Ajax maandag in de koker: wie kan men treffen in play-offs Europa League?

door Bart Veenstra 170

Bron Ajax Showtime

Ajax maandag in de koker: wie kan men treffen in play-offs Europa League?

door Bart Veenstra 170

Bron Ajax Showtime

Laatst geüpdatet

Ajax leeft toe naar de loting voor de play-offs van de Europa League van aankomende maandag. De Amsterdammers spelen pas eind augustus voor een ticket voor de groepsfase van de Europa League en mogelijk is pas op donderdag 17 augustus de tegenstander in deze knock-outfase officieel bekend.

De loting voor de play-offs voor de Europa League zit - zoals eerder op deze site werd beschreven - ingewikkeld in elkaar. Begin juni was er nog heel weinig bekend over de mogelijke tegenstanders van Ajax in deze play-offs. Het goede nieuws is dat er inmiddels wat meer te zeggen valt, al is de kans groot dat Ajax maandag tijdens de loting hoort dat het nog steeds niet definitief weet tegen wie het gaat spelen.

Nog even - voordat we overgaan naar de mogelijke tegenstanders - in het kort: hoe steekt de loting voor de Europa League in elkaar? De play-offs voor de Europa League zitten wat ingewikkelder in elkaar dan bijvoorbeeld de play-offs voor de Champions League. In plaats van twee groepen met clubs met enerzijds een geplaatste status en anderzijds een ongeplaatste status kent men in de play-offs van de Europa League vier groepen. In totaal gaan twintig teams de play-offs voor de Europa League spelen, waarvan zich er tien zullen plaatsen voor de groepsfase.

De UEFA verdeelt twintig clubs over vier in wat men noemt 'priority groups'. Hieronder volgt een korte uitlegt wat deze groepen precies inhouden.

Priority 1: In deze groep komen de zes teams van de landen met een hoger UEFA-coëfficiënt die in deze ronde instromen. Het is inmiddels bekend (zie tabel hieronder) welke zes clubs dit zullen zijn of worden. Onder meer Ajax bevindt zich in deze groep.

Priority 2: In deze groep komen de zes clubs die worden uitgeschakeld in de derde voorronde van de Champions League. Daarbij heeft men het over de 'kampioenenroute', wat wil zeggen dat deze clubs in hun land de landstitel wisten te veroveren. Belangrijk is om te weten dat de namen van deze clubs zelfs ten tijde van de loting op 7 augustus nog niet bekend zullen zijn. Immers, de returns in de derde voorronde van de Champions League vinden plaats op dinsdag 15 augustus.

Priority 3: In deze groep komen vijf clubs die zich via de derde voorronde van de Europa League hebben geplaatst voor de play-offs. Hierbij gaat het om de 'kampioenenroute'. Ook hierbij geldt dat de namen van de clubs pas bekend zullen zijn na het spelen van de returns. Dit zal op donderdag 17 augustus zijn.

Priority 4: In deze groep komen drie teams. De eerste daarvan is het laatste team - uit het land met het laagste UEFA-coëfficiënt - dat in deze ronde instroomt. De naam van die club is al bekend: FC Lugano uit Zwitserland. De overige twee teams die erbij komen zijn de winnaars van de derde voorronde van de Europa League. Hierbij gaat het over het Main Path. Deze clubs plaatsen zich voor de voorrondes van de Europa League, zonder dat zij in hun eigen land kampioen werden. Afgaande op de UEFA-coëfficiënten lijken clubs als Slavia Praag en Olympiako Pireaus de grootste kans te hebben om zich voor deze fase te plaatsen.

Wie kan Ajax treffen in de play-offs van de Europa League?

Ajax is zeker van een plek in 'priority 1' en daarmee ontloopt het enkele ploegen. Dit zijn LASK Linz, Union St-Gillis, Zorya Luhansk, Aberdeen en FK Čukarički. Drie van deze teams worden gekoppeld aan de clubs uit 'priority 4'. De drie overgebleven clubs uit 'priority 1' worden gekoppeld aan de clubs uit 'priority 3'. Daar blijven dan vervolgens ook weer twee teams over en deze worden gekoppeld aan de clubs uit 'priority 2'. Uiteindelijk blijven er vier teams uit 'priority 2' over en deze worden aan elkaar gekoppeld.

