Vd Sar: 'Doet meteen aan De Meer denken'

door SJvanveen 6

Vd Sar: 'Doet meteen aan De Meer denken'

door SJvanveen 6

Laatst geüpdatet

Edwin van der Sar, algemeen directeur van Ajax, is zeer content met de aanstaande verbouwing van de Amsterdam ArenA. De voormalig keeper is heel erg tevreden met het ontwerp, zo vertelt hij op Ajax.nl.

'De manier waarop de letters Ajax in de tribunes zijn verwerkt doet meteen aan De Meer denken', begint 'Sar'. 'Daar heb ik mooie herinneringen aan en dat geldt niet alleen voor mij maar voor heel veel Ajacieden.'

'In de loop der jaren is de Amsterdam ArenA steeds meer een Ajax-stadion geworden, dat ging stapsgewijs met telkens bepaalde aanpassingen', vervolgt de Ajacied, die als directeur nu de grootste stadionsaanpassing meemaakt. 'Die zijn qua impact niet te vergelijken met dit stoelenplan, want het totale beeld van de binnenkant van stadion verandert.'

Lees meer over:
Plaats reactie

afca_vak414 +0

Er is nkg zoveel te verbeteren om te beginnen zie je vaak dar het bij ajax niet vol is, zeg gewoon bij bepaalde wedstrijden we gooien de bovenste 3 rijen van de tweede ring pas in de verkoop als alles vol zit, en dan dek je dat af, dan dat er overal lege plekken zie

29-12-2016 03:12

trainerdv +2

Maar dat is dan ook het enige dat aan de Meer doet denken...
Het is overigens ne druppel op ene gloeiende plaat want het stadion wordt er niet sfeervoller op. Welke kleur de stoeltjes hebben, boeit niet als er mensen op zitten. De 2020 verbouwing gaat voor veel meer 'comfort' zorgen, dus het zal steeds minder op de Meer gaan lijken.

28-12-2016 13:53

je +5

Wat weet Van Der Sar nou Van de historie van Ajax in de Meer niks klaar uit.

24-12-2016 05:20

de-Ajacied +8

van der Sar was in zijn jeugd in Voorhout zelfs voor feijenoord
Hij is nu gewoon met zijn carrière bezig

24-12-2016 14:50

Morrissey +2

Wat weet jij van de historie van Ajax ?

27-12-2016 22:35

EVH +8

Alleen wanneer die vier hoeken dicht zijn en de tribunes aan de korte zijden korter achter het stoel komen, Edje Raketje.

Niet gelijk weer gaan overdrijven heh

23-12-2016 21:38

Myers +3

de Meer: Een stadionnetje waar je kon gaan staan waar je wilde, mits je de ballen had. Een stadionnetje waar je gratis naar binnen kon glippen, mits je de ballen had. de Meer een stadionnetje waar je nog gewoon een biertje kon krijgen, een stadionnetje waar de tegenstander met spetterpoep naar toe kwam, omdat ze al met 1-0 achter stonden voor het eerste fluitsignaal had geklonken. de Meer, een stadionnetje, waar je gewoon lekker jezelf kon zijn, roken, zuipen en de rest deed je gewoon als je je ff omdraaide.

de Arena, een kolos van ding, waar je geen echt bier krijgt, al de wedstrijden er toe doen. de Arena, waar de stoeltjes vol zitten met schimmel. de Arena, waar er eerst 1 steward komt als je een peukie rookt, waar er daarna 10 komen als je het gore lef hebt om er nog 1 op te steken. de Arena, waar je als je bij de verkeerde stand staat, geen broodje Unox meer krijgt.

Ik zal wel een nostalgische en ouwe zeur zijn, maar in de Meer was alles beter, gezelliger, veel persoonlijker. de Arena kan dat ook worden, mits de naam wordt veranderd en supporters weer als mensen worden behandeld.

Voor de directie:
Hoe vaak hoor je spelers zeggen dat de sfeer van het publiek er een schepje bovenop doet bij het team? Waarom willen jullie de sfeer kapot maken? Wees trots op vak F en het vroegere 410. Zonder deze legendarische vakken is de sfeer 0. Zonder sfeer geen prestaties, hoe wil je dan prijzen halen?

Edit:

Ik vergeet even de enorme pisgeur overal, dat is dan in de Arena beter xD

23-12-2016 17:41

de-Ajacied +8

Helemaal mee eens met dit stukje
En als al die ellende van bioscoop supporters die meer Whats-apppen dan meeleven, veilinghal-akoestiek, de commerciële vernieling van het heilige Ajax shirt, (brede rode band) nou had geleid tot meer nationale en Europese successen dan was de pijn nog verzacht. Maar nu zijn allen de bobo's tevreden met hun glaasje witte wijn bij het voetbal en de bestuurders met hun 100 miljoen op de bank.
Tijd voor een revolutie

24-12-2016 14:58

de-Ajacied +8

En als al die ellende van bioscoop supporters die meer Whats-apppen dan meeleven, veilinghal-akoestiek, de commerciële vernieling van het heilige Ajax shirt, (brede rode band) nou had geleid tot meer nationale en Europese successen dan was de pijn nog verzacht. Maar nu zijn allen de bobo's tevreden met hun glaasje witte wijn bij het voetbal en de bestuurders met hun 100 miljoen op de bank.
Tijd voor een revolutie

24-12-2016 15:00

Barrabrava +0

precies, nu moet je wachten totdat er een schijthok vrijkomt.... :(

24-12-2016 23:18

AFCSANCHEZ +1

Gooi nou maar die grachten dicht. Ook nog eens levensgevaarlijk. Zie maar met die supporter tegen Barcelona. Waar zijn die grachten goed voor?

23-12-2016 14:34

Horrontelli +3

Is nog uit de tijd van de hekken om supporters van het veld te houden. Ze wilden toen een oplossing waarbij de supporters niet op het veld konden komen zonder dat er hekken stonden die je het zicht ontnamen. Maar dat is allemaal veranderd. Dus kunnen die grachten inderdaad net zo goed dicht. Zou het stadion ook mooier van worden. Maar de tribunes blijven veel te ver van het veld staan. Dat verander je helaas niet.

23-12-2016 14:42

joaquim wiers +0

je kan ook het veld wat meer naar achteren verlengen zoals je bijvoorbeeld op Wembley hebt, daardoor heb je Misschien het gevoel dichtbij het veld te zitten, maar is dat niet zo, en het ziet er mooier uit

23-12-2016 14:52

MosesD +14730

Ah, supporters zijn opeens hele nette mensen geworden?

23-12-2016 15:07

Horrontelli +3

Ik kan er ook niks aan doen. Zo was het vroeger en nu niet meer.

23-12-2016 15:17

Myers +3

Want supporters rennen wekelijks het veld op? Het is voor een half invalide vrij makkelijk om het veld te betreden. Dus wat is je punt?

23-12-2016 17:43

Piejotter +9

Een gek die het veld op rent en schade berekend voor de club is er een teveel. Die grachten zijn er niet zomaar gekomen.

23-12-2016 15:28
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.