KPN-abonnees kunnen vanaf zaterdag voorlopig geen FOX Sports kijken. De contractonderhandelingen tussen KPN en FOX Sports lopen nog en het is wachten op een handtekening.
'We zijn nog niet met KPN een nieuw contract overeengekomen', begint Frank Rutten, directeur van de voetbalzender, tegenover FOX Sports. 'Vanaf zaterdag 18.00 uur is dat (voetbal kijken op FOX Sports red.) helaas niet meer het geval', is Rutten teleurgesteld.
'Het is een dramatische maatregel. We zijn al sinds december in onderhandeling. Het is een commerciële discussie, we hebben aan KPN laten weten dat ze vrijdag FOX Sports mogen uitzenden, maar vanaf zaterdag niet. Ik roep KPN op om hier uit te laten komen en de voetbalabonnee niet de dupe te laten worden.' Ajax speelt zondag om 14.30 uur op Het Kasteel tegen Sparta Rotterdam.
Update - 21.55 uur (6 augustus)
Goed nieuws voor mensen met een abonnement bij KPN. FOX Sports en het telecommunicatiebedrijf hebben overeenstemming bereikt over de distributie van de FOX Sports-zenders. Hierdoor kunnen de klanten van KPN gewoon weer FOX Sports kijken.
Plaats reactie