Berghuis legt irritatie afgelopen seizoen uit: ‘Mislintat is te werk gegaan als scout’

door Brent Tomassen 335

Bron Ziggo Sport

Berghuis legt irritatie afgelopen seizoen uit: ‘Mislintat is te werk gegaan als scout’

door Brent Tomassen 335

Bron Ziggo Sport

Laatst geüpdatet

Steven Berghuis heeft flinke kritiek geuit richting Sven Mislintat, voormalig directeur voetbalzaken van Ajax. Volgens de linkspoot heeft de Duitser niet laten zien bij de Amsterdamse club een goede selectie te kunnen samenstellen, maar zich vooral bezig te hebben gehouden met het binnenhalen van individuen.

Bestel het nieuwe Ajax-thuisshirt in de Ajaxshop!

'Ik heb toen gezegd dat ik persoonlijk in de kwaliteiten van al deze jongens geloof', begint Berghuis voor de camera van Ziggo Sport. 'Alleen, een selectie samenstellen is heel anders. Ik vind dat Mislintat vooral te werk is gegaan als scout, maar als technisch directeur moet je een selectie samenstellen met verschillende kwaliteiten die op elkaar zijn afgestemd. Daarin heb je creativiteit nodig, mentaliteit; de winnaarsmentaliteit die die Argentijnen hadden. Je hebt zoveel verschillende dingen nodig die samenkomen om uiteindelijk een kampioensteam te vormen. Dat heeft hij totaal niet begrepen, vind ik.'

'Dat heb ik gezegd en dat is geen persoonlijke aanval richting de kwaliteit van spelers individueel', benadrukt Berghuis nogmaals. 'Ook niet naar de spelers die hij heeft gehaald. Ik vind Mikautadze een goede speler en zo zijn er meer voorbeelden. Maar je moet het wel samenbrengen als technisch directeur en die jongens voorwaarden bieden, zodat ze gaan slagen. Dat is niet gebeurd, vind ik.'

'Hij heeft bij ons alleen als linkshalf, linksbuiten en een beetje op tien gespeeld'

Vindt de middenvelder annex rechtsbuiten dat de Georgiër meer kansen had verdiend bij Ajax? 'Dat weet ik niet en dat is ook niet aan mij. Maar ik heb op de training een goede speler gezien en ook op het EK. Je ziet dat het een spits is, maar hij heeft bij ons alleen als linkshalf, linksbuiten en een beetje op tien gespeeld. Dan kun je hem ook niet eerlijk beoordelen. Maar dat is allemaal geweest.'

Tot slot krijgt Berghuis de vraag hoe hij de werkwijze van de nieuwe technische man, Alex Kroes, ervaart. 'Dat weet ik niet. Ik heb een paar keer met hem gesproken. Ajax is zijn club en ik merk daarin wel een groot verantwoordelijkheidsgevoel bij hem om het goed te doen. Niet dat je dit niet over Mislintat kan zeggen, maar ik vind gewoon dat hij dat (het samenstellen van de selectie, red.) niet goed heeft gedaan. Maar hij heeft wel individueel goede spelers naar Ajax gebracht, vind ik. Ik hoop dat Alex in samenspraak met de staf een goede invulling van het team weet te krijgen, waardoor we weer stappen kunnen gaan maken.'

Lees meer over:
Plaats reactie

Mariodona +536

Denk dat Berghuis belangrijk gaat zijn en worden voor dit team...

15-07-2024 11:47

Maracana +1961

Indien hij op de juiste wijze wordt ingeschakeld door Farioli, dan acht ik die mogelijkheid zeer waarschijnlijk. Berghuis is op zich een goede voetballer.

15-07-2024 14:02

Masterdamxxx +869

RVV RCV RB RB SP Deze Aankopen genieten mijn prioriteit.

14-07-2024 19:00

Jeyson.R +1772

Ik vind het gewoon eerlijke goede interview.
Ik hoop ook dat die blijft.

14-07-2024 18:58

Myriad +7046

Dat is toch exact wat er gebeurd is?

Ik vind het wel mooi dat een speler benoemt wat we allemaal ook hebben geconstateerd.

14-07-2024 18:51

seerseker +857

Zo, die heeft helemaal gelijk!

14-07-2024 18:42

SuperMidoGodenzoonBananenpuddingTainio +4475

Er is iemand gesignaleerd rondom de ArenA.

14-07-2024 18:08

Yaeron +6379

Iemand. lol.

14-07-2024 18:35

Omar +17166

Is 't een kanon of een dakloze die alle vuilnisbakken opentrekt voor plastic blikes en flesjes?

14-07-2024 18:56

ajax4ever001 +18416

Traoré en zijn management ja voor het afhandelen van de laatste zaken voor hij morgen wordt gepresenteerd als de 1e aanwinst.

14-07-2024 20:19

Patrick020 +22253

weinig nieuws vandaag, is eigenlijk bij elke club nog rustig.

Irritant.

14-07-2024 17:00

papflapjes +7072

Ik heb er geen last van. Op een ander vlak is er genoeg nieuws...

14-07-2024 18:05

Patrick020 +22253

ik volg geen ander nieuws, alleen voetbal

14-07-2024 18:15

Ajaxajax1985 +586

Offtopic, gaan er nog veel mensen morgen naar Ajax in Wageningen? Ik heb geen idee wat het programma is en of er kaartjes nodig zijn en hoe laat het begint, kan nergens informatie vinden.

14-07-2024 16:58

slot +2046

berghuis heeft zich bij Ajax nog niet bewezen.
kan zo goed slijment praten.
waardoor hij heel slim overkomt maar heeft al zo vaak laten zien dat hij 2 gezichten heeft.
de eerste die een slecht draaiend team laat vallen .

14-07-2024 16:10

Juan62 +46179

Nog steeds er niet overheen dat hij jouw clubje voor Ajax verruilde?;)

14-07-2024 16:13

slot +2046

sinds zijn komst ging het beter in Rotterdam en slechter bij ons.
nu we gezakt zijn is berghuis de man.

14-07-2024 17:32

AjaxDeBesteClub +18786

Ja het ging zo slecht we kampioen werden en in de groepsfase CL 18 punten behaalden. We wonnen onder andere 4-0 tegen Dortmund.

14-07-2024 18:09

mokum410 +3259

Prima dat ie blijft maar a.u.b. niet voortijdig verlengen.

Laat hem eerst maar laten zien of ie nog van waarde is.

