen dan in de ED, dus het wordt sowieso een leuke pot. Vraag is of het leuk voor ons gaat zijn.

23-09-2024 15:44

ajax4ever001 +18395

Is Kroes al opgerot? De veroorzaker van deze middelmatige selectie? Want tegen Besiktas kan je het wel schudden zo

23-09-2024 15:35

themons +740

Besiktas is verdedigend niet al te sterk, ze krijgen gemiddeld 1,2 doelpunt per wedstrijd tegen. Vooral tegen teams die fel druk zetten, hebben ze het lastig. Er liggen zeker kansen achter hun verdediging, maar Ajax mist helaas de snelheid om daar optimaal gebruik van te maken. Aan de andere kant is Besiktas aanvallend wél behoorlijk sterk, dus dat kan Ajax in de problemen brengen. Ik zie het daarom niet zo rooskleurig in voor Ajax; een 0-0 zou al een prima resultaat zijn.

23-09-2024 15:04

Concrete +3127

Tersteege geblesseerd , zie Ramaij wel snel naar Barcelona gaan nu

23-09-2024 14:35

PH2BOT +40009

..maar dat kan evt pas in januari '25

23-09-2024 15:47

Concrete +3127

contract wordt afgekocht door Ramaij voor 7 miljoen en Barcelona betaat 7 miljoen tekengeld aan een transfervrije speler.

23-09-2024 18:47

MarkP +21533

Grappige is dat we europees wel redelijk tot goed speelden, welliswaar tegen b teams maar toch.

23-09-2024 14:34

Dolblij +44890

Hou mijn hart vast. Scorend vermogen van Besiktas tegen een verdediging van Ajax die er tegen GAE soms heel slecht uit zag.

23-09-2024 12:25

ajaxwestland09 +28932

Tja hato en kaplan zou ik even laten banken zet rugani er maar in ervaring naast sutalo

23-09-2024 13:44

Dolblij +44890

Lijkt me een goede optie.

23-09-2024 13:45

Ajax-Amsterdam +4190

En wie voor Hato dan?

23-09-2024 14:08

JJFajax +3547

Hato speelt linksback, wat heeft dat met Rugani te maken. Daarbij Kaplan zit op de bank voor Baas. Baas doet het goed dit jaar, geen reden om hem nu te wisselen.

23-09-2024 14:17

PH2BOT +40009

...is Baas nog steeds geblesseerd dan?

23-09-2024 15:48

ajaxfan83 +3389

Besiktas ligt ons beter kwa spel dat GAE , daar hebben we jaar in jaar uit het lastig tegen , vooral in de Adelaarshorst

23-09-2024 14:40

DeMeervanweleer +7562

Wanneer zou Berghuis weer aanhaken?
Zo belangrijk nu zo'n speler.

23-09-2024 11:52

Patrick020 +22228

3 a 4 weken nog hoop ik, nog 3 potjes en dan ook alweer interlands. Dat scheelt.

23-09-2024 11:55

DeMeervanweleer +7562

Ik dacht en hoopte korter, treurig om van één zo'n speler afhankelijk te zijn.
Maakt zoveel uit. Iemand met beslissende vermogens.

23-09-2024 12:07

PH2BOT +40009

Waarschijnlijk pas na de winterstop. Zo gaat dat vaak bij Ajax tegenwoordig.

23-09-2024 15:49

JaapStam +136640

Fernandes, João Mario en Rafa Silva allemaal afkomstig van Benfica met Portugese roots. Immobile een geweldige spits, die ons heel moeilijk zal gaan maken met daarachter Rafa Silva. Die kennen we toen tegen Benfica, een hele goeie speler ook. Heel vreemd dat hij nooit naar de absolute top competitie is gegaan in een vroeg stadium. Masuaku ken ik weer van Olympiakos en West Ham United. Ook een ervaren rot in het vak. Dit Beşiktaş is in mijn ogen veel beter dan uit het seizoen 2021/22.

23-09-2024 11:48

Patrick020 +22228

Gaat een erg lastige wedstrijd worden Jaap, ze hebben een paar uitstekende spelers en zijn best wel goed in vorm. Een puntje zou ik prima vinden in dit geval. De komende 2 ED potjes moet je wel echt winnen.

23-09-2024 11:55

Hijosdedioses +6556

Andersom zullen ze misschien zeggen dat Ajax topspelers heeft Henderson, Weghorst, Rugani, Brobbey en Berghuis

23-09-2024 12:39

PH2BOT +40009

Berghuis zien we voorlopig niet meer in een wedstrijd, Brobbey scoort niet, Rugani is conditioneel nog lang niet op niveau en Henderson is nu niet bepaald een 'heerser op het middenveld'.

NAC en GAE uit.....dàt is op dit moment het ware niveau van het huidige Ajax vrees ik. En Van Bronckhorst weet zijn team vast voldoende peper in hun reet te krijgen om in de JCA vol op de winst te gaan spelen. Hun aanval scoort aan de lopende band....bij ons precies het omgekeerde. Klaassen is met zijn ene goal bij wijze van spreken al bijna topscorer van Ajax 1 dit seizoen.

23-09-2024 15:56

JJFajax +3547

Allemaal spelers van dik 30+. Ajax moet de bal gewoon snel rond laten gaan zodat je ze moe speelt.

23-09-2024 14:19

Dirigent +6854

We gaan ze gewoon pakken! 3-1 in een kolkende arena!

