Turkse media verwachten alle Galatasaray-sterren aan de aftrap tegen Ajax

door Brent Tomassen 8

Bron Voetbal International

Turkse media verwachten alle Galatasaray-sterren aan de aftrap tegen Ajax

door Brent Tomassen 8

Bron Voetbal International

Laatst geüpdatet

Ajax kan Galatasaray volgens Turkse media op volle oorlogssterkte verwachten. In Turkije is de pers unaniem over het meespelen van de grote sterren van de ploeg. Victor Osimhen, Dries Mertens, Baris Alper Yilmaz en Davinson Sánchez worden allen aan de aftrap verwacht, zo schrijft Voetbal International op basis van Turkse bronnen. De wedstrijd in de Johan Cruijff ArenA begint om 21.00 uur.

Als reden voor het meespelen van alle sterren wordt gegeven dat Galatasaray nog volop in de race is om bij de top acht van de Europa League te eindigen. De koploper van de Turkse Süper Lig staat momenteel op de negende plaats en heeft een punt achterstand op nummer acht FCSB, dat thuis Manchester United ontvangt.

Galatasaray speelde eerder dit seizoen al op Nederlandse bodem. Op 28 november werd in Alkmaar met 1-1 gelijkgespeeld tegen AZ. De thuisploeg kam al in de tweede minuut op voorsprong via Sven Mijnans. Osimhen zorgde in de slotfase van de eerste helft met een rake kopbal voor de gelijkmaker.

Tekst gaat verder onder de foto.

Turkse media verwachten alle Galatasaray-sterren aan de aftrap tegen Ajax
Galatasaray viert de gelijkmaker tegen AZ.

Ajax kan na de 1-0 nederlaag op bezoek bij Rigas FS niet meer bij de beste acht ploegen eindigen. De ploeg van Francesco Farioli staat op de zestiende plaats met tien punten na zeven duels. De andere Nederlandse deelnemers aan de Europa League, AZ en FC Twente, staan respectievelijk op de veertiende en 26ste plaats.

Galatasaray mist onder meer Icardi

Cim Bom Bom mist in het duel in de laatste speelronde van de competitiefase van de Europa League drie spelers. Mauro Icardi ligt er voor langere tijd uit met een zware kruisbandblessure, Rolland Sallai is niet speelgerechtigd en Ahmed Kutucu werd deze winter pas gehaald en kan zodoende pas ingeschreven worden voor de volgende ronde van het tweede Europese clubtoernooi.

Vermoedelijke opstelling Galatasaray:

Muslera; Kaan, Sanchez, Abdülkerim, Jakobs; Sara, Torreira; Yunus; Mertens, Yilmaz; Osimhen.

Lees meer over:
Plaats reactie

Betuwe85 +20553

Vindt zondag veel belangrijker

30-01-2025 19:19

Jariiii +21937

Alle sterren, poe poe.

30-01-2025 16:03

PH2BOT +40253

Dit potje gaan we duidelijk niet winnen...vooral omdat Gala zich nog kan plaatsen voor de beste 8. En met Osimhen hebben ze er de spits voor...en Sanchez is een goeie goalkopper. Daar.staan we dan met onze 1 op 17 spits.....of komt Farioli weer aanzetten met een flutopstelling om spelers te sparen ivm zondag.

Maar we spelen al zo weinig...dus hoezo spelers sparen ?!

30-01-2025 15:22

ajaxfan83 +3435

Dan vanavond alle spelers hun broekje uit, bukken en de heel de arena ziet dan 22 sterren 👍👍 zeer interessant allemaal dit soort berichten

30-01-2025 15:08

OpaHooligan +3807

Voor hun is die wedstrijd nog van belang, voor ons niet. Daarom denk ik dat dit een pijnlijke nederlaag wordt. Gaat echt niet leuk worden. Van de andere kant, enige belang is geen blessures oplopen en er niet met 0-7 afgaan, dan ben je geplaatst.

30-01-2025 14:41

marceldenb +2299

Hopen op een leuk potje.
11 spelers geparkeerd voor de 16 op een patattenveld zoals vorige week, dan is 90 minuten lang hoor. Als er wat ruimte is kan Ajax ook best leuk spelen.

30-01-2025 14:36

JanBiesbos +29045

Lekker belangrijk die zakkenvullers en door!

30-01-2025 14:34

Sven.B +1906

Sanchez tegen Brobbey. Dat wordt weer lekker 40min per helft naar een Brian kijken die op de grond ligt.

30-01-2025 13:56
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.