14-07-2024 15:30

Steffenhagen +37818

En het is een feit dat de mislintat selectie er nog steeds is en dat het lang gaat duren voordat Ajax weer terug op niveau is .

14-07-2024 15:16

maxwellstyle10 +4669

Ondanks die spelers kun je nog wel steeds aan de gang, het is wat Steven zegt; Mikautadze is een spits en die zetten ze op rechtsbuiten neer... Zelfde met Sutalo, dat is een VERDEDIGER.. geen voetballer, geen opbouwer. Die jongen moet je 1 taak geven: man uitschakelen en als je de bal verovert tribune in. Meer niet. Hij kan echt wel verdedigen, maar we willen allemaal zo graag voetballen. Zelfde met Medic of Tahirovic.. Deze groep kwam vorig jaar ook in een situatie waar ze denk nog nog nooit in hebben gezeten, trainer die eigenlijk de aankopen afkraakt. Doet een hoop met je zelfvertrouwen hoor..

Ik heb nog steeds de hoop dat een aantal aankopen het kan maken, maar benut ze op hun kwaliteiten. Ik zou Sosa bijvoorbeeld linkshalf zetten of linksbuiten zetten. Verdedigen kan hij niet zo goed, aanvallen redelijk, nou zet em daar maar neer. Net als met Zidane: in de as te kwetsbaar, dus ga maar linkshalf staan..

15-07-2024 08:44

EersteAanname +2181

Gok dat we een middenveld gaan krijgen met Taylor en Berghuis als basisspelers. Hopelijk toch wel een creatieve '10' erbij om niet alleen afhankelijk te zijn van de vorm van die twee.

14-07-2024 14:26

Cesc88 +6189

Ik word heel blij van Farioli, deze teksten bevallen me nog het meest " Mijn spelers voorin moeten creatief zijn, onvoorspelbaar en veelal de actie opzoeken" eindelijk weer terug naar het onvoorspelbare voetbal voorin.

14-07-2024 14:06

Biss +10010

Hij is nog positief over het werk van Mislintat. Wat een idioot is dat, net als de mensen die hem de sleutels gaven.
Amateurisme ten top, op alle fronten.

14-07-2024 13:24

AlexLitmanen10 +14370

Hij wil zijn medespelers niet afvallen. Duh

14-07-2024 15:14

Biss +10010

Ik heb het nergens over de kwaliteiten van zijn medespelers.
Ik heb het over de kwaliteiten (amateurisme) van Mislintat en beleidsbepalers destijds. Duh.

14-07-2024 21:47

AlexLitmanen10 +14370

En je hebt gelijk.
Het werk van Mislintat was goede spelers halen. Werkelijk alles is mis gegaan.

Berghuis vindt zijn nieuwe teammakkers vast niet allemaal even goed. Dat gaat hij echter niet In de pers aangeven

14-07-2024 21:50

AjaxPositivo +6954

Lekker recht voor z'n raap natuurlijk. En hij heeft gelijk.
Maar ergens ook wel de vraag waarom je als een van de betere en meer ervaren spelers in de voorbereiding nog even gaat klagen over de vorige td...
Als je terugkijkt, zou je ook iets kunnen zeggen over je eigen bijdrage. Dat je die wil vergroten. Dat je het hele jaar fit wil zijn zodat je er altijd bent voor je team. Vorig jaar was hij bij vlagen best goed. Maar vaak niet fit en blijkbaar bij Steijn een stoorzender. Ook daar zal Steijn ongelijk hebben. Maar Berghuis moet zorgen dat hij wekelijks het team bij de hand neemt en er niets om hem aan te merken is

14-07-2024 13:14

Babangida83 +23867

Hem werd gevraagd of hij nog steeds vond dat de selectie niet goed genoeg was, omdat hij dat vorig seizoen zei. Waarop hij antwoordde dat dit niet over individuele spelers ging, maar de samenstelling van de selectie.

14-07-2024 14:37

SamW +1443

Berghuis was afgelopen seizoen de enige speler bij Ajax waarbij ik in het stadion even rechtop ging zitten als hij aan de bal kwam omdat ik hoopte dat er iets creatiefs ging ontstaan. Bij alle anderen was je al blij als de bal bij een speler met een rood-wit shirt terechtkwam.

14-07-2024 13:06

JvdB7 +998

En gebeurde dat ook? Nee.

Berghuis speelde net zoals al zijn andere rood witte collega’s (op enkele wedstrijden na) als een natte krant. Laatste maanden kreeg ik steeds meer het gevoel dat hij er geen zin meer in had en om die reden zijn blessure uitgestelde tot aan het einde van het seizoen.

Begrijp me niet verkeerd, ik ben fan van de voetballer Berghuis, maar op Brobbey, Hato en Ramaj na heeft niemand recht van spreken na dit bagger jaar.

Ik hoop echt dat Farioli de boel weer aan de praat krijgt, maar ik moet het nog maar zien. Er kunnen geen echte kwaliteitsinjecties gedaan worden zonder te verkopen en in mijn ogen staat momenteel er geen club met een flinke zak met geld aan de poorten te trekken om dat uit te geven aan spelers in onze selectie. Spelers die die waarde wel hebben zijn Brobbey en Hato, spelers die je kost wat het kost dit jaar moet gaan behouden.

14-07-2024 13:31

LukaLitmanen +81985

Meeste assists en meeste key passes van de selectie afgelopen seizoen

14-07-2024 19:55

Hersenspinsel +8003

"dat (het samenstellen van de selectie)"
Dit moest in samenwerking met de trainer gebeuren.
Daar is het vorig seizoen mis gegaan.
Mislintat heeft best fouten gemaakt maar Steijn heeft visieloos extra zout in de wonden gestrooid.

