Dubbele vreugde voor oud-Ajacied Grygera
Zdenek Grygera beleefde donderdagavond een geslaagde terugkeer in de Amsterdam Arena. De verdediger won in de tweede ronde van de Europa League met Juventus van oud-werkgever Ajax: 1-2.
Voor Grygera - die na rust als invaller het veld betrad - was de wedstrijd het eerste weerzien met Ajax sinds zijn vertrek in 2007. "Ik ben heel blij", liet de Tsjech na afloop weten. "Blij om terug te zijn bij Ajax en blij dat we hier een goed resultaat hebben geboekt."
Juventus verschafte zich donderdag een comfortabele uitgangspositie voor de return van volgende week in Turijn. Nadat Miralem Sulejmani Ajax na zestien minuten spelen de verdiende voorsprong schonk, was het Amauri die met twee kopgoals de wedstrijd in het voordeel van de Italiaanse bezoekers kantelde.
"Met 2-1 winnen in de Amsterdam Arena is voor iedere ploeg erg moeilijk. Deze zege is voor ons heel belangrijk", zei Grygera, die vier seizoenen op de loonlijst van de Amsterdammers stond. "We hebben Ajax op de Italiaanse manier verslagen door compact te spelen, met een degelijke organisatie."
Plaats reactie