Ajax zwijnt met winst in slotfase tegen PEC

door Finn Dekker 856

Ajax zwijnt met winst in slotfase tegen PEC

door Finn Dekker 856

Laatst geüpdatet

Ajax heeft woensdagavond in de Johan Cruijff ArenA zijn plicht gedaan in de inhaalwedstrijd tegen PEC Zwolle. De Amsterdammers wonnen met enig geluk in de slotfase, nadat men niet veel eerder een minimale voorsprong uit handen gaf. Daley Blind en Dusan Tadic maakten de Ajax-treffers. Het gat met koploper PSV bedraagt nu weer twee punten.

De wedstrijd begon wat stroef. Kasper Dolberg en Matthijs de Ligt creëerden wat kansjes en ook PEC kwam een aantal keer aan de overkant, maar van grote mogelijkheden was lange tijd geen sprake. Vooral de bezoekers leken niet mee te willen werken aan een hoog tempo. Het tijdrekken begon al binnen een minuut of vijftien. Het spel werd nog eens extra vertraagd door het uitvallen van Mickey van der Hart, die door een vinger uit de kom naar de kant moest. Diederik Boer, net als Van der Hart een van de vele oud-Ajacieden bij PEC Zwolle, was zijn vervanger.

Vrijwel uit het niets viel vervolgens na een half uur de eerste goal van Ajax. Zakaria Labyad, basisspeler door de blessures van Frenkie de Jong en Hakim Ziyech, bereikte op uitstekende wijze Tadic met een voorzet vanaf rechts. De linksbuiten liep tegen de voorzet aan en rondde keurig af achter Boer. Na de openingstreffer leek de wedstrijd even op gang te komen, maar dit duurde niet lang. Pas in de slotfase kreeg Ajax weer wat kansjes via Donny van de Beek.

Na rust was het spelbeeld niet veel beter. Sterker nog, PEC kreeg meer mogelijkheden dan Ajax. De Amsterdammers waren hier en daar te gemakzuchtig. De Ligt en Noussair Mazraoui ruimden uiteindelijk meerdere malen op. De tackle van de laatstgenoemde was na een uur de inleiding van een mooie Ajax-aanval, waar Labyad het eindstation van was. Helaas voor Erik ten Hag en zijn ploeg schoot de middenvelder hoog over.

De kansjes van Ajax die volgden waren enkel speldenprikjes. De Zwollenaren, daarentegen, maakten de gelijkmaker tien minuten voor tijd. Via een razendsnelle counter werd Vito van Crooij in stelling gebracht. André Onana was vervolgens kansloos op zijn inzet. Puntenverlies leek daarna onvermijdbaar, maar invaller Noa Lang bewees binnen een paar minuten zijn waarde. Met een puike voorzet bediende het talent Blind, die vijf minuten voor tijd de winnende tegen de touwen kopte: 2-1.

Opstelling Ajax:

Onana; Mazraoui, De Ligt, Blind, Tagliafico; Van de Beek, Schöne (Lang 85'), Labyad (Veltman 69'); Neres, Dolberg (Huntelaar 69'), Tadic.

Wissels Ajax:

Lamprou, Varela, Kristensen, Veltman, Sinkgraven, Huntelaar, Magallán, De Jong, Lang en Gravenberch.

Opstelling PEC Zwolle:

Van der Hart (Boer 18'); Ehizibue, Lachman, Lam, Paal; Hamer (Thy 88'), Clement, Namli; Van Crooij, Flemming, Van Duinen (Elbers 68').

Wissels PEC Zwolle:

Boer, Bouzanis, Van Polen, Nakayama, Leemans, Thy, Dekker, Elbers, Van den Berg, Bouy.

Doelpunten:

1-0 Tadic (32')
1-1 Van Crooij (79')
2-1 Blind (85')

Rood:

Van Crooij (89')

Lees meer over:
Plaats reactie

gdwa +0

we moeten niet te negatief zijn. Als de kansen in de eerste helft worden benut staat het gewoon 3-0 met de rust.

15-03-2019 01:18

FrancescosRavioli +15443

moet je nagaan dat ze bij PSV 70% van hun wedstrijden zo lopen te billenknijpen. ben blij dat ik voor Ajax ben!