Ajax loot dus tegen een club uit 'priority 4' of uit 'priority 3'. Op dit moment is het Zwitserse FC Lugano als enige club zeker van een plek in 'priority 4'. Hier komen nog twee clubs bij. Dat betreft de winnaars van de wedstrijden tussen Olympiakos Pireaus en KRC Genk en die tussen Slavia Praag en SC Dnipro-1.

Mocht Ajax geen ploeg uit 'priority 4' loten, loot het logischerwijs tegen een ploeg uit 'priority 3'. Op dit moment is geen enkele club zeker van een plek in deze groep. Ajax treft mogelijk een van de winnaars van de volgende wedstrijden:

  • FK Žalgiris Vilnius - BK Häcken
  • Qarabağ FK - HJK Helsinki
  • HŠK Zrinjski Mostar - Breidablik
  • Sheriff Tiraspol - FC Bate Borisov 
  • FC Astana - Ludogerets Razgrad

In totaal zijn er op dit moment nog vijftien ploegen waar Ajax tegen kan loten. De kans is groot dat Ajax pas op 17 augustus weet tegen wie het gaat spelen in de play-offs van de Europa League, tenzij het maandag hoort dat FC Lugano de tegenstander is. In alle andere gevallen moet men de derde voorronde van de Europa League afwachten. Ajax zelf speelt op 24 en 31 augustus in de play-offs van de Europa League. Tijdens de loting van maandag 7 augustus (13.00 uur) zal Ajax ook horen of het eerst thuis of uit speelt.

Bart Veenstra (Twitter: @Bart_Veenstra | e-mail: b.veenstra@ajaxshowtime.com)

Lees meer over:
Plaats reactie

DrFootball +15141

Je gaat bijna denken met welke spelers?

05-08-2023 22:20

Dolblij +44985

Stuk voor stuk prachtige affiches. En gezien de staat van opbouw waarin Ajax momenteel verkeert, mooie clubjes om warm te lopen voor het zwaardere werk dat hopelijk volgt.

05-08-2023 19:22

Heldhaftig +11446

Het is dat het nu voor ons gunstig is, maar dit systeem is eigenlijk toch echt belachelijk?

05-08-2023 18:53

Oxxer +163875 moderator

Winnaar van de EuroLeague speelt CL, niet realistisch wel een extra route naar de pot met geld.

05-08-2023 17:34

VanOranjeNassau +1304

Accepteer gewoon een tussenfase / jaar. Eigen jeugd inbrengen, , accepteer dipjes van de eigen jeugdspelers, wordt 3e / 4e en stop met het B-garnituur uit Duitsland kopen.

05-08-2023 17:09

Gaza +4367

Zou funest zijn, zeker dit jaar.

05-08-2023 17:51

AFCA-pride +17342

Leuke aparte plaatsen als away day. Is weer iets anders als Milaan, Barcelona, München, London.

05-08-2023 16:41

4bier +31367

Klopt maar betekent vaak ook voor kleine uitvakken, dus aanzienlijk minder kans op een ticket.

05-08-2023 16:48

AFCA-pride +17342

Bij die clubs kan je ook nog vaak kaarten voor thuisvak kopen.

05-08-2023 16:52

AFCAHOOLIGAN +989

Heb gelukkig eu+ dus dat komt voor mij wel goed gelukkig!

