Ajax O19 wint derde topper op rij een heeft weer zicht op titel; Ajax O16 wint na doelpuntrijke slotfase

door Timo Suur 54

Ajax O19 wint derde topper op rij een heeft weer zicht op titel; Ajax O16 wint na doelpuntrijke slotfase

door Timo Suur 54

Laatst geüpdatet

Ajax O19 heeft voor de derde keer op rij drie punten weten te pakken. PSV O19 was in Eindhoven het nieuwe slachtoffer van de ploeg van Willem Weijs: 1-3. Ook elders viel er veel te genieten van de Amsterdamse talenten. Ajax O17 versloeg NAC Breda O17 met 6-2, Ajax O15 won bij de leeftijdsgenoten van Sparta Rotterdam (1-5) en tot slot boekte Ajax O16 een nipte zege op ADO Den Haag O16 na een spectaculaire slotfase: 3-2.

FT | Ajax O17 - NAC Breda O17 (6-2)

Ajax O17 heeft zaterdagmiddag een eenvoudige 6-2 zege geboekt op de leeftijdsgenoten van NAC Breda. De Amsterdamse talenten hadden weinig te duchten van de bezoekers en liepen al voor rust weg. De doelpunten werden gemaakt door Tyrese Teuwsen (twee keer), Jeshurun Simeon, Nnamdi Koka, Thijmen Romers en Isaac Compaore.

De eerste kans van de wedstrijd was voor NAC, maar de spits van de bezoekers kopte van dichtbij over. Na ruim vijf minuten was het wel raak aan de andere kant voor Ajax. Pharell Nash gaf een strakke voorzet vanaf de linkerkant en Teuwsen kon de bal tegen de touwen schieten. In de 26ste minuut was Ajax dicht bij de 2-0, maar na een goede bal van Nash volleerde Romers de bal op de paal. Even later was het alsnog raak voor Ajax. Simeon kreeg de bal uit de kluts mee, waarna hij zijn directe tegenstanders uitkapte en de kans gunde aan Teuwsen, die kon van dichtbij zijn tweede treffer van de middag maken.

Na 36 minuten raakte Ajax opnieuw de paal. Romers bediende Simeon met een slimme hakbal, maar laatstgenoemde schoot op het aluminium. Nog voor rust kwamen de Amsterdammers op een 3-0 voorsprong. Ajax-goalie Martin Henrion gaf een lange bal op Simeon, die opnieuw zijn directe tegenstander te slim af was. Vervolgens stuurde de buitenspeler nog twee andere verdedigers het bos in, waarna hij uit een moeilijke hoek de bal in de verre hoek schoot.

Vlak na rust kwam NAC terug tot 1-3. Kennynho Kasanwirjo ging samen met een tegenstander onderuit in het strafschopgebied, waarna een andere NAC-speler de bal op doel kon schieten. De poging werd gestopt door Henrion, maar in tweede instantie werd de bal breed gelegd en was het alsnog raak voor de bezoekers. Al snel was het ook weer raak voor Ajax. Koka zette druk op de goalie en blokte diens uittrap, waarna de middenvelder rustig bleef en de bal simpel in de korte hoek schoot: 4-1.

Met 65 minuten op de klok kwam de vijfde treffer van Ajax op het scorebord te staan. Na een hoekschop ging Kasanwirjo het luchtduel aan en de bal bleef hangen vlak voor het doel. Romers was er snel bij en wist uit de kluts te scoren. Zo’n vijf minuten voor het verstrijken van de reguliere speeltijd maakte Compaore de zesde Ajax-treffer. Romers ging een een-tweetje aan met de invaller en zette hem voor een leeg doel. Compaore faalde niet en schoot zijn ploeg op een 6-1 voorsprong. In de blessuretijd maakte NAC nog wel de 6-2 met een fantastisch genomen vrije trap, maar Ajax O17 heeft een goede generale repetitie beleefd voor de Future Cup.

