Derksen en 'Gijp' fileren De Jong en Magallán

door BvdPloeg 37

Derksen en 'Gijp' fileren De Jong en Magallán

door BvdPloeg 37

Laatst geüpdatet

Johan Derksen en René van der Gijp hebben maandagavond uitgehaald naar enkele Ajacieden, die zondag in de Klassieker niet thuis gaven. De tafelheren van Veronica Inside laakten het spel van Noussair Mazraoui, Frenkie de Jong en Lisandro Magallán.

'Of je nu in Zuid-Amerika in de mandekking loopt of in Oost-Groningen, dat maakt niets uit. Hij stond erbij en keek ernaar en was nergens in de buurt', begint Derksen keihard over Magallán, die volgens hem al als 'miskoop' bestempeld mag worden. Van der Gijp voegt daaraan toe: 'Mazraoui speelde als een drol, Magallan was helemaal kut en Blind was ook verschrikkelijk. Na afloop hoor je teksten als "verdedigen begint voorin". Maar hoe zo? Als je wandelend Larsson uit je rug laat lopen, waar begint dat voorin dan?'

Ook De Jong moet het ontgelden bij Derksen: 'We zijn het er allemaal over eens dat Frenkie de Jong een groot talent is, maar zijn acties maakt hij tussen de middencirkel en zijn eigen zestien. Daarna speelt hij breed. In verdedigend opzicht liet hij steken vallen, dus moet hij nog een hoop leren. Op deze manier sta je niet in het eerste elftal van Barcelona. Ik zie het somber in, ook omdat hij bij Barcelona zijn acties op de helft van de tegenstander moet maken. Je ziet hem haast nooit met de bal aan de voet in vijandelijk doelgebied.'

Hans Kraay Jr.: 'Heb weleens het idee dat Ziyech té hard werkt'

Het verval bij Ajax is volgens 'De Snor', die ook uithaalt naar Dusan Tadic ('iedereen kotst hem uit') en Ten Hag ('hij kreeg maniertjes') vooral te wijten aan de komende transferzomer. 'Je proeft wel dat ze iedere wedstrijd als een soort sollicitatie-podium zien.' Van der Gijp wil daarin één uitzondering noemen: 'Ik vind Ziyech veruit de beste. Hij kan er twee maken en heeft niet dat zeikerige van Tadic.' Hans Kraay Jr. knikt instemmend: 'Hij werkt zo verschrikkelijk hard. Ik heb weleens het idee dat hij té hard werkt. Je kunt bij hem nooit klagen over arrogantie of nonchalance. Eerlijker kom je ze niet tegen.'

Lees meer over:
Plaats reactie

AndreBetorina +0

De jong had gelijk over de scheidsrechter! En ik snap niet dat niemand ziet dat dit een tactische fout was!!! Heeft niets met de spelers te maken!!! Zoals Cruijf zou zeggen als je ze de ruimte geeft kan iedereen voetballen! Als je de 2 wedstrijden tegen Feyenoord terugkijkt zie je 1 groot verschil! De laatste wedstrijd werd er op de eigen helft verdedigd. En die wedstrijd daarvoor tegen Feyenoord werd op hun 16 verdedigd! Dat was het grote verschil Als ze druk zetten tegen Feyenoord winnen ze iedere keer! Heeft er dan niemand hersens!, Cruijf had het wel geweten!!!
Derksen die Mongool!!! spelers kunnen niks doen aan een tactische fout hoog druk zetten in plaats van op je eigen helft verdedigen!!!

29-01-2019 17:44

komopajax777 +13338

Lekker makkelijk om Magallan nu de schuld te geven van de chaos achterin.Voetbal is een teamsport.Als hij uit het centrum wordt weggelokt door van Persie dan moeten anderen
het gat in het centrum invullen en dat gebeurde niet omdat het middenveld niet thuis gaf
en de backs een snipperdag hadden opgenomen.Magallan moet echt nog wel wennen aan
alles en nog wat in NL.Een Sanchez speelde de eerste tijd ook niet in Ajax 1.

