'Naar Ten Have kijken ze niet meer om'

door Koen Weijland 16

'Naar Ten Have kijken ze niet meer om'

door Koen Weijland 16

Laatst geüpdatet

Steven ten Have staat er tegenwoordig alleen voor. Waar Tscheu La Ling in de rechtzaal nog altijd wordt vergezeld en ondersteund door allerlei Ajacieden, zit zijn tegenstander er moederziel alleen bij. Hij kan het steeds zelf uitzoeken.

Jaap de Groot van De Telegraaf schrijft woensdag over de huidige stand van zaken van de rechtszaak tussen de voormalige buitenspeler van Ajax en de man die Louis van Gaal aanstelde als nieuwe algemene directeur. 'Waar zijn ze? Marjan Olfers, Henk Spaan, Arno Vermeulen en al zijn andere maatjes tijdens de fluwelen revolutie bij Ajax. Niet één keer hebben ze de moeite genomen om naar Utrecht te komen. Geen wonder dat de voormalig voorzitter van de raad van commissarissen zich steeds meer af begint te vragen waar hij het nog allemaal voor doet', schrijft De Groot.

Ten Have beschuldigde Ling van onder meer omkoping, maar dat liet de oud-prof zich niet zeggen. 'Tijdens al die zittingen werd vooral duidelijk hoe vuil het spel eigenlijk werd gespeeld. Niet door de partij Cruijff, zoals door de tegenstanders continu werd geschreeuwd, maar juist die tegenstanders zelf. De rechter had dit al eerder aangegeven met het onwettig verklaren van de benoeming van Louis van Gaal als directeur. Vervolgens werd tijdens de door Ling aangespannen rechtszaak de beerput steeds verder opengetrokken', vervolgt De Groot zijn verhaal, waarin ook Henk Spaan het moet ontgelden.

Smerige spelletjes werden er gespeeld om mensen bewust zwart te maken. 'Terwijl tijdens Studio Voetbal bij het publiek de indruk werd gewekt dat de bestuursvoorzitter spontaan opbelde om het relaas van Vermeulen te bevestigen, dat Cruijff richting Edgar Davids een racistische opmerking had gemaakt, bleek voor de rechter dat er sprake was van een vooropgezet plan. Ten Have gaf toe door de NOS-medewerker te zijn overgehaald om tijdens de uitzending te bellen en daar had hij spijt van. Zoals hij ook zou verklaren dat hij de aan de ledenraad gegeven informatie over Ling van twee mensen uit de hoogste bestuurslaag van Ajax en twee journalisten heeft gekregen. De eis van Ling was en is dat hij die vier namen krijgt, maar drie jaar lang houdt Ten Have de boot af. Terwijl hij in zijn eentje nog het gevecht voert, hebben zijn medestanders het hoofdstuk allang uit. Naar Steven ten Have kijken ze niet meer om.'

Lees meer over:
Plaats reactie

MankeNelis +7

Dat het viespeuken zijn wisten we al. De witte chinees en jack zonnebank voorop. Dat de NOS via stromannen tot hun nek inzaten is eigenlijk schandalig. Een onafhankelijke omroep nb door de belastingbetaler gefinancierd. Ze moeten alle vetnekken en zakkenvullers uit de publieke omroep trappen.

05-12-2014 01:31

heinp +41

http://youtu.be/zHBTg5bxR20
Interview Davids wat niet on line had gemogen van de nos maar per abuis toch on line verscheen ,waardeloos gebeuren met Davids en nos.

27-11-2014 10:13

Raikkonen94 +641

Ja die had ik wel eens eerder gezien idd. Waarschijnlijk dat iemand binnen de NOS het ook schandalig vond dat Cruijff op dergelijke wijze werd zwartgemaakt en die 'per ongeluk' dit op het wereldwijde web gooide.

27-11-2014 19:31

Raikkonen94 +641

Ik lees dit nu wat laat maar ik hoop dat iemand mij dit zou kunnen verduidelijken. Heeft (volgens Jaap dan) Arno Vermeulen Ten Have overgehaald om te bellen tijdens die bewuste uitzending van Studio Voetbal? Als dat zo is zou dat echt te schandelijk voor woorden zijn en dan vraag ik mij ernstig af waarom zo iemand nog bij de NOS in dienst kan zijn.

27-11-2014 09:24

heinp +41

Erger nog dat interview met Davids is ook helemaal met kwade opzet gemaakt .De foutive versie van het interview is per abuis door de nos voor 3 of vier minuten op you tube gezet.
Daar werd openlijk verteld aan Davids wat hij moest gaan zeggen ,echt schandelijk en lachwekkend tegelijk.Ik heb het bewuste item direct gezien misschien is het nog steeds te bekijken.Nos had het snel door en verwijderd maar ja echt ajax fans hadden het al opgemerkt ,nu heeft Ten Hve bekend dat het belletje ook in samenspel met de nos is gepleegd.

27-11-2014 09:42

rodnet +10313

De hele periode Ten Have/Sturkenboom/Blind, gesteund door de NOS in de persoon van de Witte Chinees en het AD met die afschuwelijke van Nijnatten was een dieptepunt in de recente Ajax-geschiedenis. Gauw vergeten en geen enkel contact meer met deze ratten.

26-11-2014 13:37

Mokum31 +6131

Rooie kwal!
Wat een misselijke lul is dat.

26-11-2014 12:50

Robinjo1988 +1

Nog een goede reden om de NOS te boycotten, wat ik al deed. Kut omroep.

Wordt die vermeulen hiervoor nog aangepakt?

26-11-2014 12:36

BigDaddy84 +0

And so the plot unravels.... Die Arno Vermeulen is nog een grotere schande dan we hadden gedacht.

26-11-2014 11:59

Mokum_32 +1

Arno vermeulen de witte chinees. Nog nooit gevoetbald maar de zogenaamde voetbal kenner. Laat me niet lachen

26-11-2014 11:23

joodje! +0

Wat is Arno een vuile rat zeg!!!

26-11-2014 10:46

foensai +0

Het recht zal zege vieren!! tot ziens jij bent de zwakste schakel ten have..

26-11-2014 10:40

adam1973 +3

Heb toen al gezegd dat die connecties van Romer, zat ook in de raad van commissarissen, met Hilversum/NOS gebruikt werd in het machtsspel. Die Arno Vermeulen moeten ze nu echt per direct ontslaan bij de NOS.

26-11-2014 09:53

AFCHilvarenbeek +46

Het waren gewoon een stelletje ratten! Helaas het type volk wat wel veel te zeggen heeft hier in NL.

26-11-2014 09:21

Cruyffie +2403

Onvoorstelbaar, in en in triest dit. Een opiniestuk aan de Volkskrant/NRC waard: Arno Vermeulen moet aftreden bij publieke omriep NOS!

26-11-2014 09:21

AlexIbarra +19282

Mooi nieuw woord voor Arno: Omriep.
Als in: Verleden Tijd van omroepen. ;)

26-11-2014 14:07
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.