Telegraaf: 'Manchester United doet bod van 45 miljoen op Martínez'

door NielsOpdam 257

Bron De Telegraaf

Telegraaf: 'Manchester United doet bod van 45 miljoen op Martínez'

door NielsOpdam 257

Bron De Telegraaf

Laatst geüpdatet

Manchester United heeft een bod van in totaal 45 miljoen euro gedaan op Lisandro Martínez, zo meldt De Telegraaf zaterdagochtend. Het bod van de club van Erik ten Hag komt in de buurt van de 50 miljoen euro, die Ajax minimaal wil ontvangen voor de Argentijn.

Het eerste bod van Manchester United bestaat uit een vast deel van 41 miljoen euro en 4 miljoen euro aan bonussen. 'De verwachting is dat Ajax nog niet met het voorstel instemt. Technisch manager Gerry Hamstra en zijn rechterhand Klaas-Jan Huntelaar willen de betrouwbare verdediger liever niet kwijt, beseffen echter wel dat elke speler voor de juiste prijs te koop is en zeiden eerder minimaal 50 miljoen euro te verlangen.'

Met deze poging om Martínez in te lijven, wil de club van Ten Hag Arsenal aftroeven. De Londense club is ook geïnteresseerd in de Ajax-verdediger en deed afgelopen week nog een bod. Arsenal wilde in totaal 40 miljoen euro betalen. Dat bedrag bestond uit een vast deel van 35 miljoen en maximaal 5 miljoen euro aan bonussen.

'Martínez hoopt Premier League-droom in vervulling te laten gaan'

Volgens De Telegraaf staat de Argentijnse Ajacied open voor een nieuw avontuur. 'Door de concrete interesse van Arsenal én Manchester United hoopt Martínez zijn Premier League-droom in vervulling te laten gaan. Bij United zou hij met Ten Hag een trainer treffen die hem goed kent en gecharmeerd is van zijn verdedigende én opbouwende kwaliteiten.'

Als je verantwoord speelt, houd je het leuk. Wat kost gokken jou? Stop op tijd, 18+.

Lees meer over:
Plaats reactie

vanreenen +10180

Zijn die lui van de familie nu Oost-Indisch doof of zijn ze blind. Of ze willen of kunnen niet luisteren dat Ajax 50 miljoen euro of 45 miljoen pond verlangt voor Martinez of ze kunnen niet lezen over die normale en in mijn ogen nog 10 miljoen euro te laag bedrag. Zoals altijd moeten wij daarna weer dagenlang aanhoren dat een speler van zijn formaat voor een koopje is binnengehaald. Nou, dat hebben wij al vaak genoeg moeten lezen en horen uit U.K. Trouwens UK is wel van toepassing op Man.Utd.

05-07-2022 11:09

mokum007 +6516

Ik denk dat Ajax Martínez gaat verkopen en zet ze Blind weer in dat positie, maar ik hoop van niet

04-07-2022 22:22

Hollister +12531

Zo, komende week week Alvarez, Martinez, Antony, Daramy, Pierie, Magallan afscheid van nemen omdat de een een aanbod krijgt wat Ajax niet kan weigeren, de ander niet voldoet, anyway.. komende week verder schoon schip maken en dan met een goed gevuld portemonnee werken aan een nieuwe frisse, gretige en vooral kwalitatief hele goede groep... ik heb het gevoel dat we echt dit seizoen vol aan de bak moeten... maar daar is ook niets mis mee

03-07-2022 19:16

TheSpecialOne +8765

Zoals ik in een eerdere post al aangaf onderbieden de ''grote'' clubs structureel op de spelers van Ajax omdat ze volgens mij niet goed op de hoogte zijn van het zeer unieke karakter van de club Ajax. Negen van de tien keer mogen deze zogenaamde grote clubs nog niet eens de veters strikken van Ajax wat betreft nationale en internationale trofeeën. Hier ligt er een schone taak voor het fantastische mediateam van Ajax om door middel van een pakkend filmpje met name de jongste generatie voetbalfans in zowel Nederland als in het buitenland te ''onderwijzen'' wat voor een werkelijk unieke en grote club Ajax eigenlijk is. Ja, Zelfs in potentie groter dan Manchester United. MU is op het ogenblik alleen maar ''groter'' dan Ajax omdat de Premier League commercieel zoveel aantrekkelijker is dan de Nederlandse competitie. De Engelse competitie wordt overal ter wereld uitgezonden en levert de Engelse clubs ongelooflijk veel ''exposure'' op. De tv-gelden die ze hierdoor in Engeland onderling te verdelen hebben zijn astronomisch in vergelijking met Nederland.