29-01-2019 16:23

Pure +1

Gijp is een zielige kut kakkerlak die Ajax elke uitzending loopt te bashen. Ik heb echt geen idee waarom ajacieden toch op die Gijpie lopen af te rukken. Vaak lult hij alleen maar shit maar alles wat hij zegt is negatief gebral.

29-01-2019 12:47

witchmaster11 +4

je haalt een nhieuwe verdediger die slechts 1 wedstrijd heeft gespeeld hier in nederland , hij kan en weet niet eens hoe men precies speelt en wat men van hem verwacht en kan de spelers niet die naast hem staan vooral als verdediger moet je de spelers die naast je staan goed kennen en wat men doet en hoe men reageer en wat je taak is en dat verschilend en dan de grootste fout je verkoop wober en dan zet je hem naast de ligt de 60 % van zijn taken ook nog eens recht zet het is niet DE speler maar het is hier de TRAINER de blundert en vooral als je zo iets flinkt tijdens DE westrijd tegenb een feyenooit die bloed ruikt ivbm dat een zekere gio vertrekt om deze man een kado te geven FOUT TER HAG EEN GROTE BLUNDER TER HAG niet de spelers maar ij was de schuldige .....en ik ben er nog steeds stront ziek van en krijg van af zondag nog geen hap door me strot

29-01-2019 11:44

SnifferClarke +0

Stel je voor dat ook Frenkie tegen Feyenoord in de 16 van de tegenstander opdook, dan had je nog meer spelers voor de bal gehad. De Jong speelt op een voor hem vreemde positie. Laat hem een keer achter de spitsen spelen. Als hij dan nog steeds geen assists geeft of doelpunten maakt, dan mag je hem afkraken. Hij speelt nu heel flets en daar zal hij zelf ook niet blij mee zijn.

29-01-2019 09:36

trainerdv +2

Tsja, zit wat in. Dat indribbelen van hem, heb je niet zoveel aan als zowel Ziyech, als Tadic als Dolberg de bal het liefst in de voeten krijgt. Diepte zoeken, kruisen, gebeurt te zelden. op deze manier heb je weinig aan de Jong inderdaad.

29-01-2019 15:43

Aspers73 +3247

Ze zouden Feyenoord moeten fileren. Hoe kan het zijn dat je zo kunt spelen en dan zoveel punten achterstaat op Ajax en PSV. Die club moet zich diep schamen.

29-01-2019 09:28

PJK54 +1

Ik hoop dat Ten Hag ook heeft gekeken dan weet hij gelijk wat hij moet doen en dat is keihard optreden tegen deze over het paard getilde "vedettes" en weet ook dat de verhuur/verkoop van Wober zijn grootste blunder is.
Als er nu niet keihard ingegrepen gaat worden, eigenlijk had ik dat gisteren al van het management verwacht maar daar houden ze elkaar de hand boven het hoofd, wordt Ajax weer het lachertje van de ED. Het kampioenschap zijn we al kwijt aan die gemeenteclub want die weten zich wel in slechte wedstrijden te motiveren om toch te winnen.

29-01-2019 08:44

rafael32 +982

Leuk, Waldorf en Statler zijn terug. Prima hoor, een mening. Maar laten we eens kijken wat ze beweren. Ziyech haalde nauwelijks boven de 50% procent in balbezit tegen Feyenoord, was slecht in duels, had 3 dribbles, liep niet bijzonder veel, had 2 echte openingen, schoot wel 7 keer richting goal, en scoorde 1 maal. Werd 3 keer van de bal gezet, en had 4 keer een aanname waardoor hij de bal verloor. Zonder zijn goal zijn dit natuurlijk heel erg slechte stats. En gewoon te checken.