05-08-2023 23:07

Nr.10 +110996

Kom maar op, we zijn er klaar voor!
Oh wacht…

05-08-2023 15:55

AFCAPolarBear +542

Als ik de reactie hier lees, lijkt het wel of we een van de beste teams van Europa waren afgelopen seizoen. Een pas op de plaats is wel zo gepast. Natuurlijk is de EL veel minder aantrekkelijk dan de CL, maar de punten die ze dit jaar halen is heel belangrijk. In pot 3 van de CL wil je niet meer komen, dan heb je minimaal 1 topploeg (uit pot 2) en mag je hopen dat uit pot 1 de EL kampioen komt

05-08-2023 06:18

AjaxAddicted +2988

Eens! Al moet ik zeggen dat ik Ajax absoluut niet kan plaatsen tot nu toe. Wederom het elftal half op orde een week voor de competitie. Het is net zo erg als vorig jaar. En misschien verrassen ze positief. Maar onze concurrenten zijn een stukje verder. En had Bosz ook graag bij Ajax gezien

05-08-2023 07:16

VanOranjeNassau +1304

Houd toch op met deze onzin.. wat een kutploegen. Stuur onder 18 en sla een jaartje Europa over.

05-08-2023 00:11

Delaney +14706

En dan nog meer miljoenen mislopen zeker?
Nu Ajax de (voorrondes van de) Champions League niet heeft weten te behalen en dus vele miljoenen misloopt kunnen ze het zich echt niet permitteren om hier er met de pet naar te gooien.
Sowieso horen én moeten ze hier gewoon met 100% inzet aan meedoen, het is én blijf immers Europees voetbal.
Tevens komt Ajax die ''kutploegen'' voornamelijk alleen tegen in de voorrondes van de Europa League, wanneer ze definitief de Europa League ingaan kun je clubs van het kaliber Anderlecht, West Ham United etc. verwachten.
En dat zijn misschien geen topploegen zoals Real Madrid of Manchester City, maar wel alsnog ploegen van een redelijk hoog niveau.
Zeker in tegenstelling tot de ploegen die aan de Conference League meedoen.

05-08-2023 02:12

Sander31 +7690

Als je de europa league wint, reken maar dat amsterdam vol staat met feestende mensen

05-08-2023 10:01

Delaney +14706

Dat weet ik wel zeker, het is dan ook gewoon een mooie én serieuze prijs.

05-08-2023 10:02

Robertini +39104

Nee, erg kortzichtig dit. Als we niet presteren dit seizoen, dan kukelen we spoedig uit de top 20.

Dat betekent als we champions league spelen lagere inkomsten door de nieuwe verdeelsleutel en moeilijkere lotingen, dan gaan we weer terug naar tijden waar we tegen twee absolute topclubs moeten om te overwinteren.

Daarnaast is het Nederlandse coefficient ook enorm belangrijk nu. Met goede prestaties, kunnen we vijfde worden, dat betekent drie directe Champions league plaatsen en 1 voorronde. Dan hadden we nu dus gewoon Champions league gespeeld en niet zo moeilijk hoeven doen om de centjes.

05-08-2023 16:45

MarcHogervorst +35302

Ik zie Ajax liever een spannende wedstrijd spelen tegen een onbekende ploeg dan zo'n 1-6 inmaakpotje tegen Napoli bijvoorbeeld.

Ook sorry maar typisch een uitspraak van een succes supporter.

05-08-2023 17:27

Gaza +4367

Met de huidige selectie blijft het nog tegen FC balopdak spannend.

05-08-2023 17:52

VanOranjeNassau +1304

@valkl01 volwassen reactie als iemand een andere mening heeft dan jij 👍🏻

05-08-2023 20:06

valkl01 +2621

Komt alleen maar onzin uit, zeg dan niks.

05-08-2023 20:18

VanOranjeNassau +1304

Ouwe toetsenbordridder, zie je wel op zuid 👍🏻

06-08-2023 02:23

valkl01 +2621

Ja ja jij ziet wat, stoere jongen!!

06-08-2023 03:22

Sies +4481

Winnaar Europa League direkt geplaatst voor de Champions League!

05-08-2023 00:02

@j@x-@d@m +434

Who cares, we will c on monday

04-08-2023 22:50

PH2BOT +40135

EL zal dit seizoen geen prioriteit krijgen neem ik aan.