14-07-2024 12:40

Jww +2311

Ik heb wat moeite met de uitspraken van Berghuis. Zeker, er zaten hiaten in de balans van het elftal: rechterspits en creatieve middenvelder. Maar..
1. als je ziet hoe Forbs, Gaaei en Mannsverk opleven onder Farioli kan je jezelf ook afvragen of de disbalans veroorzaakt is door de toenmalige technische staf (dat is overigens incluis Mislintat)
2. Berghuis geeft zelf aan dat Mika niet op zijn positie heeft gespeeld. Daar is de trainer verantwoordelijk voor.
3. Akpom is volgens mij als lopende 10 gehaald en kon eventueel in de spits. Zijn vorige trainer gaf aan dat je Akpom goed moest gebruiken achter de spits. Akpom heeft alleen als spits of buitenspeler gefungeerd,
4. De creatieve middenvelders zouden van Steijn weinig speeltijd krijgen. Unuvar en Fitz-Jim werden verhuurd. Haal je dan nog een creatieve speler met het oog op de toekomst. Ik zou zeggen dat Mislintat daar beter naar had moeten kijken.
5. De rechtsback Gaaei was pas kort van vleugelaanvaller naar back omgeturnd en is gehaald als back-up van de op één of andere manier altijd tegenvallende Rench.
6 Wijndal en ASE gingen het volgens Steijn niet worden. Avila was gehaald ald back-up lcv die eventueel ook lb kon spelen. Steijn wilde perse nog een lb. Dat werf op het laatste moment Sosa. Sosa is totaal verkeerd gebruikt door de technische staf en vraag is of hij wel past bij Ajax, maar evenals Blind heeft Sosa een pass in de benen en dus snap ik de gedachte wel.
7. Steijn is opgedrongen door het bestuur en was niet Mislintat's keuze. Dat is al vragen om problemen in het geval dat het niet klikt. En gelukkig klikte het uitstekend tussen Steijn en Mislintat..
8, Niemand kon voorzien dat Sutalo zo zou tegenvallen. Medic is een goedkope back-up geweest in het geval je een voorsprong moet verdedigen. vdB was niet nodig geweest, maar was een goedkope gok om tot meer voetbal te komen.
9. Je rechterspits wordt op het laatste moment verkocht. Spelers die graag weg willen hou je niet makkelijk tegen. Hier is echter niet goed op geanticipeerd.

Hwt is dus wat mij betreft een samenloop van omstandigheden geweest, waarvan de oorzaak al ten tijde onder Overmars is ontstaan: dure huishouding met aflopende contracten, verwaarlozing jeugd. Daarna volgt een rampjaar met Schreuder. Net als nu met Kroes moest ook Mislintat eerst verkopen voordat er gekocht kon worden. Dat houdt automatisch in dat je te laat bent en dat je teveel gaat betalen voor zelfs middelmatige spelers. Kotom een collectief falen, waarbij de eigenzinnigheid van Mislintat zeker niet heeft geholpen.

14-07-2024 12:13

Jww +2311

sorry voor de tikfouten, maar het is moeilijk tikken met een hand in de mitella,

14-07-2024 12:24

ProperFootball +14548

1. Voorbarig, we moeten ze eerst maar eens een stuk of 10 wedstrijden om het echie zien spelen voordat we conclusies trekken over 'opleven'. Dan hebben we het dus over begin oktober, op zijn best eind september.

14-07-2024 14:14

Kryptonite +76739

Hulde voor dit scherpe, genuanceerde betoog.

14-07-2024 14:27

NeeI +107679

Vind t wat overdreven allemaal. Nog ff en Mislintat heeft goed werk geleverd. Natuurlijk niet.

14-07-2024 15:26

Kryptonite +76739

Zeker niet, Mislintat had totaal geen oog voor de balans en de organisatie. Maar dat de spelers het afgelopen seizoen het zo slecht deden komt niet doordat ze intrinsiek slecht zijn. Er waren veel verzachtende omstandigheden.

14-07-2024 15:38

Jww +2311

Neel, als je goed leest is dat niet wat ik zeg. Ik schets een nuance. Waar ik moeite mee heb is de zaken die Berghuis benoemt, zoals het niet op de juiste positie spelen van Mika, niet specifiek aan Mislintat ligt. Het verkeerd gebruiken van spelers ligt bij de technische staf, waar ook Mislintat deel van uitmaakte. Het dan alleen benoemen van Mislintat vind ik dan heel bijzonder,

14-07-2024 17:13

ZlatDen +1972

Hier kan ik me wel in vinden.

14-07-2024 15:43

pietvanvliet +4414

Gast, je hebt geen bal geraakt vorig jaar, je hebt precies nul keer je team op sleeptouw genomen en de helft van je kaarten was onnodig, ontijdig en dus onnuttig.

Dan kun je tien keer een punt hebben dat Mislintat ongeveer zo nuttig was als TD van Ajax als Gullit als trainer van Feyenoord (en van de schade die Ruud daar deed, hebben we tien jaar lol gehad), maar:

Je. Bent. Niet. Aan. De. Beurt.

Hou je mond, ga trainen.

14-07-2024 11:38

Juan62 +46179

Hij is een speler van Ajax die tenminste iets inhoudelijks te vertellen heeft.
ik hoor hem tien keer liever dan een Bergwijn of Brobbey die of nietzeggende antwoorden geven of keihard liegen

14-07-2024 11:50

Ajaxsoul +3349

Exact! Hij zegt precies waar de schoen wringt en wat Mislintat echt fout heeft gedaan. Geen blinde haat maar opbouwende en gefundeerde kritiek. Ik ben het volledig met hem eens, de spelers die Mislintat heeft gehaald zijn bij lange na niet zo slecht als wordt beweerd, het is de compositie die niet goed in elkaar steekt. Hij zegt feitelijk en inhoudelijk hetzelfde als Van 't Schip al vanaf het begin heeft gecommuniceerd, het probleem ligt niet alleen bij de spelers die Mislintat wel heeft gehaald maar misschien nog wel meer bij de spelers die hij niet heeft gehaald. De jonge spelers die hij heeft gehaald barsten van het talent, er is alleen nog wat tijd nodig om dat te ontwikkelen. Ik hoop voor Ajax dat Kroes niet de fout maakt om het kind met het badwater weg te gooien en die talenten nog wat tijd gunt. Zij hebben ook niet al te veel geld gekost en hebben een bescheiden salaris en gaan met een vertrek de begrotingsproblemen bij Ajax niet oplossen.

14-07-2024 12:04

pietvanvliet +4414

@Juan62 Inhoudelijk? Je maakt een geintje? Slappe excuses of vingerwijzen, meer is het niet.

Dan hoor ik 'm inderdaad nog liever dan Bergwijn (Brobbey krijgt het voordeel van de twijfel. Die krijgt alleen maar domme vragen waarop je het beste nietszeggend antwoordt), maar liefst hoor ik ze alledrie niet.

14-07-2024 12:05

pietvanvliet +4414

@Ajaxsoul: Het is je taak als TD om een selectie samen te stellen die op korte, middellange en lange termijn meedoet om de prijzen.

