Ajax: 'Geen zorgen om financiën'

door Sjoerd Valkering 40

Ajax: 'Geen zorgen om financiën'

door Sjoerd Valkering 40

Laatst geüpdatet

Ajax heeft inmiddels een persbericht over de financiele situatie op zijn website geplaatst. In het bericht staat dat de club zich geen zorgen maakt over de financiële situatie. Het bericht luidt als volgt:

'Ajax heeft een positief eigen vermogen en een goede kaspositie. De club bevindt zich in de gezondste categorie van de KNVB licentie commissie, categorie III. Aangezien Ajax de post lonen en salarissen aan het terugbrengen is, voor de derde opeenvolgende keer meedoet aan de UEFA Champions League en daarnaast de inkomsten uit bijvoorbeeld TV-gelden ziet stijgen, ziet de club geen aanleiding voor supporters en aandeelhouders om zich zorgen te maken over de financiële situatie.

Het beleid van de club is de eigen jeugd nadrukkelijk de kans te geven zich in het eerste elftal te spelen. Deze groep spelers wordt, indien nodig, aangevuld met aankopen die potentieel hebben. De salarissen worden afgestemd op een solide financieel bouwwerk, met als uitgangspunt dat in het geval van ontbreken van inkomsten uit bijvoorbeeld de UEFA Champions League geen verlies oplevert.

In oktober worden de jaarcijfers over het boekjaar 2011/12 bekend gemaakt en in december vindt de Algemene Vergadering van Aandeelhouders plaats.'

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.