Farioli wil niet ingaan op keeperskwestie Ajax: 'Ik hoop dat mijn mening de juiste is'

door Jon van Dam 1393

Bron AS

Farioli wil niet ingaan op keeperskwestie Ajax: 'Ik hoop dat mijn mening de juiste is'

door Jon van Dam 1393

Bron AS

Laatst geüpdatet

Francesco Farioli wil nog niet zeggen welke keeper donderdag het doel verdedigt tegen FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Europa League. De oefenmeester geeft aan donderdagochtend pas de opstelling aan zijn spelers bekend te maken.

Bestel het nieuwe Ajax-thuisshirt in de Ajaxshop!

Voetbal International stelde dinsdag dat de Italiaanse trainer met Remko Pasveer als eerste keeper het seizoen wil beginnen. Op de persconferentie houdt Farioli zijn keuze nog even geheim. 'Ik wil de mogelijkheid hebben om morgen (donderdag, red.) met de spelers te praten. Voor mij is een keeper als een centrumverdediger. Ik vraag moed om te voetballen, om de speelstijl te hanteren en om te spelen met persoonlijkheid. We moeten ook het fysieke en mentale aspect van de speler bekijken, dat is voor iedere positie belangrijk. Er is geen één recept dat het juiste is. Voetbal is een sport van meningen. Ik hoop dat de mijne het meest juiste is, maar dat gaan we zien.'

Farioli, die niet wil ingaan op de grootste verschillen tussen Pasveer en Diant Ramaj, geeft nog niet prijs wie zijn aanvoerder wordt. 'Zoals ik zei, de sleutelspelers zijn het team. Er is geen speler die groter is dan Ajax. Wat we dit seizoen gaan zien, is dat we moeten bouwen. En elke training moeten we het maximale bereiken. We hebben uitdagers nodig en er zijn spelers die ik als leiders zie in het team. De spelers met meer ervaring. Wat Jordan al zei: Alles gaat om de energie en bereidheid van ons richting dit seizoen.'

Multifunctionele Hato

Tot slot komt Farioli te spreken over Jorrel Hato. 'Jorrel is een speler die het team kan helpen op verschillende posities. Hij heeft de capaciteit om op verschillende plekken te spelen. Hij kan centraal en als back spelen. Onze back is meer in controle over het spel, meer als een centrumverdediger. Hij heeft geweldige kwaliteiten aan de bal en kan ons helpen in de opbouw, maar ook aanvallend.'

'Waarom ik hem zie in deze rol is, omdat hij de kwaliteiten heeft en omdat hij een defensive attitude heeft. We hebben spelers nodig die het verlangen hebben om ook goed te verdedigen. Hij zal ons helpen op andere posities en als we met drie centrale verdedigers spelen zal hij de linker centrale verdediger zijn. In een viermansdefensie zal hij links spelen.'

Ajax neemt het donderdag in de tweede voorronde van de Europa League op tegen FK Vojvodina! Scoor nu odds van 50.00 als Ajax wint van de Serviërs! Wat kost gokken jou? Stop op tijd, 24+!

Lees meer over:
Plaats reactie

johanisajax +8834

Ik zou het wel mooi vinden als Ramaj vandaag gewoon in de basis staat en Farioli voor de wedstrijd zegt: "Don't believe everything you read in the media" 😎

25-07-2024 10:47

Andronixos.c +8146

Ajax heeft geld nodig, ze hebben de afgelopen tijd veel geleend bij derde partijen.
En de druk is enorm, ze moeten dit jaar de CL halen. Anders wordt zwarte tijden in Amsterdam

25-07-2024 09:13

Babangida83 +23893

Wel slecht als dit vanuit Ajax gelekt is, nog vóórdat de keepers het zelf weten. Farioli zal furieus zijn.

25-07-2024 08:48

Belnaarhuis +4946

Ik vond zelf de podcast VI ZSM het heel mooi uitleggen, en ook te begrijpen zelfs. Misschien de moeite voor een ieder.

https://open.spotify.com/episode/27VESIgH9c41XHiBnaq4lx?si=O-wHfjhzSVCtdzYQpgmktw&t=674&context=spotify%3Acontent-feed

25-07-2024 08:13

3sterren +20205

Keeperstrainer Ten Rouwelaar creëerde chaos in het hoofd van Ramaj om zijn focus te trainen.

Farioli dacht na het vertrek van snelle Jelle:
ik ben een Italiaan, chaos kan ik ook leveren.

En zo geschiedde in medialand en dus ook op AS.
Complete chaos …

25-07-2024 08:11

HertogH +15843

Vooropgesteld: het zou ook niet mijn keuze zijn om voor Pasveer te kiezen.

Maar alle vreemde theorieën die hier worden losgelaten omtrent deze keuze slaan echt nergens op. Farioli is er in de voorbereiding achter gekomen dat Pasveer op dit moment de betere keuze is voor het team/voor zijn speelwijze. Niks meer en niks minder (nogmaals, ook niet mij keuze).

25-07-2024 07:17

Johanveertien +544

Idd gewoon simpel jouden en niet in je keuken laten kijken

25-07-2024 02:28

Mosquito +4265

Eredivisie
Ramaj 20 x basis / 3 cleansheets / 31 goals tegen
Pasveer 35 x basis / 21 cleansheets / 21 goals tegen

Valt wel te zeggen dat Ramaj veel meer reddingen moest maken en heeft gemaakt. Precies dat is waar Farioli naar kijkt denk ik.

Hij ziet het coachende vermogen van Pasveer, zet zijn verdediging beter neer, waardoor hij minder reddingen hoeft te doen.
Het seizoen is nog niet begonnen en we zijn al weer aan het zeiken.

Geef Remko en Farioli een kans.

25-07-2024 00:09

TheRiviera +5476

je moet niet kijken naar die statistieken. Bijna alle clean sheets van Pasveer werden behaald in het laatste seizoen van Ten Hag. Ajax draaide nog goed dat seizoen. Daarnaast is het niet zo dat mensen geen vertrouwen in Farioli en Pasveer hebben. Mensen maken zich zorgen dat de keuze voor Pasveer genoeg reden is voor Ramaj om te vertrekken.

25-07-2024 01:55

Mosquito +4265

Je kan het op meerdere manieren bekijken, Pasveer was onderdeel van dat succes.

Als dit de reden is voor Ramaj om te vertrekken, is dat een win/win denk ik. Hoe vaak kwam Schone wel niet op de bank terecht aan het begin van het seizoen, knokte zich altijd keihard terug. Die instelling lijkt mij meer waarde hebben voor een team in zwaar weer.