Opstelling Ajax O17:

Henrion; Alvarez Perez (62' Fränkel), Kasanwirjo, Tilborg (73' Bouchouari), De Falco; Ayyildiz, Koka, Romers; Simeon (73' Joao da Silva), Teuwsen (78' Compaore), Nash.

Wissels Ajax O17:

Engel, Bouchouari, Fränkel, Joao da Silva, Compaore.

Doelpunten:

1-0 Tyrese Teuwsen (6')
2-0 Tyrese Teuwsen (34')
3-0 Jeshurun Simeon (40')
3-1 NAC Breda O17 (51')
4-1 Nnamdi Koka (62')
5-1 Thijmen Romers (65')
6-1 Isaac Compaore (85')
6-2 NAC Breda (90+2')

FT | PSV O19 - Ajax O19 (1-3)

Ajax O19 heeft opnieuw een topwedstrijd weten te winnen. Na de zeges op de leeftijdsgenoten van Feyenoord (1-0) en AZ (2-0) werd PSV in Eindhoven met 1-3 aan de kant gezet. Grote man aan Amsterdamse zijde was Lasse Abildgaard, hij scoorde tweemaal.

Al in de tweede minuut pakte Ajax de leiding. Abildgaard dribbelde op het doel van PSV af en besloot om uit te halen vanaf de rand van het strafschopgebied. De linksbuiten schoof de bal keurig in de benedenhoek en zette de Amsterdammers al razendsnel op voorsprong. Na een kleine tien minuten kwamen de bezoekers alweer op gelijke hoogte. Een voorzet vanaf de linkerkant werd in de verre hoek gekopt door de spits van PSV.

In het eerste halfuur was Ajax de bovenliggende partij op Sportpark de Toekomst, maar tot veel kansen wisten de Amsterdammers niet te komen. In de blessuretijd van het eerste bedrijf pakte Ajax echter wel te scoren. Een voorzet van Beekman werd door Tijn Peters tegen de doelman aan gewerkt, waarna Abildgaard in de rebound de bal eenvoudig in het lege doel kon schieten.

Direct na rust kreeg Ajax een enorme kans om de score uit te bouwen. Luca Messori en Damián van der Vaart combineerden geweldig door de Eindhovense defensie heen, maar laatstgenoemde zag zijn inzet gepakt worden door de keeper. Na een klein uur spelen dacht Ryan van de Pavert aan scoren na een goede hoekschop, maar de verdediger zag zijn schot geblokt worden.

Aan de andere kant liet doelman Aymean el Hani zich van zijn beste kant zien. Hij verwerkte een halve omhaal van een PSV’er tot hoekschop. Enkele minuten later kreeg Abildgaard de kans om zijn derde doelpunt van de middag te maken, maar de Deen schoot de bal ruim naast. Een kwartier voor tijd was PSV weer dicht bij een treffer, maar een kopbal ging een meter over het doel van El Hani.

Zo bleef het qua stand lang spannend, maar in de 93e minuut viel eindelijk de beslissende 1-3. Invaller Sanyika Bergtop gaf de bal mee aan Skye Vink, die aan een lange dribbel begon, een tegenstander passeerde en de bal uiteindelijk in de korte hoek binnenschoot. Dankzij deze treffer gooide Ajax de wedstrijd in het slot en won de ploeg van Willem Weijs de derde topper in acht dagen tijd.

Tekst gaat verder onder de X-post.

Opstelling Ajax O19:

El Hani; Beekman (87' Bergtop), Van de Pavert, Amour, Butera; Appiah (79' Oldenstam), Van der Vaart (87' Skaarud), Peters; Messori (90' Acheampong), Vink, Abildgaard (90' Kovacs).

Wissels Ajax O19:

Van der Velde, O'Niel, Oldenstam, Kovacs, Bergtop, Skaarud, Acheampong.