04-08-2023 19:06

Keizer +29984

2017 was schitterend man. Hoezo niet. Ajax kan prima beiden serieus nemen normaal gesproken.

04-08-2023 23:43

MarcHogervorst +35302

Nou waar ik wel serieus blij mee ben, is dat nu de Eredivisie serieuzer genomen wordt. De wedstrijden in de competitie labbekakkerig spelen omdat er weer een geweldige grote CL wedstrijd aankomt met zo geweldig affiche (ja daar heb ik me aan geïrriteerd!) daar heb je dit seizoen geen last van.

05-08-2023 17:30

Henkjanklaas +20608

Veel te vroeg dit artikel Bart want er zijn nog zo veel ploegen waar we tegen kunnen loten. Veel werk dit artikel maar geen toegevoegde waarde.

04-08-2023 09:07

brullie +7031

De namen tegen wie Ajax kan gaan uitkomen ben ik niet gewend te zien, Fnoord en pisvee wel.

04-08-2023 07:11

leeke +10391

Wen er maar aan

05-08-2023 14:40

KleineReus +6431

Het is hopen op Mostar na de maaltijd.

04-08-2023 00:24

Snuggles +3314

Wat is dat twente aan het doen zeg? Gaat echt nergens over.

03-08-2023 21:28

JohanCruijf +2959

Ligt het aan mij of zou Borges al gepresenteerd moeten worden?

03-08-2023 21:27

Robertini +39104

Als deze clubs een probleem vormen, kun je Ajax wel opdoeken...

03-08-2023 20:45

Momo +16233

Hup gooi unuvar er is in creativiteit nodig

03-08-2023 20:43

RJB1979 +25548

Twente heeft een leuk team maar is compleet impotent in de aanval.

03-08-2023 20:56

JohanCruijf +2959

Geloof mij maar. unuvar op 10 gaan wij nog missen, is beter dan Berghuis op die positie. Heeft alles wat een Ajax 10 moet hebben.

03-08-2023 21:30

Sjaakvaak +26579

Alles? Nee joh, nog veel te weinig ervaring en geen fysiek. Leuke speler maar moet veel meer vlieguren draaien om hopelijk ooit aan te kunnen haken. Is absoluut geen basismateriaal in huidige staat.

04-08-2023 00:49

Henkjanklaas +20608

2,vleugel spelers kwijt geraakt maar waar blijft de vervanging ?

04-08-2023 09:08

Henkjanklaas +20608

Leuke pleintjes voetballer maar heeft geen power..

04-08-2023 09:09

twynestar +28236

Ludogorets en Astana stellen nog iets voor. De rest kun je alleen van verliezen, zij niet van je winnen. Wat niet wil zeggen dat je al gewonnen hebt dus.

03-08-2023 20:11

PJS +4991

Waar blijft Hakim?

03-08-2023 19:59

NUL20 +335

Die volgt het carrieretraject van Promes.

03-08-2023 20:15

AFCADEE +266

Pech met de auto

03-08-2023 20:37

Ferd +38406

Die staat nu bij de Carglass. Iets met een sterretje en wat uitdeuken ofzo

03-08-2023 23:54

PetrusKeizer +10739

Wat een klote clubs, die zgn priority 3

03-08-2023 19:24

Bky +56364

Maakt niet uit wie we treffen, Ramaj houdt altijd de 0. Dus we hoeven maar 1 x te scoren.

03-08-2023 19:02

Artemio +31840

Kwartfinale is een must.

03-08-2023 18:48

4bier +31367

Full gas richting Conference League met Wijndal, Klaassen en Conceição!

03-08-2023 17:41

3*stars*3 +23370

Zie jij ook nog positieve dingen in het leven???!!
Of voel jij je dan niet lekker als je dingen positief moet bekijken?

03-08-2023 17:43

4bier +31367

Ik zie een grote kans dat we bij de eerste 4 van de Eredivisie eindigen. Dat is positief toch? Verder kan ik dit jaar niet op zomervakantie, heb ik een dure kiesimplantaat nodig en loop ik bij de poh ggz.