Ondanks het feit dat MU zoveel meer geld kan genereren dan Ajax hebben ze tot op heden internationaal en nationaal minder prijzen dan Ajax in de wacht gesleept. Hier gaat het gezegde op: Onbekend maakt onbemind. Daarom is het van essentieel belang dat het volstrekt unieke DNA van Ajax door het mediateam aan de ''buitenwereld'' gecommuniceerd gaat worden. En dan wil ik nog wel eens zien of MU nog steeds ''groter'' zal zijn Ajax. Toen Sir Alex nog de scepter zwaaide bij MU en ze voor een Champions League wedstrijd in Amsterdam waren, kon Ferguson nauwelijks geloven hoeveel absolute topspelers Ajax had voortgebracht in de afgelopen tientallen jaren. Hij was oprecht verbaasd. Lol! De toenmalige trainer van PSG Leblanc noemde tijdens het bezoek van zijn club PSG aan Amsterdam voor een Champions League wedstrijd Ajax zelfs een mythische club! Leblanc sloeg hiermee de spijker op de kop: De naamgever van Ajax was immers een mythische held uit de Griekse oudheid. Deze ''educatie'' zal de prijs van Ajaxspelers alleen maar nog meer opdrijven....
Lezen jullie mee mediateam Ajax?!

03-07-2022 01:04

gi0vanni +7108

Deels eens. Maar nationaal meer prijzen halen is niet zo moeilijk in de ED. En de waarde van de spelers hangen af van verschillende factoren. Zo is Timber volgend jaar niet veel meer waard door een dan 1 jarig contract. Voor Martinez is er geen echte backup. Alleen Blind maar die deed het 2 seizoenen terug niet goed en liet vorig seizoen zien dat zijn zwakste punten snelheid en koppen zijn waardoor hij in bij balverlies geen topspeler meer is. Maar bij balbezit is Blind natuurlijk bijna altijd goed. Beter zoeken ze een verdediger met lengte en snelheid. En bij voorkeur moet hij ook kunnen opbouwen maar dat is een lastig verhaal.

03-07-2022 17:53

TheSpecialOne +8765

Niet zo moeilijk om nationaal prijzen te halen?! Waarom is Manchester United dan al niet meer dan 40 keer landskampioen geworden in Engeland? Ik vermoed al wat je dan hierop gaat antwoorden. Maar in Engeland is de tegenstand veel sterker! Liverpool behoort al jaren tot de Europese top, maar zijn ook al jaren geen landskampioen meer geworden in hun eigen land. Volgens jouw theorie zou Ajax ook al meer dan 36 landskampioen moeten zijn geworden. Feyenoord werd vier jaar geleden pas na 18 jaar weer eens landskampioen!! Er wordt veel te geringschattend over het niveau van de Eredivisie gesproken.
In mij eerdere posts had ik al aangegeven dat er veel te weinig besef is over de unieke club die Ajax eigenlijk is. In Nederland staan ze qua prijzen op eenzame hoogte en Europees staan ze netjes binnen de top vijf qua behaalde prijzen. Als Ajax landskampioen wordt, dan ligt het ook altijd aan de zwakke oppositie en nooit aan de kracht van Ajax. Maar Ajax heeft in het recente verleden ook minder succesvolle periodes gekend en toch hebben ze nog steeds meer prijzen dan de concurrentie. Kortom het is geen sinecure om te prijzen te winnen. Ook in Nederland niet!

En waarom zou Timber volgend jaar minder waard zijn door een eenjarig contract?! Omdat Valentijn Driessen dat soms zegt? Misschien loopt Ajax dan een risico doordat Timber na einde contract transfervrij wegloopt? Maar dat risico geldt ook voor Timber. Misschien is hij na dat jaar helemaal niet meer zo gewild door een blessure of door vormverlies. In de voetballerij kunnen dingen nou eenmaal snel veranderen. Goede onderhandelaars durven risico's te nemen en houden voet bij stuk wat betreft de vraagprijs. Kijk naar Levi van Tottenham. Enne Blind is niet meer geschikt voor topvoetbal. Hij is ronduit traag en fysiek zwak. Het voetbal omvat tegenwoordig meer dan alleen leuke passes kunnen geven zonder tegenstanders in de buurt. Als hij even onder druk wordt gezet, verliest hij bijna altijd de bal. En op zijn positie is dat altijd meteen gevaarlijk. In de Nederlandse competitie hebben de aanvallers van de tegenpartij wel honderd kansen nodig om te scoren en loopt het meestal met een misser af. Maar in Europa weten de spitsen wel raad met deze cadeautjes van Blind. En bovendien verlaat hij te pas en te onpas zijn positie achterin om lekker spitsje te gaan spelen voorin, terwijl hij helemaal geen snelheid heeft. Waanzin ten top!