In balbezit haalden 4 spelers ongeveer hun normale niveau. Dolberg, Van de Beek, Schone en De Ligt De Jong lag als enige boven zijn normale niveau met 94%. Van 5 dribbels waren er 4 succesvol, had 1 echte opening, liep veel, werd niet 1 keer van de bal berooft, had 2 intercepties en 1 aaname waardoor hij de bal verloor. Zet dat eens af tegen Ziyech. Ja, De Jong heeft te weinig diepte in spel , maar aan wie moet hij hem kwijt? Tadic en Ziyech gaan nooit diep. Dan blijven er weinig opties over en die zijn ook nog eens makkelijker te verdedigen. Overigens liep De Jong er in defensief opzicht wel verloren bij, maar wie liep dat niet? Dus wie of wat daar de precieze oorzaak van was, kan ik niet aangeven. Collectieve gemakzucht en verwaarlozen van defensieve taken en/of slechte organisatie en tactiek. Lijken mij de meest voor de hand liggende oorzaken.

29-01-2019 08:40

komopajax777 +13338

De Jong liet de lopende mensen ook steeds weglopen en creëerde ook niets.Een toptalent kan dat afdwingen met doelpunten en assists of door dode spelsituaties af te dwingen en te sturen op het veld.Dat moet hij nog ontwikkelen.Een Sneijder en een van der Vaart hadden dat al wel toen ze vertrokken bij Ajax.

29-01-2019 16:28

Aspers73 +3247

De spelers die ze vaak het hardst afbranden, worden meestal de echte sterren. Van Pelle tot Onana, ze konden er allemaal HE-LE-MAAL niets van om vervolgens de besten te worden van de ED.

29-01-2019 08:07

aka +5

Voor van Blind hebben ze gelijk,

29-01-2019 06:31

MosesD +14730

Dat er werkelijk nog figuren naar dit kolderieke programma kijken. Gijp is een oliedomme Rotterdamse barnar en Derksen is lichtelijk seniel en tamelijk opportunistisch. Totaal niet serieus te nemen dus. Ik kijk weleens de hoogtepunten op Youtube als het over Silvana gaat bijvoorbeeld, want dat is dan wel weer hilarisch. Inhoudelijk is het verder natuurlijk armoe troef. Overigens heb ik wel ook mijn twijfels over Magallan. Dat begon al bij de reacties van de supporters van Boca. Helemaal onbegrijpelijk dat ze Wöber zo makkelijk laten gaan. Was imo volgend seizoen 1 van de 2 vaste centrale verdedigers geweest. En die hele enge Valentijn D dat is heel gefrustreerd mannetje. Ja, ook ik ben kritisch over Ten Hag. Zijn wisselbeleid, zijn opstellingen, ik ben het er vaak niet zo mee eens, maar Valentijntje speelt gewoon op de man. Maar ach, De Telegraaf lees ik al niet meer sinds zijn op de voorpagina grote rode kruizen door foto's van directieleden plaatsten. Dat is geen journalistiek.

29-01-2019 00:29

JesperOlsen74 +1

Vrouwen hebben koffietijd, mannen VI. Verder geen waarde aan hechten, is enkel goedkoop vermaak en af en toe zeggen ze ook nog eens wat zinnings.
De mannen nemen zichzelf niet serieus (juist de kracht van het programma), dus waarom zou jij het dan wel doen?

29-01-2019 09:10

MosesD +14730

Nee, ik neem het juist niet serieus. Daarom kijk ik ook niet. Maar te lezen aan de reacties van velen hier, zijn er nogal wat die het wel heel serieus nemen....

29-01-2019 09:29

Ajacied33 +36926

Ik kijk over het algemeen wel altijd, maar niet de uitzending na een nederlaag van Ajax. Dus gisteren niet gekeken

29-01-2019 09:55

JesperOlsen74 +1

Is gewoon leuk, een dosis humor en alles is met een korreltje zout te nemen. De ene week vinden ze een bepaalde speler helemaal niks en wordt het ook nooit meer wat, de andere week vinden zie diezelfde speler helemaal geweldig en wordt het een wereldtopper. Ze kunnen er vervolgens zelf ook nog om lachen.
Dat is heel wat anders dan ons stokertje Valentijntje. Die heeft een dubbele agenda en is bewust bezig met mensen te beschadigen. Valse relnicht.

29-01-2019 10:11

AFCAsphere +9

Ik zie daar de humor niet van in, maar misschien ben ik gewoon wat meer veeleisender ;-)

Je moet er ook rekening mee houden dat ze ook nog eens bakken geld verdienen met dat soort onzin. Dan heb ik liever VTBL.