Middellange en lange termijn kunnen we niks over zeggen (gaat ook niet meer gebeuren omdat er nu/straks te veel mensen aan de ontwikkeling van die gasten hebben gezeten om dat op Mislintat terug te voeren), maar op korte termijn kun je niet anders zeggen dan dat Mislintat heeft gefaald. Dat kostte hem ook zijn baan, al hielp het niet dat ie 'ineens' midden in een mijnenveld stond.

Alles wat je er nu nog over zegt, is met kennis achteraf. Dat is te makkelijk voor een speler die zelf nooit thuisgeeft als het nodig is. Hij loopt liever tegen een onnodige rode kaart op en geeft een jankinterview.

14-07-2024 12:13

Hans Verhagen +14116

Ajaxsoul: Goede onderbouwing. Hier zeg je tenminste wat!

15-07-2024 07:37

Omar +17166

Er wordt hem gevraagd wat hij van het team vorig jaar vindt, verwacht je dat hij zich beroept op het zwijgrecht omdat hij zelf een slecht seizoen heeft gedraaid? Hij kan toch gewoon een mening hebben

14-07-2024 12:13

pietvanvliet +4414

Zeker. Berghuis en ik verschillen alleen over of hij degene is die dat *nu* moet zeggen, of hij degene is die dat *zo* moet zeggen en of hij degene is die het *überhaupt* moet zeggen.

Ik vind drie keer van niet, Berghuis ziet dat blijkbaar anders.

14-07-2024 12:18

ratje +3505

Hij wordt erom gevraagd en geeft zijn mening. Jij doet het ongevraagd.

14-07-2024 12:46

Ajaxcbs123 +1252

Ergens krijg ik het gevoel, dat door het beperkte budget, we geen echte (potentiële) toppers gaan halen. Dan is het dus aan Farioli om het beste uit deze spelers te halen;
Ramaj
Rensch(Gaaei) - Sutalo(Rosario) - Kaplan(Hato) - Hato(Baas?)
Henderson(Vos) - Taylor(Mannsverk)
Berghuis(Hlynsson)
Traore(?) - Brobbey(Weghorst) - Godts(Forbs)

Zoiets?
Vd Boomen, Wijndal, Sosa, Tahirovic, Bergwijn, Akpom verkopen?

Zou je dan nog 2 toppers kunnen halen?

14-07-2024 11:32

Henk de Vries +11128

Toppers willen sowieso niet naar Ajax nu

14-07-2024 11:47

BarryJanssen +14106

Als je met dit elftal derde wordt, heeft Farioli het gewoon fantastisch gedaan.

14-07-2024 12:57

Ajaxcbs123 +1252

Ja vind ik dus een interessante uitspraak.
Zo sta ik er zelf ook wel in. Tegelijk hoop je dan vooral dat dat met goed, attractief, aanvallend spel kan.

14-07-2024 14:14

afcas +3768

Zijn dus blijkbaar nog steeds mensen die in de praatjes trappen dat ajax zogenaamd een slechtere selectie heeft dan az en Twente...

14-07-2024 18:21

WijZijnAjaxAmsterdam +11624

A.u.b. niet nog een jaar Rensch erger me eigen al 4 jaar aan die slappe!

14-07-2024 18:59

OwenStevenDalberg +27486

Mee eens. Waarom zou het nu ineens wel wat met hem worden? Hij is na 4 jaar nog niet wakker geschud..nog steeds dezelfde fouten. Mischien is het voor Rensch verstandig om een paar jaar in de Serie A te ballen.

Meneer heeft ook geen enkele zelfkritiek. Dan is nou niet bepaald een goede eigenschap.

14-07-2024 19:04

Moonlight +2225

Mentaliteit heeft berghuis niet . Hij laat liever zijn ploeg in de steek naar 3 verlies potjes en zit dan thuis op de bank. Het is een luie voetballer een verwende egoïst. Heeft totaal geen mentaliteit. Staat nu weer te slijmen in de voorbereiding en Farioli trapt er ook al in. Berghuis is het Ajax shirt onwaardig. Berghuis weet helemaal hoe het moet maar loopt voor geen meter. De andere moeten zich maar het eelt onder hun voeten uitlopen voor berghuis denkt hij. Hij deugt niet en dit is nadelig voor het groepsproces wat daardoor ook al langer stokt. Het is niet voor niets dat Ajax spelers niet fit waren. Ik zou mij ook niet kapot lopen voor berghuis die zelf ook niet rent .mooi weer voetballer. Hij kan beter stoppen en genieten op het strand. Berghuis is de rotte appel bij Ajax . Met Berghuis komt Ajax nergens. Hij mag blij zijn dat hij Tadic, Tagliafigo, Ziyech en Blind voor zich had want als berghuis toen zich zo naar voren profileerde had Tadic hem met de grond gelijk gemaakt. Zonder hun was hij nergens. Nu moet hij een van de dragende spelers worden maar dat kan hij helemaal niet. Hij heeft altijd alleen maar praatjes nu hij de dragende speler hoort te zijn.

14-07-2024 10:53

Ans B +19823

Je beseft dat dit grotendeels eigen interpretaties zijn?
Wat je ziet of denkt te zien hoeft niet overeen te komen met de mening die je er vervolgens over vormt.
Ik zie deels andere dingen dan jij en heb sowieso hele andere interpretaties en dus ook andere meningen over Berghuis. Maar allemaal zo verschillend dat het een heel lang verhaal zou worden om uit te leggen hoe en waarom ik zo anders kijk en denk.
Als je echt geïnteresseerd bent kun je het hier en daar wel lezen waar het over Berghuis gaat.
Ik had even behoefte aan een tegengeluid, omdat er zoveel mensen zijn die zich (naar mijn idee) über-negatief over hem uiten. Niet persoonlijk op jou gericht.

14-07-2024 11:24

Raoul14 +3090

Diplomatieker kan hij niet zijn. Hij kan niet zeggen wat hij echt denkt.

14-07-2024 10:40

Bijlmerboy93 +2521

Hij zegt hier tussen neus en lippen door dat ook de trainers er niks van bakten. Diplomatiek zou zijn om je mond te houden en gewoon te gaan voetballen.

14-07-2024 10:56

Aurelius1 +19703

Zegt ie helemaal niet. Dat is wat de doldwaze supporter wil lezen en horen, want die zoekt graag onterecht de zondebok in een trainer.

14-07-2024 11:28

Raoul14 +3090

Grappig dat ieder toch wat anders leest.