(+ Ajax heeft geld nodig)

25-07-2024 07:20

TheRiviera +5476

Wat Ajax meer nodig heeft is potentiele toppers die na meerdere sterken seizoenen voor grote bedragen verkocht kunnen worden. Daarnaast heeft de mentaliteit van Schöne nooit gezorgd voor het vertrek van een potentiele topper.

Daarnaast gaat Ajax weinig hebben aan het geld wat ze kunnen ophalen voor Ramaj. Er is eerder al duidelijk gemaakt ( via een artikel hier op AS ) dat kwalificatie voor de Europa League belangenrijker is voor de club qua financieen dan het geld wat er binnen komt via transfers.

De club is al 2 keer Champions League voetbal misgelopen. Desondanks hebben ze wel 2 seizoenen gespendeerd alsof ze daar speelden. Veel van het geld wat er binnen komt van transfers zal gebruikt worden om gaten in de begroting te dichten.

Dus ook al legt een club ineens 30 miljoen neer voor Ramaj is het niet zo dat Ajax ineens 30 miljoen kan investeren in de selectie. Daarom is een vertek van Ramaj geen win/win situatie. Je kan hem nu voor wat geld verkopen maar als hij 2 a 3 sterke seizoenen speelt verkoop je hem al gauw voor 50 a 60 miljoen.

Daarnaast gaat Rulli sowieso vertrekken en Gorter blijft mogelijk alleen als hij in aanmerking komt voor de positie van 2de keeper. Hierdoor zal je de markt op moeten voor een keeper. Want in alle eerlijkheid zou ik er niet gerust op zijn met Pasveer, Gorter en Setford als je enigste 3 opties.

25-07-2024 07:46

Ajax4proud +10845

Pasveer is coachend beter. Het gaat hier niet om het geld maar om een team dat goed moet staan tijdens het verdedigen. Dan is er gewoon geen discussie. Beide keepers gaan geen 34 wedstrijden keepen.

25-07-2024 09:13

TheRiviera +5476

Mits fit, in vorm en blessure vrij zal Pasveer alles keepen indien nodig. Als zijn sterke coaching een aspect is die Farioli absoluut in het elftal wilt hebben dan is er geen reden om te wisselen van keepers.

25-07-2024 12:21

Indy2 +15254

Farioli is bezig een nieuw systeem erin te slijpen. Dat kost tijd en moeite. Er waren al eerder berichten dat Pasveer als verlengstuk van de trainer in het veld fungeerde - dat hij helpt d.m.v. coaching van de verdediging.
Dat is in deze opbouwfase natuurlijk van cruciaal belang. En het is heel goed mogelijk doet Ramaj dat veel minder doet.
Waarom zou Farioli dan niet voor Pasveer kiezen?
Waarom moeten hier allerlei financiele redenen gesuggereerd/achter gezocht worden? Waarom al die achterdocht?

24-07-2024 23:01

YugoVik +33116

Omdat ze bij ajax gefrustreerd zijn dat er amper wat verkocht word..

24-07-2024 23:09

Indy2 +15254

Dat kan ik me voorstellen, maar dat wil niet zeggen dat Farioli daarom voor Pasveer kiest.

24-07-2024 23:12

Mitchjo +6179

Eens, maar op veel andere vlakken is Pasveer minder dan Ramaj. Daarbij heeft Ramaj het vorig jaar heel goed gedaan en zag praktisch iedereen hem voor dit seizoen als sterkhouder. Dus ja, enige achterdocht lijkt me logisch.

Ik ben er van overtuigd dat het gewoon om geld draait. Farioli wil graag de door hem gewenste versterkingen, maar dat ligt nu stil ivm onvoldoende financiën. Het vertrek van Ramaj lost dat op.

24-07-2024 23:12

KarimB +11514

Ramaj en heel goed hebben gedaan vorig jaar is echt een eigen leven gaan leiden man. Ontzettend wisselvallig gekeept. Met hier en daar een echte uitschieter zoals gae en de noren.

Maar ook genoeg wedstrijden waarbij je denim bro. Ga is leren duiken

25-07-2024 09:52

AjaxDeBesteClub +18786

Omdat het (in eerste instantie) gewoon een vreemde beslissing is. En omdat het verhaal van deze transferzomer bekend is. Ze willen geld binnen halen om vervolgens een deel te herinvesteren in nieuwe spelers. Tot nu toe loopt dit nog niet hard, dus het zou kunnen dat ze d.m.v. Ramaj geld proberen binnen te halen. Lentin van VI heeft ook op youtube gezegd dat dit niet de hoofdreden is, maar dat het wel meespeelt in de beslissing voor Pasveer.

24-07-2024 23:47

Babangida83 +23893

Omdat Pasveer alle ballen naar voren peert. Zo kun je niet opbouwen en dan komt Ajax niet in zijn eigen spel.

25-07-2024 08:51

Ajax4proud +10845

Beter de ballen naar voren peren dan aan de verkeerde speler geven.

25-07-2024 09:17

Babangida83 +23893

Ja, zo kun je alles counteren. Beter niet beginnen met voetballen dan 10-0 verliezen..

25-07-2024 18:07

Ajax4proud +10845

Dat is de media, maar van mij mag Ramaj verkocht worden zolang ze weer een vervanger halen die wel voor z'n plek wil vechten als het waar is wat ze over Ramaj zeggen.

25-07-2024 09:15

YugoVik +33116

Bron AD


In zijn keuze speelde de leeftijd van Pasveer geen rol, maar wel klopte Farioli aan bij zijn bazen. 'De leiderschap, communicatie, durf en precisie aan de bal van Pasveer waren voor Farioli reden om zijn voornemen aan de directie, dat naarstig op zoek is naar verkopen en geld om de selectie te versterken, voor te leggen. Daar bleek ruim voldoende draagvlak voor Pasveer te bestaan', klinkt het.

Waarom is er draagvlak omdat ze weten dat ramaj weg gaat of weg wil.. Zo komt er geld binnen..

Ik hoop voor farioli, de directie en voor ons dat pasveer geen blunders maakt, want dan ontstaat er chaos..

24-07-2024 22:58

Belnaarhuis +4946

Chaos, bij wie?

24-07-2024 23:08

YugoVik +33116

Media, supporters etc

24-07-2024 23:09

Belnaarhuis +4946

Precies, lamalullen wij zijn met een plan bezig. Is ook eng, er is opeens visie

25-07-2024 08:29

Indy2 +15254

Waarom zou Farioli zijn keuze voor Pasveer zo formeel moeten voorleggen bij "zijn bazen"? Hij gaat toch over de opstelling?

24-07-2024 23:16

NipeB +15793

Kreeg recent toch een contractverlenging?