23-09-2024 14:54

gaatjeniksaanpet +117

En verder hebben ze Gabriel Paulista achterin staan (ex arsenal/valencia) en Ali Musrati op het middenveld (jaren lang vaste waarde bij Braga)

23-09-2024 15:42

LukaLitmanen +81933

We creëren geen kansen simpelweg

Godts FJ Taylor Hato zijn super wisselvallig
Brobbey blessure
Berghuis alleen maar blessureleed

23-09-2024 11:48

NipeB +15790

Gemiddeld xG van 1,5. We scoren moeilijk. De tegenstander ook een xG van 1,5 gemiddeld. Dat is nog steeds niet goed. Besiktas is verdedigend sterker wat dat betreft en aanvallend zelfde gemiddelde xG. Zo heel goed zijn ze ook niet in vorm. Maar ja, wij ook niet.

23-09-2024 11:58

janbdk +391

Ach, vorige week nog 14 kansen…
Laten we dus niet overdrijven. Tegen Go Ahead ging het slecht, daarvoor speelde Ajax best aardig. Dat kan donderdag ook zomaar weer gebeuren.

23-09-2024 13:55

PH2BOT +40009

...je bedoelt NAC uit?

23-09-2024 15:58

AFCAjaxJP9 +1371

Ingraven in eigen 16 en 3 kansjes weggeven, helaas gaan er 2 in en creeerde we te weining.
maar onze vleugels maakt niet uit wie er staat, moeten toch wel een goede voorzet kunnen afleveren of trainen ze alleen maar op LOPEN!

23-09-2024 16:21

Juichtoon +32337

We kunnen onze borst dus nat maken...

23-09-2024 11:03

FysioPat020 +25603

Ik hoop dat Farioli nu eindelijk met een vast elftal begint te spelen mits fit en verwacht dat hij weet hoe zijn ideale basis eruit ziet.
Iedereen proberen tevreden te stellen gaat ons opbreken omdat spelers als Hlynsson, Rasmussen, Gaaei en vd Boomen zoveel slechter zijn dan anderen. Weghorst zal zich moeten strekken om überhaupt aan Akpom in de pikorde voorbij te komen.
Kortom, de tijd om te experimenteren is voorbij maar zonder een langer blessurevrije Berghuis is zelfs dan plek 4 in groot gevaar.

23-09-2024 10:54

Dolblij +44890

Gewoon de beste 11 neerzetten, ohne wenn und aber. Lees trouwens net dat Ter Stegen dan toch helaas en wat ze al bevreesden, zijn patella pees heeft afgescheurd. Hoe lang duurt herstel van zo'n ruptuur?

23-09-2024 13:11

FysioPat020 +25603

Ach du Scheiße..
Minstens 6-10 maanden mein Freund. Abhängig ob komplett oder teils gerissen. Komplett heißt Op und 6-12
Sonnige Grüße aus dem heißen Dubai 😎

23-09-2024 13:19

Dolblij +44890

Er kriegt eine OP, denn komplett ab. Wünschen wir gute Besserung. Dir einen wunderschönen Urlaub, geniesse die Zeit 👍🍺

23-09-2024 13:23

themons +740

Die Spanjaarden hoopten nog dat hij z'n paella pees had afgescheurd, maar helaas.

23-09-2024 15:08

PH2BOT +40009

8 - 10mnd (minstens).

23-09-2024 15:59

Ajax4proud +10794

https://www.voetbalprimeur.nl/videos/1227599/bosz-komt-na-heldenrol-tegen-fortuna-met-onthulling-over-tillman.html

Konden ze dat maar bij Ajax. Kijk naar Tadic, ik mis zo'n speler echt.

23-09-2024 10:45

Sambavleugels +18691

Ik mis Tadic z'n assists, niet z'n Nederlands.

23-09-2024 11:11

Ajax4proud +10794

We need to pak schaal!

23-09-2024 13:38

PH2BOT +40009

...of: pak koffert

23-09-2024 16:00

AjaxAddicted +2988

Grote verschil al...Besiktas speelt elke week met dezelfde 11...

23-09-2024 10:44

Ajax4proud +10794

Farioli moet zich zeker vergist hebben met het elftal van Chelsea..

23-09-2024 10:46

Ajax4proud +10794

Ajax wint ternauwernood van Panathinaikos. Hoe treurig is het niveau wel niet.

Met Besiktas wordt Ajax net als Feyenoord en PSV weg gestuurd met niets. De zwakste schakel!

23-09-2024 10:41

GNBL +89853 moderator

Panathinaikos schakelde de ronde erna wel Lens uit, dus heel slecht waren die ook weer niet.

23-09-2024 10:45

Ajax4proud +10794

Ik had het meer over de wedstrijd..
Daarnaast spelen ze conference league wat een niveau lager is.

23-09-2024 10:49

altijdlastig +1122

Donderdag kunnen de dames waarschijnlijk ineens weer een stapje extra zetten. Doodziek van die onacceptabele houding tegen de kleintjes

23-09-2024 10:41

Ajax4proud +10794

En ze krijgen nog flink betaald ook,

23-09-2024 10:42

Dirigent +6854

We gaan ze gewoon pakken 3-1 in een kolkende Arena!!

23-09-2024 10:34

Patrick020 +22228

komende 3 potjes moet je 7 punten halen minimaal, Groningen thuis winnen rkc uit ook. En tegen bestiktas minimaal een puntje. Anders wordt t heel lastig.

Daarna weer interlands.

23-09-2024 10:28

Clubliefde34 +6075

Hebben dus heel wat meer creativiteit dan ons.. gelukkig spelen we thuis, word een lastige wedstrijd.

23-09-2024 10:27
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.