Daley Blind is in Duitsland aangekomen voor zijn medische keuring bij Bayern München, zo is te zien op beelden van Sky Sport. Blind zal, mits hij de keuring goed doorstaat, bij Bayern München een contract tekenen tot het einde van dit seizoen.
De Telegraaf pakte donderdagochtend uit met het verrassende nieuws dat de transfervrije Blind zijn loopbaan vervolgt in Duitsland. Volgens de krant zou Blind bij Bayern München een contract tekenen tot het einde van dit seizoen met een optie voor nog een seizoen. BILD spreekt deze berichtgeving ietwat tegen en ontkracht dat er een optie in het contract van Blind zit.
Bayern München schakelde recent door naar Blind vanwege de blessure van Lucas Hernández. De Franse verdediger raakte ernstig geblesseerd op het afgelopen WK, waardoor Bayern München graag een vervanger wilde vastleggen. De Duitse topclub wilde echter geen grote transfersom neerleggen, waardoor Blind in beeld kwam.
Interesse van Royal Antwerp en Real Sociedad
De Oranje-international is transfervrij nadat zijn contract bij Ajax eind december werd ontbonden. Blind verloor vlak voor het WK zijn basisplaats bij Ajax en raakte in onmin met trainer Alfred Schreuder. Hierop kwamen Ajax en Blind tot een akkoord om het contract van Blind te ontbinden. De verdediger kon sindsdien ook rekenen op de belangstelling van Royal Antwerp en Real Sociedad.
Denk jij dat Ajax de competitie hervat met een overwinning op NEC? !
Als je verantwoord speelt, houd je het leuk. Wat kost gokken jou? Stop op tijd, 18+!
Topreactie
GiannisAntetokounmpo +8434
Daley Blind was een jaar geleden nog de beste speler tijdens Ajax - Borussia Dortmund, op een veld met Haaland, Bellingham, Antony en Martinez..
Blind werd na die wedstrijd zelfs verkozen tot CL speler van de week.
Met andere woorden, in een goed draaiend elftal kan Blind nog steeds uitblinken, en ik wens hem alle succes toe in Munchen..
Laat Sar, Schreuder & Co. maar zien dat ze ongelijk hebben gehad..
Plaats reactie