Becker maakt de overstap naar Real Sociedad

door Roemer Smid 7

Bron NOS

Becker maakt de overstap naar Real Sociedad

door Roemer Smid 7

Bron NOS

Laatst geüpdatet

Sheraldo Becker maakt de overstap van Union Berlin naar Real Sociedad, zo meldt NOS donderdagmiddag. De huidige nummer zes van La Liga hoeft naar verwachting niet een al te hoge transfersom te betalen voor de Becker, aangezien het contract van de watervlugge aanvaller afloopt.

Becker speelde sinds 2019 in Berlijn waar hij een goede periode kende en vorig seizoen een grote bijdrage leverde aan een historisch seizoen van de Duitse club. Inmiddels gaat het beduidend minder, Union Berlin vecht namelijk tegen degradatie. Real Sociedad plaatste zich daarentegen voor de Champions League groepsfase en staat momenteel zesde in de La Liga. In februari speelt de Spaanse ploeg tegen Paris Saint-Germain in het 'miljardenbal'.

Becker speelde in totaal 140 wedstrijden voor Union Berlin waarin hij 24 keer scoorde en 26 assists gaf. In Nederland speelde de buitenspeler voor Ajax, ADO Den Haag en PEC Zwolle.

Lees meer over:
Plaats reactie

DEELM +11891

Zo dat is toch gewoon toptransfer voor zo'n gast? Precies op 't goede moment ingestapt bij Union en nu door naar de subtop van Spanje. Sociedad is een prachtige traditionele club en een even mooie stad. Lekker bezig Becker!

18-01-2024 14:59

RJB1979 +25486

Die jongen heeft heel onverwachts toch nog een verdomd leuk voetballeven weten te realiseren.

18-01-2024 14:07

HendrikAjax +16830

Mooie stap

18-01-2024 13:58

Web +178830

Becker en Matusiwa hebben zich behoorlijk doorontwikkeld in de loop der jaren
Becker kwam te kort voor Ajax, maar bij Matusiwa wist ik het nog niet
Die had bij Ajax zo maar een goede 6; kunnen worden, ik vond het bij Ajax al een leuke speler

Met Becker heb ik wel eens aan een back gedacht?

18-01-2024 13:57

HendrikAjax +16830

Dat had ik ook altijd met matusiwa

18-01-2024 13:58

afca4eva +5938

Mooie club voor hem!

Matusiwa ook voor bijna 20 miljoen een transfer gemaakt dus kan Ajax weer enkele tonnen bijschrijven

18-01-2024 13:38
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.