14-03-2019 23:09

lucasv +0

Geen leuker sport om naar te kijken dan voetbal. Geen betere club dan Ajax. De 4-1 tegen Real was magisch. Allemaal waar. Toch zou dat hand in hand moeten gaan met een nuchtere, eerlijke analyse van het spel. Ook in Madrid gaf het middenveld van Ajax (net als thuis tegen SC Heerenveen en uit tegen Heracles en Feyenoord) teveel ruimte weg. Ook het povere Real had er zomaar 3, 4 kunnen maken.
Ik schreef al eerder dat Ten Hag Ajax' slechtste man is. Volstrekt incapabel. Verkondigde ook gisteren na afloop weer nonsens. De landstitel had zomaar verspeeld kunnen worden, maar Ten Hag looft achteraf zijn ploeg. Een gotspe.
En ook tactisch lijkt hij niet te snappen waaraan het mankeert. Aan de gebrekkige verdedigende kwaliteiten van Blind (te klein, te lief, te langzaam) kan hij niets veranderen. Aan het ontbreken van een topspits ook niet. Maar hij moet als eerste zien wat er mankeert aan het middenveld. De wereldklasse De Jong staat buiten kijf. De fysieke kwetsbaarheid van Schöne is ook een gegeven (volgend seizoen een harde, snelle, sterke verdedigende middenvelder halen). Blijft over op het middenveld Van de Beek. En juist zijn functioneren leent zich voor verandering, verbetering. Donny is een erg goede voetballer, maar hij speelt als middenvelder (!) bijna continue vóór de bal, als extra aanvaller en zakt te sloom in.
Van de Beek zou banden van Jari Litmanen moeten bestuderen, die speelde (voor de blessures) als 6 en 10 tegelijk. Ten Hag ziet dit niet, of kan Van de Beek niet bijsturen.
Al diverse keren (ook gistereren) is gebleken dat Ten Hag mentaal geen grip heeft op de ploeg en tactisch te licht is. Dat heeft al 10 punten gekost. Als hij Van de Beek niet dwingt tot anders functioneren kan dit prachtige Ajax (we krijgen in 10 jaar niet meer zo'n ploeg) tegen nieuwe zeperds oplopen die de titel kosten.

14-03-2019 11:34

Freddy Al +11

Dat lijkt me een erg kortzichtige weergave van de gang van zaken;onzin dus.

14-03-2019 11:36

Sampaoli +39373

Kan een keer gebeuren, een mindere wedstrijd. Heerlijk dat we dan toch nog die 3 punten binnenhalen. Het enige wat ik jammer vind en enigszins zorgelijk is dat als Ziyech en Frenkie wegvallen er qua positiespel weinig van overblijft. Donny deed te weinig mee gister, Labyad was heel matig en ook Neres heeft zich te weinig laten zien.

14-03-2019 10:53

waayop +882

De grootste zorg na de wedstrijd is toch het presteren van Dolberg. Het lukt hem maar niet zijn eerdere niveau te halen.

14-03-2019 10:41

SnifferClarke +0

Wees eerlijk, zal iemand dat chagrijnige kop van hem missen?

14-03-2019 12:23

mcjc +2

Gewoon totaal zonder motivatie toch de wedstrijd gewonnen. Ajax gaf maar 30% kracht, dus dan moeten we blij zijn dat de 3 punten binnen zijn.

14-03-2019 10:02

PJK54 +1

Zo "zakelijk" 3 punten binnen!!!! hahaha maar vrienden wat een aanfluiting Real compleet wegspelen en door PEC ja PEC de 2e helft, 1e helft ging nog aardig toen had het eigenlijk al afgemaakt moeten worden, compleet voor lul gezet door de tactische zetten van Stam. Duidelijk was te zien dat ze Blind vrij lieten om op te bouwen iets wat hem totaal niet ligt dus verder werd heel erg duidelijk dat Frenkie en Hakim samen niet gemist kunnen worden het gevaar was totaal uit de ploeg neem daarbij de instelling van Labyad en zie daar een machteloos Ajax.
Marc moet heel erg hard op zoek naar een paar adequate vervangers anders kan Ajax volgend seizoen weer bij 0 beginnen.

14-03-2019 08:54

Gewoon Gijs +18454

Volgende keer moet je gewoon Nous op middenveld zetten en Veltman rechtsback. Labyad is natuurlijk geen middenvelder, dat mag je ook niet van hem verwachten, maar dat deed Hag blijkbaar wel. In de 1e helft kon dat nog, maar 2e helft duidelijk niet.