24-07-2024 23:46

TheRiviera +5476

Omdat je keuze logisch moeten zijn. Als club wil je niet alleen dat je beste spelers spelen maar je wilt ook je meest waardevolle spelers op het veld hebben om hun marktwaarde omhoog te krijgen.

25-07-2024 02:00

Ferd +38469

omdat Pasveer uit z'n contract liep en Farioli hem er graag bij wilde houden

25-07-2024 05:36

WeirdAJAX +12178

Tja, je kunt Fariola niet verwijten geen visie of mening te hebben.
Heel, heel benieuwd. Laten we achter hem gaan en blijven staan, is onze beste optie komend seizoen.

24-07-2024 22:57

linkshalf +935

"En als we met drie centrale verdedigers spelen.."

24-07-2024 22:38

Sense of.H +5438

Dan krijg je een driehoeksverhouding

24-07-2024 22:52

Breuk +25133

Off : zag net op tv beelden van de grasmat in de JC Arena. Bizar slecht. Schandalig. Gelukkig hebben allebei de teams hier last van maar toch.

24-07-2024 22:37

WeirdAJAX +12178

Taylor Swift, Pink, voilá.

24-07-2024 22:58

The Class of 2019 +899

Of wat dacht je van een rave afgelopen zaterdag op zondag nacht, dus 5 dagen voor de wedstrijd..

Duidelijk nooit rekening gehouden met voorrondes in deze tijd.. Zo was het ook al met eventuele playoffs en De Toppers..

Hoop dat ze hier wat van leren qua scenario planning

24-07-2024 23:34

WeirdAJAX +12178

Yo dat wist ik niet eens. Duidelijk dat de focus daar niet op foebal is.

25-07-2024 06:09

wijzijndebeste123 +163631

Okay. City heeft dus mogelijk een bod gedaan voor Ramaj van 25 miljoen als vervanger voor Ederson die naar SA gaat. Ajax heeft geld nodig maar raakt de overbodige spelers vooralsnog niet kwijt en is daar gefrustreerd over (zie eerdere berichten hierover). Kroes overlegd daarom met Farioli of hij een vertrek van Ramaj kan opvangen. Farioli gaat hiermee akkoord en maakt in samenspraak met Kroes Pasveer 1e keeper om Ramaj naar de uitgang te duwen.

Zou dit dan de verklaring zijn?

24-07-2024 22:00

GarciaDeLaTorre +22940

Klinkt logisch. En dan hoeft Pasveer niet eens eerste keuze te zijn. Want Rulli komt straks ook nog terug

24-07-2024 22:10

ajaciedje90 +59924

Denk dat je Ramaj niet hoeft te overtuigen om van Ajax naar City te gaan dus als dat al speelde (agents weten dit gewoon, wordt altijd polshoogte genomen) kan het ook zijn dat Ramaj aangeklopt heeft bij Ajax met de wens te gaan.

Win-win dan in dat geval.

24-07-2024 22:12

wijzijndebeste123 +163631

Hij wordt daar 2e keeper achter Ortega dus misschien had hij twijfels. Hij kwam ook naar ons om 1e keeper te worden.

24-07-2024 22:14

ajaciedje90 +59924

Ja oke daar zit wat in alleen 2e keeper bij zo'n grote club dan lonken wel weer minuten in de bekercompetities en je weet nooit bij een blessure sta je dr wel ineens.

24-07-2024 22:21

GNBL +89922 moderator

Geen serieuze bron die dit meld toch?

24-07-2024 22:21

wijzijndebeste123 +163631

Nee. Al las ik dat meerdere bronnen t melden. T zou iig een verklaring zijn die te verteren is vergeleken met dat Farioli Pasveer een betere keeper vindt.

24-07-2024 22:24

MarkP +21671

Ad bericht dat farioli naar de leiding is gestapt of er draagvlak is voor pasveer als 1e keeper.

24-07-2024 22:24

wijzijndebeste123 +163631

Tja ik vind dat een vreemd verhaal. Waarom zou een coach toestemming gaan vragen bij de directie over de opstelling? Hij is coach en bepaalt wie er speelt (en dus keept).

T kan natuurlijk ook dat t AD vernomen heeft dat er overleg is geweest tussen Farioli en de directie over Pasveer/Ramaj en vervolgens er van gemaakt heeft dat Farioli naar de directie gestapt terwijl t mogelijk andersom is (dat strookt met de geruchten over t bod op Ramaj).

24-07-2024 22:26

Babangida83 +23893

Een andere reden over hoe de keeperskeuze uitgelekt kan zijn, kan ik niet verzinnen. Maar kan natuurlijk er wel zijn.

24-07-2024 22:45

YugoVik +33116

In zijn keuze speelde de leeftijd van Pasveer geen rol, maar wel klopte Farioli aan bij zijn bazen. 'De leiderschap, communicatie, durf en precisie aan de bal van Pasveer waren voor Farioli reden om zijn voornemen aan de directie, dat naarstig op zoek is naar verkopen en geld om de selectie te versterken, voor te leggen. Daar bleek ruim voldoende draagvlak voor Pasveer te bestaan', klinkt het.

Dus met andere woorden de directie vind het prima, want als ramaj weg wil of weg gaat dan komt er geld binnen..

Het zou wat zijn als pasveer de komende wedstrijden blunders maakt, dan sta je daar als je farioli..

24-07-2024 22:57

Mitchjo +6179

Vergeet niet dat Farioli ook graag wil dat er geld binnenkomt, zo kan hij de door hem gewenste versterkingen binnen halen.

24-07-2024 23:06

Ferd +38469

nee, dat bericht AD niet.

Farioli is naar de leiding gestapt om te vragen of er draagvlak was om Pasveer een nieuw contract aan te bieden.

25-07-2024 05:38

Jozef14 +544

Hetzelfde geldt natuurlijk als Ramaj blunders zou maken. Is ook gebeurd afgelooen seizoen, alhoewel hij het in de regel vrij goed deed natuurlijk, maar dat geldt ook voor Pasveer.

25-07-2024 07:50

linkshalf +935

Ja kan. Het kan het ook dat onze trainer doelbewust voor Pasveer kiest.

24-07-2024 22:37

wijzijndebeste123 +163631

Dat zou kunnen maar vind ik moeilijk te geloven.

24-07-2024 22:37

Babangida83 +23893

Ramaj als vervanger van Ederson. Dat lijkt mij geen verklaring. Kan alleen maar wishful thinking zijn van de zaakwaarnemer van Ramaj of iemand die het leuk vindt geruchten er in te knallen.