Doelpunten:

0-1 Lasse Abildgaard (2')
1-1 PSV O19 (9')
1-2 Lasse Abildgaard (45+1')
1-3 Skye Vink (90+3')

FT | Ajax O16 - ADO Den Haag O16 (3-2)

Ajax O16 heeft zaterdagmiddag tegen ADO Den Haag O16 een zeer benauwde, maar verdiende zege weten te boeken. Na meerdere gemiste kansen aan Amsterdamse zijde kwam de ploeg uit de Hofstad tweemaal op gelijke hoogte, waarvan de laatste keer diep in blessuretijd. Toch scoorde Ajax in de 97e minuut een derde maal via invaller Luca de Baat.

De eerste mogelijkheid van de wedstrijd was voor Ajax. Mohamed Abdalla veroverde de bal en speelde Xander Newstead in. Laatstgenoemde kapte zijn tegenstander uit en plaatste de bal net langs de verkeerde kant van de paal. In de tiende minuut kreeg Ghalil Bousnane een grote kans. Hij werd in de diepte gestuurd door Nafairon Landvreugd. De spits ging om de goalie heen, maar speelde de bal te ver voor zich uit en daardoor kon hij de score niet openen. Na ruim een kwartier kreeg Bousnane opnieuw een kans, maar hij vond de doelman op zijn weg.

Voor rust waren er ook nog mogelijkheden voor Landvreugd, Imran Talai en Rocke Wooter, maar de pogingen werden allemaal geblokt of gepakt door de ADO Den Haag-goalie. In de laatste minuut van het eerste bedrijf was het wel raak voor Ajax. Eniola Owolabi gaf een goede pass op Marouane Bentaleb, die op zijn beurt de bal doorspeelde naar Landvreugd. De buitenspeler sneed naar binnen en schoot via de binnenkant van de paal de bal in de verre hoek.

Na rust was het weer Landvreugd die dicht bij een treffer was. Hij probeerde het op identieke wijze als bij zijn goal, maar ditmaal ging de bal net naast. De gemiste kansen braken Ajax na een klein uur spelen op en ADO Den Haag wist hiervan te profiteren. De bezoekers combineerden door de as en uiteindelijk werd de rechtsbuiten knap vrijgespeeld voor doelman Giovanni van der Wijst, die kansloos was op de inzet die volgde: 1-1.

Tien minuten voor tijd was Ajax dicht bij een nieuwe voorsprong. Landvreugd combineerde met Abdalla en gaf de bal voor. Een verdediger van de Hagenaars schoot de bal hierna snoeihard tegen zijn eigen paal. Vijf minuten later was het wel 2-1. Abdalla probeerde het van grote afstand en zag zijn schot tegen de touwen vliegen. Een minuut later zette Landvreugd invaller De Baat met een lob voor de doelman, maar laatstgenoemde wist de bal niet in het doel, maar in de handen van de keeper te stiften.

In blessuretijd leek het vervolgens helemaal mis te gaan voor de Amsterdamse talenten. Eerst kwam de ploeg van Stan Bijl nog goed weg, doordat een speler van ADO Den Haag de bal naast krulde na balverlies van Bentaleb. Twee minuten later moest Van der Wijst toch vissen. De goalie dacht een voorzet te onderscheppen, maar tikte de bal voor de voeten van een speler van de bezoekers: 2-2.

Een teleurstellend resultaat leek aanstaande, maar dat was buiten de aanvalsdrang van Owalabi gedacht. De verdediger stoomde op, gaf een voorzet en zag De Baat raak koppen: 3-2. Hierdoor ontsnapte Ajax aan puntenverlies na een zeer spannende en doelpuntrijke slotfase.

Opstelling Ajax O16:

Van der Wijst; Bentaleb, Vieillevoye (68' Veenbergen), Owolabi, Talai (74' Grootfaam); Newstead (68' De Baat), Tarvajärvi (52' Isik), Abdalla; Landvreugd, Bousnane, Wooter (52' Tatuh).

Wissels Ajax O16:

Olgers, Isik, Cuntapay, Veenbergen, Grootfaam, Tatuh, De Baat.

