Driessen gelooft in zege Ajax op AEK Athene: 'Anders internationaal heel slecht met je gesteld'

door Jesse ter Haar 14

Bron De Telegraaf

Driessen gelooft in zege Ajax op AEK Athene: 'Anders internationaal heel slecht met je gesteld'

door Jesse ter Haar 14

Bron De Telegraaf

Laatst geüpdatet

Valentijn Driessen gelooft dat Ajax donderdagavond ten koste van AEK Athene de volgende ronde van de Conference League zal gaan halen, zo vertelt hij in een video van De Telegraaf. Lukt het de Amsterdammers niet, dan maakt de chef voetbal van de krant zich zorgen om de staat van de club.

'Als je daar niet bij weet aan te haken, dan is het internationaal heel slecht met je gesteld', vertelt hij immers. 'De garanties zijn er totaal niet. Berghuis en Bergwijn, de meest ervaren spelers bij Ajax, doen niet mee. Dat ga je ongetwijfeld merken. Desondanks schat ik Ajax hoger in dan AEK Athene. De eerste wedstrijd speelden ze gelijk en toen maakte AEK niet een bijzonder sterke indruk.'

Daar zet Driessen echter tegenover dat hij ook Ajax nog niet écht heeft zien overtuigen. 'Kun je zeggen dat Ajax veel beter is geworden sindsdien? De resultaten zijn wat beter, maar dat is vaak tegen wat mindere tegenstanders. Het kan nog weleens een lastig karwei worden, maar normaal gesproken moet je dat varkentje in de ArenA wel kunnen wassen.'

Ajax in de Conference League

'Dan ga je door naar de Conference League en Nederlands ploegen zijn daarin tot dusver een redelijk succes geweest', loopt de journalist alvast voorzichtig op de zaken vooruit. 'Feyenoord haalde de finale en AZ de halve finale. Nu mag Ajax het gaan proberen, als ze het gaan redden tegen AEK Athene.'

Wedden dat Ajax wint van AEK Athene? Krijg 50 of 100 keer je inzet terug als Ajax wint! Voor nieuwe spelers, 24+. Lees de voorwaarden.

Lees meer over:
Plaats reactie

brullie +7063

Nou zeikwijf, wat heb je nu weer aan te merken?

15-12-2023 07:50

PH2BOT +40642

Vuilspuitfontein 2SSn .....the end of 2023 is near...en dan weer een met 1 dag extra gevuld 2024 voor deze ongelooflijke lulhannes om met zijn ziekzuigende duimzuigerij te vullen. What's new bij De NSB'graaf. Met sportverslaggeving heeft het allemaal weinig meer vam doen.

14-12-2023 23:41

wijzijndebeste123 +166793

Dus als we winnen betekent het niets en als we verliezen is t n schande? Er valt dus niks te winnen vanavond? Typisch Driessen. Misschien moeten we maar niet komen opdagen.

14-12-2023 18:08

MichelBoerebach +29514

Driessen gelooft in zege Ajax op AEK Athene: 'Anders internationaal heel slecht met je gesteld'

Klopt. Dat is het dus ook.

14-12-2023 17:54

Andronixos.c +8235

Als Falentijn is het juist het tegenovergestelde
Pak de toto en zet winst AEK

14-12-2023 16:56

fluwelenlinker +12038

Zonder de ervaring én kwaliteiten van Berghuis en Bergwijn heb ik er een hard hoofd in. Wie gaat de kansen creëren? Brobbey kan het niet alleen.

14-12-2023 16:36

trodat4030 +97498

Dat kan Brobbey nou juist wel. En anders wel met de inspeelpass van Taylor, die liggen elkaar nog beter dan Brobs en Bergwijn of Brobs en Berghuis...

14-12-2023 17:32

xstaniox +15330

Bergwijn creëert sowieso niets, of hij nou speelt of niet

14-12-2023 18:04

vosvsg +2715

Roept die droeftoeter dit ook na het verlies van onze helden uit Rotterdam tegen Celtic?

14-12-2023 15:55

Capocapo +12001

Wat kan jouw dat k.u.t. team nou schelen? Hij geeft z'n mening over Ajax.

14-12-2023 16:09

Simpelishetmoeilijkst +25528

Die”droeftoeter” ziet het voor wat het is! Falentijntje heeft altijd alleen maar kritiek op onze club, maar in Rotterdam en Eindhoven is Alkes alleen maar Hosanna.

14-12-2023 18:54

Capocapo +12001

Dus huilie doen om de mening van een journalist? Waar kan je je druk om maken

14-12-2023 19:47

w86 +9550

Nee want voor die opgehemeld ploeg uit Rotterdam is de Conference League de lat. Daar zitten ze nu dus boven. Onze lat ligt in de Champions League, daar zitten we nu (ver) onder.

Twee jaar terug zei onze directeur nog dat hij zou opstappen als we in de Conference League terecht kwamen. Nu moeten we al blij zijn als we het überhaupt halen.

Dat Driessen beweert dat we er slecht op staan als we niet verliezen, is niet helemaal waar. Daar is in mij ogen vanavond niet beslissend in. Maar ik denk dat iedereen hier het eens is dar we ver weg zijn van het gewenste niveau, en de oorzaken mag iedereen daar zelf bij bedenken. Verliezen van AEK is slechts een gevolg daarvan.

14-12-2023 17:51

Japie27 +1731

Boeie het is Driessen

14-12-2023 15:54
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.