14-03-2019 09:50

RJB1979 +26116

Ajax zwijnt, PSV wint zakelijk.

Het NL journaille in een notendop.

14-03-2019 08:11

Puurvoetbal +1

Ajax is een week lang, elke dag, werkelijk gebombardeerd (terecht) met complimenten.

Afgelopen weekend is PSV door werkelijk ieder medium met de grond gelijk gemaakt. Het lijkt niet meer op het voetbal van voor de kerst.

Ajax speelde gisteren een povere wedstrijd en scoorde moeizaam en heel laat de winnende treffer. Ook dat mag door de media verwoord worden. In dit geval is de jounalistieke bron de redactie van AS zelf !

Jouw waarnemingen lijken selectief en afkomstig uit de onderbuik. Goed reflecteren kan geen kwaad. Calimero-dopje af en weer verderrrrr

14-03-2019 10:35

louis60 +11473

We wisten dat we lelijk zouden winnen. Alleen met de opstelling tegen Real winnen we mooi. Zonder het A team en met zwakke invallers worden we lelijk kampioen. Het zij zo. In de zomer nog een paar toppers bijkopen. Maar wat ben ik blij dat we toch de 3 punten binnenhaalden.

14-03-2019 01:57

Inhartennieren +671

Als Dolberg niet meer energie in zijn spel gaat steken dan nu, dan is het einde verhaal met die jongen.
Ik heb het idee dat hij nooit echt 100 % gaat.
Het is altijd net niet.
Voorheen heeft Bosz hem dat wel eens heel goed duidelijk gemaakt.
Toen ging hij in eens als de brandweer.
Ogenschijnlijk kan er op dit moment niemand hem duidelijk maken wat er op topniveau van hem gevraagd wordt.

14-03-2019 01:02

VakO +0

Was niet best, maar geen enkele ploeg wordt kampioen met enkel galavoorstellingen. Indien je dit soort wedstrijden wint ben je aardig gegroeid en goed op weg. Hoort er gewoon bij.
Verder niet te lang bij stilstaan en op naar AZ.

14-03-2019 00:33

ChrisEriksen8 +9

Stam had zn team aardig staan en wij creëerden weinig de eerste helft. Tweede helft brachten we niks meer dan de eerste helft en dan krijg je de deksel op neus.. Enorm knap dat we ons nog herstelde, maar het was erg matig vandaag.
Snap ook absoluut niet dat Ten Hag Veltman en Huntelaar brengt voor Labyad en Dolberg...

14-03-2019 00:24

fc Barcelona_ke +19255

Labyad dolberg waren tetecht gewisseld, maar ik had eerder lang/gravenberch of sinkgraven en huntelaar uitbrengen!

14-03-2019 00:32

WieKentHemNiet +0

Even vergeten dat we zometeen een kwartfinale CL moeten spelen met Veltman op RB? Daarnaast deden beide invallers HUN BEST. Daar hebben we de gewisselde spelers niet echt op kunnen betrappen. Prima wissels van TH.

14-03-2019 13:55

Jan Doedel +4323

Afgetroefd op instelling.... de heertjes vinden Zwolle niet zo interessant want pas in de CL doen ze hun best. Want dat is de etalage voor hun grote doel: transfer naar een grote competitie. Of Ajax wel of niet kampioen wordt maakt hun geen reet uit. En onze geweldige trainer kan ze blijkbaar niet motiveren. Weg met die vent die wordt geen kampioen let maar op. Schandalig optreden vandaag!

14-03-2019 00:01

Warrior +1

Goede naam heb jij...klopt precies

14-03-2019 05:56

FrancescosRavioli +15443

pfff neem nog een liter azijn. je doet get gewoon goed als je nu 4 wedstrijden wint in 12 dagen.

14-03-2019 08:13

Ajax34 +4113

Vandaag weer geen scherpte voor de goal waardoor het de hele wedstrijd billenknijpen was. Het vershil tussen vanavond en een week geleden was wel heel groot.

13-03-2019 23:45

ChrisEriksen8 +9

Niet eens de scherpte voor de goal, we creëerden niet eens iets..

14-03-2019 00:37

Ajax34 +4113

Het waren wegeteld 3 kansjes maar die mogen er wel in.

14-03-2019 00:48

ChrisEriksen8 +9

Je maakt er 2 en mist er 1? Is wel aardig lijkt me

14-03-2019 00:55

Red Devil +3604

Waardeloze instelling bij een aantal spelers en dat kost je bijna de kop.
Op deze manier verdien je het niet om kampioen te worden.