Doelpunten:

1-0 Nafairon Landvreugd (40')
1-1 ADO Den Haag O16 (57')
2-1 Mohanmed Abdalla (75')
2-2 ADO Den Haag O16 (80+5')
3-2 Luca de Baat (80+7')

Overige wedstrijden:

FT | Sparta Rotterdam O15 - Ajax O15 (1-5)

Opstelling Ajax O15:

Johnson; Van Loon, Aalbersberg, Hato (52' Gezer), Babiker (41' Soesanna); Lagmich, Grootfaam, Zandgrond (41' Vis); Akbuga, Deniz, Darko (59' Calor).

Wissels Ajax O15:

Bouhuis, Gezer, Calor, Soesanna, Vis.

Doelpunten:

1-0 Sparta Rotterdam O15 (12')
1-1 Esad Deniz (13')
1-2 Esad Deniz (43')
1-3 Denzel Darko (44')
1-4 Jaden Soesanna (79')
1-5 Mert Akbuga (80+3')

Live Blog
Loading...

12/04/2025 16:39
40+11. Einde wedstrijd Ajax O16

Het venijn zit 'm in de staart! Even leek Ajax de drie punten uit handen te geven, maar De Baat kopt vlak voor de tijd de winnende binnen.

12/04/2025 16:34
80+7. Doelpunt Ajax O16!

Owolabi geeft de bal voor en bij de tweede paal kopt De Baat de bal binnen!

12/04/2025 16:33
80+5. Doelpunt ADO Den Haag O16

Van der Wijst onderschept een voorzet vanaf de linkerkant, maar daardoor valt de bal voor de voeten van een ADO Den Haag-speler, die simpel binnenschiet.

12/04/2025 16:31
90+8. Ajax O19 afgelopen!

Het eindigt in 1-3 en dus is ook Ajax O19 de baas in Eindhoven!

12/04/2025 16:30
80+3. Kans ADO Den Haag O16

Bentaleb raakt de bal verkeerd, waardoor de rechtsback van de bezoeker een kans krijgt. Gelukkig voor Ajax krult hij de bal voorlangs.

12/04/2025 16:27
90+3. Doelpunt Ajax O19!

Bergtop geeft de bal aan Vink, die een dribbel begint en zijn tegenstander passeert. Eenmaal aangekomen in het strafschopgebied, schiet hij de bal met zijn linkerbeen in de korte hoek!

12/04/2025 16:24
76. Grote kans Ajax O16

Landvreugd lobt na een lange pass de bal mee op De Baat. Laatstgenoemde wil de bal over de uitkomende goalie van ADO Den Haag heen lobben, maar mikt recht in de handen van de doelman.

12/04/2025 16:24
90. Wissels Ajax O19

Abildgaard en Messori verlaten het veld en worden vervangen door Kovacs en Acheampong.

12/04/2025 16:22
75. Doelpunt Ajax O16!

Abdalla besluit het van grote afstand te proberen en schiet de bal de hoek in!

12/04/2025 16:21
87. Wissels Ajax O19

Beekman en Van der Vaart worden afgelost door Bergtop en Skaarud.

Lees meer over:
Plaats reactie

arufred +9855

In Eindhoven hebben ze dus ook De Toekomst en is PSV de bezoekende ploeg. Lijkt wel een verslag van een Mongool. Schandalig dat dit gepubliceerd is. Nu begrijp ik dat AS op zoek is naar nieuwe medewerkers.

13-04-2025 02:03

DeWijsneus +25813

Mooi om te zien dat AS zelfs aanhangers in Mongolië heeft.

13-04-2025 08:07

Soccerskins v2 +43597

Volgt iemand Butera bij de o19? Ik heb nog geen wedstrijden van hem gezien, maar hij schijnt wel een typische Ajax-verdediger te zijn. Het is alleen de vraag hoe je ervoor staat naar zolang blessureleed op zo’n jonge leeftijd.