03-07-2022 21:05

jeroenbosman86 +167

Wat is het nou 43 of 45 lul toch niet kom maar met nieuws als het echt concreet is

02-07-2022 20:31

Bc te P +22130

Fabrizio Romano
@FabrizioRomano
Cristiano Ronaldo told Man United he wants to leave this summer as he wants to see more ambition. Man Utd are still hopeful of keeping CR7, but aware of decision. 🚨🇵🇹 #Ronaldo

Cristiano has no agreement with any other club. Mendes explored options for weeks and will continue.
7:37 PM · Jul 2, 2022·Twitter for iPhone

02-07-2022 20:14

Michiel Kapteijns +5372

Voor een bedrag van rond de 50 miljoen ben je dief van eigen portemonnee als je daar niet mee instemt, hoe spijtig ik zijn vertrek ook vind. Kijk naar het bod op Dolberg en Neres dat Ajax weigerde. In 't voetbal kan er binnen no time zoveel veranderen. Het enige wat me enorm tegenvalt is dat Ten Hag zoveel spelers van Ajax wil overnemen. Net zoals Van Gaal ooit bij Barcelona deed. Het is ook niet slim, als de prestaties straks tegenvallen wordt er het eerst gewezen naar de Ajax-clan.

02-07-2022 19:47

BRAMHOUTEN +3813

Misschien een ruil met Ronaldo. Die wil cl spelen. Geld heeft hij al genoeg. Zou wel een stunt zijn

02-07-2022 19:28

pat_socialmedia +412

50 miljoen is hebbon .... kun je niet laten schieten.

02-07-2022 18:54

Cruijffthebest +13301

Gewoon 50 miljoen aftikken plus 10 miljoen aan bonussen en 20% doorverkooppercentage.
De tijd dat men koopjes had van Ajax moet nu maar eens afgelopen zijn!
Betalen of wegwezen, simpel!

02-07-2022 18:29

Goldenlastra +1725

Ik zou hem verkopen voor zo'n bedrag. Mooi veel aan kunnen verdienen en Blind en timber als centrale duo klinkt best logisch. Zullen elkaar goed aanvullen. Wijndal is ook al gehaald en Rensch komt eraan en kan zich gaan laten zien als lcv. Ik zou eerder iemand die rcv/rb kan erbij willen zien.

02-07-2022 18:04

Dolblij +44695

Als ex collega 's van TH een prijskaartje van minimaal 50 Mio aan Martinez hangen, dan is dit bod een proefballon en kan ajax de poot stijf houden want TH had heel Man U kunnen vertellen dat Ajax Martinez eigenlijk niet wil laten gaan, tenzij je de hoofdprijs biedt. 41 +4 is dat niet.

02-07-2022 17:16

Oppermachtig +2877

Die kale pannelap heeft bij mij al zijn goodwill verspeelt met het trekken aan onze beste spelers.
En ook hij trapt in de val die vele trainers maken door spelers van hun vorige club mee te nemen.
Voor de kerst weer thuis in Tukkerland hopelijk.

02-07-2022 17:12

Berghuis4ever +1248

Off Timber is in Londen 👀zag ik in zijn stories

02-07-2022 17:06

Multi +33105

Mocht Martinez vertrekken zou Ajax van mij ook wel eens mogen informeren naar Maxime Estève. Toch wel een frans talent wat nog niet door de grote clubs is opgepikt, misschien dat je ze voor kan zijn.

02-07-2022 16:50

Noam +4056

Het verkopen van Martinez kan je weleens je kampioenschap kosten. Met Schuurs of Blind op zijn positie denk ik dat ik beter alvast op zoek kan gaan naar een pacemaker.

02-07-2022 16:37

Oxxer +163735 moderator

Schuurs op LCV, jij kijkt vaak Ajax?