13-03-2019 23:19

Rdk1983 +4

Los van wie ee meedeed, de gemakszucht en matige focus in cruciale wedstrijden (vooral kleinere clubs) is de reden dat Ajax al jaren niet kampioen is.

Kennelijk is dat iets wat heel moeilijk af te leren is.

13-03-2019 23:05

onderkantlat +1768

Veel die lopen te zeuren over interland week maar de boys moeten dan ff de rust pakken!

13-03-2019 23:05

Remark +604

Als deze zaadpot ergens goed voor was, dan is het wel om aan te tonen hoe ontzettend belangrijk Frenkie is voor Ajax. Er zijn nog altijd idioten die lopen te mekkeren dat Frenkie te veel loopt met de bal, maar daarmee geeft hij medespelers de gelegenheid om aan te sluiten en het middenveld bezet te houden. Vanavond ontstonden daar gigantische gaten waar PEC met name in de tweede goed van profiteerde. Als je dan ook nog es twee slakken als Labyad en Schöne en die autistische luchtdekker Dolberg opstelt, mag het eigenlijk een wonder heten dat Ajax er zonder kleerscheuren vanaf is gekomen. Ten Hag is chronisch te laat met wisselen. Hij doet dat vooral om schade te herstellen, terwijl schadepreventie een betere reden zou zijn. Ajax heeft al enige tijd het geluk aan z'n zijde, maar zoals men in Amerika zegt: "Don't press your luck" en dat is nou precies wat Ajax aan het doen is.

13-03-2019 22:52

KlasseLasse +4

ik vond labyad zondag toch behoorlijk snel die verbaasde me toen! lag niet aan zijn inzet hij deed echt zn best! die dolberg moet gwn weer op de bank die is er niet bij met zn gedachten ofzo! hij word straks een type fisher waar niks meer bij lukt! simpele bal aannemen is teveel voor hem tegenwoordig

14-03-2019 00:06

Djabber +8

Labiyad en inzet? Het zal nooit m'n favoriete speler worden dus misschien kijk ik er niet objectief naar maar ik vond het vrij dramatisch wat ie liet zien. Was op moment gewoon over het veld aan het slenteren. Andere leken ook niet gemotiveerd maar je zou verwachten van zo'n Labiyad dat ie speelminuten met beide handen aangrijpt om zichzelf te bewijzen. Dat straalde er totaal niet van af.

14-03-2019 09:56

Afcatobias +113

Heb nog beelden terug gekeken en Dolberg was de eerste helft best goed alleen het was de 2e helft echt dramatisch... En als je in de 2e helft de slag op het middenveld zo verliest ja dan kan een spits ook niet veel brengen in het systeem waar ajax in speelt.

Ik wil niet alles goed praten van Dolberg want ik vind hem wel in potentie een van de beste spelers die we hebben maar het moet wel beter. Vertrouwen heb ik wel en niet alleen in Kasper maar het moet er wel meer uit gaan komen.

14-03-2019 00:11

altijdwelwat +7

Don't push your luck , verder een prima verhaal.

14-03-2019 02:07

Ajax4proud +10962

Het was een saai potje omdat de tegenstander veelal op eigen helft speelt en op de counter loert.
Voor de rest was Ajax ook niet echt geweldig, en je kan zien dat je creativiteit op het middenveld mist zonder Ziyech of de Jong. 3 punten zijn hoe dan ook binnen. Op naar zondag.

13-03-2019 22:47

ajaxx123 +1982

Laat het een eyeopener zijn voor volgend seizoen.
Beide spelers zijn dan vertrokken. Gericht inkopen aub.

14-03-2019 11:09

Afcatobias +113

Hele slechte wedstrijd.. In de eerste helft was ajax nog wel oke en vond ik Tadic en Dolberg nog 1 van de beteren, maar in de 2e helft was iedereen zo slecht echt iedereen een dikke onvoldoende en misschien alleen Tadic een 6 maar het was echt een laag niveau... Lang viel goed in en krijgt een 8 maar dat is alles.

13-03-2019 22:45

fc Barcelona_ke +19255

Dolberg 1 van beter? Whahaha totaal onzichtbaar en veel achteruit gelopen!