03-08-2023 17:46

MichelBoerebach +29176

Da's snotverdomme niet mis!

03-08-2023 17:58

Belnaarhuis +4944

Als het je oprecht helpt hier te ventileren 4bier denk ik dat we dat gezeik op de koop toe moeten nemen 👍🏻👍🏻

03-08-2023 19:57

Henkjanklaas +20608

Als de aankopen allemaal komen dan strijden we gewoon weer voor het kampioenschap

04-08-2023 09:11

Ferd +38406

Kan jij niet full gas naar een gesloten inrichting waar ze hard kunnen werken aan je zware depressie?

03-08-2023 23:56

PuurGeluk +4810

In mijn geval; lang verhaal kort en even wachten tot 17 augustus. Hier heb ik nu pijn van in m’n hersenen gekregen.

03-08-2023 17:31

ajaciedje90 +59827

Heel artikel om te concluderen dat we mogelijk 17 verschillende teams kunnen loten. 🤣 boeiend wel.

03-08-2023 17:12

Hunkelaars +3365

Mohamed Ihattaren gaat toch niet aan de slag bij Samsunspor, meldt de club via de officiële kanalen. De deal tussen het gevallen talent en de Turkse promovendus leek al in kannen en kruiken. De spelmaker zou echter 'onaanvaardbare verzoeken' hebben gedaan, waardoor zijn komst alsnog onhaalbaar bleek.

Via X, het voormalige Twitter, schrijft Samsunspor: "Onze club heeft onlangs de speler Mohamed Ihattaren uitgenodigd om naar Samsun te komen voor medische controles en het ondertekenen van het contract, nadat we eerder overeenstemming hadden bereikt over de contractvoorwaarden. Echter, de speler heeft geprobeerd om vooraf overeengekomen voorwaarden te wijzigen en onaanvaardbare eisen te stellen, daarom hebben we besloten om af te zien van de transfer van de speler."

03-08-2023 16:58

JohanCruijf +2959

Wat een kut kind is het ook.

03-08-2023 17:00

MichelBoerebach +29176

Eens een Tokkie, altijd een Tokkie.

03-08-2023 17:59

Tommyshelby +128525

We moeten winnen om ons te plaatsen voor de Wereldbeker, dit horen gratis punten te zijn.

03-08-2023 16:33

DeMeer1976 +3095

Je kan dus veruit het beste een team loten uit priority 3 dan 4…iets mis met de UEFA ranglijsten?

Toch lijkt me dit de mooiste;
Olympiakos Piraeus - Ajax

03-08-2023 16:09

AjaxPositivo +6954

Nee, kampioenen die uit de CL-voorronde komen, ontlopen clubs als Ajax.
Dat is ergens ook wel fair toch? Anders lig je er als kampioen van Bulgarije/Moldavië oid meteen uit

03-08-2023 16:29

w86 +9384

Ik heb toch niet het idee dat de uefa er is voor de kampioen van Moldavië. Maar goed, het klinkt wel als een reden voor die idiote prioritys

03-08-2023 20:09

Rockanje23 +37014

Op dit moment totaal niet geïnteresseerd in welke vorm van Europees voetbal dan ook. Nieuwe- en vooral betere spelers, daar draait het op dit moment om:

03-08-2023 14:50

Andronixos.c +8142

in seizoen 97/1998 hadden we tegenstanders als

Branik Maribor Slovenie
Udinese Calcio Italie
VfL Bochum Duitsland
Spartak Moskou Rusland

En in 99/2000 hadden we:

Dukla Banská Bystrica Slowakije
Hapoel Haifa FC Israel
RCD Mallorca Spanje.

03-08-2023 14:05

Rockanje23 +37014

En werden we kansloos uitgeschakeld door Spartak en Mallorca.