29-01-2019 16:27

JesperOlsen74 +1

Die snappen de opzet van het programma dan duidelijk niet.
Verder deel ik je mening over Wober. Enige echte verdediger die dit jaar naast de Ligt had moeten staan.
Door dit jaar vaker te spelen had hij wedstrijdritme opgedaan (en daardoor meer automatismen en zelfvertrouwen) en had hij een prima koppel gevormd met de Ligt.
Magallan moet wel de kans krijgen en niet na die wedstrijd tegen F'noord al afschrijven, daar waar het hele team (op de Ligt na) collectief faalde, zeker op het gebied van instelling.

29-01-2019 09:55

MosesD +14730

Eens, ik schrijf Magallan ook niet meteen al af. Wel vraag ik me oprecht af of hij een verbetering is t.o.v Wöber. Naar mijn mening niet.

29-01-2019 10:31

grannig mokum1 +1

Frenkie gaat nu anders de wetstrijd in dan voor de winterstop, hij is zekers bang om grote blessure te lopen niet meer het duel aan te gaan

29-01-2019 00:29

JC4ever14 +341

Hoe pijnlijk ook, dit had Ajax nodig. Als iedereen vanuit zijn discipline keihard werkt kunnen ze mooie dingen. Na deze vernedering moeten we die gasten keihard steunen, zodat zij ons weer kunnen betoveren met het mooie voetbal zoals voor de winterstop. Dit heet incasseren en sterker eruit komen. De komende wedstrijden de vorm hervinden en dan keihard toeslaan tegen Real Madrid en in de beker.

29-01-2019 00:00

vsg +0

Dat verhaal over van Bommel en die ballenjongens... wat een trieste club dat pisvee

28-01-2019 23:39

Bramzel +3568

De KNVB moet daar gewoon ingrijpen is gewoon onsportief gedrag net als het op tegenstanders schieten als ze op de grond liggen.

29-01-2019 01:14

Lewis Hamilton +1

Dat meeverdedigen voorin is inderdaad de grootste bullshit ooit gehoord, je ziet aanvallers van topploegen op de juiste momenten druk zetten en in de slotfase wat terugzakken bij een voorsprong, maar over het algemeen gaan topaanvallers echt niet zich rot rennen om te verdedigen. Daar heb je een middenveld verdediging voor op het veld, maarja die is sinds de winterstop helemaal door het ijs gezakt dus krijg je veel goals tegen.

28-01-2019 23:27

rafael32 +982

Ze lopen zich helemaal scheel om het balverlies van de Ziyech en Tadic op te vangen. Onze Southampton-stumperstar en niet aan de straatstenen kwijt te raken -Superster.

29-01-2019 01:58

Jojo49 +3

Je hebt het aan je zelf te danken kwa team,, 3-2 nederlaag kan,, maar 6-2 ,, logische dat je overal naar beneden wordt afgeserveerd.

28-01-2019 22:32

Jeugd +24929

Natuurlijk zijn de reacties overdreven negatief maar we moeten ook onder ogen zien dat het bizar slecht was. Aan dezelfde tafel is men ook lyrisch geweest over Ajax in de 1e helft van het seizoen en over diverse spelers die men nu stevig bekritiseerd. Het is dus een moment opname. Niet meteen allemaal lange tenen hebben hier. Frenkie de Jong, Nous, Ziyech, Tadic, de Ligt, Onana, allemaal bewierookt hier in dit programma.
Feit; Frenkie speelt risicoloos en overbodige pasjes over 5 meter, dit doet hij nu al maanden, hij heeft inderdaad nog veel te leren. Prima toch.

28-01-2019 22:29

Inhartennieren +671

Maar waarom wordt Ziyech-balverlies niet aangepakt.
Zijne koninklijke hoogheid Ziyech doet het nooit fout bij vd Gijp.
Juist bij hem mis ik van alles.
Druk zetten afjagen.
Ik ben blij dat de Jong als een vd weinige het voetbal nog simpel houd.
Deed Ziyech dat ook maar.
Maar de eerste twee omschakel momenten kwamen door Ziyech.
Niemand ziet t,

28-01-2019 22:36

Radie125 +1629

gisteren zakte heel Ajax door het ijs. Waarom waarschuwde niemand dat het al 3 dagen dooide.

