Peereboom: 'Mannsverk had zondag niet getraind en stond ook helemaal niet op ons lijstje'

door Bart Veenstra 9

Bron ESPN

Peereboom: 'Mannsverk had zondag niet getraind en stond ook helemaal niet op ons lijstje'

door Bart Veenstra 9

Bron ESPN

Laatst geüpdatet

Frank Peereboom kon maandagavond met Jong Ajax tegen FC Volendam nog niet beschikken over Sivert Mannsverk. De Noor, die terugkomt van een blessure aan zijn enkel, zou volgens hoofdtrainer Francesco Farioli minuten gaan maken bij Jong Ajax, maar dit bleek dus nog niet het geval.

'We hebben Mannsverk ook weer terug bij het team. Ik denk dat hij wat minuten gaat maken in Jong Ajax', zei Farioli na de wedstrijd van zondagmiddag tegen PEC Zwolle. Peereboom, de trainer van Jong Ajax, nam Mannsverk echter niet mee naar FC Volendam. Na afloop van die verloren wedstrijd (3-0) ging Peereboom bij ESPN desgevraagd in op de opmerkingen van Farioli.

De trainer legt uit dat het zondag al bekend was dat Mannsverk niet mee af zou reizen naar Volendam. 'Hij had gisteren (zondag, red.) niet getraind en stond ook helemaal niet op ons lijstje', aldus Peereboom over Mannsverk, die sinds 18 augustus niet meer in actie wist te komen.

'Mannsverk trainde al mee bij Ajax 1 en Jong Ajax'

Dat Mannsverk er maandagavond niet bij was, heeft vooral te maken met fitheid. 'Het is wel iemand die al bij ons getraind heeft, ook bij Ajax 1, en we zijn nu ook aan het kijken wat het beste plan voor hem is. Het juiste moment zal komen, dat hij minuten bij ons gaat maken. Dan is hij van harte welkom, maar dat gaan we pas oppakken als we dat signaal krijgen.'

Tekst gaat verder onder de foto.

sivert mannsverk ajax
Mannsverk speelde op 18 augustus voor het laatst voor Ajax.

Peereboom en Farioli gaan nog met elkaar in gesprek over het inzetten van Mannsverk. 'Als Francesco morgen aangeeft dat hij ready is, zou het kunnen. Als hij hem meeneemt of een ander traject voor hem hebben, kan dat ook. Dan doen we het met onze eigen mensen.'

Mannsverk, die vorig seizoen ook al een lange periode aan de kant stond met een blessure, kwam dit seizoen op 18 augustus voor het laatst in actie. Tijdens de interlandperiode in september liep de Noor een enkelblessure op. Sindsdien kwam hij niet meer in actie voor Ajax. Mogelijk kan hij - afgaande op de woorden van Farioli en Peereboom - wel snel zijn rentree maken.

Lees meer over:
Plaats reactie

JohnDylan +22136

Ik zou Mannsverk en Hlynsson tot de winterstop vast in de basis van Jong Ajax zetten, in de hoop dat ze topfit de winterstop ingaan.

27-11-2024 14:22

HW4 +470

Enige verdedigende middenvelder die we hebben die mee kan in kort combinatiespel en regelmatig balletjes naar voren kan spelen. Jammer dat zijn middellange passing niet zo goed is.

Ben wel benieuwd naar een middenveld met Mannsverk, Taylor en FJ. Denk dat we dan een stuk makkelijker onder druk uit voetballen.

27-11-2024 08:00

AINIESTA +44861

Dit idd, zo irritant dat ie steeds geblesseerd is.

27-11-2024 08:10

brullie +7035

Mannsverk, ik had veel meer van hem verwacht maar het komt er allemaal net niet uit.

27-11-2024 07:07

ratje +3507

Speelt donderdag niet, dus komende vrijdag met Jong. Klinkt logisch toch? Wie zegt dat Farioli het had over gisteren?

26-11-2024 10:16

Ajax412 +1325

Hopen dat hij sterk terug komt, maakte voor zijn blessure en goede indruk en leek een ideale stand-in voor Henderson.

26-11-2024 09:05

AmsterdamZuidRivierenbuurt +25398

Communicatie is dus slecht.

Hoedan

26-11-2024 07:59

Ajax412 +1325

Kan een keer gebeuren toch? Volgens mij wordt er meer en beter gecommuniceerd dan voorgaande seizoenen.

26-11-2024 09:04

ajax2004v2 +2030

Haha die farioli is volgens mij niet stil te krijgen

26-11-2024 22:17
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.