Schreuder: 'Voor mij maakt het niet uit wie de favoriet is, wij moeten vol voor de winst gaan'

door Cristian de Jong 16

Bron AS

Schreuder: 'Voor mij maakt het niet uit wie de favoriet is, wij moeten vol voor de winst gaan'

door Cristian de Jong 16

Bron AS

Laatst geüpdatet

Alfred Schreuder wil de aankomende wedstrijd tegen Feyenoord niet beschouwen als een 'cruciaal' duel, zo geeft hij aan op de persconferentie richting De Klassieker. De Ajax-trainer weet wel dat zijn ploeg een resultaat moet halen als het nog in de race wil blijven voor het landskampioenschap.

'Bij Ajax moet je elke wedstrijd spelen om te winnen, dat moet je als ploeg uitstralen', zegt Schreuder. De oefenmeester weet dat drie punten tegen Feyenoord heel belangrijk kunnen zijn voor het landskampioenschap. 'We kunnen een hele goede stap zetten om de titel te halen, dat is het doel.' Daarnaast kan een overwinning in De Kuip gezien worden als 'omslagpunt', weet Schreuder. 'Qua resultaat zeker. Het is heel belangrijk voor ons. We moeten vol voor de winst gaan.'

Schreuder en zijn ploeg weten wat hen te wachten staat in De Kuip. 'We zijn voorbereid op de manier van spelen van Feyenoord en we zijn ook met onszelf bezig geweest.' De oefenmeester ziet goede energie en gretigheid binnen zijn selectie. 'Dat is goed om richting De Klassieker te zien.'

Schreuder met vertrouwen richting De Kuip

Ajax zal volgens Schreuder dan ook afreizen met een goed gevoel. 'We hebben een goede trainingsweek achter de rug. We spelen tegen een tegenstander die naar voren wil en wil aanvallen', doelt de Ajax-trainer op Feyenoord. 'Voor mij maakt het niet uit wie de favoriet is. Wij moeten vol voor de winst gaan.

Het duel van zondag zal een echte strijd worden. Schreuder heeft zijn spelers er dan ook op geattendeerd dat het duel met Feyenoord niet zomaar een affiche is. 'Voor Calvin Bassey is het te vergelijken met Celtic-Rangers en voor Francisco Conceição is het net als FC Porto tegen Benfica.'

Weet Ajax weer eens een zege te boeken door Feyenoord te verslaan in De Kuip? !

Als je verantwoord speelt, houd je het leuk. Wat kost gokken jou? Stop op tijd, 18+!

Lees meer over:
Plaats reactie

louis60 +11472

"Hou je mond. Bek houden en zitten"

20-01-2023 23:50

superajax +11372

Met vertrouwen naar de Kuip????
5 wedstrijden niet gewonnen,maar E.T. heeft volop vertrouwen,wat een gek.

20-01-2023 18:56

gebakkenperen +3097

Hoop doet leven

20-01-2023 18:55

cl=5! +5366

Vol voor de winst gaan... mooie teksten voor een tactisch brein

20-01-2023 18:18

Danielson +50059

How a picture tells it all...

20-01-2023 18:06

trodat4030 +96403

Hij roept mij veel en veel te vaak dat dingen hem niet kunnen schelen, Ajaxtrainer onwaardig, wederom.

20-01-2023 17:53

Betuwe85 +20411

Ben benieuwd na afloop we hebben 5 min goed mee gedaan

20-01-2023 17:44

michaellaudrup +4660

In theorie lult hij al uit zijn nek, raakt kant nog wal en dat vertaalt zich in de praktijk zoals we tot nu toe zien.

20-01-2023 17:24

4bier +31367

Ajax is bij de bookmakers gewoon favoriet.

20-01-2023 16:51

kampioenenjood +5043

Ajax had 5 competitiewedstrijden gelegeden een hele goede stap kunnen zetten om de titel te halen met het ontslag van de trainer. 11 verliespunten verder hopen we dan maar op het beste dit weekend.

20-01-2023 16:20

Juan62 +46067

Voor het eerst ben ik blij dat ik niet mee mag.
Al blijft het te ziek voor woorden dat een groep mafketels het zo kunnen verpesten
voor Echte fans,

Spijtig genoeg zien steeds meer bestuurders van clubs uitsupporters weren als prima oplossing.
ook natuurlijk omdat je dan geen geld aan beveiliging hoeft uit te geven.

Naast #schreuder out #hooligans out

20-01-2023 16:19

goajaxgo +14114

Stoerrrrre uitspraken weer van Topcoach Schreuder!!

20-01-2023 16:17

Dolblij +44782

En voor Schreuder is het te vergelijken met koffie in de trainerskamer of koffie achter de geraniums.

20-01-2023 16:07

Lunsdale +6288

Wauw, laatste overwinning in de Eredivisie (notabene) kan ik mij niet meer herinneren, staat 5 punten achter de nummer 1, de ene na de andere negatieve record maar hij praat over een grote stap richting het kampioenschap.

Hij praat alsof ie denkt dat ze met 5 punten voor staan of alsof hij de coach van Feyenoord is. Weet ie wel dat hij bij Ajax zit? Zal wel een hoop verklaren als hij anders denkt.

20-01-2023 16:01

ElSandrini +18077

Inderdaad, onze trainer wordt met de dag gekker..... Niemand kan er een touw aan vast knopen meer. Volgens Alfred zelf ook niet meer

20-01-2023 16:03

tijssenajax +13901

Viel mij ook al op. Grote stap zetten naar de titel als je 5 punten achterstaat. Beetje rare opmerking. Bij een club als Ajax mag het niet zo ver komen dat je nu al 5 punten achterstaat. In Schreuders wereld is het allemaal geen probleem.

20-01-2023 17:14
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.