28-01-2019 22:29

atalantanio +539

Die tweede keeper is zeker nu ook al een miskoop volgens die gasten. Echt een programma van niks.

28-01-2019 22:28

RaynoFischer +18

Ik denk dat er meer mensen zijn die deze mannen uitkotsen ipv. Tadic hoor...

28-01-2019 22:25

diamanti +3194

Ik ben Tadic ook zat. Is al maanden meer bezig met de scheidsrechter dan met meeverdedigen.

28-01-2019 22:32

RaynoFischer +18

Maar ook al maanden vrijwel altijd betrokken bij doelpunten, mensen vergeten snel...

28-01-2019 22:44

Inhartennieren +671

Ik zou de laatste wedstrijden eerder Ziyech dan tadic gewisseld hebben.

28-01-2019 22:52

Gewoon Gijs +18454

Was gister geheel terecht met scheids bezig sloeg echt nergens op hoe die floot 1e helft. Heeft Ajax uit de wedstrijd geholpen. Helaas lukte het niet meer erin te komen.

28-01-2019 23:12

Inhartennieren +671

Inderdaad !!
En dan hebben we n keer n speler die snapt dat er soms ook andere dingen nodig zijn om een wedstrijd te winnen, en dan is het weer niet goed.

28-01-2019 23:22

Inhartennieren +671

Hou toch op man.
Jankerd !

28-01-2019 23:21

BRAMHOUTEN +3813

precies. Humberto tan zijn programma is een verademing op zondag. gasten schuiven daar gewoon met plezier aan en wordt op een leuke manier over voetbal gesproken ipv iedereen maar afzeiken

28-01-2019 23:30

Ajacied33 +36926

Humberto Tan is dan ook een leuke vent met klasse vind ik. Staat mensen met respect te woord en hoort hem nooit uithalen naar iemand. In tegenstelling tot Gijp en Derksen

29-01-2019 05:12

Inhartennieren +671

Ik heb echt nog nooit van mijn leven zo’n omzettende onzin gehoord dan dit.
Wat zijn het toch een stelletje hersenloze nietsnutten, die en geen enkel verstand van voetbal hebben, en elkaar de hele uitzending in de reet neuken.

28-01-2019 22:19

Bocarra +14

Als Ajax een keer tegen een zepert aanloopt dan vieren ze bij FOX sports en VI een feestje natuurlijk. Zo voorspelbaar en makkelijk scoren. Riool”journalistiek”.

28-01-2019 22:19

M.Olsen +3

Whaha totaal geen tactisch inzicht

28-01-2019 22:16

Simon1 +2959

Anders ga je een speler fileren die er pas net is. Dwazen aan die tafel. Kunn3n ze nog een voetbalinhoudelijke bijdrage leveren op bijvoorbeeld tactisch vlak?

28-01-2019 22:14

Inhartennieren +671

Die hebben geen enkel verstand van voetbal.
Vd Gijp heeft het over inzet, en weet ik wat allemaal.
Man er is nog nooit zo een nutteloos figuur in de voetbalwereld geweest dan vd Gijp.
Een grote Lamlul die er altijd de kantjes vanaf heeft gelopen.
Als er bij hem thuis een kopje of vaas niet helemaal op de juiste plek staat, is meneer lulleman overspannen.
Misselijkmakend mannetje.
We moeten blij zijn dat er in de maatschappij niet al te veel van deze nietsnutten rondlopen.

28-01-2019 22:24

Cello +52981 moderator

De spelers hebben het ook laten afweten. Ze hoeven niet eens een enkeling eruit te pikken zoals Magallan, Mazraoui, De Jong of wie dan ook. Ze waren allemaal kut!.

