'Bod van meer dan 50m op Dolberg geweigerd'

door Finn Dekker 84

'Bod van meer dan 50m op Dolberg geweigerd'

door Finn Dekker 84

Laatst geüpdatet

Ajax lijkt ver te gaan om Kasper Dolberg te behouden. De Deense spits staat in de belangstelling van de Europese top, maar heeft een duur prijskaartje om zijn nek hangen. Dat wordt duidelijk uit een Tweet van Mike Verweij, die schrijft dat Ajax een bod op Dolberg naast zich neer heeft gelegd.

Op de site van de Telegraaf wordt duidelijk dat het om Monaco gaat. Naar verluidt werd er een bedrag geboden van meer dan vijftig miljoen, waarmee de jonge spits de duurste uitgaande transfer van Ajax ooit zal worden. Davinson Sanchez is na zijn transfer naar Tottenham voor veertig miljoen op dit moment de duurste vertrekkende speler.

In een volgende tweet van de journalist van De Telegraaf blijkt dat het bod is geweigerd. Verweij reageert in deze tweet op de woede van een fan op Marc Overmars, die bij een vertrek van Dolberg zich niet zou houden aan eerdere uitspraken. 'Het bod is ook afgewezen', luidt de reactie van Verweij.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.