Onana ook in afwachting hoger beroep niet in actie

door Bart Veenstra 33 Bron Ajax Showtime

Onana ook in afwachting hoger beroep niet in actie

door Bart Veenstra 33 Bron Ajax Showtime

Laatst geüpdatet

Ajax-keeper André Onana zal ook in afwachting van het hoger beroep tegen zijn schorsing niet in actie kunnen komen. De doelman van Ajax is voor twaalf maanden geschorst vanwege de vaststelling van een dopingovertreding (furosemide).

Ajax heeft aangegeven in hoger beroep te gaan bij het Court of Arbitration for Sport (CAS). Tot het CAS een uitspraak heeft gedaan, mag Onana sowieso niet in actie komen. Aankomende zondag staat de goalie dus sowieso niet op doel wanneer Ajax het opneemt tegen FC Utrecht.

De procedure heeft nu geen opschortende werking, al kan daar wel om verzocht worden. Wanneer deze opschortende werking wordt toegekend, kan Onana wel weer in actie komen. De kans dat Onana echter vrijgesproken wordt, lijkt klein. Het verleden leert dat schorsingen voor furosemide vrijwel altijd overeind blijven in dit soort beroepszaken.

Denk jij dat Haller een kopgoal scoort tegen FC Utrecht? Zet in en krijg 8,00 keer je inzet terug!

Bart Veenstra (Twitter: @Bart_Veenstra | e-mail: b.veenstra@ajaxshowtime.com)

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.