FC Groningen sprak nog niet met Ajax

door paulinho86 3

FC Groningen sprak nog niet met Ajax

door paulinho86 3

Laatst geüpdatet

FC Groningen bevestigt bij monde van algemeen directeur Hans Nijland dat Daley Blind één van de kandidaten is om de ploeg defensief te versterken. Er is echter nog niet met Ajax gesproken over een mogelijke overgang.

Dat meldt RTV Noord. FC Groningen kent defensieve problemen, omdat een aantal verdedigers langdurig aan de kant staat. Blind, die normaal gesproken als verdedigende middenvelder speelt, zal volgens De Telegraaf op huurbasis naar Groningen vertrekken. Volgens de directeur is die berichtgeving echter voorbarig.

De negentienjarige Blind maakte vorig seizoen zijn debuut voor Ajax. Onder coach Marco van Basten kwam hij in de vorige jaargang vijf keer in actie voor het eerste elftal. Van de nieuwe trainer Martin Jol kreeg hij tot dusver nog geen speelminuten.

Lees meer over:
Plaats reactie

panteliccc +0

er stond net dat ajax bezig is met huntelaar?
En nu weer weg?

25-12-2009 01:37

waynelove +2

het vorige bericht vertelde ons over een gesloten deal dacht ik. dan is dit verhaal weer anders.

24-12-2009 23:40

VatosLocos +0

waarom plaats je dit bericht als je van te voren weet dat het wordt verwijderd?
Dit bericht staat er namelijk al!
LET OP!

24-12-2009 19:23
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.