24-07-2024 22:44

wijzijndebeste123 +163631

Ramaj wordt dan 2e keeper en Ortega eerste keeper

24-07-2024 22:45

Babangida83 +23893

Dat is al logischer dan inderdaad. Maar ik vind het alsnog niet logisch. Voor hetzelfde geldt dat Ortega zich blesseert tijdens de eerste wedstrijd en ik zie Ramaj City niet helpen over een periode wedstrijden. Hij heeft veel potentie, maar daarom speelt hij bij Ajax, niet bij City.

Voor Ajax een goede deal, denk ik. Voor Ramaj ongelooflijk. Ga je in twee jaar van het tweede van Eintracht naar eerst Ajax en dan City. lol.

25-07-2024 08:34

Mitchjo +6179

Zo is het gegaan vermoed ik. Kan ook zijn dat Farioli zelf naar Kroes is gestapt.

24-07-2024 23:05

NipeB +15793

Hij wordt helemaal nergens genoemd, zelfs niet als gerucht in Engeland. Geloof er niks van. Tweede keeper worden keepers genoemd die al in de PL spelen. Eerste keeper wordt Ortega.

24-07-2024 23:53

KarimB +11514

Mwah denk gewoon dat die pasveer beter vind. Wat ik met hem eens ben. Snap de Ramaj hype niet zo. Hele wilde keeper. Matige duiker.

Met ook paar hele goede punten. Maar 2x een 8 en 2x een 4 maakt een 6. Gemiddeld dus

25-07-2024 09:55

C14 +22377

Volgens Farioli wil hij bij de keeper lef, persoonlijkheid zien, en een keeper die past in de speelwijze.

Dan kies veel eerder voor Ramaj, dan voor Pasveer. Ramaj toont left, speelt vaak de lage bal, vertraagt niet steeds. Past zodoende ook in de speelwijze.

Pasveer vertraagt, houdt de bal lang vast, en als hij dan speelt is het vaak een peer naar voren. Dat is niet lef, dat is niet passen in de speelwijze.

24-07-2024 21:55

ProperFootball +14588

Laatst viel hier in een nieuwsbericht te lezen dat Farioli's opdracht aan de keeper is om te vertragen, om zo de tegenstander te lokken. Vervolgens kan Ajax dan snel onder de druk uitspelen en gevaarlijk worden, is het idee. Dus als dit zo is dan doet Pasveer wat er van hem gevraagd wordt.

24-07-2024 22:35

C14 +22377

Dat past inderdaad bij het algehele lokken, dus dat kan kloppen.

24-07-2024 23:33

Babangida83 +23893

Dat lijkt mij ook. Maar anderzijds kan hij dat ook zeggen omdat hij Pasveer als nummer 2 ziet en Ramaj waarschijnlijk een transfer ziet maken en dus een nieuwe keeper wil en tevens op deze manier meer lef vraagt van Pasveer.

Ik denk echt dat de keeperskeuze is uitgelekt. Maar dat weten we morgen pas zeker.

24-07-2024 22:47

C14 +22377

Ja lijkt er wel op, ook meteen berichten van interesse in Ramaj, dus zal al langer wat spelen denk ik.

24-07-2024 23:33

YugoVik +33116

Ze willen geld binnen harken..

24-07-2024 22:58

C14 +22377

Dat zou ook goed kunnen, is ook wel in lijn met die interesse in Ramaj van buitenaf die al wat langer lijkt te spelen, dus dan mogelijk op de transferlijst gezet of kenbaar gemaakt dat hij eventueel weg mag.

24-07-2024 23:34

glenn_020 +1078

Dus wanneer je geen ziggo hebt kun je de wedstrijden van Ajax niet op tv kijken. Alleen via een app op je mobiel. Wat een tering zooi.

24-07-2024 21:49

C14 +22377

Of op je PC/laptop/tablet lijkt me? En dan zou je misschien nog naar je TV kunnen streamen. Heb je geen Chromecast toevallig?

24-07-2024 21:57

glenn_020 +1078

Geen chromecast helaas. Kan uiteraard wel met laptop en hdmi kabel op tv kijken, maar is niet ideaal natuurlijk. Europees voetbal hoort toch gewoon op de open zender.

24-07-2024 22:05

GarciaDeLaTorre +22940

Heb je iPhone? Ik kan met m’n iPhone naar m’n tv streamen

24-07-2024 22:09

C14 +22377

Ja inderdaad, gelukkig zal dat ook wel het geval zijn vanaf de groepsfase

24-07-2024 22:11

C14 +22377

Moet je volgens mij wel een vrij nieuwe TV met die functie voor hebben?

24-07-2024 22:12

glenn_020 +1078

Ik heb iphone ja, maar zie niet hoe ik naar mijn tv kan streamen. Dat kan alleen als de ziggo app op
Je tv staat zeker?

24-07-2024 22:19

GarciaDeLaTorre +22940

Ligt het aan mij? Maar ik vond het vreemd dat hij die vraag ontweek omdat hij niet over sterktes en zwaktes van spelers wilde ingaan. Hij wilde het alleen over de wedstrijd tegen Vojvodina hebben.

Maar direct daarna een vraag over waarom hij Hato als LB ziet, beantwoorde hij wel 😂

24-07-2024 21:36

C14 +22377

Oftewel keeperskwestie omzeilen :), viel mij ook op

24-07-2024 21:57

NipeB +15793

Dus het is gewoon waar, Pasveer speelt. Hij is de keeper morgen en Farioli beweert dat dat verder nog niks zegt in een interview met Ziggo vandaag.

24-07-2024 23:56

WeirdAJAX +12178

Precies.

24-07-2024 23:00

barry1988 +24012

Net even de persconferentie en het interview met Ziggo gekeken. Farioli kan ook altijd nog motivational speaker worden. Toch wel in elk opzicht een verademing ten opzichte van Steijn en van 't Schip. Henderson ook heel goed op de persconferentie en interview.
Toch wel weer iets positiever na al dat transfernews.

24-07-2024 21:28

GNBL +89922 moderator

#ForTheFuture out
#ForTheWanbeleid in

24-07-2024 21:14

AjaxPassion +3899

En iedereen maar afgeven op Overmars, de man die Ajax weer Ajax maakte.

24-07-2024 21:24

C14 +22377

Haha, die de diepe crisis veroorzaakte bedoel je, voor 50% aan miskopen deed, een passant zeer machtig maakte.

Cruijff en Jonk zijn degenen die Ajax gered hebben, de mensen die het verder opgepakt hebben, hebben een slap aftreksel gemaakt van wat zij voor ogen hadden, en dat had Ajax veel verder gebracht, structureler vooral ook. Maar zelfs dat slappe aftreksel was vele malen beter dan pre-revolutie.

Juist het alle macht naar zich toetrekken wat Overmars deed en het van Ajax een ordinaire koopclub maken (niet bepaalde des Ajax) is wat Ajax de das om deed.