12-04-2025 18:30

BackInBlack +14651

Jetten Janse Gooijer Butera Bouwman Alders

Er komen er stel prima verdedigende talenten aan

13-04-2025 00:46

DeKenner +9406

O.a. Verschuren en Ugwu heb je ook nog. Mokio net bij 1. Komt zeker heel wat moois aan, al gaan ze het het ongetwijfeld niet allemaal redden. Butera is er wel heel lang uitgeweest. Daar verwacht ik voorlopig nog helemaal niets van.

13-04-2025 01:43

BackInBlack +14651

Steur
Johnson
Faberski
Bounida
Konadu
Verkuijl
(HOPELIJK) Van Axel Dongen

Op andere, diverse posities ook nog

13-04-2025 09:29

Tommyshelby +130343

Eerst sta je net boven de streep, en zo sta je nog maar 6 punten achter de koploper met een wedstrijd minder.

Kampioenschap is nog zeker mogelijk.

12-04-2025 16:55

Rockanje23 +37194

Maar waarom het zover laten komen ?

12-04-2025 17:50

Diemenaar +289

Omdat Ajax spelers individueel beter wil maken zodat ze Ajax 1 kunnen halen. O19 heeft ten opzichte van de eerste wedstrijden bijna een heel elftal doorgeschoven. Nu komen er weer een paar terug o19 en winnen ze gelijk alledrie de toppers.

12-04-2025 18:53

Hwb +1495

En als je naar de opstelling van vandaag kijkt, valt het heel erg mee met jongens die teruggekomen zijn.

12-04-2025 19:37

Breuk +25490

Waarom kampioen worden? Het gaat toch om het opleiden?

12-04-2025 19:20

Rockanje23 +37194

Opleiden om kampioen te worden ja.

12-04-2025 19:24

ajaciedje90 +60940

Hele goede zaken

12-04-2025 16:33

DamskoStrijderss +9799

Lekker bezig boys van O19. Make us proud 👊🏽

12-04-2025 16:31

Biss +10702

(k)Lasse Abildgaard! Goed bezig.

12-04-2025 15:53

AlexLitmanen10 +14484

Mijn zoon (die hier voor me zit) van acht heeft als doopnaam Lasse.
Genoemd naar Schone, maar dit mag ook 👍

12-04-2025 16:32

Tommyshelby +130343

Ouazane gaat de Future Cup definitief missen helaas. Speelt halve finale Afrika Cup op dinsdag. En er is ook een wedstrijd voor de 3e plaats.

12-04-2025 15:34

PaulusH +3131

En finale of troostfinale erna nog. Nog twee potjes voor Marokko dus.

12-04-2025 15:34

DrFootball +15211

Ah vandaar miste hem al vandaag.

12-04-2025 16:52

VoorAltijdNummer14 +25480

Off topic:

https://x.com/scoutsattending/status/1911008225178026244?s=46

Onze scouts gespot bij Sao Paolo en ze keken waarschijnlijk naar deze linksbenige rechtsbuiten genaamd Lucas Ferreira.

Heeft qua stijl wel iets weg van Neres - de jonge, ruwere 2017 versie wel te verstaan. Verder ook relatief groot.

Oxxer en Tommy Shelby, kom er maar in!

12-04-2025 14:55

Tommyshelby +130343

Ik ken hem niet. Zal hem vanaf nu in de gaten houden. Te beginnen morgen tegen Cruzeiro.

12-04-2025 15:33

wijzijndebeste123 +166373

Also Tommy of Oxxer hem niet kent kan t helaas nooit veel zijn. Word zelf ook niet direct enthousiast van de beelden. Maar die kunnen vertekenen.

12-04-2025 15:50

VoorAltijdNummer14 +25480

Of hij is 'net, net' aan het doorbreken he? ;p

Ik vind er best wel wat goede momenten tussenzitten. Ik weet nog wel dat ik toen eens voor een wedstrijd van Neres ben gaan zitten bij Brazilie onder 21 (ten tijde van dat hij alleen nog een target was). Dat was minstens zo ruw en wild.