03-08-2023 14:51

Ferd +38406

Dukla Bandka Bystrica, prachtig was dat. Mooi weer, leuke binnenstad, mooie dames, verrot stadion en het officiële debuut van Cristian Chivu. Halve liters bier voor 40 cent, en dan heb ik het over gulden cent.

03-08-2023 23:59

Gaza +4367

De oude goede tijd…

05-08-2023 17:57

Nr.10 +110996

Dit zijn sowieso geen tegenstanders waar we ons erg druk om moeten maken normaal gesproken. Misschien wel nog even een paar verdedigers strikken voordat het zover is.

03-08-2023 14:00

JorgeDeLasTresPintas +1584

Dat dacht ik ook van Augsburg en Anderlecht...

03-08-2023 17:18

Nr.10 +110996

tja dat waren oefenwedstrijdjes, telt niet.

03-08-2023 17:35

Muddy +2436

Toch voelt het niet helemaal zeker. Kan me nog herinneren dat het een tijd terug vaak nog billenknijpen was tegen dit soort mindere goden. Hopelijk krijgen we niet weer zo'n periode.

03-08-2023 18:08

ajaxrosenberg +1359

Genk en Praag lijken me op dit moment vrij zware tegenstanders.

03-08-2023 13:43

Ajaxbrl +13691

Op dit moment verliezen we van iedereen

03-08-2023 13:33

maarten0909 +6364

Op dit moment hoeven we ook nog niet te spelen.

03-08-2023 16:27

Ajaxbrl +13691

Gelukkig niet maar over een week wel…

03-08-2023 18:03

MPAjax +8396

Allemaal ver weg, lekker dan een uitwedstrijd in Kazachstan of Wit Rusland

03-08-2023 13:28

Gaza +4367

Een beetje cultuur snuiven is niet verkeerd.

05-08-2023 17:58

MPAjax +8396

Het is meer dat er minder uit supporters mee gaan

05-08-2023 22:45

Suk Hyun-Jun +6279

Ha, dat Olympiakos. Recordkampioen van Griekenland, een hegemonie van 40+ kampioenschappen, maar Europees kunnen ze schijnbaar geen potten breken, anders zouden ze ook niet zo ongunstig ingeloot zijn.

03-08-2023 13:22

Gaza +4367

En Ajax?

05-08-2023 17:58

BasseyAdriaan33 +13608

Zijn in ieder geval clubs waar Ajax tussen past gezien de huidige staat van de selectie

03-08-2023 13:19

Zaanstad +526

Wat een top ploegen!!! Nu al zin in.

03-08-2023 13:15

Gaza +4367

Gratis scouting. Is ook wel wat waard.

05-08-2023 17:59

Dolblij +44985

Mogelijkerwijs dus allemaal lekker dichtbij en zeer courante bestemmingen om op te vliegen. Als er maar niet opnieuw een turbopropje klaarstaat waarmee de helft weigert te vliegen.

03-08-2023 13:07

Libero +19076

Blij dat de UEFA het zo simpel weet te houden.

03-08-2023 12:56

Tecmessa +1714

Geen touw aan vast te knopen nee. Speel ook liever tegen een kampioen uit Noord-Macedonië dan tegen een niet-kampioen uit een groter voetballand denk ik, maar ik snap niet of het systeem hier nu in voorziet. We horen het maandag wel, kan me er ook weer niet druk over maken

03-08-2023 13:36

Libero +19076

Ik vind het vooral heel slecht dat je pas een week van tevoren weet wie van de dan bekende twee mogelijke tegenstanders het gaat worden. Lekker voor de uitsupporters.

03-08-2023 13:55

LukaLitmanen +81964

Off; Ik hoop dat Feyenoord Real Madrid gaat loten en dat Vinicius en Mbappé beiden een hattrick maken

03-08-2023 12:53

Keizer +29984

Mbappe gaat niet naar Real deze zomer hoor. Die wachten netjes tot ie uit contract loopt. 250 miljoen gaan ze nooit aftikken.

03-08-2023 12:59

LukaLitmanen +81964

Dacht ik eerst ook.