14-03-2019 00:33

Afcatobias +113

Ik heb het over de eerste helft eh, kijk maar terug. Iedereen hier zeikt hier vaak op Dolberg maar we moeten ook gewoon naar de rest kijken als ze slecht spelen. Het enige wat Huntelaar goed deed was druk zetten en voor de rest helemaal niks...

Daarnaast was elke speler van ajax in de 2e helft een onvoldoende behalve Tadic misschien en Lang. Een Spits kan niet in zijn eentje het spel maken als het middenveld helemaal word overlopen.

14-03-2019 11:04

Rommy +0

Huntelaar sjokte als een bejaarde..raakte geen knikker.

13-03-2019 22:26

talent020 +7

haha je kan Huntelaar alles verwijten maar niet dat hij nooit ,100% geeft, was juist erg actief aanwezig....

13-03-2019 22:41

Bjorn +12797

De pijp lijkt even goed leeg. Ik ben er daarom echt niet gerust op zondag. Hopelijk wel met Hakim en Frenkie.

13-03-2019 22:11

Chris86 +321

Ik ben niet per se de grootste fan gaan Nous, maar vandaag vond ik hem vooral in de tweede helft echt goed spelen. Waar de rest inkakte, zat hij er nog een aantal keer perfect tussen. Agressief maar fair. Mag ook een keer gezegd worden. Huntelaar bracht niet veel qua voetbal, maar wel enorm veel qua beleving; prima invalbeurt!

13-03-2019 22:04

talent020 +7

Veltman viel ook prima in, had een aantal fraaie verdedigende acties

13-03-2019 22:06

Gecko +3

Wel gele kaart. Tadic moet ook oppassen met oog op Psv!,

13-03-2019 22:12

Babangida83 +23995

Altijd voor zijn man komend en de bal hoog onderscheppend, zodat je als team niet helemaal weer 50 meter terugmoet.

13-03-2019 22:16

Babangida83 +23995

Lang zn visitekaartje afgegeven. Nu meer minuten voor deze gast. Goede prestaties dienen beloond te worden. Belangrijk dat dit soort gasten zien dat je met goede prestaties in het eerste kansen krijgt. Want anders vraagt iedereen zich volgend jaar weer af waarom er geen goede jeugd is... Geeft t publiek ook weer wat kriebels in hun buik en het elftal wat elan bij dit soort wedstrijden.

13-03-2019 22:00

rodnet +10347

Typisch Ajax deze wedstrijd. Altijd problemen met de instelling tegen zwakkere broeders. Arrogantie: we zijn toch beter dus kunnen we het rustig aanpakken. Ajax is al 50 jaar mn club en het is altijd zo geweest. Overigens is nu wel duidelijk dat Labyad op dit niveau weinig te zoeken heeft. Dat is zeker geen waardige vervanger van Ziyech volgend jaar.

13-03-2019 21:55

3*stars*3 +23698

Dit was voor Overmars ook een interessante pot.
Geld genoeg en achter de schermen maar ASAP op zoek naar vervangers van Hakim en Frenkie.

Kan het de boys na Fey, Real 2x en Fortuna, eigenlijk niet eens kwalijk nemen.
Ze leken het in het begin te onderschatten maar dat leek volgens mij zo.
Dat extra procentje ontbrak gewoon, aan scherpte.
Waarschijnlijk door vermoeidheid en ontbreken van 2 belangrijke basisklanten.

Labyad maakt het Ten Hag iig niet moeilijk en veroverd geen harten in Amsterdam.
Veltman trouwens standaard ipv Kristensen.

13-03-2019 21:51

NouriVandeBeek +7

Labyad valt wel heel erg tegen dit seizoen. Had niet de illusie dat hij vaste basisspeler zou worden, maar zijn inbreng is gewoon te weinig. Na het seizoen afscheid nemen.

13-03-2019 21:45

EKS +5

Zou PEC dit anti-voetbal hebben gespeeld om een statement te maken ivm het verzetten van die datum.

Heb echt medelijden met onze ras-Amsterdammer Pelle Clement, dit moet toch pijn hebben gedaan als je zo de JC ArenA in gestuurd wordt.

13-03-2019 21:45

onderkantlat +1768

Pelle speelde trouwens best goed

13-03-2019 21:51

robinozzi +0

Mooi voor Noa Lang. Uitstekende wissel van Ten Hag. Die jonkies staan te trappelen om zich te bewijzen. Heerlijk om te zien is dat.

