Ajax Vrouwen spelen gelijk; FC Twente kampioen

door Jesse ter Haar 12

Ajax Vrouwen spelen gelijk; FC Twente kampioen

door Jesse ter Haar 12

Laatst geüpdatet

De Ajax Vrouwen hebben vrijdagavond met 1-1 gelijkgespeeld tegen ADO Den Haag. Op dezelfde avond speelde FC Twente op bezoek bij PSV en daar scoorden zij de winnende treffer in de blessuretijd. De club uit Enschede is daardoor kampioen.

Was de treffer van FC Twente niet gevallen of had Ajax zelf gewonnen, dan werd de titel beslist in een onderling duel tussen de Tukkers en Ajax. Vrijdagavond kwam de ploeg van Benno Nihom echter al in de achtste minuut op een achterstand. Pia Rijsdijk van ADO Den Haag krulde de bal in de hoek binnen.

Hierna wisten de Amsterdammers wat hen te doen stond en na achttien minuten werd de stand dan ook alweer gelijk getrokken. In de tijd hierna lukte het Ajax lange tijd niet om echte kansen te creëren, tot de zeventigste minuut. Invalster Loïs Schenkel kreeg een goede kans, maar schoot op de keepster. Ook ADO Den Haag kreeg nog een goede kans en raakte de lat, maar gescoord werd er niet meer.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.