14-07-2024 12:18

Bijlmerboy93 +2521

"Je ziet dat het een spits is, maar hij heeft bij ons alleen als linkshalf, linksbuiten en een beetje op tien gespeeld. Dan kun je hem ook niet eerlijk beoordelen."

Denk je dat dit kritiek is op de TD, óf ... ?

14-07-2024 14:21

Bijlmerboy93 +2521

"Je ziet dat het een spits is, maar hij heeft bij ons alleen als linkshalf, linksbuiten en een beetje op tien gespeeld. Dan kun je hem ook niet eerlijk beoordelen."

Denk je dat dit kritiek is op de TD, óf ... ?

14-07-2024 14:21

Juan62 +46179

Heerlijk een speler die inhoudelijk wat te vertellen heeft.
En naar mijn mening in een hoop gelijk heeft.

Daar mogen er meer van komen

14-07-2024 10:35

Torcida +5617

Behalve als ze inhoudelijk iets uitleggen waar jij het niet mee eens bent. Dan moeten ze hun kop houden en gaan voetballen.

14-07-2024 11:03

ajaxx123 +1941

Mooie teksten Berghuis. Volledig eens!

14-07-2024 10:17

stopperspil +11174

En nu ook voor Berghuis, niet alleen mooie woorden maar ook daden

14-07-2024 10:03

Bijlmerboy93 +2521

Die slogan zou automatisch gefilterd moeten worden.

14-07-2024 10:58

stopperspil +11174

Niet bewezen weleens gelezen: “ wist u dat de Feyenoord-hymne Hand In Hand, Kameraden eigenlijk een Duitse mars is, die nota bene via aartsvijand Ajax die het niet wilde hebben via de componist in Rotterdam-Zuid belandde?’

14-07-2024 11:12

Lekkerhoor +3380

Berghuis weet dat media en supporters al zijn woorden uit verband trekken of anders interpreteren dan hij bedoelde. Je merkt dat hij tegenwoordig op eieren loopt en zijn woorden toelicht om dit te voorkomen.

14-07-2024 09:50

Beachboy +2905

Uitstekend interview, rake opmerkingen en tegelijk realistisch en genuanceerd. Op deze manier kan hij echt een verlengstuk zijn van de staf in en buiten het veld. Ik kan me haast niet anders voorstellen dan dat Bergwijn de aanvoerdersband kwijt is en vermoedelijk ook voor een goed bod kan vertrekken. Berghuis is in mijn ogen ook degene die voorop gaat in de strijd, maar ook veel eist van zichzelf en zijn omgeving. Zijn zwakte ligt erin dat de negatieve kant niet de overhand moet krijgen, want dan slaat ie door. Ik geloof er wel in dat Berghuis belangrijk gaat worden en zijn beste kant kan laten zien. De voorwaarden daarvoor lijken aanwezig.

14-07-2024 09:44

Maxwell_5 +6977

Berghuis gaat voorop in de strijd en ook in het negatieve. Aanvoerder onwaardig.

14-07-2024 10:43

RuudKroket +844

Redelijk goed verwoord van Berghuis. De allergrootste blunder van Mislintat was natuurlijk wel het aanstellen van Steijn.

14-07-2024 09:35

VOETBALisOORLOG +1780

Ik vind Berghuis sowieso geen uithangbord voor Ajax

14-07-2024 09:11

LukaLitmanen +81985

Jij vindt Bergwijn wel een intellectueel wonder?

14-07-2024 11:53

Ans B +19823

Berghuis is nog steeds één van mijn favoriete spelers. Door zijn type spel, maar zeker ook door zijn interviews (altijd eerlijk, zelfreflectief en open) en wat ik over hem lees richting andere spelers. Daarnaast houd ik van echte liefhebbers (ik ben zelf ook een liefhebber, maar dan nonactief).

Uiteraard heb ook ik gezien dat hij te instabiel is sinds hij bij Ajax speelt, maar dat neemt niet weg dat hij - als hij de vorm wel heeft - ongelofelijk belangrijk is om het spel open te breken met zijn passing vooral. Hij is echt een type speler die een wedstrijd kan beslissen of doen kantelen.
Dát hij zo instabiel is gebleken wijt ik aan twee dingen: zijn blessures en de toestand bij Ajax.
Aan het eerste kan hij niets doen, en aan het tweede in zekere zin evenmin.

Omdat het m.i. in zijn karakter én zijn type spel zit om bij ontevredenheid minder goed te gaan spelen.
Berghuis is een rasvoetballer en in die zin moet alles kloppen om precies het goede gevoel in die linkervoet te hebben. Maar omdat het ook in zijn karakter ligt om ontevreden te worden als de context niet klopt, is hij te snel uit die goede balans/dat goede gevoel dat hij nodig heeft om optimaal te presteren.
Ontzettend jammer dat hij zo in elkaar zit. Maar onder Farioli kunnen we wel hopen op weer vaker dat goede gevoel. En dan is het tevens hopen op fitheid.

14-07-2024 08:55

Opperhoofd +12571

Slimme speler helaas is hij al op zijn retour

14-07-2024 08:52

Jappie81 +107

Berghuis probeert een wit voetje te halen. Opzichtig.

14-07-2024 08:50

Ans B +19823

Nee joh, zo zit hij volgens mij helemaal niet in elkaar en ik weet niet of je het gezien hebt (dat interview) of alleen maar gelezen, maar hij komt op mij ook gewoon heel oprecht over. Je kunt bij hem ook heel goed zien (vind ik) of hij een diplomatiek antwoord geeft of oprecht blij en enthousiast is.

14-07-2024 08:58

Jappie81 +107

Zeker. Hele interview gezien. En ik geloof ‘m gewoon niet… Bovendien is het niet aan hem om zulke uitspraken te doen. Ook wel makkelijk, nu nog even dit soort (inmiddels populaire) dingen zeggen. Zijn taak is goed voetballen en elke wedstrijd 100% geven, wat ik juist bij hem zo vaak mis… Als hij dát doet, kan hij ook intern meepraten.

14-07-2024 09:52

Bram +2046

We hebben een feyenoord fan op onze site die even snel iets over berghuis wil zeggen.

14-07-2024 10:22

Ans B +19823

Dat kan; iedereen kijkt en luistert anders, en maakt dus ook andere inschattingen.
Ik vind het b.v. ook wel verfrissend dat een speler helder is in zijn mening over Mislintat, maar ik heb de indruk dat het sowieso een achtergrond heeft, want in het begin van het interview heeft hij het over: 'Ik heb gezegd...' - wat voor mij een verwijzing is naar een kennelijk eerdere uitspraak, volgens mijn interpretatie over de aankopen. Ik krijg het idee dat hij die uitspraak wil rechtzetten/nuanceren.