13-03-2019 21:36

talent020 +7

Lang viel uitstekend in, bracht meer dan Labyad die op 1 mooie bal na gewoon tekort schoot vandaag, was voor de rest een matige pot, er was geen controle en de vermoeidheid leek er goed in te zitten, Ziyech en Frenkie werden erg gemist, gelukkig 3 punten, maar in Alkmaar zullen we uit een ander vaatje moeten tappen.

13-03-2019 21:18

Gecko +3

Wat was dat slecht. Ik snap niet dat hier nog mensen zijn die Dolberg verdedigen. Wat was hij slecht. Samen met Schone
We moeten doorselecteren. Zonder Frenkie en Ziyech is het gewoon heel armoedig. Af en toe weggespeeld door PEC
Heb me zitten verbijten op de tribune. En ik niet alleen
Noa was een top invaller, die jongen verdient een kans!

13-03-2019 21:16

aka +5

Vooral Dolberg, zit niks in, er komt in iedergeval niks uit, tegen deze tegenstanders moet je toch wel iets kunnen doen

13-03-2019 21:35

Babangida83 +23995

Dolberg was echt super goed de eerste helft. Dat de middenvelders en vleugelaanvallers zijn ruimte dichtliepen, daar kan hij niks aan doen. Anders had hij gevaarlijker kunnen zijn.

13-03-2019 21:51

Afcatobias +113

De eerste helft was hij goed maar de 2e helft was hij echt dramatisch maar dat waren ze allemaal. Ik ben Dolberg fan maar hij moet wel iets meer brengen.

13-03-2019 22:36

ditisdebeslissing +4229

prachtige assist van Noa lang.maar het Amsterdamse accent moet nog ff worden bijgespijkerd.

13-03-2019 21:16

MPAjax +8467

het is een accent van de arbeidersklasse uit amsterdam west en zuid-oost lol, daar praten ze allemaal zo

het amsterdams leert men meer in amsterdam noord/ buikslotermeer en centrum en dan moet je wel ouders hebben die er vandaan komen en meer tot de arbeidersklasse behoren

behalve dat is hij rotterdams dus is heeft hij een vage mix van accenten

13-03-2019 21:22

Murph +1021

Gaat het niet met jou

13-03-2019 22:32

TheTruth +0

Ja gvd die jongen praat als een vluchteling.

13-03-2019 21:36

IboAFCA +16251

De gozer is half Surinaams, komt uit Rotterdam (geboren in Capelle volgens mij) en zal vast opgegroeid zijn met veel allochtonen om zich heen, dan verwacht ik geen plat Amsterdams accent

13-03-2019 21:43

Ron75 +0

PSV wint weet ik veel hoeveel partijen op deze manier en dat noemen ze een kwaliteit. Ajax wint nu ook eens op deze manier en dan wordt Ajax matig genoemt. Dit zegt ook wel iets over het verwachtingspatroon. Als Ajax nu eindelijk dit soort partijen ook gaat winnen, dan zie ik ze gewoon kampioen worden.

13-03-2019 21:13

Babangida83 +23995

Het is kwaliteit bij PSV omdat het na 40 van zulke wedstrijden altijd goed gaat. Ajax heeft vandaag geluk gehad dat Pec niet (Zoals Heerenveen) in de laatste minuut scoorde, want dan hadden we geen tijd meer om t recht te zetten.
Ajax heeft er t team niet naar om te leunen/vertrouwen op de verdediging, want er staan veel halve middenvelders in de verdediging. Wat wij goed kunnen is scoren. Dus moet je gewoon zorgen dat je snel 3-0 maakt, kun je daarna lekker een rondo doen met de tegenstander.

13-03-2019 22:07

EKS +5

Blind voor mij motm niet terecht.
Wat een lamlendige pot speelde hij.

13-03-2019 21:11

MPAjax +8467

stond op een voor hem mindere positie, daarom ging het wat moeizamer maar door het winnende doelpunt alsnog motm

13-03-2019 21:16

MPAjax +8467

snap echt niet waarom hij na het moeizame vasthouden van de 1-0 er geen wissel is gekomen om wat nieuw leven in te blazen, hij heeft de fittere creatieve middenvelders toch niet voor niks op de bank zitten

dit is weer echt een ten hagje, het niet wisselen of veranderen van tactiek/ strategie als het niet (voldoende) werkt, hij werd geredt door een van die spelers terwijl het moest zijn het consolideren van de winst

13-03-2019 21:09

Dennis1964 +121

Haha aan alle Noa Lang haters. Hij praat raar hahaha. FLUITERS OPROTTEN. Noa Lang wie kent hem niet.............!!!!!!!!