28-01-2019 22:05

Freddy Al +11

Ik ben eigenlijk wel een beetje klaar met dat afzeiken van alles wat Ajax is.
Oke ze hebben een waardeloze pot gespeeld en daar ben ik chagrijnig om maar om nou in den blinde maar rond te gaan schoppen en iedereen en alles eventjes met de grond gelijk te maken is nou wel weer mooi geweest.
Ik ben ook nu nog liefhebber van Ajax voetbal en vind dat we alles moeten doen om ons cluppie te steunen in plaats van af te zeiken.

Nog even en Real Madrid komt op visite en nog een paar weken en we mogen terug naar de Kuip, dan moeten we niet onze club laten vallen,klaar met dat gejank nu en steunen die gasten!

28-01-2019 21:58

Dit is mijn club +10463

Je moet toch wel masochistische trekjes hebben om hierna te gaan kijken na gisteren. Na zo'n kutwedstrijd vermijd ik altijd al dit soort onzin programma's. Even geen voetbal en filmpje kijken.

28-01-2019 21:57

dp92 +11274

Wat Derksen zegt is simpelweg niet waar. de Jong heeft 50 van de 68 ballen vooruit gespeeld en 20 daarvan waren op de helft van de tegenstander. Cijfers kan je gewoon online opzoeken... Dat gezegd te hebben mag je natuurlijk wel een betere wedstrijd verwachten van een speler van 75-86 miljoen.

28-01-2019 21:52

behangdelul +32930

Zo, hier is Magallan ook al afgeserveerd? Speeldeprima tegen Heerenveen maar zijn tweede wedstrijd in de tijd dat ie hier is kan ie er niks meer van...zout op zeg....En dan aankomen met Kick Pierie...dussss....

Zit sowieso al 58 min anti-ajax tv te kijken en niemand kan er wat van en oh oh wat was feyenoord weer goed en de kuip geweldig. 2 min PSV, niks over de wanvertoning van PSV maar over de ballenjongens.

wat een kutprogramma....wat een kutprogramma...net als FOX is ook dit weer Feyenoord TV.

28-01-2019 21:50

AjaxDordt +14187

En anders niks, gewoon kut!

28-01-2019 21:50

BokkieBokstra +11372

Heb alleen de eerste helft gezien, en toen vond ik de jong nog een van de beteren.

28-01-2019 21:49

Jojo49 +3

Tagliofico was toen ookniks , zeiden ze .

28-01-2019 21:49

Snellejapie +11401

Magallan na twee potjes al een miskoop noemen? Onbeschoft. Ik weet nog wel dat zeiksnor en mevrouw van der Gijp De Ligt niks vonden...en Nico ook trouwens. Geef hem de tijd en oordeel dan pas.

28-01-2019 21:46

BokkieBokstra +11372

En dan ook nog de bewering, een verdediger moet er zo kunnen staan want die hoeft alleen maar ballen tegen te houden. Dat vond ik zo dom. Vind wel dat Magallan nooit had mogen spelen, die jongen is er net. Eerst tegen PSV een hopeloze achterhoede opstellen en nu tegen Feynoord.

28-01-2019 21:50

Aad82 +1688

Ze blijven Ziyech respecteren.

28-01-2019 21:41

RayJordaan +6889

Ziyech was tenminste nog actief en rende zich de pest pleuris, Tadic daarentegen was waardeloos.

29-01-2019 01:19

Markopantelic007 +3893

Het nadeel van een sterke selectie werd gisteren pijnlijk zichtbaar. De wekenlang in de hemel geprezen zogenaamde sterren voelen zich superieur en zijn inderdaad vooral bezig met waar ze komend seizoen spelen heb ik het idee. Waarom zaken doen in de winter? Gekut altijd. Gewoon doorgaan.

28-01-2019 21:25

arigold +7886

De scouting is ......

Vul maar in.

28-01-2019 21:25

ajaxrulesz +2

matig. De echte parels kunnen we niet binnehalen. de cassierras van deze wereld kan iedereen wel halen. Het gaat om die spelers waar meer clubs achteraan zitten!!.

29-01-2019 02:42

ajaxwestland09 +29165

volkomen terecht wat ze zeggen

28-01-2019 21:23

Barra +5531

Nou ze waren net zo goed kritisch op Ziyech hoor, speelde ook gewoon een kutpot

28-01-2019 21:20
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.