Verbouwing oostzijde JC ArenA afgerond

door sammekors 10

Verbouwing oostzijde JC ArenA afgerond

door sammekors 10

Laatst geüpdatet

Terwijl donderdag al duidelijk werd dat de Amsterdam ArenA vernoemd zal worden naar Johan Cruijff, wordt er aan het stadion hard doorgewerkt. De werkzaamheden aan de oostzijde van het stadion zijn ondertussen zelfs afgerond.

De oostkant van het stadion is in het afgelopen jaar enorm veranderd. De omloop op de tweede ring is verbreed en er is een nieuwe, grotendeels doorzichtige gevel geplaatst. Die werkzaamheden zijn nu klaar, maar aan de andere zijdes van het stadion moet nog begonnen worden. Om je een idee te geven van hoe ingewikkeld en tijdrovend zo'n verbouwing eigenlijk is, publiceerde de (nu nog) Amsterdam ArenA een video waarop ja alles wat er de afgelopen maanden is gebeurd, in sneltreinvaart kunt bekijken.

(Link voor appgebruikers)

Lees meer over:
Plaats reactie

martin1234 +2

Eindelijk! Ik kwam er iedere dag op de fiets langs, en moest zigzaggen door de aannemers. Op weg naar station Duivendrecht.

05-04-2018 21:26

Vertonghen +15

“Nu is de oostkant zo goed als klaar, nog voor het EK 2020 gaat ook de westkant op de schop. Dat moet allemaal op tijd klaar zijn, want er staan vier EK-wedstrijden gepland in de Arena. Na het toernooi komen de noord- en zuidzijde aan de beurt.”

Ik las dit stukje...
Die verbouwing gaat even duren zeg!
Dat word makkelijk 2022 voordat zuid en noord ook klaar zijn.
Ik dacht misschien 1 á 2 jaar voor de complete buitenzijde, daar zit ik even lelijk naast zeg!
Gewoon 6 jaar klussen aan het stadion dus.

Eerlijk is eerlijk ik ben erg enthousiast over de looks, hadden ze bij de bouw al moeten doen.
Het ziet er nu wel een beetje gek uit, net alsof het stadion half af is.
Benieuwd naar het eindresultaat!

05-04-2018 19:47

MickS +6240

Ben erg benieuwd zondag! Even kijken of ik niet voor niets het heb lopen afsterven van de kou afgelopen maanden :D

05-04-2018 17:30

Gerard36 +1540

het is mijn ingang(oost.m) ik kan iedereen verzekeren dat het er fantastisch uitziet.en dat is nog maar de buitenkant.,binnen is er enorm veel ruimte bij gekomen.

05-04-2018 16:16

Babayaka +7

En is het veld nou perfect?

05-04-2018 15:57

booya4afca +115

Wat heeft het veld hier mee te maken?

05-04-2018 16:01

Ozymandias +159568

Niets maar dit is AS dus moeten mensen onder elk bericht iets te zeuren hebben.

05-04-2018 16:08

martin1234 +2

Nou... groeide het gras niet zo slecht omdat er door de constructie van de Arena te weinig frisse lucht over waaide? Als je er nog een ring omheen gaat bouwen gaat dat niet helpen denk ik.

05-04-2018 21:41

Redrum +96117

Ja dat is ook verbouwd. Er ligt nu een hybrid mach5 turbo mat.

05-04-2018 16:50

Michelinho +9

Heb je gekeken toen Nederland tegen Engeland speelde? Lag er inderdaad perfect bij.

05-04-2018 16:57
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.