24-07-2024 22:01

Dolblij +45045

En de man die alles weer nietig maakte en aan de basis van een grote teloorgang stond.

24-07-2024 22:50

Sunny_Boy +845

Ik heb zin in het nieuwe seizoen. De trainer maakt een gedreven en gretige indruk. Morgen graag op het veld laten zien.

24-07-2024 20:22

wilbert.b +3104

Voor wat het waard is

24-07-2024 20:20

wilbert.b +3104

https://x.com/jorrelhato/status/1816061135650423282?s=46&t=zbeJuTRAQRTDbPQfvlv5nQ

24-07-2024 20:20

Sprinter +2427

Dit verhaal klinkt voor mij al een stuk waarschijnlijker: het is niet Ramaj die een transfer forceert maar Ajax dat een bod van €25 m accepteert omdat er geld in het laatje moet komen.

24-07-2024 20:40

lexy88 +8818

Verhaal van het AD zat ook wat in. Wellicht kloppen beide kanten en komt het bij elkaar. Die Ramaj mag in zn handen knijpen want een jaar geleden was hij nog tweede keus bij Eintracht Frankfurt. Ik vind het trouwens nog geen topkeeper, maar de potentie is er wel denk ik.

Al denk ik dat City Ortega gaat opstellen. Kijken of Ramaj dan weer weg wil :p

24-07-2024 20:55

Amsterdamnoord +6042

Het tegenovergestelde is dan ook waar: dat de ZN van Ramaj deze situatie aangrijpt om een vertrek naar City te forceren

24-07-2024 21:05

AjaxHoorn +32989

Meerdere bronnen melden dit overigens.

24-07-2024 20:46

Ajaxfan16 +27419

Wacht je deelt hier een bericht van iemand met een profielfoto van Hitler, en dat geloof jij?

24-07-2024 21:30

wilbert.b +3104

Ik zeg niet voor niks
Voor wat het waard is

24-07-2024 21:40

NipeB +15793

In Engeland zelf wordt Ramaj helemaal niet genoemd. Daar hoor je andere keepers, allemaal al uit de PL. Dit is een puur NL gerucht. Hij zal wel op een lijstje staan.

24-07-2024 23:59

JesperDeVlo +5419

De reden dat Mannsverk morgen niet bij de selectie zit, is omdat hij geschorst is...

Just to know.

24-07-2024 20:13

korem +878

Ik heb bij pasveer altijd het gevoel gehad dat hij coachend ongelofelijk belangrijk was voor Ajax. Ik denk dat Farioli ook niet gek is en al 5 weken traint, als Ramaj daar ver boven pasveer uit zou stijgen was hij wel eerste keeper denk ik dan. Dat hij vorig seizoen eerste keeper was heeft Farioli niks mee te maken en terecht !

24-07-2024 19:59

NipeB +15793

Ja want daarom kwam Rulli, omdat Pasveer zo’n geweldenaar is.😂 Gewoon een degelijke eredivisiekeeper in zijn laatste jaar. Wat een inzicht dat je die opstelt ipv een jongere keeper met veel meer potentie. Compleet logisch dat Ramaj weggaat. Niet serieus te nemen, zo’n besluit. Farioli zwakt het af naar morgen en nog niet definitief maar heeft Ramaj al verloren. Ajax zelf denkt alleen maar aan geld. Ook dat voelt natuurlijk niet prettig voor spelers.

25-07-2024 00:02

TheSpecialOne +8889

Ramaj is op geen enkele foto of filmpje van de laatste training te zien. Pasveer heb ik wel gezien...

24-07-2024 19:48

Jake the Snake +17349

Jawel: https://x.com/voetbalprimeur/status/1816150726101327897?s=46

24-07-2024 20:01

Turbo +41929

Pasveer staat btw ook lekker te keepen in dat filmpje zeg. Mijn hemel.

24-07-2024 21:09

TheSpecialOne +8889

Zijn reactievermogen is inderdaad niet erg indrukwekkend. Hij is reactief in zijn handelingen en anticipeert niet.

24-07-2024 21:38

Wieno +9248

Hoe heerlijk zou het zijn als Ramaj gewoon keept en Farioli de media even een tikkie uitdeelt.

24-07-2024 19:44

Robertini +39190

Een heel seizoen met Pasveer zie ik niet zo zitten, maar twijfels bij Ramaj zou ik ook heel goed begrijpen op basis van z'n tweede seizoenshelft.

Eigenlijk zou je gewoon een nieuwe keeper moeten halen, maar dat zie ik niet gebeuren. Als het maar niet Rulli wordt, van die grabbelaar word ik echt niet vrolijk.

24-07-2024 19:43

DEELM +11891

Ik meen mij te herinneren dat spelers Ramaj vorig seizoen roemde omdat hij aangaf dat ze hem altijd konden aanspoelen ook al werden ze onder druk gezet. In de praktijk bleek hij ook een uitstekende voetballende keep. Dan kan 't toch niet zijn dat hij nu op basis van zijn voetballende kwaliteiten voorbij is gestreefd door een veertig jarige keeper. Het zal dus in de details zitten die Pasveer vanwege zijn ervaring wellicht wat sneller onder de knie heeft. Als dit de reden blijkt te zijn dat Farioli nu voor Pasveer kiest dan moet hij dit echt beter managen. Tevens lijkt me dit een moment waarop de directie of wie dan Farioli even influistert wat Ajax for the future betekent.

24-07-2024 19:42

GNBL +89922 moderator

Free Ramaj!

24-07-2024 19:38

YugoVik +33116

Pasveer gaat sowieso fouten maken, mja het is wel belangrijk dat we de eerste wedstijden winnen...ik vind het een grote gok.. We gaan wat het gaat brengen..

24-07-2024 19:41

Ajax1969 +4162

Stel Farioli wil Pasveer de eerste wedstrijden op goal om dat onzekere (Sutalo) en onervaren (Kaplan/Baas/Janse) centrum te coachen om daarna Ramj het stokje over te laten nemen, is dat toch geen slecht verhaal.

24-07-2024 21:41

Ferd +38469

Iedere keeper maakt fouten, Pasveer, Ramaj, Onana, en noem ze maar op

25-07-2024 06:04

kampioenenjood +5057

We gaan het morgen zien en dan kunnen we na de wedstrijd discussiëren over of het wel of niet de juiste keuze was. Mijn voorkeur gaat op dit moment uit naar Ramaj, een keeper voor de toekomst. Mijn voorkeur gaat nog veel meer uit naar het winnen van veel wedstrijden en als Farioli dat voor elkaar krijgt mag van mij betreft Pino op doel staan.