02-07-2022 19:35

Noam +4056

Ten Hag heeft het vaak genoeg gedaan!

02-07-2022 20:13

Babangida83 +23808

Dat is niet zo slim. Voor 50 had je hem gehad. Nu kan Arsenal dat bieden, moet ManU daar over heen.

02-07-2022 16:18

willem1958 +8735

Ajax kan flink gaan vangen voor martinez zoals het er uit gaat zien maar dan is er wel een probleem.
Welke verdediger van dit niveau gaat Ajax aantrekken die ook in Nederland wil spelen terwijl de echte goede verdedigers gemiddeld twee keer zoveel verdienen bij een subtopper in Europa als bij Ajax?
Want je moet wel een vervanger halen die op het hoogste Europese niveau er meteen staat, die verdedigers spelen over het algemeen al bij de grote clubs.
Daarnaast is ook de competitie in Nederland niet echt aantrekkelijk en qua jeugd is er geen een die Martinez kan vervangen.
Ik vraag me af hoe Ajax dit gaat oplossen want talenten zoals Timber die lopen niet zomaar bij een klein clubje in de rondte, die spelen al bij grote clubs en komen niet naar Ajax.
Enigste wat zou kunnen is dat Ajax een verdediger van naam die in het buitenland te weinig minuten maakt huurt voor een jaar om zo het probleem op te vangen.
Ajax had toen geluk met het aantrekken van Martinez maar het zou een lot uit de loterij zijn als ze nu weer zo'n talent vinden die ook in de grote wedstrijden er meteen staat.
Bazoer zou een mogelijkheid zijn en transfervrij maar met zijn verleden zal Ajax zich niet op hem richten.

02-07-2022 16:14

MichelAngelo66 +22129

Op dit bod van 41+4 kan een korte reactie gegeven worden lijkt me.
“10M te weinig Eric, minimaal”.

02-07-2022 15:36

Am*dammer +3179

Toen Martinez (en ook bv Sanchez) kwam had ook bijna niemand ooit van hem gehoord.. 7 mil.. en nu weg voor.. (hopelijk straks) 50.. Wie weet hebben ze wel weer een nieuw slopertje op het oog waar wij niets van weten..

02-07-2022 15:07

AFCAjax +17839

voor Martinez behoor je gewoon de Ligt prijzen te vragen. misschien niet helemaal de Ligt prijzen eruit halen, maar wel minimaal 60miljoen

02-07-2022 15:14

Noam +4056

Hij is beter dan de Ligt in mijn optiek

02-07-2022 16:38

ajaxcied4life +26020

Alsof je een speler die je bij aanvang van zijn komst naar Ajax voorhoudt dat Ajax in principe bereid is om mee te denken als een vertrek mogelijk is, even kan behouden door hem aan zijn contract te houden, zonder dat dit consequenties heeft voor aankopen in de toekomst. Ga slapen. Als de juiste prijs wordt geboden is hij dit seizoen weg. Als komende jaargang de stadions open blijven en Ajax weer vol kan cashen, dan kan het mogelijk een keer een gigantische bieding zoals bij Neres weigeren. Wees blij dat Ajax weer de kans krijgt om financieel aan de positieve zijde van de balans te geraken.

02-07-2022 14:54

ajaxcied4life +26020

Aanstellers op dit forum die al stemming maken en vragen om de hoofden van Hamstra en Huntelaar omdat volgens de geruchten niet exact 50 mln is geboden op Martinez. Get a pacifier.

02-07-2022 14:49

Simpelishetmoeilijkst +25079

50 Miljoen vind ik weinig, als je weet wat we voor Matthijs kregen.

02-07-2022 14:48

TheRiviera +5470

De Ligt was een klasse apart. Zover ik mijn kan herinneren was De Ligt 5 jaar jonger en zijn marktwaarde lag vele malen hoger.

02-07-2022 15:27

Freddy Ax +1386

Als Ajax tussen 45 en 50 miljoen kan krijgen voor hem en hij graag weg wil denk ikdat je het moet doen,in het verleden hebben we met Neres de fout gemaakt om het niet te doen. Martinez is een fantastische speler en ik zou hem graag langer bij ons zien maar de mindset is echt heel belangrijk .

02-07-2022 14:32

Ajax1114 +19393

Neres was niet zo stabiel in zijn spel als een Martinez of Timber. Hetzelfde geldt voor Antony die ik ook makkelijker zou verkopen bij een goed bod dan twee echte steunpilaren als Martinez en Timber.