Is soms lastig om doorheen te kijken door dat compleet andere tempo en de harde speelstijl/ondergrond in ZA.

12-04-2025 15:56

wijzijndebeste123 +166373

True. Is lastig in te schatten. Ik houd zelf meer van n lichtvoetige en explosieve dribbelaar. Ik vind dit meer n type Stengs. Staat hoog op zn voeten en lijkt niet zeer explosief.

12-04-2025 15:58

VoorAltijdNummer14 +25480

Me too, maar vind deze knul ook weer geen El Ghazi ofzo.

12-04-2025 15:59

JesperDeVlo +5522

Sparta R’dam U15 - Ajax U15 1-5
⚽️ Esad Deniz 2x, Denzel Darko, Jaden Soesanna & Mert Akbuga! 👌

12-04-2025 14:41

DeStreek85 +729

Wat een namen bij 016. De keeper enige met Hollandse roots

12-04-2025 14:40

Oxxer +165553 moderator

@DeStreek85

Zie je liever alleen namen zoals de Vries , de Jong of Jansen?

12-04-2025 15:02

Hersenspinsel +8356

Nigel de Jong was een echte topper ja.

12-04-2025 17:22

Biss +10702

We zijn al heel wat jaren een multiculturele samenleving in Nederland.
In 2022 had 59% van de totale bevolking van Amsterdam een migratie achtergrond. Sinds 2012 is het aantal ongeveer verdubbeld.

Dus, wen we maar aan! 😁

12-04-2025 15:13

VoorAltijdNummer14 +25480

Ik geloof dat ik je niet helemaal volg, want ik denk niet dat 118% van het hedendaagse A'dam een migratieachtergrond heeft. (zo lees ik je bericht nu ;) )

12-04-2025 15:15

Biss +10702

Haha zo bedoel ik het ook niet nee.

Rond 2012/13 was het aantal rond de 87.000 (mensen met migratie achtergrond in Amsterdam), dat was 10 jaar later ongeveer 174.000. En dat is dus zo’n 60% van de totale bevolking.
Ik bereid hem vast voor op de komende 10 jaar en wil aangeven dat dit soort achternamen nu ook ‘gewoon’ Nederlands zijn.

12-04-2025 15:18

AlexIbarra +19352

174.000 mensen is 60% vd totale bevolking in Amsterdam?
Er wonen bijna een miljoen mensen in Amsterdam dus dit klopt niet echt

12-04-2025 15:25

Biss +10702

Excuus, je hebt gelijk. Ik zette het verkeerd neer.

Die +- 174.000 is het aantal mensen die in het buitenland zijn geboren en (1e generatie en de laatste 10 jaar) naar Amsterdam zijn verhuisd.
Die +-60% (+-550.000) is het totaal aantal mensen met migratie achtergrond, dus van 1e en 2e generatie.

Ik wilde met deze cijfers vooral de enorme groei aangeven en daarmee dus waar die achternamen vandaan komen.

https://onderzoek.amsterdam.nl/artikel/bevolking-in-cijfers-2024

12-04-2025 15:36

Amp +38127

Achjah, laten we het er maar op houden dat niet iedereen daaraan wíl wennen

12-04-2025 17:04

Piet Henk Kippenhof +2730

Een beetje Amsterdammer is niet bang voor kleur of een andere afkomst!
Mensen die er niet van houden, kunnen nog altijd FC Boerekut supporten uit 1 of ander dorp

12-04-2025 18:36

jaripettersson +9536

Juist Piet!

12-04-2025 21:25

PaulusH +3131

Gelukkig zijn spelers die in de opleiding gespeeld hebben en nu belangrijk zijn bij kampioenschap van Ajax 1 als Taylor, Brobbey, Hato en Fitz-Jim heel veelvoorkomende Nederlandse namen. Man, man, man.