24-07-2024 19:29

BackInBlack +14490

Ik begin enorm fan van die Farioli te worden

24-07-2024 19:11

3sterren +20205

Als ik een reaguurder op AS zou moeten omschrijven in één zin:
Een persoon die al begint te janken vóórdat hij wordt geslagen.

Farioli moet zijn keuze nog kenbaar maken aan de betrokkenen, maar op AS schreeuwt men al moord en brand en moet de beste man linea recta vertrekken naar Italië omdat hij in hun ogen de verkeerde keuze heeft gemaakt.

Ik behoor niet tot de meest geduldige mensen onder Ajaxsupporters, maar om de trainer nu al te bekritiseren en af te serveren, zonder dat er een bal is getrapt voor het “eggie”, dat gaat zelfs mij te ver …

24-07-2024 18:58

trodat4030 +96587

JaMaAr KlErRy ZeGt...............

24-07-2024 18:59

3sterren +20205

Weet je zeker dat dat de juiste spelling was ?
Ik zie heel vaak: “jamar kiery segt” bovendien met een Rotterdams accent …

24-07-2024 19:23

Ajax-Amsterdam +4191

Hij heeft het over Klerry Hunstra.. Of begrijp ik jouw sarcasme misschien niet? 😂

24-07-2024 20:15

3sterren +20205

Nou, dat haalde ik niet uit zijn post ; ) gelukkig typte je niet voluit Klerry Hunstra (@KlerryHunstra) · X

Dat zou pas echt genant zijn geweest ...
; )

24-07-2024 22:31

Dolblij +45045

Precies. Niets omtrent de keeperskwestie is werkelijk bekend. Misschien is het een door Willaert en de rest van de pers hopeloos opgeklopte canard.

24-07-2024 19:08

3sterren +20205

Zolang het maar geen Ca­nard à l'oran­ge is, bereid door R. Koeman.
Want dat is helemaal niet te pruimen en ligt pas echt zwaar op de maag …

24-07-2024 19:16

Web +178830

De trainer word alweer afgevallen terwijl je nog geen een officiële wedstrijd gespeeld is
En eigelijk zijn ze ook weer blij dat er veel dynamiek is ontstaan, zwaar getraind word
Maar een keuze waar men anders over denkt, en het gaat los
Zonder de motivatie er achter te weten

24-07-2024 19:10

Dolblij +45045

Zoals zo vaak Web. Vroeger zei je pas wat als je wat wist. Vandaag toeter je er boos maar zonder enige kennis vrolijk op los.

24-07-2024 20:39

Web +178830

En wat er wel niet bij komt
Kapitaal vernietiging alles kom je tegen
Omdat hij misschien ( wij weten het helemaal niet zeker) even niet keept
Hij moet zelfs al weg gaan lees ik

24-07-2024 20:42

3sterren +20205

”Kapitaal vernietiging” alsof ze het in hun eigen portemonnaie voelen.
Stoere stemmingmakerij achter een schermpje, is heel iets anders dan Ajaxsupporter zijn.
Maar wij zijn dan ook van de oude stempel en hebben de grote iconen nog op de voetbalvelden zien spelen. Dan is het respect hebben voor spelers vanzelf gemakkelijker ...

24-07-2024 21:54

Web +178830

Ik hoop dat op AS de rust is teruggekeerd
Ik ben best geschrokken gisteren van de vele negatieve reacties over wie nu wel of niet keept
Natuurlijk schrik je even, wat is dit nu?

Laat de trainer dit nú beslissen
Stel je voor Pasveer keept 10 procent minder dan Ramaij
Maar de jonge verdedigers spelen 10 procent beter door de coaching van Pasveer. Waar ik eigelijk wel zeker van ben
Des te meer ik er over na denk, begrijp ik de logica er achter

Bovendien weten de keepers het nog niet
Hoe kom je er dan bij dat Ramaij bij een reserve beurt direct weg wil?

Ik heb heel veel vertrouwend in de staf, en dat blijft overeind staat tot het tegen deel bewezen is

24-07-2024 18:46

NipeB +15793

Dat is natuurlijk gewoon zo gezegd door de zaakwaarnemer van Ramaj. Die hebben ze gisteren vast gebeld. Het is een dreigement. Als Pasveer echt de eerste keeper wordt, heb je een probleem met Ramaj. Als het zoals Farioli slechts de eerste opstelling is en de eerste keeper nog niet vastligt, wint Ramaj na een paar weken toch wel.

24-07-2024 18:58

Web +178830

Het gaat toch niet om winnen hier
Het gaat om rust te brengen in een jong team met een totaal andere werkwijze

Zeker komt Ramaij er weer in
Dat zal Farioli ook vinden

24-07-2024 19:05

NipeB +15793

Bij keepers werkt dat wel een beetje anders. De eerste keeper blijft altijd staan, tenzij er een blessure komt. Ik vond ook niet dat Pasveer tegen Olympiakos rust bracht. Het was alleen maar lange halen en balverlies en veel te doen voor hem omdat Ajax erg slecht speelde in de tweede helft. Dus als dit op basis van oefenpotjes is snap ik het ook niet. Maar goed, Farioli doet wat hij nodig acht. Ik hoop alleen dat Kroes, Blind en Beuker naar het belang van Ajax kijken en tegengas geven op teveel korte termijn keuzes.

24-07-2024 19:28

Web +178830

Wij zullen het morgen zien wat er gebeurt
Dat men zich zo druk maakt om een wel overwogen beslissing van een trainer

Bij keepers werkt hij juist het meest
Heb je ooit gevoetbald met iemand achter je die coach de hele wedstrijd door?

24-07-2024 19:34

NoPants +7489

“Ik hoop alleen dat Kroes, Blind en Beuker naar het belang van Ajax kijken en tegengas geven op teveel korte termijn keuzes.”

Hoop jij dat kroes en beuker zich gaan bemoeien met de opstelling van het eerste?

24-07-2024 19:53

NipeB +15793

Ik heb Pasveer niet horen coachen en wel veel lange ballen zien spelen naar niemand. Ajax was in de tweede helft verschrikkelijk tegen Olympiakos. Met de rug tegen de muur tegen de betere spelers die al een week trainden. Toen had Pasveer het druk. Dat is de context. Ik heb hem geen rust zien brengen en een bedroevende tweede helft gezien maar ik begrijp dat Pasveer nu opeens een topcoach is op het veld en rust brengt. Daarom haalden we Rulli destijds ook. Mensen hebben echt geen geheugen hier. Weloverwogen op de korte termijn en dus niet op de lange termijn. Maar als ik de geruchten over de gewenste aankopen hoor is Ajax ook alleen maar korte termijn. Morgen gaan Beuker en Kroes weer een groot interview geven over het oude Ajax dat terugkomt. Eerst maar eens Vojvodina zou ik zeggen. Dat is al moeilijk genoeg voor dit team.

