Doelman Alblas herstelt voorspoedig

door Wilten1 3

Doelman Alblas herstelt voorspoedig

door Wilten1 3

Laatst geüpdatet

De revalidatie van Ajax-keeper Norbert Alblas verloopt goed. De doelman raakte in december zwaar geblesseerd aan zijn knie toen hij zijn kruisband afscheurde in een wedstrijd van Jong Ajax tegen RKC Waalwijk. Op Twitter meldt de doelman zelf dat de orthopeed tevreden is over zijn herstel.

Alblas werd drie maanden geleden geopereerd aan de kwetsuur, een maand nadat hij de blessure opliep. De keeper uit Amstelveen speelt sinds 2011 in de jeugdopleiding van Ajax, toen hij overkwam van AZ. Op 8 augustus 2013 tekende Alblas zijn eerste contract bij Ajax. Deze zal aanstaande zomer op 30 juni 2015 aflopen. Aangezien Ajax achter Jasper Cillessen verscheidene keepers onder contract heeft staan die de plek van reservedoelman kunnen invullen is het maar de vraag of Alblas zijn contract zal worden verlengd.

Lees meer over:
Plaats reactie

flasher93 +0

Lekker verkopen. Leeuwenburgh en van der Hart volgend jaar verhuren en Onana seizoen in Jong laten spelen met Groothuizen/van Bladeren er achter. Mous en Ablas lekker laten gaan. Beide prima keepers, maar met minder potentie. Je kan ze eventueel laten verhuren om te kijken of ze een hoger niveau aankunnen, als daar interesse voor is iig.

14-04-2015 16:59

TinussOptioneel +0

Denk dat daar best interesse voor is want (waarschijnlijk) komt PEC weer zonder keeper als Hahn weer terug gaat naar 010. En wie weet is het wat voor 1 van hen. vdHart nog mooi een jaartje GAE laten doen. En zo allemaal ff een clubje op laten zoeken.

14-04-2015 18:32

FlyingDutchMan +17318

Ik vond Mous in de A een aardige keeper, lijkt dit seizoen mede door blessures niet in zijn doen.

15-04-2015 09:17
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.