12-04-2025 15:19

JesperDeVlo +5522

Ajax o19 dit keer zonder Steur, Faberski, Bounida en Johnson. Ook Univar is er niet bij.

Opstelling vanmiddag tegen Psv o19:
El Hani
Beekman, v/d Pavert, Amour, Butera
v/d Vaart, Appiah, Peeters
Messori, Vink, Abdilgaard

12-04-2025 14:10

DrFootball +15211

Eigenlijk is dit een elftal dat al is beroofd van de grootste talenten. Ben wel benieuwd om eens iets meer van Abildgaard te zien.

12-04-2025 14:20

DrFootball +15211

Dat was snel ;)

12-04-2025 14:39

Biss +10702

Abdilgaard! Wie kent hem niet.
Abdilgaard Abdilgaard is een echt Ajacied!

Leuke buitenspeler, 2 benig ook zo te zien.
En natuurlijk een hele fraaie voornaam voor een Ajacied. 😉

12-04-2025 15:05

PaulusH +3131

Wat een geweldige goal van Simeon. In kleine ruimte meerdere spelers voorbij en afmaken.

12-04-2025 13:09

AFCA-pride +17524

Nash is wel goed bezig dit jaar. Leuk talent en gelukkig (eindelijk) contract. Valt me ook op dat Henrion nu de voorkeur krijgt boven Engel of zouden ze alle 2 een seizoenshelft mogen spelen?

12-04-2025 12:54

Slang3 +46206

Wel vreemd dat ze Nash nog niet bij de O19 hebben laten mee doen. En eigenlijk best wel wat O17 spelers die mee hadden kunnen doen onderhand

12-04-2025 13:26

PaulusH +3131

O19 heeft veel te veel spelers gebruikt al dit seizoen. Acheampong, Steur en Ünüvar enige uit 2008 met minuten daar. Verder nog dertig spelers uit 2007 en 2006 die minuten hebben gemaakt daar dit seizoen. Die selectie is eigenlijk gewoon te groot en Ajax kiest ervoor om jongens van Jong Ajax terug te halen wanneer daar geen wedstrijden zijn of als ze net terug komen van blessure. Heel erg veel ruimte voor spelers van de o17 was er nog niet dit seizoen.

12-04-2025 13:30

AFCA-pride +17524

Doorselecteren dan maar, of een kkd team vinden(Telstar/Volendam) om ze aan te verhuren.

12-04-2025 13:35

JohnDylan +23126

Ik zou graag zien dat Ajax de Amateurs zo gaat gebruiken als Cruijff ooit had bedoeld toen het team werd opgericht: een echt derde team. Spelers die nog niet klaar zijn voor de overstap van de o19 naar de Eerste Divisie kunnen ze eerst een seizoen bij de Amateurs stallen. Die spelen momenteel in de Derde Divisie maar als Ajax het als een derde team gaat gebruiken zullen ze binnen een paar seizoenen naar de Tweede Divisie promoveren. Dit seizoen had een speler als Speksnijder veel aan zo'n tussenstap gehad en zo kan Ajax dat soort mogelijke laatbloeiers een beter traject aanbieden.

12-04-2025 13:43

AFCA-pride +17524

Ook zeker een goed idee ja. Zou een Ajax amateurs eventueel ook in kkd uit mogen komen?

12-04-2025 14:05

JohnDylan +23126

Nee, dan geld dezelfde regel als die Jong Ajax weerhoudt te promoveren.

12-04-2025 14:44

Amoaxeldongenn +3612

Teuwsen is dit seizoen echt beter gaan spelen nu die gewoon in de punt staat. Benieuwd wat hij in zich heeft, lijkt een complete spits

12-04-2025 12:51

Ballie1993 +36

Is onder 19 straks nog ergens te volgen met beeld?

12-04-2025 12:05

trodat4030 +97413

Aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid: nee.

https://www.youtube.com/@PSV/streams

Laatste livestream van een jeugdwedstrijd van PSV is van vorig seizoen.

12-04-2025 13:13
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.