25-07-2024 00:08

Web +178830

En mocht hij direct weg willen getuigd ook van weinig karakter

24-07-2024 18:59

Mitchjo +6179

Als Ramaj dan toch wegmóét (simpelweg omdat er geld nodig is en Kroes de rest niet verkocht krijgt), dan graag wel voor de hoofdprijs. Maar het zou me niet verbazen als het 10 a 14 miljoen wordt.

24-07-2024 18:45

Tommyshelby +128781

Lord Pasveer in training, gaat niet echt van harte 😂

https://x.com/voetbalprimeur/status/1816146335730679818?s=46&t=p5hhDH4OaSJE3Rp7Lc4QMQ

24-07-2024 18:31

GGXIII +6511

En dan hoeft hij nog niets eens te duiken of echt naar de hoek ..

24-07-2024 18:46

Spelverdeler +4644

Duiken bij Pasveer gaat in slow motion.

24-07-2024 19:57

OwenStevenDalberg +27486

Klopt idd. In het seizoen dat hij basisspeler was, duurde het regelmatig te lang voordat hij bij de hoek was. Hij miste echt kracht om hoog en ver te duiken.

24-07-2024 20:02

paulis +10238

Prima vent hoor die Farioli, maar iemand moet hem wel even vertellen dat hij kapt met die stopwoordjes "again" en "as I said" .. zeker bij dingen die hij voor het eerst zegt :D

24-07-2024 18:11

trodat4030 +96587

Ach, FdB euhhde 5,5 jaar lang, who cares.

24-07-2024 18:12

w86 +9387

Ten Hag kon er ook wat van (he)

24-07-2024 18:28

trodat4030 +96587

Jup, ook hij idd. Die had overigens ook altijd een heel geforceerde (bijna spastische) beweging met zn hand, het leek in mijn ogen altijd of hij stond te bedelen......

24-07-2024 18:29

Ajax-Amsterdam +4191

Ik moet ook altijd denken aan Marcel Keizer die zo spastisch met zijn hoofd bewoog als hij begon te praten voor de camera. Ik werd er zelf onrustig van haha.

24-07-2024 20:11

papflapjes +7097

Als je stopwoordjes gaat verbieden wil geen enkele trainer hier meer werken

24-07-2024 18:18

Suavimani +11954

Wie veel praat, gebruikt veel stopwoordjes. Je moet immers tussendoor ook nog even nadenken over wat je wil zeggen.

Ik zou eerder oppassen voor mensen die geen stopwoordjes gebruiken. Daarvan kun je jezelf afvragen of ze wel nadenken over wat ze zeggen en of ze niet slechts een vooraf ingestudeerd praatje afratelen.

24-07-2024 18:20

BackInBlack +14490

Wat zou jij ervan zeggen dat je eens ff lekker optyft hier.

Farioli praat zoals hij praat. Wees blij dat hij er is

24-07-2024 19:12

gi0vanni +7175

Een keeper met lef.Haha morgen staat ineens Onana terug op doel. 😂😂😂

24-07-2024 18:01

Dolblij +45045

Veel artikelen en bijdragen van Willaert berusten op geruchten of zitten vol met veronderstellingen. Zou zo allemaal een storm in een glas water kunnen zijn.

24-07-2024 17:59

Berghuis4ever +1248

Heel stuk in het AD over de keuze voor Pasveer. Ik citeer deels: “… Daarachter keepte Pasveer een wereldpartij (tegen Olympiakos). Comfortabel en provocerend met de voeten, precies zoals Farioli het voor zich ziet. En adequaat met de handen. Meer en meer neigde hij naar de Tukker. Diens leeftijd? Niets meer dan een getal voor Farioli, die bij Nice Dante (40) tot leider van de verdediging bombardeerde. Geen club kreeg vervolgens zo weinig goals tegen in Frankrijk...”

Tja.. we gaan het meemaken. Farioli heeft in ieder geval zijn eigen mening. Maar of dit Ajax helpt op de lange termijn?

24-07-2024 17:55

JanBiesbos +29045

Joh max 1 jaar

24-07-2024 17:57

trodat4030 +96587

Ze willen ook even meeliften op hét issue van het moment, vrij gebruikelijk. Lijkt overigens wel weer slechts een mening als ik t zo lees. Alsof Farioli dat stiekem met 1 journo wel deelt en vervolgens op de persco heel bewust op de vlakte wilt blijven.. Geloof jij t?

24-07-2024 18:28

Berghuis4ever +1248

Ja daar heb je ook weet gelijk in.

24-07-2024 21:49

NipeB +15793

Lange ballen die naar niemand gingen. Hij had veel te doen omdat Ajax erg slecht speelde. Zo kan je alles anders voorstellen dan het eigenlijk was.

24-07-2024 19:01

ajaxx123 +1941

Ongeacht welke tegenstander.. hopen op top sfeertje. We mogen weer voetballen met Ajax!

24-07-2024 17:53

JTajax +10718

Ramaj durft toch best wel te voetballen?

24-07-2024 17:51

Maxwell_5 +6977

Klopt, maar maakt daarna regelmatig rare keuzes met hoog risico voor het doel.

24-07-2024 19:33

wijzijndebeste123 +163631

Het is toch overduidelijk? Ramaj was vorig seizoen 1e keeper. Als hij dat zou blijven had Farioli dat gewoon gezegd. Immers waarom onduidelijkheid creeren als je niks zal veranderen? Pasveer keept morgen. Benieuwd naar de reden.

24-07-2024 17:46

PuurGeluk +4810

Lijkt mij ook. En daarnaast ging hij niet in op de keepers want had niks met de wedstrijd te maken maar wel op Hato wat in principe ook niks met de wedstrijd van morgen te maken had. Lijkt me dus wel duidelijk wie er keept morgenavond. Ben zeer benieuwd naar de reden maar nog meer benieuwd naar de wedstrijd morgen. Erg veel zin in weer!

24-07-2024 18:06

trodat4030 +96587

Nee, hij wil het eerst met de spelers bespreken, dus duidelijk dat de spelers nog(!) niet weten wie 1e keeper wordt en ook Ramaj zal nog(!) niet zijn gaan flippen en een transfer willen maken. Ook Hendo haalt aan dat er veel onzin in de pers rondgaat (in zijn geval over een mogelijk vertrek, maar dat zal vast op veel meer vlakken het geval zijn). Dus, tot zover de keeperssoap die blijkbaar gewoon weer verzonnen is, niet gebaseerd op feiten.