02-07-2022 15:34

Op_een_oude_slof +4356

Poten stijf houden.... denk alleen dat het al te laat is....Schuurs mag niet weg dus ja....

02-07-2022 14:29

frenkiedejong53 +9792

Of Licha weet dat hij de CL hymne minstens 1, waarschijnlijk 2 jaar niet zal horen? Kan dat effe iemand in het spaans, engels en nederlands tegen hem zeggen?
Nada CL
No CL
Geen CL..

02-07-2022 14:27

milanoajaxpiet +646

was het niet ten hag die het eerst niet zag zitten in martinez en dus heel lang op de bank heeft gehouden

02-07-2022 14:09

Ajax1114 +19393

Klopt diezelfde trainer die Frenkie de Jong lang geen echte kans gaf en daarna vaak in het centrum bleef proberen.

02-07-2022 15:35

Oxxer +163735 moderator

Als het salaris 5 x oid meer is zijn spelers dat heel snel vergeten.

02-07-2022 19:37

PJS +4991

Te weinig. Next.....

02-07-2022 14:05

Bc te P +22130

Hij is nog niet weg hoor

02-07-2022 14:04

ricky10 +5841

Gewoon niet doen

02-07-2022 14:04

maarten0909 +6348

Wat snappen ze niet aan 50 miljoen? Overigens als je een speler niet kwijt wil moer je niet zeggen dat die op te halen is voor 50 miljoen. Voor Engelse clubs is dat net iets meer dan wisselgeld.

02-07-2022 13:59

Kuningast +5079

Die ten hag kan het niet laten he.
Hij moet en zal er 1 van ons meenemen. Dat Ajax flink aan kwaliteit inlevert boeit hem geen reet.

02-07-2022 13:53

Ajax1114 +19393

10.000 likes ! Best goed voor een troll, PSV supporter en ga zo maar door. Ik zal jullie blijven lastig vallen met kritische en ook positieve blik op de mooiste club van de wereld.

02-07-2022 13:44

maarten0909 +6348

Gefeliciteerd. Alles voor de likes. Krijg je in het normale leven ook zoveel duimpjes?

02-07-2022 14:01

Ajax1114 +19393

Alleen maar.

02-07-2022 14:39

Bapinho +3411

Tja ik vind Martinez echt een topper (ook in de tijd dat ten hag hem bankte voor blind zei ik dat) maar 50 miljoen kan je gewoon bijna niet weigeren. Voor 15/20 miljoen moet je toch een kanon kunnen vinden als vervanger

02-07-2022 13:43

Ajax1114 +19393

Nou blijkbaar kunnen ze die niet vinden. Ze hebben echt totaal geen idee waar ze mee bezig zijn en dan een trainer die roept dat het logisch is dat PSV alle aankopen heeft gedaan omdat ze eerder klaar moeten zijn. Over 4 weken begint de competitie al, dan hadden we toch niet verwacht dat we zouden starten met Magallan, Pierie en Klaiber.

02-07-2022 13:50

goajaxgo +14114

Gewoon ordinaire uitverkoop. Als je zg. niet wil verkopen is het dom om bij voorbaat een bedrag te noemen en nog dommer als je vervolgens toch nog water bij de wijn doet. So far Ajax' credibility aan de onderhandelingstafel.

02-07-2022 13:42

Ajax1114 +19393

Ja ik heb de hoop wel opgegeven dat die H2 het beter gaan doen dan Overmars.

02-07-2022 14:41

NW23 +4975

Dit gaat gewoon gebeuren. 50m is gewoon een heel mooi bedrag en iets minder ook. Dit bod zal Ajax neem ik aan niet accepteren, maar vanaf hier beiden een beetje water bij de wijn en dan kom je uit op zo'n 45m gegarandeerd en nog een paar miljoen aan bonussen. Kom je op een totaalbedrag tussen 48-52m uit. Dat gaat wel rondkomen.

02-07-2022 13:29

JariJari +15038

50M is helemaal niet mooi als ze het verkwanselen door 15M op Brobbey te bieden als een stel imbecielen.

02-07-2022 13:38

NW23 +4975

Dat staat toch los van elkaar. 15m is voor mij ook de absolute max voor Brobbey. Met die nieuwe vraagprijs van Leipzig moet Ajax ook gewoon publiekelijk afstand nemen en doorschakelen.

