Hiddink: 'Ajax is niet stabiel'

door JipVR 11

Hiddink: 'Ajax is niet stabiel'

door JipVR 11

Laatst geüpdatet

Guus Hiddink heeft nog geen idee welk team er met de schaal in de handen staat aan het eind van het seizoen. De traditionele top drie weet nog niet te imponeren en zodoende staat PEC Zwolle verrassend bovenaan de ranglijst van de Eredivisie. 'Er is momenteel geen dominant team in Nederland', legt Hiddink uit. 'Ik heb zaterdag PSV gezien, die hebben nu dezelfde omwenteling als Feyenoord gemaakt door allerlei jonge spelers op te stellen. Maar Ajax is ook niet stabiel en dus is er geen enkel team dat er bovenuit steekt. Een grote club als Feyenoord moet toch ook weer eens mee op de deur slaan.'

Lees meer over:
Plaats reactie

ajaxmening +2

Tonny dat is niet alleen in Rotterdam het hele land heft respect voor AJAX zoals in Eindhoven de AJAX-Laan prettig je auto parkeren

05-09-2013 08:40

ajaxmening +2

Nee jij ziet er lekker vet uit , maak jij je nu druk over die kleuters daar in Eindhoven met die Hans van Breukelen

05-09-2013 08:38

Poepopdestoep +0

Enige wat stabiel moet zijn is de stoel in je tuin...met die dikke zweetnaad van je!

05-09-2013 08:17

3*stars*3 +23698

Guusje zegt toch niets verkeerds?(Ok behalve over fey want hun zijn troep)
Na afgelopen zondag hebben we nu al 7 verliespunten na 5 wedstrijden...

Guus is geen man als Kieft, Aad of Hanegem die zijn clubhart laat spreken, die man heeft geld genoeg man en maakt zich nergens meer zorgen om.
Die hoeft mensen niet blij te maken met een gefrustreerde column maar geeft gewoon zijn mening en that's it.

05-09-2013 00:41

IDI020 +0

Logisch hè dat men nog niet weet wie met de schaal zal staan. De competitie is tenslotte nog niet zo lang onderweg, transferperiode is net afgelopen. Naar mijn mening kan je tegen de winterstop een balans opmaken wie de echte kanshebbers zijn.

04-09-2013 23:55

Bobo het Konijn +0

Dat duurde vorig jaar ook wel tot na de winterstop dat er wat duidelijkheid kwam.

04-09-2013 20:30

MankeNelis +7

Guus Geluk waar is je hoefijzer? Was je hem kwijt bij Anzi?

04-09-2013 18:32

tonny +0

Guus ze weten in rotterdam helemaal niet welke deur ze moeten hebben.
Er is al een straat naar ajax genoemd
Respectvol toch

04-09-2013 16:57

De_Meer +1

Anzhi Machlakkala dat is pas een stabiele club!

04-09-2013 16:45

AjaxD1986 +1

Ga jij nou maar lekker je zakken vullen, let jij maar op hoe de grote clubs straks voor lul staan als ze met onze jeugd te maken krijgen (Manchester United, City, AC Milan).

04-09-2013 16:41

De_Meer +1

Hoe gaat het met Guus Geluk z'n filantropisch werk in Dagestan?

04-09-2013 16:26
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.