Overigens was Rulli 1e keeper, daarna Gorter, pas dáárna Ramaj en wéér daarna Rulli. Ze hebben allen een stap terug moeten doen na hun herstel van hun blessures, want geen van hen is gewisseld vanwege kwaliteit.

Dus daar gaat je stemmingmakerij. Dat JIJ Ramaj als 1e keeper ziet, wil niet zeggen dat dat dús een feit is, het is slechts jouw mening.

24-07-2024 18:11

wijzijndebeste123 +163631

We zullen zien wie morgen op doel staat. Op basis van Farioli zijn woorden ben ik er van overtuigd dat dit Pasveer is. Maar hoop dat ik ernaast zit.

24-07-2024 18:33

trodat4030 +96587

Volgens mij wíl jij vooral dat het Pasveer is zodat je weer uit je bol kan gaan ten aanzien van Kroes..

24-07-2024 18:37

wijzijndebeste123 +163631

Totale onzin. Ik wil gewoon de beste keeper op doel en dat is imo Ramaj. Daarnaast heb ik Kroes tijdens de aandelenkwestie continu verdedigd en hem geprezen voor de keuze voor Farioli. Dus stop eens met dat valse frame dat ik anti Kroes ben.

24-07-2024 18:38

trodat4030 +96587

Moet ik je even verwijzen naar al je gejank van vanmorgen of kan je je dat zelf nog wel herinneren? Jij grijpt álles aan om Kroes zwart te maken, zelfs je eigen verzonnen doemscenario's die je vervolgens doet voorkomen alsof het de enige absolute waarheid is en zelfs dáárover gaat kiften op Kroes... Ga het niet ontkennen man, heel AS staat er vol mee.

24-07-2024 18:53

wijzijndebeste123 +163631

“Jij grijpt álles aan om Kroes zwart te maken”

Dan had ik de aandelenaffaire wel aangegrepen ipv hem te verdedigen. Dus aantoonbare onzin. Niet ik maar jij bent de meester van de valse frames. Wees er trots op. 🤣

24-07-2024 18:54

trodat4030 +96587

Sure.. Hou lekker je mama voor de gek, ik heb je al heel lang door gabber..

24-07-2024 18:57

wijzijndebeste123 +163631

Mijn posts over de aandelenkwestie zijn simpel terug te vinden. Tis vrij dommig om daar vervolgens leugens over te verspreiden. Maar t verbaast me bij jou allerminst.

24-07-2024 19:01

YugoVik +33116

Eerlijk is eerlijk wijzijndebeste verdedigde kroes wel, ik daarin tegen vind hem een grote amateur als TD en mijn gedachte daarover zal niet snel veranderen..

Als hij als td de namen haalt wie genoemd worden dan is het een regel rechte schande voor ajax

24-07-2024 19:30

OwenStevenDalberg +27486

Denk erom, op dit forum mag je alleen dingen zeggen die Koning Trodat bevallen. Eerst dus even goedkeuring vragen voordat je iets post....

24-07-2024 20:08

PuurGeluk +4810

Er werd in eerste instantie gevraagd wat het verschil is tussen beide keepers. Dat is in ieder geval waar ik het over heb.

24-07-2024 20:09

AjaxDeBesteClub +18786

Wat een aanvallende reactie Trodat. Wijzijndebeste123 was (in eerste instantie) helemaal niet tegen Kroes. Daarnaast heeft iedereen het recht om vertrouwen te hebben in een TD of juist niet. Dat is in dit geval helemaal niet de discussie.

En Farioli zegt alleen dat hij morgen (op de wedstrijddag) gaat vertellen wie er speel. Dat hij dit zegt, maakt nog niet dat het de waarheid is. Normaal zeg je minimaal een dag van te voren wie er spelen. Dus als Pasveer morgen op doel staat, dan had de berichtgeving vanuit o.a. VI het wel goed.

24-07-2024 20:32

wijzijndebeste123 +163631

Trodat maakt anderen continu uit voor rotte vis terwijl als je de bal terug kaatst hij direct om een ban voor je vraagt. Dat is trodat ten voeten uit. Hier loopt hij tevens keihard te liegen want ik was idd eerder helemaal niet tegen Kroes zoals meerdere gebruikers hierboven ook bevestigen.

24-07-2024 20:38

Dolblij +45045

Eigenlijk wel een verademing dat de zure delegatie van de TG er niet was of niet aan het woord kwam.

24-07-2024 17:45

ratje +3506

Toch klinkt dit als een keuze voor Ramaj. Die voetbalt meer mee, met meer lef en past beter in het plaatje van 'wat we dit seizoen gaan zien is dat we moeten bouwen'.

24-07-2024 17:42

MrPink +81745

Toch wel een verademing als ik Farioli hoor praten. Soms wat lang maar er komt weinig onzin uit.

Zin in morgen. Thuis meteen afmaken.

24-07-2024 17:41

JaapStam +136905

Ik durf te wedden dat we alles op alles zetten om het feit dat we iedere wedstrijd gaan winnen.

24-07-2024 17:33

YugoVik +33116

Ja als je verliest of gelijk speelt zal regelrechte schande zijn.

24-07-2024 17:36

JaapStam +136905

Indd, kan het me haast niet voorstellen tegen dit Vojvodina brateee

24-07-2024 17:37

DeHeerVanDeMeer +25181

Mooi dan worden we kampioen 🥳❌️❌️❌️🥳

24-07-2024 18:37

Tommyshelby +128781

Pasveer, Ramaj en Setford in training met Heijblok

https://x.com/LentinGoodijk/status/1816126886361403434

24-07-2024 17:30

RuudKroket +872

Farioli is een verademing. Een man met een eigen mening en een voetbalvisie. Dat hebben we al een paar jaar niet gehad.

24-07-2024 17:28

Jeugd +24736

Mijn hemel wat is die Farioli langdradig zeg😅
Echte filosoof.
We spelen morgen natuurlijk tegen FC bal op het dak.
Paar jaar geleden hadden we dit administratief afgedaan.
Maar goed we zijn nu eenmaal diep gezonken.
Ik ben vooral benieuwd naar de selectie eind augustus.
Er moet nog wel wat bij anders wordt je gewoon 3e en lig je er bij de 1e de beste fatsoenlijke tegenstander in Europa uit.
Daar gaat deze filosoof niks aan veranderen met zijn eindeloze onderbouwingen. Geef die man er nog een stuk of 3 van het niveau dat bij Ajax past en er is een kans.

24-07-2024 17:28

twynestar +28302

vojvodina deden we ook onder ten Hag niet administratief af

24-07-2024 17:59

Ron6 +3511

In die Farioli hoef je ook gen kwartje te gooien zeg, die blijft lullen

24-07-2024 17:24
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.