13-03-2019 21:06

Ajaxvooraltijd +2

Neem er nog 1

13-03-2019 21:07

NouriVandeBeek +7

Die invalbeurten van Huntelaar worden er ook niet beter op. Doet echt niks goed.

13-03-2019 21:05

NotForSale +2250

Ik heb Huntelaar in 20 min meer goed zien doen dan Dolberg in de eerst 70 minuten in ieder geval

13-03-2019 21:08

mercurius3 +0

Totaal overbodige verlenging van contract gebaseerd op emoties en onderbuik. Voegt echt niks meer toe.

13-03-2019 21:11

Marcw1972 +16879

hij bracht in elk geval meer strijd en spirit in die paar minuten dan Dolberg.

13-03-2019 21:14

Ajax#1900 +1

Gebaseerd op 15 goals, niet op gevoelens

13-03-2019 22:05

talent020 +7

deed in 20 minuten meer goed dan Dolberg in 70 minuten, moet ik eerlijk zeggen

13-03-2019 21:13

1eringzuid2 +7

Amen. Hij gaat voor elke bal, met volle overtuiging. Oogt niet plichtmatig zoals Dolberg. Met Dolberg ben ik klaar. Sporadisch een mooie goal, maar verder onzichtbaar. Juist in dit soort potjes moet je er staan. En Dolberg staat er dan nooit.

13-03-2019 21:35

talent020 +7

Huntelaar als 1e spits kan niet meer, maar hoe hij staat te sleuren en op zijn 35e nog aan het aanjagen is vind ik van grote klasse, het is dat de rest niet meedeed, maar The Hunter brengt altijd wel leven in de brouwerij door zijn manier van spelen,

13-03-2019 22:08

Unuvar1980 +1

Komen we goed weg boys..

13-03-2019 21:04

SouthAjax9 +0

Veel zullen me voor gek verklaren maar wat zou Vincent Janssen voor Ajax een lekkere aanjager zijn in de spits in dit soort wedstrijden.

13-03-2019 21:03

onderkantlat +1768

Gekkie ben jij zeg

13-03-2019 21:04

MPAjax +8467

die had gewoon lekker bij az moeten blijven toen het goed ging, bij tottenham en fenerbahce is hij alleen maar geblesseerd geweest

13-03-2019 21:06

PJSM +0

Je bent gek

13-03-2019 21:10

Joodhannus73 +3579

Zoals ik al zei, het gaat een moeilijke pot worden... Geen motivate. Tegen Fortuna zaten ze nog in de flow van Madrid. Dan op een koude woensdagavond tegen PEC is het even gedaan. Gelukkig speel je thuis, anders had je vandaag punten verloren. De reserves die spelen kunnen niet brengen wat nodig is. Missen toch ook gewoon kwaliteit. Nu zit het ons een keer mee. Maar het blijft altijd iets mentaals bij Ajax. Blijft opmerkelijk en voorspelbaar. Als we dat nu eens eruit kregen...

13-03-2019 21:02

Dennis1964 +121

Je hebt helemaal gelijk. Gewoon de motivatie hebben als regen Real. Maar misschien moet je elke wedstrijd wel als een finale beschouwen.

13-03-2019 21:14

Babangida83 +23995

Ik snap t niet. Het is toch juist leuk tegen een cluppie te spelen waartegen je eens lekker kunt scoren? Het gaat om intrinsieke motivatie.
Daarom juist moet je vanaf begin af aan een jeugdspeler erin zetten. Die zwepen het team en het publiek wel op met hun frisse elan.

13-03-2019 22:13

ditisdebeslissing +4229

Noa lang klinkt echt als een Nederlandse naam. maar zo te horen heeft hij net de inburgeringscursus afgerond.

13-03-2019 21:00

afcaman +2929

Is wel eens erger geweest, vond het opvallend netjes voor zijn doen.

13-03-2019 21:00

Ajaxxxxx1995 +0

Dit was een grote flashback naar de wedstrijden waar we het in de voorgaande jaren hebben laten liggen.
Gelukkig liep het vandaag wel goed af.

13-03-2019 20:59

Dit is mijn club +10463

Voorgaande jaren? Zover hoef je niet terug. Heracles (2x) en Heerenveen kost je dit seizoen gewoon 7 punten.

