Trainer Peter Bosz sluit in gesprek met Ajax.nl niet uit dat hij woensdagavond in de bekerwedstrijd tegen Willem II enkele bankzitters en spelers van Jong Ajax de kans gaat geven om zich te laten zien. De oefenmeester benadrukt dat het bekertoernooi erg belangrijk is, maar dat hij in de huidige drukke periode ook enkele spelers rust wil geven.
'Ik wil de beker winnen, dat is voor mij heel belangrijk', vertelt de hoofdtrainer van Ajax. 'Natuurlijk, het kampioenschap en de Europa League zijn grotere prijzen, maar de beker is ook een prijs. We nemen het bekertoernooi heel serieus. We spelen in deze fase veel wedstrijden, dus het geeft wel de gelegenheid aan andere jongens om te spelen', aldus Bosz, die met spelers als Kenny Tete, Riechedly Bazoer en Anwar El Ghazi sprak. 'Ik heb aangegeven waarom zij niet spelen, maar dat zijn zaken tussen trainer en speler. In die gesprekken kun je heel direct en hard zijn, ze moeten weten waar ze aan toe zijn en waar ze aan moeten werken. Maar ook met spelers van Jong Ajax voeren wij gesprekken.'
Tevens sprak de oefenmeester van de Amsterdamse club nogmaals over de wissel van Hakim Ziyech in de competitiewedstrijd tegen Heracles Almelo (0-2). 'Er is een speler die wordt gewisseld en iedereen begint over boosheid, dat irriteert mij. Dan krijg ik het idee dat men iets zoekt wat er helemaal niet is. Hij is nieuw bij een club gekomen en moest een paar dagen later meteen spelen. Dat deed hij uitstekend. Maar als hij het niet gaat zoals je wil dat het gaat, dan haal je zo'n jongen naar de kant. Want ik vond dat hij te veel balverlies leed. Ik vind wel dat spelers zich normaal moeten gedragen als ze gewisseld worden, dat deed hij. Dus ik vond het raar dat er op die manier naar gevraagd werd', doelt hij tenslotte op de vragen die hij na afloop van de wedstrijd tegen Heracles Almelo kreeg.
Plaats reactie