Marko Pantelic weet nog niet of hij woensdag met Servië vriendschappelijk tegen Algerije kan voetballen. De spits van Ajax kreeg zondagmiddag tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (4-0) een tik vlak boven zijn heup. Hij liet zich in de rust vervangen.
Trainer Martin Jol heeft Pantelic volgende week zondag hard nodig tijdens de uitwedstrijd bij Sparta. Luis Suarez ontbreekt namelijk in Rotterdam omdat hij in de slotfase van het duel met FC Utrecht een gele kaart kreeg. De spits ging door op doelman Khalid Sinouh. "Iedereen die gevoetbald heeft, weet dat je zoiets doet als de bal los is", mopperde Jol. "Dit was geen gele kaart."
Ook trainer Ton du Chatinier van FC Utrecht was niet tevreden over arbiter Eric Braamhaar. De scheidsrechter gaf Jan Wuytens na een half uur de rode kaart. De verdediger raakte met gestrekt been Siem de Jong. "Dat was geen rode kaart", stelde Du Chatinier. "De wedstrijd was daarna wel meteen gespeeld."
Plaats reactie