02-07-2022 13:47

JariJari +15038

Tuurlijk staat dat niet los van elkaar. 50M is veel geld als je het goed gebruikt en geen fuck als je het praktisch weg geeft.

Als Ajax van plan is het weg te geven (lees: bv Brobbey te kopen voor meer dsn 10M) dan heb ik liever dat ze Martines lekker aan zn contract houden.

02-07-2022 14:43

Ajax1114 +19393

Hoezo ? Andere clubs doen ook geen water bij de wijn richting ons. 50 M is 50 M !

02-07-2022 13:40

NW23 +4975

Zo werkt het niet. De biedingen zijn begonnen op 35m. Ajax is met 50m heel hoog in de boom gaan zitten. Uiteindelijk zal het bedrag veel meer richting wat Ajax eerst vroeg dan wat er eerst geboden werd. Water de de wijn doen alle partijen, ook Ajax. Zo werkt het spel en de wereld. Als Ajax via de media liet weten dat het 50m gegarandeerd wil, weet het zelf ook wel dat het dat niet gaat krijgen. Ajax wil dan eigenlijk iets van 40-45m en gaat hoog in de boom zitten, zodat ze uiteindelijk tevreden zijn met het bedrag.

40m is een realistisch bedrag voor een 23-jarige CV van 1m73. Martinez is erg goed voor ons, maar heeft ook minpunten. Hij is geen nieuwe Ramos of Chiellini. Omdat hij 3 jaar contract heeft en Ajax niet van hem af wil, kan Ajax meer vragen dan die 40m en begint het dus op 50m gegarandeerd. Als je uiteindelijk op minimaal 45 uit komt met bonussen die het rond die 50 brengen, dan heb je het prima gedaan.

Ik vind het belachelijk om 25m te betalen voor Bergwijn en ook om 20m te betalen voor Brobbey. Maar je kunt niet aan de ene kant alles te duur vinden en dan voor je eigen spelers alles wat geboden wordt maar belachelijk laag vinden. 40-50m is gewoon prima voor Martinez. Laag in de 40 moet je het nu niet voor doen omdat hij 3 jaar contract heeft en je hem liever niet kwijt wil. Maar als het richting die 50 gaat kun je echt niet beweren dat hij goedkoop gaat.

02-07-2022 13:57

neutraaltje +366

aplause.. je ziet het helemaal goed

02-07-2022 14:57

MichelBoerebach +29015

Misschien nog 5 miljoen erbij, en verkopen! Prima bedrag voor een verdediger van zijn kaliber. Hij is goed, maar geen De Ligt.

02-07-2022 13:28

AFCA-1983 +17718

Manchester United official proposal for Lisandro Martínez, better than Arsenal’s one but not enough yet. AFC are still there. 🚨🇦🇷 #MUFC

Man United also pushing to agree on personal terms with Lisandro - ten Hag, key factor.

Lisandro will ask Ajax to leave, as he wants PL move.
Fabrizio Romano…

Hij wil dus zelf ook weg .. onhoudbaar…
Waarom verleng je je contract dan?
Al die mooie woorden voor Ajax zijn dus ook niks waard..

02-07-2022 13:21

fc Barcelona_ke +19239

hij wil zelf weg? prima dan moet United gewoon een vraagprijs betalen of Martinez eigen zijn salaris erbij betaald!

02-07-2022 13:38

MichelAngelo66 +22129

Hij kan zoveel willen. Dan legt hij die ontbrekende miljoenen toch lekker zelf erbij.

02-07-2022 15:42

Bjorn +12224

Niet te houden op deze manier.

02-07-2022 13:12

Kingoffdatoilet +17089

Ik hoop dat Ajax dan iemand op het oog heeft met vergelijkbare kwaliteiten. Wil Ajax het echt goed doen in de cl dan heeft het een speler als Martinez nodig.

02-07-2022 13:10

RichardWitschge8 +5193

Als ze Blind op de plaats van Martinez zetten gaan we er wel op achteruit.

02-07-2022 13:10

Ajax1114 +19393

Een beetje maar LOL

02-07-2022 13:25

Alvarez352009Ajax +12061

Blind op die positie is zelfmoord. Dat is het al tegen het rechterrijtje.

