Eto'o tekent tweejarig contract bij Everton

door JipVR 39

Eto'o tekent tweejarig contract bij Everton

door JipVR 39

Laatst geüpdatet

Samuel Eto'o heeft na lang twijfelen een nieuwe club gevonden. De ervaren spits verlaat Chelsea en gaat aan de slag bij Everton, dat heeft de club via de officiële kanalen bevestigd. Eto'o heeft een tweejarig contract getekend bij de club uit Liverpool.

'Ik ben onder de indruk van de stijl die Everton hanteert, ik kon direct zien dat ik hier de kans krijg om te voetballen. Onder de indruk was ik ook van het enthousiasme en de kennis van trainer Roberto Martínez. Ik denk dat ik nog veel van hem kan leren', aldus Eto'o.

Ajax was ook voor de Kameroener in de race, maar haakte af omdat de 33-jarige aanvalsleider te lang twijfelde over zijn keuze.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.