Elton Acolatse gaat zijn krabbel zetten onder een nieuw contract bij Ajax. De negentienjarige aanvaller van Jong Ajax had een aflopende verbintenis in Amsterdam, maar daar komen nu drie jaar bij, zo meldt Voetbal International.
Acolatse speelt al sinds 2003 in de jeugdopleiding van Ajax, vanwaar hij begin dit seizoen uit de A1 de stap maakte naar de beloften. Afgelopen vrijdag maakte hij nog een prachtige treffer in de uitwedstrijd tegen Telstar (1-1) en een paar dagen later volgt dus een akkoord over een contract tot de zomer van 2018.
Ajax is druk bezig met het verlengen van de nodige contracten. A-junioren Abdelhak Nouri, Donny van de Beek, Mauro Savastano en Zakaria El Azzouzi tekenden al bij en Ajax is van plan om ook de verbintenissen van onder andere Riechedly Bazoer, Lucas Andersen, Nicolai Boilesen en Peter Leeuwenburgh te verlengen. In de jeugd staan gesprekken met Adham El Idrissi en Carel Eiting nog op de korrel. (foto: Sjoerd Valkering)
Update - 15.30 uur (29 januari)
Elton Acolatse heeft definitief zijn handtekening gezet onder een nieuw contract. De aanvaller van Jong Ajax ligt nu vast tot de zomer van 2018, zo meldt Ajax via de officiële kanalen. Acolatse: 'Ik heb hier hard voor gewerkt. Ik zie dit nieuwe contract als een mooie beloning. Het toont dat Ajax vertrouwen in me heeft en dat we samen plannen hebben voor de komende jaren. Mijn doel is uiteraard om uiteindelijk het eerste elftal te halen. Daar werk ik iedere training keihard voor. Ik moet de goede lijn van de afgelopen periode nu zien door te trekken.'




































Plaats reactie