02-07-2022 14:35

Jake the Snake +17311

Ik hoop dat Martinez blijft. Mocht het niet zo zijn, wat zouden mogelijke opvolgers kunnen zijn? Ajax zat volgens eerdere berichten achter Koopmeiners aan. Geen pure CB maar speelde daar geregeld. Zou dat een opvolger voor Martinez (en op den duur Blind) kunnen zijn? Verder ging het gerucht over Avila. Ook CB, en linkspoot. Speelt nog bij Boca.

02-07-2022 13:09

Ajax1114 +19393

Begrijpen die clubs het niet ? 50 M is toch 50 M en oprotten met de bonussen. Waar zouden die uit bestaan ? Toch geen prestatiebonus hoop ik want zowel Arsenal als Manchester gaan niets winnen de komende jaren. Al met al blijft het wel echt een kutzomer. We raken beste spelers kwijt en ik krijg heel sterk het gevoel dat er totaal geen scoutingslijst is met potentiele vervangers.

02-07-2022 13:06

sebastiaan1900 +5265

Bonus bij MU bestaat uit niet degraderen.

02-07-2022 13:51

NouridolbergNeres34 +1879

En zo verdwijnt de grinta uit de ploeg, martinez weg, tagliafico weg en Alvarez op de bank waarschijnlijk (die laatste vind ik niet heel erg). Ik denk dat dit echt in de CL punten gaat kosten, Blind die zijn man weer laat lopen, slap in de duels. Als je Martinez verkoopt moet je een goede vervanger kopen. Ik had hem persoonlijk niet verkocht, duo Martinez Timber staat als een huis.

02-07-2022 13:06

Ajax1114 +19393

Ja dit is sportief gezien dramatisch voor Ajax zeker als je zelf al 25 M voor een Brobbey moet betalen. Dat onderhandelingen soms even kunnen duren hoort erbij maar zolang als het nu duurt met Brobbey en Bergwijn , al langer dan 4 weken dat heb ik nog niet eerder gezien.

02-07-2022 13:08

goajaxgo +14114

Dit is toch gewoon hetzelfde bod als Arsenal deed of heb ik het mis?

02-07-2022 13:03

Berghuis +14280

Arsenal bood 40 vast en 5 aan variabele bonussen. Dus bijna het zelfde inderdaad. Moet Ajax niet willen. 50 vast en misschien een kleine doorverkoop zou ideaal zijn.

02-07-2022 13:06

Ajaxbrl +13619

Vraag gewoon 60 vast

02-07-2022 13:00

Koningtoto +59874

Wie gaat Martinez vervangen dan?

02-07-2022 12:59

Harold +10568

Alvarez

02-07-2022 13:07

Ajax1114 +19393

Rensch of Blind hahahahaha en Regeer volgt Mazraoui op. Op deze manier wordt het nog moeilijk om tweede te worden komend seizoen. Gelukkig wel genoeg geld om het mislopen van CL te compenseren volgend jaar.

02-07-2022 13:10

Bc te P +22130

@TheEuropeanLad
🚨 -
@MikeVerweij
asked Alfred Schreuder about the possible departure of Martínez:

- Do you fear for the departure of Martínez?

Schreuder: "No, no. We have made it clear internally that we don't want to lose players of his quality."

11:35 AM · Jul 2, 2022·TweetDeck

02-07-2022 12:58

sebastiaan1900 +5265

Nou Arsenal, verkoop de grond van het stadion en verhoog het bod naar 50 miljoen plus.

02-07-2022 12:52

Bc te P +22130

"We take who we want"
"Antony is next"
"Ajax players are so cheap"

Aldus enkele unaaitit fans

02-07-2022 12:52

goajaxgo +14114

Ja, als je diverse forums en youtube kanalen afgaat heb je wel een braakemmertje nodig. Die Engelse clubs hebben gewoon veel te veel geld.

02-07-2022 13:01

NW23 +4975

Ajax is so cheap valt wel mee. Zit oo een United forum waarbij ze dit bod al echt heel hoog vinden en meer dan 50m voor Antony ook belachelijk vinden.

45-50m is een prima prijs trouwens. Hou hem liever, maar je kunt echt niet zeggen dat dat goedkoop is.

02-07-2022 13:35

TheSpecialOne +8765

Het gaat er in dit geval helemaal niet om of de ''buitenwereld'' de vraagprijs voor Martinez wel of niet te ''laag'' vindt. Waar het hier wel omgaat is wat de werkelijke ''marktwaarde'' van een dergelijke speler is. En die is kennelijk nog niet hoog genoeg, getuige het feit dat zowel Arsenal als Manchester United in de race zijn voor Martinez. Laat deze clubs maar lekker tegen elkaar opbieden met Ajax als lachende derde. Wat de gek ervoor geeft!! Ten Hag dacht kennelijk ''inside info'' te hebben over waar Ajax akkoord mee zou gaan. Ajax moet nu laten zien dat ze ''slimmer'' zijn dan Ten Hag cs en meedogenloos doorpakken!