Maar ze hebben wel echt een spits nodig én PSG wil hem niet transfervrij laten gaan.

Kunnen ze hem beter rond de 150 miljoen of minder verkopen dan volgend jaar 0,0 vangen

03-08-2023 13:11

Keizer +29984

Heb toevallig afgelopen 2 wedstrijden van ze gezien en ondanks dat ze prima een spits kunnen gebruiken was het pure pech dat ze verloren. Komt wel goed denk ik daar hoor.

03-08-2023 13:26

SUPERJODEN1900 +608

Ik hoop eerlijk gezegd gewoon dat Nederland de 2 CL plekken zo lang mogelijk behoudt, zodat wij niet nogmaals zomaar CL mislopen. Van mij mogen zelfs die kakkies een (heel klein) beetje presteren

03-08-2023 20:20

AlexIbarra +19238

Wel fijn dat we FK Cukaricki ontlopen.

03-08-2023 12:48

Patrick.L +2612

Altijd lastig..

03-08-2023 19:51

mvdk +43770 moderator

Nounou we ontlopen dus in iedergeval LASK Linz, Union St-Gillis, Zorya Luhansk, Aberdeen en FK Čukarički. We krijgen dus echt een gigantische uithoek als reisje tegen teams waarvan ik de naam eerst 3 keer moet lezen voor ik ze uit kan spreken. En mensen denken dat we ons niet kwalificeren en de Conference League in gaan...

03-08-2023 12:46

AFCAjax +17839

uhh.. dat je die ontloopt wil niet zeggen dat dat de sterkste ploegen zijn.. het Ajax van de afgelopen weken wint niet tegen olympiakos of genk. of slavia praag

03-08-2023 13:09

mvdk +43770 moderator

Niet? Nou daar denk ik anders over. Ieder z'n mening :-) Als Borges en een goede cv nog op tijd binnen zijn zie ik ons niet zomaar verliezen. Zo geweldig zijn de teams die je noemt nou ook weer niet.

03-08-2023 14:47

AFCAjax +17839

vooralsnog is er niemand binnen. en ik had het over het Ajax van de afgelopen weken, daar zitten die mogelijke aankopen niet bij.

03-08-2023 14:49

Chadd +7759

Goedemiddag, ik heb hier nu een paar weken een account maar kan mijn eigen reacties niet terugvinden.
Zijn ook niet zichtbaar voor anderen heb ik het idee.

03-08-2023 15:08

Ajax1114 +19393

Tenzij het Lugano gaat worden. Mooie stad !

03-08-2023 16:21

Berghuis +14312

Pffff al die loting regels tegenwoordig, om sloom van te worden. Mik alles in een bak, 1 loot 2, 3 loot 4, 5 loot 6 etc, dan blijven pas echt de sterkste ploegen over.

03-08-2023 12:41

JaapStam +136689

Precies, pleur alles in één emmer en grabbelen maar!!!

03-08-2023 12:49

Joelveltman123 +4637

Aberdeen lijkt me het mooiste affiche

03-08-2023 12:37

Mikki02 +2319

Best fijn dat het nog even duurt, gezien alle ontwikkelingen.

Helsinki lijkt me wel keer leuk.

03-08-2023 12:37

WillyBrokamp +11117

Dit heeft bij mij Priority nul

03-08-2023 12:36

Sjakio +2367

Is de Europa League hoger dan de Conference Leage? #vraagditvoortadic

03-08-2023 12:36

Berghuis +14312

Vanaf de KO fase zeker, daarvoor valt t opzich wel mee, althans voor de grotere clubs. Pot 1 en 2 ploegen zijn over t algemeen wat grotere clubs in Europa, pot 3 en 4 in de EL ontloopt de ellende uit de pepernoten league niet zo veel..

03-08-2023 12:43

Jeugd +24668

Dit soort toernooien worden na de winterstop meestal pas leuk. Geeft ons wat tijd om alle nieuwen in te passen.👍

03-08-2023 12:28
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.