Hierboven heb ik zelf iets geschreven over Berghuis, nog steeds één van mijn favoriete spelers en waarom dat zo is. Daar verwijs ik tevens naar zijn instabiliteit en hoe ik dat zie.

Ik snap overigens best dat je dat anders ziet, en focust op zijn inzet. Je bent ook bepaald niet de enige hier. Het is niet dat ik het daarmee oneens ben, maar ik kan me zijn houding, zonder dat ik die goedkeur, wel enigszins voorstellen. Ik zie het ook minder vanuit de invalshoek van 'geen inzet', maar meer vanuit 'met zichzelf worstelen' op die momenten: trager reageren b.v. omdat je aan het balen bent van het totale beeld. Iets dat verwoven is met zijn karakter. En ik neem nooit iemand zijn/haar karakter kwalijk, omdat ik weet dat en hoe een karakter tot stand komt vanuit aangeboren eigenschappen plus je ervaringen in je vroege leven. Daar ben je niet verantwoordelijk voor. Wel voor je karakterontwikkeling op latere leeftijd, maar in de praktijk hebben veel mensen daar te weinig of zelfs helemaal géén grip op. Ze weten vaak niet eens hoe ze zichzelf kunnen veranderen, vooral als het hele fundamentele karaktereigenschappen betreft.
Maar goed, dit is mijn vakgebied, dus ik snap dat andere mensen een andere insteek hebben, en ik wil ook helemaal niet beweren dat mijn opvattingen en meningen persé waar zijn en die van anderen onwaar. Ik kan in principe heel goed andermans mening respecteren en naast die van mijzelf plaatsen en op waarde schatten.
En jij hebt naar mijn idee zeker punten die ik herken, maar nét iets anders benader - terecht of onterecht.

14-07-2024 10:28

Maxwell_5 +6977

Zo was hij bij feyenoord en daar gaat hij bij Ajax, inderdaad opzichtig, mee verder.

14-07-2024 10:48

Rst +5242

Tsja hoe wil je chemie in de groep krijgen, als de spelers vanaf het begin van de trainer horen dat hij ze eigenlijk niet wilde hebben en de Ajax directie niet direct ingrijpt maar een trainer nog weken laat zitten.

14-07-2024 08:41

Ajax1969 +4162

En de directeur die de spelers gehaald heeft, ontslaan. Een medewerker en een directeur ruziën en je ontslaat de directeur, en twee maanden later alsnog de medewerker. Wat een amateuristisch mismanagement.

14-07-2024 09:52

Ron6 +3507

Jezus, helemaal niet specifiek om jouw reactie hoor, lees het nog steeds enorm vaak hier.

Kunnen we nu niet een keer stoppen met het gezeik over hoe alles vorig jaar fout is gegaan etc? Dat weten we nu wel. Wordt er zo moe van.

Nu vooruit kijken en bespreken, reacties geven over hoe het nu gaat en hoe nu beleid gevoerd wordt en de ontwikkeling van het elftal.

14-07-2024 10:05

Ajax1969 +4162

In dit draadje ging het over het verleden omdat Berghuis hierover was begonnen. Maar je hebt wel gelijk: nieuw management, nieuwe trainer, nieuwe kansen. Het kan in de voetballerij heel snel gaan.

14-07-2024 10:40

GAjax31 +16064

Berghuis in interviews zegt vrijwel altijd rake dingen. Helaas kan ik mij niet meer herinneren wanneer ie voor 't laatst 2 goede wedstrijden achter elkaar heeft gespeeld.

14-07-2024 07:21

superajax +11437

Noem eens een speler die wel 2 goeie wedstrijden achter elkaar heeft gespeeld??

14-07-2024 07:58

SiegiEd14 +2237

Taylor en Rensch 😂

14-07-2024 09:15

GAjax31 +16064

Ja, inderdaad genoeg voorbeelden. Taylor had een zwakke periode, maar heeft daarna toch een paar wedstrijden op rij een goed niveau gehaald. Ik kan mij dat van Berghuis niet herinneren.

Ik vind Berghuis in vorm een goede speler, waarschijnlijk uit deze selectie diegene met meeste creativiteit. Maar ik kan mij oprecht niet meer herinneren wanneer hij voor het laatst in vorm was. Heeft dit seizoen ook maar 5 goals gemaakt in de Eredivisie, waarvan 4 tegen de nummer 14 (Heracles), 15 (RKC) en 18 (Vitesse). Enige goal tegen een topploeg was thuis tegen PSV.

14-07-2024 10:05

slot +2046

ben benieuwd hoeveel wedstrijden berghuis kan spelen dit seizoen.
maar dat hij aan het begin zo gedragen wordt als onze sterspeler beloofd niks goeds

14-07-2024 06:33

MennoJerry +4104

Mooi dat we nu echt weten waarom je zo ruk speelde afgelopen seizoen. Mislintat is weg, nu weer knallen ❤️

14-07-2024 06:25

Hans Verhagen +14116

Probleem is denk ik dat Mislintat vooral data gebruikte. Nu geloof ik best dat data kan werken , maar niet als je een 10 spelers in moet passen. Verder is Mislintat erg overschat en vanuit dit gegeven heeft men hem zijn gang laten gaan. Maar het is gewoon prutswerk geweest.

14-07-2024 06:20

twynestar +28248

data wordt zwaar overschat. voor fysieke fitheid is her nuttig. voor scouting is het vrij onzinnig. voetbal kent zoveel meer variabelen in een wedstrijd en veel minder herhaling dan het honkbal waar moneyball op gebaseerd is. Je kunt het ook gebruiken om te argumenteren dat Sutalo onze beste verdediger was afgelopen jaar, dat zegt genoeg. Maar goed, het geeft veel laptop wannabe scouts een goed gevoel over zichzelf dat ze mee zouden kunnen in de voetballerij, dus we zijn er niet vanaf.

Data is leuk om shortlists te maken. Maar laten we eerlijk zijn: die paar duizend spelers op niveaus waar Ajax targets tussen kunnen zitten volgen en filteren, daar heb je geen spannende data wizards voor nodig he.

14-07-2024 07:50

Ans B +19823

@twynestar
Niet mee eens. Uit data kun je veel meer halen dan menigeen denkt, maar dat ligt ook aan welke algoritmen je gebruikt. De ene analist weet dus meer uit data te halen dan de andere. Ik ben geen expert of zo, maar heb me wel goed ingelezen.