02-07-2022 15:40

NW23 +4975

Raar verhaal. Dus als er meer teams een speler willen is de marktwaarde te laag? Wat is dat voor redenatie?Alsof Ajax de marktwaarde bepaalt? Ajax wil deze speler niet kwijt en naar aanleiding van twee geinteresseerde partijen een bedrag laten vallen wat een stuk hoger ligt dan de startbedragen van die twee ploegen.

Als Arsenal 70m had geboden en United 73 zeggen mensen zoals jij dat het een schande is als we geen 90m krijgen. Zo kan de club het nooit goed doen. En dan wel spelers willen kopen voor 8 miljoen.

Ajax doet dit gewoon prima als we hier een 45-50m uitslepen. Arsenal en United wilde hem voor 35-40m kopen, wat niet heel onrealistisch is voor zijn kwaliteiten maar aangezien Ajax hem niet kwijt wil en hij 3jr contract heeft is Ajax met 50m dus hoog in de boom gaan zitten. Als Ajax dan uiteindelijk tegen die 50m aan komt doe je het prima. Het bod is nu 41+4.. zal nog wel wat hoger worden en dan zitten we vlakbij die 50 en met bonussen heel misschien wel eroverheen. Gewoon prima onderhandeld dan.

02-07-2022 18:23

TheSpecialOne +8765

Dat is dus precies waar de schoen wringt. United fans hebben totaal geen respect voor Ajax terwijl United nog steeds minder Champions League overwinningen heeft dan Ajax. Ajax moet eindelijk eens gaan beseffen dat wanneer je internationaal voor ''vol'' wil worden aangezien je je moet gaan gedragen als de andere ''grote'' clubs. Om misverstanden te voorkomen, bedoel ik met mijn opmerking dat wanneer deze zogenaamde grotere clubs dan Ajax zich melden bij Ajax voor één van hun spelers Ajax marktconforme transfersommen moet gaan vragen voor hun spelers. Dus als bijvoorbeeld een speler van vergelijkbare kwaliteit in de '''grote'' competities getransfereerd wordt voor 100 miljoen euro Ajax hetzelfde bedrag moet vragen en zelfs meer! En kom alsjeblieft niet aan met de dooddoener: ''Nederland heeft ''slechts'' maar een Mickey Mouse-competitie en dus kunnen wij niet zoveel vragen voor ''onze'' spelers.
Maar vanuit deze zogenaamde Mickey Mouse-competitie zijn wel talloze spelers gestart die later tot de absolute wereldtop zijn gaan behoren. De lijst is eindeloos. De Europese topclubs hebben dit allang door en derhalve komen ze dan ook erg graag bij Ajax shoppen waar het bovendien niet al te duur is. Ajax kan kennelijk iets wat zij niet kunnen en dat is potentiële wereldtoppers op een vroege leeftijd spotten. En voor deze uitzonderlijke en unieke skill moet gewoon heel veel worden betaald. Dortmund en Benfica kunnen dit kunstje ook en vragen wel altijd de absolute hoofdprijs voor hun spelers. Alles wat schaars is in de wereld en waar veel vraag naar is heel erg duur. Ik durf zelfs te stellen dat Ajax qua exclusiviteit op eenzame hoogte staat! Ajax is het referentiekader voor veel clubs in de wereld. Alleen zit dat helaas nog te weinig in het bewustzijn van de Ajaxdirectie of van de gemiddelde Ajax-fan. Lees je mee Ajax?!

02-07-2022 15:21

Bc te P +22130

Wat een binnenkomer :)

Je 1e like krijg je van mij! Spot on!

02-07-2022 15:30

OuweDibbes +11706

Topper, helemaal eens.. Lijkt wel of Ajaxshowtime bezaaid is met ex voetballers en makelaars. Als een club zich meld moet Ajax maar akkoord gaan.. zo werkt het niet. Nee is nee.. of abnormale transfersommen.. en 50 miljoen is dat niet. Hoe idioot het ook klinkt.

02-07-2022 17:33
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.