The Sun meldt AVRAM GRANT has been booted out of Chelsea.
The Blues sacked the Israeli today and will now step up their search for a new boss.
Owner Roman Abramovich could move for former Barcelona manager Frank Rijkaard or current Russia boss Guus Hiddink.
Het ontslag van Chelsea-manager Avram Grant ontketent in de Engelse pers de meest smeuïge geruchten. Guus Hiddink, Frank Rijkaard en Roberto Mancini strijden volgens de media om het vacante trainersstoeltje.
Guus Hiddink is op dit moment in dienst van de Russische voetbalbond en zal op het EK met Rusland uitkomen. Het is de bedoeling dat de Achterhoeker een meerjarig contract gaat tekenen in Rusland, maar de onderhandelingen slepen zich nu al maanden voort. Zodoende zou Hiddink in kunnen gaan op de avances van Chelsea.
Voor de andere Nederlandse kandidaat, Frank Rijkaard, liggen de zaken anders. Rijkaard werd onlangs ontslagen door FC Barcelona en is op dit moment clubloos. De komst van Rijkaard zou een hereniging met assistent Henk ten Cate betekenen. Volgens de Daily Telegraph is het echter nog maar de vraag of Ten Cate nog langer welkom is op Stamford Bridge.
De laatste favoriet, Roberto Mancini, nam dit seizoen ontslag bij Internazionale. Dit werd echter niet geaccepteerd door de clubleiding en Mancini bleef aan. De Italiaan pakte vervolgens de landstitel met Internazionale.
The Sun en News of the World noemen Marcello Lippi (werkloos) en, opvallend, José Mourinho als outsiders.




































Plaats reactie