Ik ben het zeker met je eens dat je niet sec op data moet selecteren, en dat het vooral een startpunt is, waar je vervolgens reguliere scouting op los moet laten: het menselijk oog dus, maar ook via kennismakingsgesprekken en een karakterinventarisatie.

Om drie redenen vind ik data-analyses bij het scouten belangrijk.
1. Data brengt ook spelers naar voren die bij normale scouting onderbelicht blijven, b.v. omdat ze bij een kleine club spelen. Waardoor je ook spelers vroeger kunt ontdekken door - via algoritmen - op specifieke eigenschappen te filteren
2. Met data kun je je scoutingsgebied uitbreiden tot in principe de hele wereld, zonder dat die gebieden door Ajax-scouts worden gedekt
3. Het menselijk oog is evenmin perfect en tenminste deels toevals-afhankelijk: als een scout drie wedstrijden ziet van een speler die op dat moment onderpresteert dan zal hij die speler wellicht laten vallen (dat risico is er tenminste). Als diezelfde speler wél goede data laat zien, dan kan dat meehelpen om die speler toch in de gaten te (blijven) houden. Of stel dat de ene scout niet overtuigd is, de tweede wel, dan kan data net dat zetje geven. Of dat terecht is of niet moet dan de toekomst uitwijzen. Je kunt er op z'n minst van leren en op z'n best een voltreffer mee behalen.

Er is m.a.w. geen enkele reden om niet vol in te zetten op data-analyses, maar dan wel o.b.v. een goed systeem, slimme algoritmen (gebaseerd op Ajax-profielen per positie) en slimme analisten die dat kunnen opzetten en analyseren.
Sterker, je loopt het risico achter te blijven bij andere clubs die wél slim gebruik maken van data (zoals Brighton). Het is in die zin vergelijkbaar met bedrijven en organisaties die veel te laat het nut van een website in hebben gezien en aldus achterstand opliepen.

14-07-2024 09:18

twynestar +28248

Hoi Ans. Ik ben wel zo'n data professional. Een 'slim algoritme' sluit vooral onbruikbare data uit, want dat maakt data betrouwbaar. In het voetbal is dat een overgrote meerderheid van de individuele statistieken.

Clubs als Brighton, AZ, Midtylland, wat ze succesvol maakt in de scouting is, naast een gezond budget voor hun competitie, het feit dat ze verder kijken dan de gebruikelijke competities.

Daar heb je geen complexe data voor nodig, gewoon een veredelde Football Manager Database en vervolgens een goede scout ter plaatse.

"Vol in zetten op data analysis", als je dat wil doen dan zou ik het in jeugscouting doen en dan met name door de beelden laten voorspellen hoe een jong lichaam zich verder gaat ontwikkelen en zo jongens die qua mobiliteit, snelheid, kracht de potentie hebben of ontberen op tijd te filteren. Je kunt aan een knul van 14 denk ik wel zien of hij de fysiek van Brobbey of Banel gaat ontwikkelen bijvoorbeeld.

14-07-2024 09:52

Hans Verhagen +14116

Ans: Het verhaal van Berghuis sluit naadloos aan op wat wij met z'n allen gezien hebben. Het lijkt mij dat als ik een elftal moet samenstellen en vooral data gebruik dat ik spelers haal die allemaal bepaalde kwaliteiten hebben, maar samen geen geheel vormen. Hoe veel passes komen aan, hoeveel assists zijn er geleverd, hoeveel balverlies is er geleden etc. Ik noem er nu al drie op die onder invloed zijn van 'hoe' de omstandigheden op dat moment zijn. Die omstandigheden kan je dan passen in wat er in een bestaand team nodig is. Het lijkt me lastiger worden als zo'n team voor het grootste gedeelte nog gekocht moet worden. En ik denk dat Berghuis het hier heel goed heeft gezien en bevestigd waarom data in dit geval niet heeft gewerkt.

Ik denk dat data ook heel veel goede kanten heeft.

14-07-2024 11:25

Henkjanklaas +20617

Natuurlijk vindt hij een aantal gehaalde spelers ook niks maar dat kun je moeilijk als speler zelf gaan zeggen. Dus gooit hij het terecht op de samenhang en afstemming. Hij weet heus wel dat dit maar een deel van het verhaal is. Het andere deel kan hij niet naar voren brengen. Zeker niet zo lang die spelers er nog zijn. Trouwens als ze weg zijn zal hij het nog niet zeggen omdat het dan zinloos is.

14-07-2024 05:09

Babangida83 +23867

Heerlijk interview was dit. Eindelijk een speler die iets zegt. En wat mij betreft nog raak ook.

13-07-2024 23:56

Hans Verhagen +14116

Mee eens, maar ik krijg toch beetje het idee dat Berghuis zijn frustratie botvierde op zijn eigen spel. Hij was zelf ook zwaar ondermaats terwijl hij beter kon.

14-07-2024 06:23

Babangida83 +23867

Ik ook. Dat doet mij nog twijfelen tussen behouden of transfer. Aan de andere kant heeft hij nog 1 jaar contract, dus als t dit jaar niet lukt, ben je er vanaf.

14-07-2024 09:55

Craain +4953

Hij heeft afgelopen seizoen ook niet alles aan gedaan om het beste van maken zoals verdedigende werk. Zijn wil is zijn zin krijgen is mij wel duidelijk.

14-07-2024 07:13

JanBiesbos +29043

Never a dul moment met berghuis

13-07-2024 23:51

SuperMidoGodenzoonBananenpuddingTainio +4475

Mijn middenveld voor volgend jaar:

Berghuis
Fitz-Jim Tainio

13-07-2024 23:42

Juan62 +46179

Duidelijk en goed verwoord

13-07-2024 23:41

SuperMidoGodenzoonBananenpuddingTainio +4475

Nu op het veld nog laten zien

13-07-2024 23:43

mido1988 +4290

Wat is jullie idee van Mannsverk en Tahirovic? Ik bedoel zijn nog jong zien jullie er nog wat in?

13-07-2024 23:27

SuperMidoGodenzoonBananenpuddingTainio +4475

Ik zou ze samen in een blender doen. Dan hou je 1 interessante speler over.

