Vrijdag wordt Matthijs de Ligt gepresenteerd bij Juventus. Dat is een dag later dan oorspronkelijk was bedacht. Vrijdag om 10.00 uur in de ochtend, als de handtekening wordt gezet, mag de verdediger zich speler van Juventus noemen. Dit alles meldt De Telegraaf.
'De vertraging is ontstaan omdat het papierwerk tussen Juventus en Ajax nog niet helemaal op orde is. Die plooi wordt snel gladgestreken. De Ligt heeft de medische keuring inmiddels doorstaan en zal donderdag twee keer meetrainen met zijn nieuwe werkgever', schrijft de krant woensdagavond.
De Ligt verkast volgens de berichten voor een bedrag van 75 miljoen euro naar Turijn. Ajax zou al bezig zijn met een vervanger, namelijk Edson Álvarez. De Mexicaan traint bij Club América momenteel apart van de rest van zijn team. De verdediger moet zo'n vijftien miljoen euro gaan kosten.
Plaats reactie