Ajax' Kweekvijver: 37 verhalen op een rij

door BvdPloeg 3

Ajax' Kweekvijver: 37 verhalen op een rij

door BvdPloeg 3

Laatst geüpdatet

Het seizoen zit erop en de jeugd van Ajax is op vakantie. Op 3 augustus staat de eerste training gepland en Ajax Showtime zal er weer vanaf de start bij zijn. Mét de rubriek Ajax' Kweekvijver, die dit seizoen zijn vuurdoop kende en uiteindelijk 37 verhalen opleverde.

Wekelijks bracht Bram van der Ploeg achtergronden, opinies of andere verhaaltjes als tastbaar eindproduct van het intensiever volgen van de jeugd. In het tweede seizoen zal dat niet anders zijn en mag er nog meer verwacht worden. Voor nu rest terugblikken, lees daarom alle 37 delen van Ajax' Kweekvijver nog eens rustig terug. Tot snel!

- # 1: Keihard de beste
- # 2: 'Hier ben je voor geboren'
- # 3: Sigthórssons walhalla
- # 4: Adham 'Suárez' El Idrissi
- # 5: Kun je niet koppen ofzo!?
- # 6: Roadrunner Nunnely
- # 7: Cerny de geweldenaar
- # 8: A1 is meer dan Nouri
- # 9: Magische momenten
- # 10: Korte corners zijn verboden!
- # 11: 'Carel denkt altijd stap vooruit'
- # 12: Who the fuck is Eto'o!?
- # 13: 'Hij blijft zeker'
- # 14: Vijand bejubelt Nouri
- # 15: Een ode aan Van de Beek
- # 16: Ooit trainer van Ajax 1
- # 17: De 10 mooiste jeugdmomenten
- # 18: De 10 openbaringen
- # 19: Karlsson kan aan de bak
- # 20: B1 die De Boer bedoelde
- # 21: Nouri na Sinkgraven
- # 22: Dekker wordt onderschat
- # 23: Hup, ga daar maar zitten
- # 24: De nieuwe Jan Vertonghen
- # 25: Johan heeft altijd gelijk
- # 26: Future Cup B1 in gevaar?
- # 27: Het gelijk van El Mahdioui
- # 28: 'Hij gaat het eerste halen'
- # 29: Nouri krijgt een 8,5
- # 30: Eindelijk echte verdedigers
- # 31: Grote leegte na Riedewald
- # 32: Glimlach tijdens het janken
- # 33: Ajax moet Obispo halen
- # 34: Gezeik heeft 'm goed gedaan
- # 35: Redan een geniale etter
- # 36: Wat zal Patrick trots zijn
- # 37: Ajax maakt er een potje van

Lees meer over:
Plaats reactie

Onpartijdig +4425

Leuk iets, mooi dat jullie dit doen, mijn complimenten. Ik was het er inhoudelijk niet altijd mee eens (wat ook hoort bij een opiniestuk) ,maar het is wel weer iets waar deze site zich onderscheidt can anderen. Ik zou het wel leuk vinden als het volgend jaar over echt jonge spelers gaat, toppers van de D's bijvoorbeeld. Ik weet echter niet hoe lastig dit te realiseren is.

08-06-2015 10:34

FlyingDutchMan +17310

Precies, wel complimenten voor de stukken van spelers van de A, B en zelfs de C. Zonder deze artikelen is het toch lastig om een beeld te krijgen van zulke jeugdige spelers. Bovendien zitten er leuke verhalen bij. Goed bezig AS!

08-06-2015 11:40

joodje! +0

Dit is al eens eerder aangedragen, maar toen reageerde Bram met het argument dat dat wel eens geprobeerd is, maar er was te weinig belangstelling voor. Kan ik me ook goed voorstellen. Zoals Christiano zegt, over zulke jonge kinderen kun je nog weinig dingen zeggen, er kan vanaf die leeftijd nog van alles gebeuren wat hun ontwikkeling remt, dan wel een enorme boost geeft. Pas vanaf de Btjes kun je zinnige dingen zeggen over er het wel of niet bereieken van het eerste. Daarom is het in mijn ogen terecht dat de focus van AS vooral op deze teams (evt. de C-tjes voor de Castillo's/Redans van deze wereld) legt.

08-06-2015 15:45
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.