13-07-2024 23:32

KarimB +11452

zelfs dan niet. Een druif en een lepel pindakaas word niet opeens een heerlijke milkshale

13-07-2024 23:43

SuperMidoGodenzoonBananenpuddingTainio +4475

Jawel smaakt echt prima kan ik je uit eigen ervaring vertellen. Het druiven-pindakaas milkshake recept van mijn over-overgrootmoeder wordt nog steeds van generatie tot generatie doorgegeven namelijk.

13-07-2024 23:46

MichelBoerebach +29176

Zou je bereid willen zijn dit ongetwijfeld fantastische recept met ons te delen?

13-07-2024 23:56

SuperMidoGodenzoonBananenpuddingTainio +4475

Sorry familiegeheim.

14-07-2024 00:17

Henkjanklaas +20617

Deze spelers komen veel te kort. Zijn totaal geen dynamische spelers en ik zie ze technisch en tactisch een onvoldoende scoren.

14-07-2024 05:12

Aram +17904

Het valt mij op dat Berghuis weinig positiefs zegt over Kroes, van wie hij toch afhankelijk is. Over Misl is hij eigenlijk behoorlijk positief.

Wat dit precies betekent weet ik niet, maar ik vind het wel krachtig overkomen.

13-07-2024 23:01

Ajax-Amsterdam +4191

Wat moet hij over Kroes zeggen dan? Zegt gewoon eerlijk dat hij hem pas een paar keer heeft gesproken. Hij kan wel een heel lul verhaal vertellen, maar vind het juist wel fijn dat hij eerlijk is.

13-07-2024 23:08

Orangesoul +5986

Over mislintat behoorlijk positief?? Hij verwoord het nog netjes.. maar eigenlijk bedoeld hij dat Ajax een schijtselectie heeft zonder inhoud.. Een Ajax onwaardige selectie..Dankzij Mislintat!

14-07-2024 01:04

Hebbendiekip +4754

Nee dat zegt hij helemaal niet. Hij zegt dat ajax een prima selectie heeft van individuele kwaliteiten maar dat het totaal niet complementair aan elkaar is.
Zijn kritiek is op het aankoopbeleid van chemie, niet kwaliteit.
Je kan 11 messi’s halen, maar geen goed team zijn. Misschien is het dan duidelijk.

14-07-2024 01:30

Henkjanklaas +20617

Juiste vaststelling. Hij bekritiseert de Duitser juist in hoge mate maar spaart de individuele speler.

14-07-2024 05:14

YugoVik +33116

Iedereen hier interpreteert het anders van wat hij zegt.. Hij zegt vrij weinig..

14-07-2024 11:33

AjaxIJsland +0

@Turbo: Aurelius is het niet met je eens.

13-07-2024 22:59

Robertini +39141

Eens, maar kunnen we het ergens anders over hebben? Mosterd na de maaltijd dit. Had dan direct met vuist op tafel geslagen.

13-07-2024 22:29

DeWijsneus +25689

Hij had het ook juist aan het begin van het vorige seizoen aangegeven al. Daar vroeg de interviewer ook naar. En dit was zijn antwoord daarop.

13-07-2024 23:34

AFCCruyff +4043

Berghuis aanvoerder maken

13-07-2024 22:17

Artemio +31908

Halleluja eindelijk Berghuis je pakt de koe bij de hoorns over Mislintat.

13-07-2024 22:04

YugoVik +33116

Beetje laat ofnie, berghuis heeft amper zelf wat laten zien afgelopen seizoen..

Mislintat zal het een reet roesten wat berghuis denkt en zegt .. Hij haalt anton en guirassy naar dortmund plus nog een paar spelers wie beter zijn dan berghuis en is al lang verder gegaan bij dortmund..

Zouden ze hier ook een keer moeten doen..

13-07-2024 22:14

Artemio +31908

Over dat laatste heb je gelijk. Berghuis straalt buiten het veld een leider te zijn. In het veld is het totaal niet het geval. Alleen is het verfrissend om te lezen van iemand die er dichter op staat dan elk forumlid hier.

13-07-2024 22:22

YugoVik +33116

Ik vind hem helemaal geen leider, hij doet zich en leuk aardig voor, maar als het hem tegen zit of niet krijgt wat hij wil dan kan hij heel akelig worden.. Hij was aanvoerder in Rotterdam maar ze waren op een gegeven moment blij dat ie weg was..

13-07-2024 22:24

Hebbendiekip +4754

Berghuis is een topper als die voor je is, maar als het niet volgens zijn zin is keert die tegen je. Heb je helemaal gelijk in.
Wel denk ik dat hij een bepaalde standaard wenst wat gewoon niet na is gekomen, selectie-beleid maar ook trainer/staf-beleid. Dat hij zelf niet heeft geleverd afgelopen seizoen ben ik het deels mee eens hoor.

14-07-2024 01:33

Jariiii +21907

Berghuis zegt altijd zinnige dingen. Blijft altijd fatsoenlijk, verwoordt zich goed. Prettig mens, fijne voetballer. Ik blijf het bijzonder vinden hoe onderschat hij hier door velen wordt.

13-07-2024 21:59

Stamhoofd +11531

Slaat af en toe iemand op z’n bek, maar verder prima knul ja.

13-07-2024 23:37

Hebbendiekip +4754

Och och och, als jij een maat van mij racistisch bejegend en je denkt dat alles maar geoorloofd is omdat je “maar” een “supporter” bent, kan je m gewoon krijgen hoor. Sta is op je strepen man, je kan ook te ver gaan toch?

14-07-2024 01:35

jordy888 +3157

Wat een griezel deze gozer.

Tot dat hij weer een keer moet banken dan ligt het aan iedereen behalve aan meneer Berghuis zelf en gaat hij weer lopen opstoken. Het is zo'n ontzettende nare gozer. Hopelijk komt er nog een club uit de zandbak met een salaris dat niet te weigeren is.

13-07-2024 21:49

AFCCruyff +4043

Zure vent je eigen spelers zo afzeiken

13-07-2024 22:14

Ajaxfan31183 +16391

Ipv 5 liter azijn achterover te kappen stel ik voor dat je zn interview even terug kijk ......

13-07-2024 22:22

jordy888 +3157

Die interviews ken ik van hem. Dat is allemaal leuk en aardig als er geen tegenslag is maar als er wel tegenslag is gaat hij stoken. Is meerdere keren gebeurd in het verleden dus je kan lopen janken over azijn maar ik ben gewoon realistisch.

14-07-2024 13:39

LukaLitmanen +81985

Hij hoefde nooit de banken omdat hij steevast bij de besye 11 hoorde

13-07-2024 23:40
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.