13-03-2019 21:05

AjaxDaniel +14573

Goeie gozer die Noa, 8 jaar bij Feyenoord gezeten en altijd voor Ajax gebleven.

13-03-2019 20:59

Ajacied33 +36947

Wat gaan we kijken heren. Barça of Bayern?

13-03-2019 20:56

onderkantlat +1768

ik kies toch voor Barca

13-03-2019 20:56

Lewis Hamilton +1

Barca wint thuis wel, denk dat Bayern - Liv leuker wordt.

13-03-2019 20:57

AjaxDaniel +14573

Bayern - Liverpool is een mooiere wedstrijd

13-03-2019 20:57

Ajacied33 +36947

Lastig idd, want Barca is natuurlijk sowieso leuk om te zien en Lyon heeft ook een aardig elftal

13-03-2019 20:59

Ajacied33 +36947

Hahaha dat kan ook idd

13-03-2019 20:59

BrandjeXL +81

Bayern- Liverpool natuurlijk

13-03-2019 20:58

Dubbelvla +8549

Liverpool

13-03-2019 20:59

Babayaka +7

Film op netflix teipple frontier

13-03-2019 21:00

onderkantlat +1768

hahaahahhaa

13-03-2019 21:00

Ajacied33 +36947

Hahahah ook dat is een optie he

13-03-2019 21:02

Eindhovenaar +0

Hoop dat overmars alles eraan doet om ziyech binnen boord te houden

13-03-2019 20:55

Ajacied33 +36947

Het "mooiste" na die 1-1 was dat Oldenburger met overslaande stem zei dat er in Eindhoven de polonaise gelopen kon worden. Hahahahahahah toen kon ik m wurgen, nu lach ik hem vierkant uit. Juist omdat hij een Psver is

13-03-2019 20:55

Redrum +96337

Dat was wel een korte polonaise voor ze dan

13-03-2019 20:57

Schwalbino +11

Mooie assists.

13-03-2019 20:54

Lewis Hamilton +1

Overigens wil ik geen gezeur meer van Labyad horen over speeltijd, want je presteert niks als je dan de kans krijgt...

13-03-2019 20:53

Schwalbino +11

Had toch een assist dus niet zeuren.

13-03-2019 20:55

Lewis Hamilton +1

poeh poeh een assist tegen PEC, dat was het dan ook vandaag.

13-03-2019 20:56

Babayaka +7

Blijkbaar deed niemand anders het, anders was het well meer Dan 2-1

13-03-2019 21:03

ETM +3

Prima assist, maar verder wel echt dik ondermaats. Zo'n schietkans kun je missen, maar hij is wel een beetje gehaald dacht ik om de bal er dan in te knallen. Opbouwend brengt hij na genoeg niks

13-03-2019 21:05

Djabber +8

Die bal die ie gaf was eigenlijk op Dolberg bedoeld, maar oké prima een assist. Neemt niet weg dat ie over het veld slentert alsof ie van z'n moeder MOET. Als je toch op de bank zit bij Ajax en jezelf wil bewijzen dan ga je in dit soort wedstrijden toch 200% geven, jaag je de tegenstander op, beweeg je zelf veel als Ajax de bal heeft. Dat straalde er totaal niet van af. En dat is niet de eerste keer, dat is bij vrijwel elke invalbeurt zo. Neemt niet weg dat Ajax als collectief ondermaats presteerde vandaag. Maar juist zo'n Labyad die het moet doen met deze minuten zou toch meer moeten laten zien.

13-03-2019 21:36

Bramzel +3568

Daar gaat Fox Sports weer. Hoe vaak zullen ze deze beelden nu weer laten zien? Of misschien beter hoelang? Twee weken?

13-03-2019 20:52

AFCAjaxMidNineties +12816

Dit zijn gezien het feit dat het er totaal niet meer in leek te zitten de potjes die je echt MOET winnen om kampioen te worden. Is nu gebeurd dus ik ben heel erg blij. Meer nog dan AZ uit moest je deze per se winnen. Want dat je daar punten verspeeld. Dat kan gewoon. Moet je realistisch in zijn. Dat je nu wint is mentaal gezien ook super belangrijk. Nu ben je pas echt kampioenskandidaat. In het verleden lukte het meerdere malen niet alsnog zo'n pot te winnen. Nu wel. Go Ajax!

13-03-2019 20:52
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.