Het is één van de meest besproken onderwerpen dit seizoen: het spitsenprobleem bij Ajax. De Amsterdamse club had afgelopen zomer de kans om Alfred Finnbogason aan te trekken, maar Ajax besloot uiteindelijk toch af te zien van de oud-spits van SC Heerenveen. Dit meldt Voetbal International woensdag.
In de zomer van 2014 verliet Finnbogason Heerenveen voor het Spaanse avontuur bij Real Sociedad. Omdat hij daar niet helemaal uit de verf kwam, was de IJslander op zoek naar een nieuwe club. Volgens VI zou Finnbogason vervolgens in Amsterdam zijn aangeboden, maar wees Ajax de spits af omdat hij voetballend niet goed genoeg zou zijn. Uiteindelijk besloot Olympiakos Pireaus de aanvaller te huren en werd ook een optie tot koop bedwongen.
Ajax zelf kende dit seizoen de nodige problemen in de aanval. Arek Milik was de laatste weken geblesseerd, terwijl Arsenal-huurling Yaya Sanogo tot nu toe ook kampte met de nodige blessures. Verder stonden dit seizoen onder meer Viktor Fischer, Davy Klaassen, Lasse Schöne en Anwar El Ghazi in de spits bij Ajax.




































Plaats reactie