PSV spaart krachten voor 'topper' met Ajax

door Koen Weijland 22

PSV spaart krachten voor 'topper' met Ajax

door Koen Weijland 22

Laatst geüpdatet

PSV lijkt zich met ziel en zaligheid op de Eredivisie te storten. De Eindhovense club snakt naar een landstitel en die kan hen dit jaar nauwelijks nog ontgaan. Met de naderende topper tegen Ajax in het vooruitzicht spaart PSV definitief twee basiskrachten in Europees verband.

Santiago Arias en Karim Rekik, normaal gesproken basisspelers in de verdediging van de Brabanders, reizen niet met de ploeg mee af naar Rusland. De twee kampen met lichte klachten en PSV neemt liever geen risico's. Het heenduel met Zenit St. Petersburg, de tegenstander van PSV in de zestiende finale van de Europa League, ging in Eindhoven met 0-1 verloren, waardoor de kansen op overleving niet groot zijn.

PSV en Ajax spelen zondag tegen elkaar in het Philips Stadion. Eerder dit seizoen won PSV geflatteerd met 1-3, nadat Anwar El Ghazi op fraaie wijze nog de score had geopend voor de Amsterdammers. De voorsprong van PSV op Ajax is in de Eredivisie inmiddels opgelopen tot veertien punten.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.