Pannenkoeken actie in Eindhoven

door micky 74

Pannenkoeken actie in Eindhoven

door micky 74

Laatst geüpdatet

Supporters van PSV die zaterdagavond de wedstrijd tegen AZ bezoeken, kunnen kort daarvoor terecht bij café De Aftrap om gratis een pannenkoek te nuttigen. De harde kern van de aanhang heeft een ludieke actie bedacht om Ajax-trainer Marco van Basten een beetje te plagen.

De coach werd vorige week in de Arena door een fan uitgemaakt voor 'pannenkoek'. In reactie daarop worden er zaterdag vanaf 17.00 uur pannenkoeken gebakken voor aanhangers van PSV. Hen wordt gevraagd een vrijwillige bijdrage van 0,20 euro te storten; een bedrag dat verwijst naar het netnummer van Amsterdam. Ook kunnen zij hun pannenkoek laten bestrooien met 'Van Bastaardsuiker', zoals de fans het noemen. Er worden maximaal 200 pannenkoeken gemaakt.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.